Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ön konsolu açmana gerek yok. O vidalar dışarıdan takılıyor zaten. Önceki saylarda resimli anlatmıştık sanırım ama çok gerilerde kalmıştır kimbilir hangi sayfada
    Direksiyon grenajının altına bak orda sağda ve solda iki büyük delik göreceksin. Şimdi orda servisin taktığı vidalar vardır zaten. onları söküp daha iyi contalar takıp sıkacaksın. Ön konsolu çıkarmaya çalışma zaten.
    Bizlerde maltepe ve civarında toplanıyoruz bi akşam buluşmamıza gelebilirsen ordada hallebiliriz.
    Hayatonda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    aaaa demek öle ben ön konsolu açıp hem içerden hem dışardan sıkıştırcaz sanıyordum, bunu öğrendiğim iyi oldu tekrar teşekkürler. Bugün halledebilirim ozaman Buluşmalarınızı takip ediyorum uygun bir zaman aranıza katılıcam

selam arkadaşlar benım dylan düzde 130 km goruyo iimi sisce hızı rampa aşagıda sınyal ışıgın oldugu yere dam olarak dayanıosonu goruyo yane bite egsozdan ses ler gelmeye başladı orjinal baglı bi egsoz onerımısnıs bana fiyatınıda solersenıs sevınırım teşekurler......?

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı baris007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar benım dylan düzde 130 km goruyo iimi sisce hızı rampa aşagıda sınyal ışıgın oldugu yere dam olarak dayanıosonu goruyo yane bite egsozdan ses ler gelmeye başladı orjinal baglı bi egsoz onerımısnıs bana fiyatınıda solersenıs sevınırım teşekurler......?
    eğer düzde 130 gördüysen güzel bi değer bu, ben yokuş aşağıya 135 gördüm. Buarada kaç kilosun? hızı etkileyen bi faktörde o yüzden sormak istedim. Egsoz konusunda da leovince marka egsozu öneririm sıfırı 600tl civarı. Orjinal egsozu daha pahalı diye biliyorum.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Arkadaşım Türkçeyi nerede öğrendin? Ne olur güzel Türkçe'mizi doğru düzgün kullanalım. Mahalle ağzıyla konuşur gibi yazmayalım. İnan bana yukarıda ne yazdığını anlamadım. Böyle yazınca ciddiyetinizi de kaybediyorsunuz. Eminim yaşınız henüz küçüktür. İleride iş yaşamınızda da burada yazdıklarınız karşınıza çıkar emin olun. Lütfen yazarken dikkat edelim, Türkçe'mizi koruyalım.

Dylan ile çok zorlarsan yokuş aşağı 140 görebilirsin. Ama 140 ile giderken motosiklet öyle tehlikeli oluyorki hiç tavsiye etmem. Hız yapmayın, dikkatli olun, uzun yaşayın. Hayatın tadını çıkarın.
    Hayatonda

kanka kusura bakma klavyenın bagsı tuşları calışmıyo ondan ogle yazıyorum kilomda 120 . hıı yaşa gelince yaşım 22 oke.

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı baris007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka kusura bakma klavyenın bagsı tuşları calışmıyo ondan ogle yazıyorum kilomda 120 . hıı yaşa gelince yaşım 22 oke.
    Bu tarz bir konuşma ve yazma tarzıyla forumda pek yardım alamazsın, klavye bozuk ise ekran klavyesini kullanabilirsin. Ayrıca yazdıkların pek inandırıcı gelmedi 120 kiloyla Dylan ile ibreyi sona dayadın öyle mi

kimlik bilgilerimi verim vido çekip koya bilirm ? bu site konuş mayamı bakıyo 120 kiloyum duzde net olarak 130 goruyo ben burda size iimi hızı diye yazdım sen bize hakaret ediyosun neyse sitenis sisde kalsın madem kolay gelsin saolun yinede yartımcu oldugunuz için bb

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bazı tuşları işime geldiğince yazıyorum desen daha dürüst olursun. Yazdıklarından görüyoruz ki tüm tuşların düzgün çalışıyor. Kilona göre o motorla o hızı görmen normal.. Bu motor o hızı yapıyor ben 2 kişi 140 da gördüm.
    Hayatonda

selam arkadaşlar ben yeni katıldım bu siteye

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Selamlar hoşgeldin.

ben dylan aldım yeni 22binde daha fiyatı 4.500 tl iimidir sizçe?

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı honda_baris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben dylan aldım yeni 22binde daha fiyatı 4.500 tl iimidir sizçe?
    piyasası böle normal bence.

bişe daha sorçam bu kalkışda degişik bi ses atıyo motor. dediler bana debriyaj balatasını degiştir dıyorlar bide kayış lagzım bana :D bi bilgi verimisiniz

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı honda_baris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişe daha sorçam bu kalkışda degişik bi ses atıyo motor. dediler bana debriyaj balatasını degiştir dıyorlar bide kayış lagzım bana :D bi bilgi verimisiniz
    debriyaj balatası konusunda pek bi bilgim yok servise gösterirsen daha sağlıklı olur ancak kayış konusunda önceki sayfalarda DAYCO marka kayıştan bahsedilmişti bunu öneririm yakın zamanda bende taktırıcam.

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    bende dylanımı alalı 1 ay kadar oldu tüm bakımlarını yaptırdım DAYCO kayış taktırdım ve çok memnunum herkesede tavsiye ederim .......keşke antalyadada sizler gibi buluşmalar olsa burda gençler tek teker trafikte tehlikeli araç kullanmalar motorlarla yarışmalar dylanlar burda yarış motoru olarak kullanılıyo inanın aldığıma pişman oldum kullanım rahatlık olarak 4-4 lük bi motor ama dediğim gibi insanı motordan soğutuyorlar...
    [COLOR="Cyan"][B]
    Facebook grubumuz: ''MT ANTALYA''
    MSN Grubumuz: mgroup317122[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı hakan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende dylanımı alalı 1 ay kadar oldu tüm bakımlarını yaptırdım DAYCO kayış taktırdım ve çok memnunum herkesede tavsiye ederim .......keşke antalyadada sizler gibi buluşmalar olsa burda gençler tek teker trafikte tehlikeli araç kullanmalar motorlarla yarışmalar dylanlar burda yarış motoru olarak kullanılıyo inanın aldığıma pişman oldum kullanım rahatlık olarak 4-4 lük bi motor ama dediğim gibi insanı motordan soğutuyorlar...
    arkadaşım DAYCO kayışı nekadara taktırdın öğrenebilir miyim)

kadiRR_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün nette bi motor gördüm malum dylan'ın bi yerde eski serisi olarakta bilinen SH 150'nin SH 300 modeli. aceba nasıl bişey. bilgisi olan varmı tr ye gelir gidermi.. Honda İtalya üretiyormuş sanırım.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Valla hepimizin şimdilik gözdesi. Honda Türkiye bu tutumuna devam edecek olursa piyasada motor satacak adam bulamayacak. Orta segmentteki en iyi motorlarını üretimden veya satıştan kaldırıp yerine tipsiz şekilsiz düşük cc. li motosikletler getiriyor, bunları getirmiyor.
    Bence Piaggio Beverly ebatlarında gücü ve cüssesi yerinde bir makina. Umarım gelir ve fiyatı abartılmaz, bizlerde alıp Hondaya geri döneriz. Beverly'imden memnunum bir o kadar servislerinden dertliyim. Honda bu motoru getirse ertesi gün motorumu satıp bunu alıcam.

Lakin bu segmentte Kymco downtown da çok iyi bi alet. Ve fiyatının yüksek olmasından ötürü biraz az satılıyor sanırım. Bir iyileştirme yapılırsa 250-300cc de başka motor alınmaz.
    Hayatonda

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım DAYCO kayışı nekadara taktırdın öğrenebilir miyim)
    35-40 tl fiyatı
    [COLOR="Cyan"][B]
    Facebook grubumuz: ''MT ANTALYA''
    MSN Grubumuz: mgroup317122[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler