Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda dylan
    DYLAN görüntüsüylede konforuylada beni etkiledi hem şehir içi hem uzun yol çok keyifli ,şu an altarnetif yok benim için.http://yfrog.com/n8hpim2516jhttp://y...om/n2grnt0185j

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:56 ----------

Kocaeli Ordu gezimizden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kadiRR_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    choconut Ali dylanı güzel özetlemişsin.. ön takım ses olayı bendede var.. göstergede silinmede var ama okunuyo tamamen silik değil.. egzoz yenilendi bakalım ne kadar gidicek.. km 65000 oldu..

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Alıntı kadiRR_delisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    choconut Ali dylanı güzel özetlemişsin.. ön takım ses olayı bendede var.. göstergede silinmede var ama okunuyo tamamen silik değil.. egzoz yenilendi bakalım ne kadar gidicek.. km 65000 oldu..
    kadir abi elimden geldiğince anlatmaya çalışıyorum yeni dylan alan arkadaşlara..eski dylancılardan pek kalmadı bu başlıkta..dylan sevdasını devam ettirmek lazım.. ön takım sesi olarak kendimi yanlız sanıyordum ama değilmişim.. demekki buda ufakta olsa kronik diye tabir edebileceğimiz bir sorun..dylan gerçekten çok iyi bir scooter aslına bakarsak biz dylancılar olarak ufak şeylere fazla takıyoruz gibime geliyo..yani bakıyorum bazen diğer başlıklara yaşanan sorunları görünce diyorumki iyiki dylan almışım.. bugün sıfırı olsa yine hiç düşünmeden dylan alırım hemde fiyatı daha yüksek olsa bile..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Arkadaşlar benım kafa granajındakı sesı bı halledemedım,nasıl bi yol izleyeyım
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı dylan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DYLAN görüntüsüylede konforuylada beni etkiledi hem şehir içi hem uzun yol çok keyifli ,şu an altarnetif yok benim için.http://yfrog.com/n8hpim2516jhttp://y...om/n2grnt0185j

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:56 ----------

Kocaeli Ordu gezimizden.

Maşallah gördüğüm en güzel dylan olmuş.

Koruma demirleri ve arka çantalar da çok yakışmış. Güle güle bin.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    honda dylan
    Teşekkür ederim, koruma demiri ayaklıkların tasarımı ve yapımı bana ayittir ayaklık uzun yolda gerçekten çok kullanışlı oluyor dizinizi rahatsız olmadan uzatabiliyorsunuz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:43 ----------

Alıntı sero35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benım kafa granajındakı sesı bı halledemedım,nasıl bi yol izleyeyım
    Ben ses problemini lastik takoz koyarak halletmiştim , sanayide plastik takoz satan kauçukcular var yumuşak malzeme olduğu için şekillendirmeside kolay oluyor gidon ile granajın olduğu bölgelere sıkıştır halolur diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    beyler PS 0-20 arası yavaş kalıyor 20 ile giderken isterseniz tek kişi gelin gene tokarlar sizi merak etmeyin durduğun yerde kalkış yaparsanız dediğiniz gibi 2 kişide olsa dylan geçer çükü karbüratörün kalkışı hızlı ama hızlanması normal PS resmen coşuyor 20den sonra psi kalkışta çin malları bile geçiyor ama 1-2 sn
    ayrıca dylanın benzini gerçekten fazla PS göre

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Teşekkür ederim, koruma demiri ayaklıkların tasarımı ve yapımı bana ayittir ayaklık uzun yolda gerçekten çok kullanışlı oluyor dizinizi rahatsız olmadan uzatabiliyorsunuz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:43 ----------

Ben ses problemini lastik takoz koyarak halletmiştim , sanayide plastik takoz satan kauçukcular var yumuşak malzeme olduğu için şekillendirmeside kolay oluyor gidon ile granajın olduğu bölgelere sıkıştır halolur diye düşünüyorum.

dün yaptım bişeyler komple kafa gıranajını alıp ıkıtane ayağı komple sungerle sardım,üst tarafa ınceden seffaf sılıkon cektım.şimdi daha iyi oldu.ama yumusak kaucuk bulup desteklemekte fayda var.tesekkurler ilgine
    MOTOR bence bır hastalıktır.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı Adrion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler PS 0-20 arası yavaş kalıyor 20 ile giderken isterseniz tek kişi gelin gene tokarlar sizi merak etmeyin durduğun yerde kalkış yaparsanız dediğiniz gibi 2 kişide olsa dylan geçer çükü karbüratörün kalkışı hızlı ama hızlanması normal PS resmen coşuyor 20den sonra psi kalkışta çin malları bile geçiyor ama 1-2 sn
    ayrıca dylanın benzini gerçekten fazla PS göre
    rollingte ps 150i geçer diyosun denemek lazım, psi geçse bile son hızı düşünürsek dylan arayı kapatır ve tokatlar :D

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    açıkçası birşey söyleyimmi yanyana getirmeden hiçbirşey belli olmaz. ben diyorum size birgün buluşalım diye burda cıbırı cıbıfı olan arkdaşlarımda var aydın didimde oturuyorum yakın olanlarla ortak bir yerde buluşuruz mangal piknik türü birşeyler yaparız hemde motorları tanıştırmış oluruz)

Motosikleti
    honda dylan
    Merhaba arkadaşlar bugün ne zamandır düşündüğüm motoçantama ledli stop taktım, orjinal givi ledli system 60 euro ben sadece 5 tl masraf ettim nasıl olmuşsadece .[IMG]http://www.resimkoy.net/images/ybvkh5dy8w.jpg[/IMG]

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    gerçekten harika olmuş çok beğendim açıkçası,ben orjinalini almak istiyoru sırt dayama aparatıyla beraber 400 lira diyorlar

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    dylan41 arkadaşım senin makina tam uzun yol motoru olmuş güle güle kullan..şahsen ben aşırı aksesuarı sevmiyorum yanlardaki dylan150 yazılarını bile söktüm sen düşün işte )

Motosikleti
    honda dylan
    Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dylan41 arkadaşım senin makina tam uzun yol motoru olmuş güle güle kullan..şahsen ben aşırı aksesuarı sevmiyorum yanlardaki dylan150 yazılarını bile söktüm sen düşün işte )
    Teşekkür ederim arkadaşım.Evet uzun yol tipi bir motora benzemesi benden kaynaklanıyor çünkü ben uzun yolları seviyorum, uzun yol benim için başlangıç ve bitiş noktası olmadığı gibi bu iki nokta arasında tanışmak ,gezmek,öğrenmek tir diye düşünüyorum onun içindir benim motor dediğin gibi touring e benzemeye çalışıyor diyelim , e malum gönül şööööyle bir st 1300 , bmw gs 1200 adventure falan istiyor ama .......inş. bir gün oda olur. Aslında bende sadelikten yanayım fakat benım motor aslında çok çaf çaflı değildir bende pek sevmem abartıyı fakat bende aşırıya kaçmamak şartı ile yakıştırmayı severim.Bu motorla uzun yola gitmek gerçekten çok keyifli tabi hızı sevmediğin sürece.

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    birgün buluşalım burda cbrı cbfı olan arkdaşlarımda var aydın didimde oturuyorum yakın olanlarla ortak bir yerde buluşuruz mangal piknik türü birşeyler yaparız hemde motorları tanıştırmış oluruz)
    birşeyler ayarlayalım beyler tanışalım

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Teşekkür ederim arkadaşım.Evet uzun yol tipi bir motora benzemesi benden kaynaklanıyor çünkü ben uzun yolları seviyorum, uzun yol benim için başlangıç ve bitiş noktası olmadığı gibi bu iki nokta arasında tanışmak ,gezmek,öğrenmek tir diye düşünüyorum onun içindir benim motor dediğin gibi touring e benzemeye çalışıyor diyelim , e malum gönül şööööyle bir st 1300 , bmw gs 1200 adventure falan istiyor ama .......inş. bir gün oda olur. Aslında bende sadelikten yanayım fakat benım motor aslında çok çaf çaflı değildir bende pek sevmem abartıyı fakat bende aşırıya kaçmamak şartı ile yakıştırmayı severim.Bu motorla uzun yola gitmek gerçekten çok keyifli tabi hızı sevmediğin sürece.
    yok yok seninkide çok aşırı değil zaten..sadece uzun yol yapmak için gerekli donanımlar var işte aslında sana bişey diyim mi küçük cc motorla uzun yol yapmak daha keyifli bence..bakıyorum touring tarzı motorlara 100-150 beygir aletler..yani amacı gezmek olan insan ne yapsın 200-250kmh hızları..önemli olan yolun tadını çıkarmak bakına bakına gezmek derim ben..zaten bu radar sistemleri mobeseler vs..böle devam ettiği sürece hız yapmak tarihe karışıcak gibi öyle yada böyle öğrenicek insanımız kanunlara uygun davranmayı..sabit 80-90kmh hız yapan bir araç bence fazla fazla yeterde artar bile ki dylan bundan çok daha fazlasını yapabilir.. ayrıca uzun yolda avanataj gibi gördüğümüz düşük hacim ve hafiflik şehir içinde en büyük avantaja dönüşüyo..arkadaşın fazer 600le yarım saat turladım zor atladım motordan aman dedim al şunu..sonra dylana bindim ohh dylan gibisi yok..

Motosikleti
    honda dylan
    Haklısın umut ediyorum bizimde ülkemizde trafik kurallarından çok trafiğe uymak zorunda kaldığımız günler geride kalır . Hele sen bide xt 660 r kullan bırak şehir içini uzun yolda pestilin çıkar biz bi arkadaşla uludağ a gitmiştik ordan biliyorum ,benim dylan la samsuna gittim , ankara ya gittim bu kadar yorulmadım ama xt ile bozuk yollardan kartepeye çıktık açıkçası böyle keyifte olamaz dedim yani motor u yerinde kullanmak lazım.

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    bizim motorlar acayip seri bundan inip başka motorlara bindiğim zaman sanki gitmiyor gibi geliyor bana

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    bizim motorlar acayip seri bundan inip başka motorlara bindiğim zaman sanki gitmiyor gibi geliyor bana
    aynen dostum geçen bi arkadaşın scooter ı kullandım, inanılmaz farklar var. Bizim motor mükemmel

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    herşeyi çok güzelde benzinide biraz az olsa çok iyi olacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler