Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı hakan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve arkadaşlar dylanıma siparş vermiş olduğum Leovince 4road egsozum bugün elime ulaştı hafif bagalarını ve egsozu taktırdım süper bi duygu inanın motorun tadı simdi çıkıyo hız olarak çok fark var kalkış falan mükemmel oldu direk hızlanıyo ses görüntü desen mükemmel herkese tavsiye ederim dehişiklik arayanlara bulunmaz fırsat
    Dylanın zevki orda 4roadsız dylanmı olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    dostlar herkese merhabalar ve iyi geceler bir çok vitesli büyük küçük motorları kunlanıp sahibi olduktan sonra en sonda apache 150 yi büyük bir beklenti ve fantaziyle 300 km de alıp onuda geçen hafta 1100 kmde sattım ve apachiyi almadan önce dylan aklımın her zaman birinci köşesinde idi ancak beğendiğim motor satılınca motorsuz kalmamak adına apachiyi almıştım memnun kaldım ancak dylan almak içimde kaldı ve artık rahat konforlu otomatik vitessiz bir hayat yaşamak istiyorum ben ulaaaa dedim kendi kendime
    ve işallah 50-60 yaşlarındaki kıl(titiz) diyelim alınmasın ancak düzgün bir sürücü olan abimizin motoruna niyetlendim yarın allahın izniyle görücem motoru ve anlaşırsak bordo bi dylan sahibi olucam işallah yarın mutlu haberlerle ve fotoğraflarla aranızda olucam sevgiler saygılar en derin duygularımla hörmetler

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dylanın zevki orda 4roadsız dylanmı olur
    Evet Kardeşim aynen öyle zevki çıkmıyodu şimdi tüm dikkatler üstünde nerden geçersen bakıyolar bide susturuculu hali bu sökünce sanki gemi geliyor :D
    [COLOR="Cyan"][B]
    Facebook grubumuz: ''MT ANTALYA''
    MSN Grubumuz: mgroup317122[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    Arkadaşlar benim motorda bu plakamı yazmamın sebebi fotoğrafların kullanılmaması kullanılsada sahibi belli olsun diye baska bisey anlasılmasın ve yeni egsozumun fotoğrafları

[COLOR="Cyan"][B]

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    iyigünler ben birşey sorucam dylan tek kişi düz yolda kaç görüyorsunuz acaba ben daha psle(2800 km) 115-120yi geçemedimde acaba bunun nedeni orjinal kayışı olabilir mi?bi kaç kişiden duydum dayco kayış taktırınca motor çok daha hızlanıyormuş gerek kalkış gerek hız olsun birde dylanın gerçekten çok yaktığını duydum neredeyse xciting250 kadar yakıyormuş doğru mudur

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    Alıntı Adrion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyigünler ben birşey sorucam dylan tek kişi düz yolda kaç görüyorsunuz acaba ben daha psle(2800 km) 115-120yi geçemedimde acaba bunun nedeni orjinal kayışı olabilir mi?bi kaç kişiden duydum dayco kayış taktırınca motor çok daha hızlanıyormuş gerek kalkış gerek hız olsun birde dylanın gerçekten çok yaktığını duydum neredeyse xciting250 kadar yakıyormuş doğru mudur
    Selam öncelikle dylan tek kişi ile düz yolda 130 yatarsan 150 ye kadar çıkıyo bnm motorun 20 bin bakımında kayışını falan deiştirdim dayco taktım biraz daha seri oluyo o kdr orjinaliyle pek farkı yk açıkçası ve motorunun km si daha çok düşük 5 bini geç bakalım güzelce açılsın yolu buldunmu bascaksınki açılsın yoksa zor.......ve dylan 15 krş yakıyo şehir içi ben öyle hesapladım şu anda egsoz var ama simdiki yakıtı nedir bilmiyorm orjinal haliyle 15 yakıyodu
    [COLOR="Cyan"][B]

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    ben eğimli yolda max 135 gördüm orjinal kayışı vardı üzerinde, bende dayco kayış taktırmayı düşünüyorum motorum 18.000 km ye yaklaşıyor. yakıt olarakta benim hesaplarıma göre 11krş yakıyo.

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    kuruş işinden pek anlamıyorum arkadaşlar litre hesabı yapsak nasıl olur 100 kmde kaç litre yakıyor ve gerçekleri söyleyelim ben aydın didimde oturuyorum buraya yakın arkdaşlar varsa buluşmak isterim çünkü dylanı çok merak ediyorum burda motorcu arkdaşlarımda var cbf li cbrlı onlarla geliriz buluşuruz güzel bir gün olur

Motosikleti
    honda dylan
    Merhaba arkadaşlar hafta sonu dylanla kocaeli istanbul arası gezi yaptık fakat yolda motorun giderken farının söndüğünü ve tekrar yandığını farkettim ve sanırım bunu sık sık olmasada belli bir süre sonra tekrar yapıyor , böyle bir sorun la karşılaşan oldumu , birde daha önce kocaeli samzun gezimiz olmuştu fakat bu siteye gezi fotolarını yükleyemedim inş. bir gün yüklerim ve sizlerle paylaşırım.

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    bence önemli birşey yoktur sarsıntıdan dolayı temassızlık olabilir mi

Motosikleti
    honda dylan
    olabilir far anahtarını çıkardım baktım ama bir şey göremedim.

free13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hakan hayırlı olsun yeni egsozun nerden aldın kaça aldın biraz bilgi verirmisin bende antalyadayım bi ara bende düşündüm taktırmayı bişey daha sorucam jantdaki şeritleri nerden aldın ben aldım fakat şeritler ince geldi hoş durmadı seninkiler güzel duruyor.
    ÖZGÜR IŞIK

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    Alıntı free13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakan hayırlı olsun yeni egsozun nerden aldın kaça aldın biraz bilgi verirmisin bende antalyadayım bi ara bende düşündüm taktırmayı bişey daha sorucam jantdaki şeritleri nerden aldın ben aldım fakat şeritler ince geldi hoş durmadı seninkiler güzel duruyor.
    Saol kardeşim egsozu yurt dışından getirttirdim burda harput motor var onda 800 tl ve bi takım bagavar su an burda anlatmam uzun sürerde jant şeritlerini kendim kestirdim ben reklamcıyım zaten kendim ayarladım yani bunun hazırını bulamazsın gidip kendin özel yaptırman lazım....
    [COLOR="Cyan"][B]

merhaba arkadaslar bende 3 aylık dylan 150 kullanıyorum.. forumun en yeni üyesiyim sanırım..
    2.el aldım bordo renkli 2008 model bir motora sahibim
    suan km si 17500 civarı,en son servise gittiğimde ordaki adam lastikleri bi an once deiştir dedi.. bende karar verdım deiştirmye.. fakat biraz arastırayım dedim.. arastırdıkca kafam daha karısmaya basladı.. siz bana michelin lastik önerirmisiniz ? veya kullananlar memnunmu acaba ?
    baska bir sıkıntımda bu yakıt olayı.. 16 bin bakımını biraz gecikmeli yaptım hava filtrsi faln deişti.. bu bakmdan once yaklasık 150 160 bin yakıyodu km de.. serviste rolantisi cok yuksek dediler.. neyse en son fulledım daha bitmedi bakalım.. kac kurusa incek?
    sizinkiler ortalama sehr ici ne kadar yakıyo.. yakıt 95 oktan kullanıorm...(po dan )

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı kaanustabas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar bende 3 aylık dylan 150 kullanıyorum.. forumun en yeni üyesiyim sanırım..
    2.el aldım bordo renkli 2008 model bir motora sahibim
    suan km si 17500 civarı,en son servise gittiğimde ordaki adam lastikleri bi an once deiştir dedi.. bende karar verdım deiştirmye.. fakat biraz arastırayım dedim.. arastırdıkca kafam daha karısmaya basladı.. siz bana michelin lastik önerirmisiniz ? veya kullananlar memnunmu acaba ?
    baska bir sıkıntımda bu yakıt olayı.. 16 bin bakımını biraz gecikmeli yaptım hava filtrsi faln deişti.. bu bakmdan once yaklasık 150 160 bin yakıyodu km de.. serviste rolantisi cok yuksek dediler.. neyse en son fulledım daha bitmedi bakalım.. kac kurusa incek?
    sizinkiler ortalama sehr ici ne kadar yakıyo.. yakıt 95 oktan kullanıorm...(po dan )
    Benim motosikletimde sizinkiyle neredeyse aynı özellikleri taşıyor 2008 model 17.500 km de şuan, havalardan dolayı buaralar pek kullanamıyorum ama 18.000 km ye geldiğinde komple bi bakıma sokucam (hava filtresi,yağ filtresi,dayco kayış,arka fren balatası,buji,lastik değişimi). Lastik olarak ben pirelli gts 23-24 taktırmayı düşünüyorum ama michelin pilot sport önerenlerde var. Yakıt konusuna gelince ise hesaplamalarıma göre benim dylan 110kuruş yakıyor. Yakıtı ise opet-shell ve bp den alıyorum 95 oktan.

Motosikleti
    Xmax250
    bende dylan alacakdım
    4.900 xmax buldum 4 aydır kullanıyorum
    dylana eksoz + debraj falan takanlar var yinede motor 135km hız yapıyor
    sonuçda bunlar scooter
    debriyaj sadece ara hızlanmalarda rol oynuyor +10km hız artıyormuş deniyor kanmayın
    1.100 tl ye dbriyaj ve eksoz aldı arkadaşım sadece 4km hız artışı var benzin 150krşdan 170e geldi benim motorla aynı yakıyor
    ama arahızlanmalarda deli gidiyor
    o kadar masraf yapana dek 250cc scooter alın

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    bence en iyi benzin shellde benim motor enjeksiyonlu olduğu için 97 alıyorum bana kalsa ben innova alıcam abi enjeksiyonlu ya acayip az yakıyor 100 kmde 1.6 litre yakıyormuş

Motosikleti
    honda dylan
    bence en iyi benzin shellde benim motor enjeksiyonlu olduğu için 97 alıyorum bana kalsa ben innova alıcam abi enjeksiyonlu ya acayip az yakıyor 100 kmde 1.6 litre yakıyormuş
    merhaba ps150i yakıt tüketimi nasıl km ne yakıyor.

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    Alıntı xburakx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende dylan alacakdım
    4.900 xmax buldum 4 aydır kullanıyorum
    dylana eksoz + debraj falan takanlar var yinede motor 135km hız yapıyor
    sonuçda bunlar scooter
    debriyaj sadece ara hızlanmalarda rol oynuyor +10km hız artıyormuş deniyor kanmayın
    1.100 tl ye dbriyaj ve eksoz aldı arkadaşım sadece 4km hız artışı var benzin 150krşdan 170e geldi benim motorla aynı yakıyor
    ama arahızlanmalarda deli gidiyor
    o kadar masraf yapana dek 250cc scooter alın
    meraba şöyle söyleyeyim bende 4-5 ay oldu dylan alalı orjinal hali ile 140 yapan bi motor bu şu anda üzerinde egsoz var hatta resimlerini ekledim yukarıda görebilirsin şu andaki hızı 150 km dabikide bu hızlar bu motorlar için uzun ömürlülük açısından iyi değil ben şahsen basmıyorum bu kadar motora ama denemek amacıyla bastım bu hıza ulaştım yakıt olarak egsoz açıkken 17 krş yakıyo normal hali ile 14 krş yakıyo ben çok memnunum ve motorumda geri kalan herşeyi orjinal kayış debriyaj vs. sadece egsoz var .......
    [COLOR="Cyan"][B]

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşlar öncelikle yeni dylan alanların motorları hayırlı olsun diyorum..ben baya tecrübeli sayılırım sizin yanınızda..benim dylan 49700de..yanlız dikkatimi çeken verdiğiniz yakıt değerleri oldukça fazla gibi geldi bana..ayrıca para olarak değil litre olarak verirseniz değerleri daha iyi olur..benim bu kmye kadar ortalama tüketimim 2.8 ila 3.5 arasında..şuan motorda birkaç eksik var..gaz teli koptu..siparişi verdik 50tl..eksoz içi dağılmış durumda ama çokta rahatsız etmiyor kulağı uzatıp dinlersen bi şıkırtı var..kaynak yapılacak ustasını buldum 70tl..dijital gösterge silindi yarı yarıya..yenisini sordum servis 250tl dedi..çok fazla..öyle kaldı okuyabiliyorum zaten artık alıştık diyelim..ayrıca ön amortisörün yağı azalmış lok lok lok şeklinde boşluk sesi var..keçe değişimi ile birlikte yağı tamamlanıcak..fiyatını bilmiyorum açıkçası..bunun haricinde periyodik olarak 4binde bir hava filtresi 8binde bir buji 2binde birde yağ değiştirdim..kayış 2 defa varyatör bagaları 1 defa..lastiklerde 1 defa,ön arka fren balataları 2defa,ayrıca 1 stop lambası ve sinyal lambası değiştirdim..aşağı yukarı durum bu şekilde..50bin kmdeki bir motor için oldukça normal ki agresif sayılabilecek bir şekilde kullanıyorum diyebilirim..eksi 10 dereceden artı 40lara kadar kullandım..dylan için uzun dönem testi gibi bişey oldu bu..umarım bu ilgiler dylan almış yada alacak olanlara yardımcı olur..herkese kazasız belasız sürüşler..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler