Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

S.a. Ben Senegal'de Türk okullarında görev yapan bir öğretmenim. Honda SH 150 i motor satın aldım. Motorun ön panelinde F1 diye bir kırmızı renkte ikaz ışığı var. Sürekli yanıp sönüyor. Öotor çalısırken hemen çalısmamaya basladı. BURADA TEKNİK SERVİS YOK. Bana yardımcı olabilirmisiniz ne yapmam lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    Alıntı Murat Bag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a. Ben Senegal'de Türk okullarında görev yapan bir öğretmenim. Honda SH 150 i motor satın aldım. Motorun ön panelinde F1 diye bir kırmızı renkte ikaz ışığı var. Sürekli yanıp sönüyor. Öotor çalısırken hemen çalısmamaya basladı. BURADA TEKNİK SERVİS YOK. Bana yardımcı olabilirmisiniz ne yapmam lazım.
    A.s F1 düğmesi dylanlarda yok pslerde var enjeksiyonla ilgili onların topiğine yazarsan daha çabuk cevap alırsın
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    dylan cılar yaz gelıyor,nerelerdesınız.en yuksek km limiz kimdir.kaç binlerde
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Motosikleti
    Sym hd2
    ortalıkta dylancı kalmadı benim makina 12 500 km ye dayandı
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

kadiRR_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim dylan 56500 de şu anda iyi bi bakıma girdi doru düzgün bakmıyodum.

Ben bi kaç şey sorcam.. Dylan orjinal arka lastiği olan varmı elinde çıkma az kullanılmış falanda olur yada satılıyomu.. sormadım bayilerede.. michelinden bıktım ya bi lastik bu kadarmı patlar yolda ne buluyosa yalıyo yutuyo resmen..

Birde leovince egzoz alıcam mecbur.. satmayı düşünen varmı.. orjinale 900 lira vermektense onu alırım daha iyi.. egzoz iyice çin malı scooterlar gibi sesler çıkarıyo yapılan ameliyatlar geçici bi süre idare etti..

Birde arka jant'ı olan bilen varsa uygun bulursam değiştirmek istiyorum.. idare ediyo ama eğrilikleri var bide kaynaklı zaten..

baya bi bakım istiyo şu an ustanın şefkatli kollarında..

Alıntı kadiRR_delisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim dylan 56500 de şu anda iyi bi bakıma girdi doru düzgün bakmıyodum.

Ben bi kaç şey sorcam.. Dylan orjinal arka lastiği olan varmı elinde çıkma az kullanılmış falanda olur yada satılıyomu.. sormadım bayilerede.. michelinden bıktım ya bi lastik bu kadarmı patlar yolda ne buluyosa yalıyo yutuyo resmen..

Birde leovince egzoz alıcam mecbur.. satmayı düşünen varmı.. orjinale 900 lira vermektense onu alırım daha iyi.. egzoz iyice çin malı scooterlar gibi sesler çıkarıyo yapılan ameliyatlar geçici bi süre idare etti..

Birde arka jant'ı olan bilen varsa uygun bulursam değiştirmek istiyorum.. idare ediyo ama eğrilikleri var bide kaynaklı zaten..

baya bi bakım istiyo şu an ustanın şefkatli kollarında..

abi lastik sero35 nickli şeref abide en son vardı satmadıysa ona bi sor.

Bide leovince egzosun 2. elini ben çok aradım bi ilanda motorda takılıydı adamla anlaştık gibi olduk sonradan alamadım vazgeçti . Ama istanbulda leovince takan çok galiba izmirde hiç yok , yolda filan gördüğünde durdur sor abi satarmısın diye. Ayrıca egzos lazımsa şu ilanı bi incele belki işine yarar.

http://www.sahibinden.com/honda_dyla...QQdisplayitem?

Arka jant hakkındı bişey diyemiyecem abi.

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Cem motorunu satıyormuşsun hayırlısı olsun, planda başka motormu var
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

Alıntı erol 62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cem motorunu satıyormuşsun hayırlısı olsun, planda başka motormu var

Evet abi satılık ama bakalım satılırsa. vitesli bi motosiklete geçme niyetim var gibi. Cbf 150 veya cbf250 olabilir. Başka alternatiflerede göz gezdiriyorum.

CBA Aslında derdim leo vinces değil 2. el ps egzozuda olur ama 2. el dylan egzozu almam neden dersen.. malum el bombası gibiler her an arıza çıkabilir aldıktan 2 gün sonra sorun açabilir.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Dylanınıza iyi bakın benım hedefım dylanla 200.000km idi olmadı. Satarsanız pişman olursunuz.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Ben 2 tane ps egzosuda patlattım. Hatta biri tüple borunun birleştiği yerden çatladı. Bildiğiniz çatladı. Dizel araba gibi gidiyodum.
    Bu arada kadir istiyosan bende çıkma orjinal ön arka lastik var. İkisininde patlağı, yaması vs. yok.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

ozeronder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 BEYAZ+ Kymco Super 8
    Valla ben sattığıma hiç pişman olmadım, bence herşey zamanında güzel, Dylana bindik tadına vardık ben yeniden dylanı denedim ama hiç o eski günlerdeki keyfi alamadım, insanın tecrübeleri arttıkça zevk aldığı şeyler de değişiyor demek ki.

-BSI- Olur yerin nerde görmek istesem lastikleri. msn nightrider_tr@hotmail.com eklersen konuşalım.

Motosikleti
    Sym hd2

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet abi satılık ama bakalım satılırsa. vitesli bi motosiklete geçme niyetim var gibi. Cbf 150 veya cbf250 olabilir. Başka alternatiflerede göz gezdiriyorum.
    dostum bence sakın böyle bişey yapma..cbf150de cbf250de kullandım 2sindende inipte dylana binince işte makina bu dedim..kesinlikle mukayese dahi kabul etmez emin ol..hız,fren,yol tutuş,kalite her alanda dylan çok daha üstün bir cihaz..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bence sakın böyle bişey yapma..cbf150de cbf250de kullandım 2sindende inipte dylana binince işte makina bu dedim..kesinlikle mukayese dahi kabul etmez emin ol..hız,fren,yol tutuş,kalite her alanda dylan çok daha üstün bir cihaz..
    Katılıyorum CBF 150 ve 250, Dylanın yerini tutamaz. Ama tarz değiştireyim illada vitesli alayım dersen git Fazer 6 falan al vitesliye geçtiğine deysin ;)
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    dylan satılcaksa eğer 250cc üstü maxiler için satılır benim düşüncem..gerisi pişmanlıktır..

Aynı şeyleri bi kaç kişiden daha duydum, zaten bi kaç gün evvel sahibinden.com daki ilanıda kaldırdım. şuan için satmaktan vazgeçtim en azından 500lük bi makina alana kadar.

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı şeyleri bi kaç kişiden daha duydum, zaten bi kaç gün evvel sahibinden.com daki ilanıda kaldırdım. şuan için satmaktan vazgeçtim en azından 500lük bi makina alana kadar.
    dostum en doğrusunu yapmışsın gerçekten..eğer mecburiyet olsa insan hertürlü biner içimizde 2teker tutkusu var o ayrı ama..keyif için dylanı satıp cbf almak saçma olur..kalite olarak dylan italya üretimi oluşuyla kat kat üstün bi alet..ayrıca üstündeki beyin ve konjektör bile ducati marka..piyasada kaç tane bu ayarda araç var?? 500lük bile alsam yanında dylanı tutmak isterim çünkü muadili yok piyasada..

dostum en doğrusunu yapmışsın gerçekten..eğer mecburiyet olsa insan hertürlü biner içimizde 2teker tutkusu var o ayrı ama..keyif için dylanı satıp cbf almak saçma olur..kalite olarak dylan italya üretimi oluşuyla kat kat üstün bi alet..ayrıca üstündeki beyin ve konjektör bile ducati marka..piyasada kaç tane bu ayarda araç var?? 500lük bile alsam yanında dylanı tutmak isterim çünkü muadili yok piyasada..

Aynen katılıyorum imkanım olsa bende kesinlikle dylanı satmam, 2.motor olarak tuttardım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler