Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    waeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Sportcity 250ie vardı satıldı :( (2009)
    Böyle efsane bir başlığın hayalet şehir pripyat a dönüşmesini görmek çok üzücü :( Hiç aktif Dylan kullanıcısı kalmadı mı forumumuzda ?
    2008 - 2011 Mondial 125Mt , 2012 - 2013 Honda Dylan, 2013 - ...... Aprilia Sportcity 250ie
    Motosiklet özgürlüğümün tek yolu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Forumdaki herkes sanırım motorunu sattı veya artık bu modelin heyecanı kalmadı.
    Eskiden gerçekten scooterda efsane bir modeldi ama artık o kadar yeni modelleri çıktı ve insanlar onlara yöneldiki bu modelin heyecanı kalmadı.
    Yinede benim bugüne kadar kullandığım motorlar içinde en heyecan verici olan modeldi...
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

ozeronder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 BEYAZ+ Kymco Super 8
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumdaki herkes sanırım motorunu sattı veya artık bu modelin heyecanı kalmadı.
    Eskiden gerçekten scooterda efsane bir modeldi ama artık o kadar yeni modelleri çıktı ve insanlar onlara yöneldiki bu modelin heyecanı kalmadı.
    Yinede benim bugüne kadar kullandığım motorlar içinde en heyecan verici olan modeldi...
    Yada biz büyüdük ve değişti dünya....

Bence de Dylanın keyfi çok farklı idi ama ben sattıktan 2 sene sonra kullanma şansım oldu ve o yaşadığım heyecanların hiçbirini yaşayamadım. Keşke kullanmasaydım ve aklımda hep o zaman ki tadlar kalsaydı.

Arkadaşlar benim bir 2007 model Honda Daylan ım var 4 ay kadar önce aldım motoru bazı nedenlerden ötürü binemediğim için bir sabah çıkarırken bir de akşam katarken çalıştırıyorum. Bir kaç gün önce servise gitti aküsü,bujisi,far ampulü değişti ama motor akşam içeriye koyarken çalışmıyor. (ateşleme yapmıyor) ben motor sürekli çalışmadığı için düşünüyorum ama sizin bir bilginiz varsa bana yardım ede bilirmisiniz. çok acil soruma cevap verenlere şimdiden teşekürler.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Dylan yağı nasıl değişiyor :( bide1 litre yağ yeterli mi ?
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

Motosikleti
    Kawasaki Z-750
    Altta somunlu vidası var. 850 gr yağ alıyor tam 1 litre koyma motor kasılıyor haberin olsun

arkadaşlar benim kafama sürekli takılan bi konu var benim honda dylan 150 2008 model motorum var motorum krank yedi bende servise götürüp 1.190 liraya orjinal krank taktım ayrıca piston contada 300 tlye geldi motorum önceden yağ yakıyordu şimdi gene yağ yakıyor 800 km rodaj dönemi geçirdim baktım yağ azalmış götürdüm yağını değiştirmeye motorcuya gittim dedi ki motorunu yeni taktıysan yağ yakmaması lazım dedi gitbi sor dedi servise benimde hiç vaktim olmuyor gidemiyorum yardım edebilirseniz çok mutlu oluum şimdiden teşekkürler herkeze

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

ayrıca serviste bana 1000 km bakımından sonra 4000 de bir gelirsin demişlerdi ama benim motorum 800 kmde 300 ml eksiltti 4000de bida yer krank ne yapabilirm

Fabre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayırlısı :)
    Dylanı aktif olarak kullanmaktayım. ancak son yorumun tarihi bile beni üzmedi değil.

saviola83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşlar benim dylan ın kilometre saati rakamları silik gösteriyor.bu yüzden araç muayenesinde vize vermediler.honda servise sordum 420 tl diyor.
    fiyat çok pahalı vermem mümkün değil.daha ucuza nerden bulabilirim ? ya da bunlar tamir edilemiyor mu ? adam üzerinde bi rakam yazsın yeterli dedi.
    sanrım dylanlarda çok karşılaşılan bi sorunmuş.istanbulda falan tamir oluymuş galiba ama ben bodrumdayım.gitme imkanım yok.
    yardımcı olabilir misiniz ?

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    hey gidi hey be honda dylan başlığı böylemi olacaktı
    ulen salak honda bu motoru neden sonlandırdınız şuan bu scooterı çıkartsalar önceden yapılmasaydıda millet bayiye koşardı
    bana göre en güzel scooterlardan biridir dylan
    UqUR_ bunu beğendi.

saviola83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşlar benim gibi kilometre saati sorunu yaşayanlar olursa, Asya nın as 150 7b modelinin kilometre saatini alıp takabilirler.birebir aynı.tek farkı km saati analog.
    hondaya gidip 450 tl vermeye gerek yok.montajıyla birlikte 200 e hallettim ama her usta yapabilir mi bilmiyorum çünkü saati
    digitalden analoga çevirmek gerekiyor.
    ergunce48 bunu beğendi.

Alıntı saviola83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim gibi kilometre saati sorunu yaşayanlar olursa, Asya nın as 150 7b modelinin kilometre saatini alıp takabilirler.birebir aynı.tek farkı km saati analog.
    hondaya gidip 450 tl vermeye gerek yok.montajıyla birlikte 200 e hallettim ama her usta yapabilir mi bilmiyorum çünkü saati
    digitalden analoga çevirmek gerekiyor.
    Herhangi bir problem çıkardı mı şimdiye kadar? Bende de aynı problem var çünkü...

kadiRR_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dylan bulsam temiz düzgün az km de alıcam bi tane.. önceki dylanımı 85 000 km kullandım sattım. şuanda 1000RR ım var ama yanına scooter şart. PS yi PCX i hiç sevemedim.

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Hey gidi koca Dylan başlığı ne olmuşsun sen böyle içim parçalandı

merhabalar konuyu hortlatmak degil amacım ama şu lanet olası speedometre ne hondanın elinde var ne ikinci eli nede yurtdışından alabileceğim güvenli bir sitede. asya göstergesi kullanmakta istemiyorum açıkcası ve bu kronik bir sorun kimsede yok mu hal çaresi...
    anlaşılacağı üzere sorun monochrome lcd

Motosikleti
    DYLAN 150
    8 sene öncesinde sattığıma pişman olup şimdi tekrardan aldığım, ne pcx ne n max keşke üretimi devam etse dediğim bir model sadece bi tık fazla yakıtı ve bulunmayan parçasına rağmen dylan.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler