Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    farukyayla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan.Honda NT 700 Deauville
    Arkadaşlar motorum 30.000 oldu 2006 model tek sorun dijital göstergede yaşadım bunu nasıl halledebilirim başına gelen varmı yardımcı olursanız sevinirim rakamlar bazıları tam çıkmıyor haliyle dijital olarak kaç km de hem zaman saatinide net göremiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda dylan
    Alıntı sero35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ona benzere ama bizim motorlarda daha zahmetli,kapagı çıkarmak baya uğraştırıyor
    Evet bugün kontrol amaçlı kapağı söktüm terler boşalttım içerdeki tozlarını basınçlı hava ile temizledim arka tekeride söküp içerideki birikmiş tozlarını temizlemiş oldum ama hakketen sökmekte takmakta zor.Bakım şart....

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Alıntı farukyayla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorum 30.000 oldu 2006 model tek sorun dijital göstergede yaşadım bunu nasıl halledebilirim başına gelen varmı yardımcı olursanız sevinirim rakamlar bazıları tam çıkmıyor haliyle dijital olarak kaç km de hem zaman saatinide net göremiyorum.

motorunuzu güneşte bırakıyormusunuz,eğer üzerınıde örtmüyorsanız km saatındekı kronık hastalık olma olasılığı fazla.yakındada susar
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    merhaba arkadaşlar bi süre önce bahsettiğim gibi bursadan temiz bi dylan buldm antalyaya getirdim 2006 model siyah 16. bin km de inşallah sorunsuz kazasız belasız binicem .....

1-2 resim ekledim aşağıda

[COLOR="Cyan"][B]
    Facebook grubumuz: ''MT ANTALYA''
    MSN Grubumuz: mgroup317122[/B][/COLOR]

Motosikleti
    honda dylan
    Kazasız belasız günlerde kullan arkadaşım çok temiz görünüyor...

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    motor tertemiz görünüyor. Kazasız belasız kullanman dileğiyle hayırlı olsun

farukyayla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan.Honda NT 700 Deauville
    Alıntı sero35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunuzu güneşte bırakıyormusunuz,eğer üzerınıde örtmüyorsanız km saatındekı kronık hastalık olma olasılığı fazla.yakındada susar

teşekkürler bekliyeceğiz sanırım başka çare yok

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    teşekkürler arkadaşlar inş hepimize kazasız belasız sürüşler......
    [COLOR="Cyan"][B]

Motosikleti
    honda dylan
    Merhaba arkadaşlar bugün dylan la giderken yolda deneme amaçlı elimi bıraktım ve gidonda hafiften yalpalanma meydana geldi ,önceden de denemiştim fakat olmamıştı neden olabilir bilgisi olan varmı,teşekkürler .

Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Alıntı dylan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bugün dylan la giderken yolda deneme amaçlı elimi bıraktım ve gidonda hafiften yalpalanma meydana geldi ,önceden de denemiştim fakat olmamıştı neden olabilir bilgisi olan varmı,teşekkürler .
    yolun durumu nasıldı veya ruzgar nasıl esıyordu.

Motosikleti
    honda dylan
    Yol güzeldi rüzgarda yoktu hatta bgün tekrar denedim yapıyor , normalde motorumun rüzgarlığıda vardır hatta ondan olabilir diye düşünüp çıkardım ama camsız da yapıyor . Yalnız ön cantın üstünde 2 tane denge amaçlımı konulmuş bilmiyorum rotbalanscılarda gördüğüm kıskaçlı bişeyler var ondan olabilirmi bilmiyorum.

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    Alıntı dylan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yol güzeldi rüzgarda yoktu hatta bgün tekrar denedim yapıyor , normalde motorumun rüzgarlığıda vardır hatta ondan olabilir diye düşünüp çıkardım ama camsız da yapıyor . Yalnız ön cantın üstünde 2 tane denge amaçlımı konulmuş bilmiyorum rotbalanscılarda gördüğüm kıskaçlı bişeyler var ondan olabilirmi bilmiyorum.
    bendede yapıyodu o scooterlerde oluyo bende bırakyırorm her zaman yapmıyo baya deenedim artık yapmıyo denebilir hava ve yol durumuna göre deişir motorun sola veya sağa çekmiyosa problem yoktur dert etme okdr
    [COLOR="Cyan"][B]

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Merhaba arkadaşlar bugün dylan la giderken yolda deneme amaçlı elimi bıraktım ve gidonda hafiften yalpalanma meydana geldi ,önceden de denemiştim fakat olmamıştı neden olabilir bilgisi olan varmı,teşekkürler
    Merhaba. Eğer arkada çanta takılıysa ön taraf hafiflediği için elinizi bıraktığınızda gidon yalpa yapmaya başlar. Çantayı yüklerseniz daha da çok artar. Çantayı söküp deneyin kesilir. Bir sorun değil normal birşey.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    honda dylan
    Bilgiler için teşekkür ediyorum arkadaşlar . Kısmet olursa ağustos ta kocaeli gölcükten dylan la adapazarı ,karasu,akçakoca,ereğli,zonguldak,bartın,karabük,k astamonu,sinop,samsun istikametinde bir yolculuğa çıkmayı düşünüyorum, içimizde daha önce bu istikamette veya uzun yola gitmiş tecrübeli arkadaşlardan bilgi alırsam sevinirim , yanıma teknik anlamda ne almamı önerirsiniz , dylan la daha önce en uzun gölcükten ankaraya gitmiştim çok keyifliydi , şimdiden teşekkür..

selam arkadşlar ben yenı bultum bu siteyi bende honda dylan 150 var bende kş makşna arka kayış boldesinden uuuuldu gibi ses geliyo sade kalkışda bite digital km gosdermez oldu soldu bana yartım edermısınıs cbf 250 ler nasıl olur bılmem satıp onlardanmı alsam sisce dyl 150 20.000 de 4.500 tl aldım fiyatı iimi sisçe cevap verırısenıs sevınırım bide 2008 model makina

Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Alıntı baris007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadşlar ben yenı bultum bu siteyi bende honda dylan 150 var bende kş makşna arka kayış boldesinden uuuuldu gibi ses geliyo sade kalkışda bite digital km gosdermez oldu soldu bana yartım edermısınıs cbf 250 ler nasıl olur bılmem satıp onlardanmı alsam sisce dyl 150 20.000 de 4.500 tl aldım fiyatı iimi sisçe cevap verırısenıs sevınırım bide 2008 model makina
    görünen motoru yeni almışşın,eee biraz bin sonra değiştırısın.ses gelen yerıne baktır,km saatı guneşte kaldığı için susmuş yani kronık problem

beki fiyat olarak ii almışmıyıs motoru 2008 model 4.5 tl aldıgım kişi arka lastik aldı ve 20 bin bakımlarını karşıladı bite zenon var verdi ?????? bu arada herkese selamlar:D

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    valla fiyat normal gibi bende haziran sonu 11.000 kmde 2008 model dylan ı 4.500 e aldım.

reddish7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF500
    arkadaşlar bende yeni bir dylan kullanıcısıyım. ancak bu ne biçim seledir. en ufak frende hooop kayıyorum. selenin ucuna kadar geliyorum. daha önce cbf500 leonardo 150 hatta dükkandaki dandik çinlide bile böyle sorun yoktu. karar verdim seleye cırtcırt yaptırıcam. oturunca sağlam yapışıyım. sizdede böyle sorunlar var mı?

free13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Reddish hoş geldin aramıza walla ben selesinden gayet memnunum eski motorum bws de senin dediğin gibi frene basınca artcımla beraber kayıyorduk ama dylanda kesinlikle böyle bişeyle karşılaşmadım acaba aldığın kişi selenin kumaşını değiştirmiş olabilirmi çünkü orjinal kumaşı kaymıyor.

Saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler