Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Çook yakında olacak inşallah : ))
    Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    crayzwolf dostum 180 kilo yükle sürekli olarak uzun yol yapıcaksan sıkılırsın onu bil..ama yılda 1-2 defa yapacağın uzun yol sorun olmaz..eğer haftada yada 15 günde bir yol yaparım diyosan 250cc bak..dylan anlık olarak 250cc'nin yaptığı hızları yapar ama uzun yolda sürekli tam gaz gidersin buda yakıtı artırır ve motorunda ömründen yer..neticede tavsiye etmem..
    Dostum ilgin alakan için çok teşekkür ederim. Artçımıda motorcu yapmaya karar verdik allah nasip ederse oda agility 150 düşünüyo.
    Şimdi gelelim tek kişi olayına ben tek bineceğim artçı olmayacak ben 90 kilodayım. Bu 153 CC 16 BG olan bi scoooter için sorun olmaz diye düşünüyorum. Hızlanmalarda sollamalarda serilikte ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Alıntı crayzwolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ilgin alakan için çok teşekkür ederim. Artçımıda motorcu yapmaya karar verdik allah nasip ederse oda agility 150 düşünüyo.
    şimdi gelelim tek kişi olayına ben tek bineceğim artçı olmayacak ben 90 kilodayım. Bu 153 cc 16 bg olan bi scoooter için sorun olmaz diye düşünüyorum. Hızlanmalarda sollamalarda serilikte ?
    hoşgeldin aramıza,tek kışide 250 cc ıle bır farkı yok,mesela 90 km ile giderken sollamaya rahat cıkabılırsın.gaz tepkı verıyor.ama 2 kişi rampa cıkarken tek kişideki tadı bulamassın .burada 250cc ve üzerini ararsın
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Motosikleti
    Çook yakında olacak inşallah : ))
    Teşekkür ederim ben genelde şehir içi kullanıorum ama yazın 1-2 ay şehir dışı kullanıorum buda istanbuldan Şarköy,Balıkesir en uzun yapacağım km 550 falan. Tek kişi olduğumda oluyo artçı ile birlikte sürdüğümde. Artçımıda motorcu yapıoruz oda alıcak motor ve genelde tek kişi olacağım Dylan 150 yeter mi yoksa SYM GTS EVO Mu alsam yada ikinci el Yamaha majesty mi kararsızım

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    Alıntı CrayzWolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim ben genelde şehir içi kullanıorum ama yazın 1-2 ay şehir dışı kullanıorum buda istanbuldan Şarköy,Balıkesir en uzun yapacağım km 550 falan. Tek kişi olduğumda oluyo artçı ile birlikte sürdüğümde. Artçımıda motorcu yapıoruz oda alıcak motor ve genelde tek kişi olacağım Dylan 150 yeter mi yoksa SYM GTS EVO Mu alsam yada ikinci el Yamaha majesty mi kararsızım
    dyalandan şaşma derim ben,benim görüşüm tek kişilen 250 liklere kafa tutarsın rahat.tokatladım yamaha 250 sayısı az deil,ancak uzun yolda geçebilir,gerisini sen düşün.hızlanmada kalkıştak rakip bulmak zor.

free13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar honda dylan'ın türkçe kullanım kılavuzuna ihtiyacım var.Sanki burada daha önce verilmişti gibi hatırlayıp yaklaşık 180 sayfayı taradım ama bulamadım,yardımcı olur musunuz?
    Teşekkürler.

free13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    273 sayfayıda tek tek okudum burda verilmemiş dylan ekibi nerdesiniz

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Alıntı free13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    273 sayfayıda tek tek okudum burda verilmemiş dylan ekibi nerdesiniz
    Dört binde bir yağ değiştir (0,95 litre koy)-- sekizbin de bir buji değiştir-- onikibinde bir hava filtresi değiştir--yirmidörtbin de bir varyatör kayışı değiştir. periyodik bakımları bunlar
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Merhaba Arkadaşlar, yaklaşık 1 aydır 273 sayfalık dylan topiğini okudum ve en geç haziran sonunda bir dylan alıcam ve bu benim ilk motosikletim olucak. Şuan 3 ilan arasında karar aşamasındayım sizlerinde yardımıyla umarım doğru seçimi yapıcam.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00-km-de/detay

2008 model olması ve ekstradan topcase ile kask hediye etmesi güzel. Aralık ayında verilen bu ilan km olarak 11.000 olarak görünüyo ama daha geçenlerde motoru kullanılırken gördüm yani km si yazılandan daha yüksek eminim. Resimlerden gördüğüm kadarıyla sanırım yan ayak ve far açma-kapama düğmesi yok , alınca bu 2 ekstrayı taktırmak istiyorum. Lastiklerinde orjinal irc olduğunu düşünüyorum. Fiyat konusuna gelince 4.900 gerçekten yüksek , km sinin dahada arttığı ve pazarlıkta işin içine girince dahada aşalara çekebilceğimi düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ir-gicir/detay

Resimlerden bakıldığında 3 ilan arasından en temizi bu. Km olarakta en düşükte bu fakat 2006 modele göre km si çok düşük geldi buda bende şüphe uyandırdı. Extradan sarı şerit , yan ayak ve xenon olması güzel fakat xenonun akünün ömrünü kısaltması ve motorun beynine zarar vermesinden dolayı pek sıcak bakmıyorum onun yerine philips h4 kullanabilirim.Ve bana göre bu ilanın en büyük artılarından biri michelin pilot lastiklerin takılı olması eğer bu scooter ı alırsam buda beni yaklaşık 250-300 liralık masraftan kurtarır. Far açma-kapama düğmesini bundada göremedim.Fiyat ise 4.750 pazarlıkla daha makum bi rakama çekilebilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...tiyorum/detay/

İlanda ilk göze çarpan sizinde farkettiğiniz üzere leo vince performans egsozu olmuştur buda yaklaşık 600tl lik masraftan kazanç demek ayriyetten ısıtmalı elcik ve bmc yıkanabilir hava filtresi var. Km olarak 3 ilandan en yüksek olanı bu 19.700 ve 2006 model fakat dylanların 20-30 bin arasında açıldıklarını çoğu kez okudum.Fiyat olarak en düşük ilan bu 4.250 pazarlıkta belkide 4.000 olabilir.

Durum bu arkadaşlar 3 motorda gayet güzel duruyo. Bitanesinin 2008 model olması , diğerinin km sinin düşük olması ve temiz durması , bir diğerinde ise leo vince olması kafamı gerçekten çok karıştırdı. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Motoru aldıktan sonra yapıcağım masraflarda(yan ayak,far açma-kapama düğmesi,lastik,topcase) göz önünde bulundurulursa hangisi benim için en doğrusu olur.

Motosikleti
    Yakında Dylan
    herkeze merabalar 273 sayfayı da tek tek okudum. Bi arkadaşda da vardı bindim turladım aşık oldum bu dylan a , mutlaka alacağım activa yı sattım . 2.000i peşin 3.500 civarı vadeli arıyorum bilen gören olursa haberim olsun . Teşekkürler

Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar, yaklaşık 1 aydır 273 sayfalık dylan topiğini okudum ve en geç haziran sonunda bir dylan alıcam ve bu benim ilk motosikletim olucak. Şuan 3 ilan arasında karar aşamasındayım sizlerinde yardımıyla umarım doğru seçimi yapıcam.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00-km-de/detay

2008 model olması ve ekstradan topcase ile kask hediye etmesi güzel. Aralık ayında verilen bu ilan km olarak 11.000 olarak görünüyo ama daha geçenlerde motoru kullanılırken gördüm yani km si yazılandan daha yüksek eminim. Resimlerden gördüğüm kadarıyla sanırım yan ayak ve far açma-kapama düğmesi yok , alınca bu 2 ekstrayı taktırmak istiyorum. Lastiklerinde orjinal irc olduğunu düşünüyorum. Fiyat konusuna gelince 4.900 gerçekten yüksek , km sinin dahada arttığı ve pazarlıkta işin içine girince dahada aşalara çekebilceğimi düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ir-gicir/detay

Resimlerden bakıldığında 3 ilan arasından en temizi bu. Km olarakta en düşükte bu fakat 2006 modele göre km si çok düşük geldi buda bende şüphe uyandırdı. Extradan sarı şerit , yan ayak ve xenon olması güzel fakat xenonun akünün ömrünü kısaltması ve motorun beynine zarar vermesinden dolayı pek sıcak bakmıyorum onun yerine philips h4 kullanabilirim.Ve bana göre bu ilanın en büyük artılarından biri michelin pilot lastiklerin takılı olması eğer bu scooter ı alırsam buda beni yaklaşık 250-300 liralık masraftan kurtarır. Far açma-kapama düğmesini bundada göremedim.Fiyat ise 4.750 pazarlıkla daha makum bi rakama çekilebilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...tiyorum/detay/

İlanda ilk göze çarpan sizinde farkettiğiniz üzere leo vince performans egsozu olmuştur buda yaklaşık 600tl lik masraftan kazanç demek ayriyetten ısıtmalı elcik ve bmc yıkanabilir hava filtresi var. Km olarak 3 ilandan en yüksek olanı bu 19.700 ve 2006 model fakat dylanların 20-30 bin arasında açıldıklarını çoğu kez okudum.Fiyat olarak en düşük ilan bu 4.250 pazarlıkta belkide 4.000 olabilir.

Durum bu arkadaşlar 3 motorda gayet güzel duruyo. Bitanesinin 2008 model olması , diğerinin km sinin düşük olması ve temiz durması , bir diğerinde ise leo vince olması kafamı gerçekten çok karıştırdı. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Motoru aldıktan sonra yapıcağım masraflarda(yan ayak,far açma-kapama düğmesi,lastik,topcase) göz önünde bulundurulursa hangisi benim için en doğrusu olur.

dostum dylanlarda standart olarak far acma anahtarı ve yan ayaklık olmuyor.bilgine birde aldığın kişinin motora iyi baktığına eminsen km de o kadar önemseme.şimdiden hayırlısı diyelım

Motosikleti
    Honda PS 150i
    evet sero35 dylanda yan ayaklık ve far açma anahtarının olmadığını biliyorum , bazıları takıyo bazıları takmıyo 2. ilanda mesela yan ayaklık var Sence hangi motor daha iyi duruyo o 3 ilandan?

Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    evet sero35 dylanda yan ayaklık ve far açma anahtarının olmadığını biliyorum , bazıları takıyo bazıları takmıyo 2. Ilanda mesela yan ayaklık var Sence hangi motor daha iyi duruyo o 3 ilandan?
    ben olsam 2008 olanı tercıh ederım,astsubaydan olması,2008 olması,muhtamelen garantisi de devam edıyordur.4,500 tl verırse alınır.

Motosikleti
    Honda PS 150i
    bende senin gibi düşündüm sero35, 2008 model olması gerçekten güzel ama aklım diğer ilanlarada gitmiyor değil =) başka fikri olan arkadaşlar varsa onlarında yorumlarını bekliyorum

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    evet sero35 dylanda yan ayaklık ve far açma anahtarının olmadığını biliyorum , bazıları takıyo bazıları takmıyo 2. ilanda mesela yan ayaklık var Sence hangi motor daha iyi duruyo o 3 ilandan?
    dostum o gördün yan ayaklar orjinal değildir büyük ihtimal,benimki orijinal o ayrı mesele orijinali 150 lira civarı haberin ola.orijinal olmayannar ayak açıkken motor çalışır o da sakıncalı bi durum.orijinal ayaklıkta öyle bi tehlike yok ayak açıkken maaş basmaz motor bilgine.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:27 ----------

bende senin gibi düşündüm sero35, 2008 model olması gerçekten güzel ama aklım diğer ilanlarada gitmiyor değil =) başka fikri olan arkadaşlar varsa onlarında yorumlarını bekliyorum
    orijinali'ile oynanmış motordan uzak dur benim fikrim bunu leo egzozdan dolayı demiyorum ama hava filtresi ciddi bi iş.

Motosikleti
    Honda PS 150i
    teşekkürler konti;

zaten leo vince li dylan satılmış ilanlarda görülmüyo, büyük ihtimalle tuzladaki dylan ı alıcam ya bu haftaiçi yada gelecek hafta. Hayırlısı bakalım

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    kusura bakmayında dylan a o parayı vereceğime gilera ruuner alırım
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dylan'nında runner'dan pek farkı yok arkadaşım. Hatta birçok yönden daha avantajlı. Örneğin:yakıt sarfiyatı , yetkili servis ağı ve yedek parça(bulunabilirik+fiyat). Bu topiği zamanını ayırıp okursan bana hak vereceksin

Motosikleti
    honda dylan
    Merhaba arkadaşlar dylanların hava filtreleri kaç binde deiğiştiriliyor veya temizleniyormu.

Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum renkler ve zevkler tartışılmaz,alırsan gurur saygı duyarım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:27 ----------

Alıntı dylan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar dylanların hava filtreleri kaç binde deiğiştiriliyor veya temizleniyormu.
    ben duruma göre 3000 km gibi temizlıyorum.16000 km de değiştırdım.

Motosikleti
    honda dylan
    temizliyorum derken hava ilemi yoksa özel temizlik ürünleri ilemi .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler