Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    İyi akşamlar Dylancı arkadaşlar...

Daha önce 4000 km. kullanıp sattığım, Dylanımdan kalan

1 adet 35 lt. Gümüş Gri Kappa marka arka çanta
    1 adet Çantaya monteli artçı yaslanması için sisi bar, (orijinal)
    1 adet orijinal çanta taşıma aparatı mevcuttur.

Hepsini Honda yetkili bayiinden almıştım. Yenilerinden farkları yoktur çizik bulunmaz. Şimdi Silverving 400 kullandığım için, uygun fiyata vereceğim. Düşünen arkadaşlara yardımcı olurum. Buraya yazabilirler, gerekirse telefon numaramı veririm görüşürüz. Hepinize keyifli sürüşler dilerim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    lastikleri değiştirmek istiyorum metzeler fellfree 295 michelin pilot sport 290 tl hangisini taksam kararsız kaldım aklım michelin diyor lastikçi metzeler sizce hangisini taktırsam
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    Alıntı caracas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar Dylancı arkadaşlar...

Daha önce 4000 km. kullanıp sattığım, Dylanımdan kalan

1 adet 35 lt. Gümüş Gri Kappa marka arka çanta
    1 adet Çantaya monteli artçı yaslanması için sisi bar, (orijinal)
    1 adet orijinal çanta taşıma aparatı mevcuttur.

Hepsini Honda yetkili bayiinden almıştım. Yenilerinden farkları yoktur çizik bulunmaz. Şimdi Silverving 400 kullandığım için, uygun fiyata vereceğim. Düşünen arkadaşlara yardımcı olurum. Buraya yazabilirler, gerekirse telefon numaramı veririm görüşürüz. Hepinize keyifli sürüşler dilerim...

Serkancım, daha nice 35.000 lere kazasız belasız inşallah, yalpa derken kızımın sağlık sorunları oldu bir kaç ay süren onlardan bahsetmiştim. Ama şimdilerde iyiyiz çok şükür. Gezi sitesine gelince; Servetin dükkanına uğradığımda, yani 6 ay kadar önceydi, siteye giremediğimi söyledim. Abi hallederiz dedi haklı olarak ama unuttu herhalde ben artık giremiyorum düzeltirseniz olacak inşallah. Öpüldünüz güzel kardeşim, belki yeri değil ama yukarıda yazdığım üç parçayı arkadaşlar faydalansın diye satacağım, benim motoru verirken almıştım üzerinden ön camı sökmedim, gitti motorla bunlar dükkanda duruyor satalım diyorum yazık durmasınlar. Sen biliyorsun ne kadar temiz olduklarını kal sağlıcakla.....

TYP-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    Bence metzeler motosiklet lastiğinde 1 numara...!
    [color=blue]Motosiklet Kullanmak Bir Düşünme Yoludur....![/color]
    [color=red]0Rh+[/color]

bende michelin pilot sport var kuru zeminde süper desem yeridir ama ıslakta pek iyi değil. 4 mevsim düşünüyorsan michelin gold standar alabilirsin, marka lastiklerin hepsi aşağı yukarı aynı bence. Kafanıza göre alabilirsiniz marka olduğu sürece.

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    bence de metzeler,çünku mıchelın yumuşak lastık.metzelerın bıranşı sadece motor üzerine
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    ben pirelli gts23-24 kullanıyorum 20bin km oldu hem uzun ömürlü hemde kuruda ıslakta aynı fark yok..tek sorun geç ısınıyo ısındıktan sonra sakız
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    metzeler taktıracağım bir aksilik çıkmazsa michelinden vazgeçecem gibi
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    kardeş ikiside iyi lastik ama benimde kafama metzeler yattı çünkü branşı sadece motosiklet....

kadiRR_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bi şeye dikkat ettim. Hondanın orjinal lastiklerini 30000 km gibi kullandım arka lastiğim hiç patlamadı.. sonra michelin pilot sport taktık.. şu anda 56000 km oldu yanlışım yoksa 4-5 kere patladı 26000 km de bu kadar patlaması lastiğin yumşak hamurlu olmasındanmı yoksa tesadüfmü anlamadım..

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Bir yıldır kullandığım Dylan'ı tarz değişikliğinden dolayı satıyorum. www.sahibinden.com İlan no: 20548127
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

Alıntı kadiRR_delisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bi şeye dikkat ettim. Hondanın orjinal lastiklerini 30000 km gibi kullandım arka lastiğim hiç patlamadı.. sonra michelin pilot sport taktık.. şu anda 56000 km oldu yanlışım yoksa 4-5 kere patladı 26000 km de bu kadar patlaması lastiğin yumşak hamurlu olmasındanmı yoksa tesadüfmü anlamadım..
    Yumuşak hamurlu olmasından dolayı abi. Beni bi kaç kişi uyarmıştı pilot sport takarken. Bu arada pilot sportla 26000 km yapmış olman şaşırtıcı, nasıl dayandı o kadar hayret.

kadiRR_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu anda sonlarına geldi gibi lastikler. Aslında pekte düzgünde kullanmıyorum motoru viraj yanlama kaydırma çok yapıyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:40 ----------

orj lastiklerinden taksam diyorum tekrardan bilmem nası olur.. varmı satılıyomu aceba sanırım IRC marka..

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    abi benim motorda pirelli gts serisi var uzun ömürlü olsun dersen bunlar baya uzun ömürlü gibi 20bin oldu benimde aynı lastikle dış görünüş hala aynı gibi millet yeni mi diye soruyo..hemde irc ile ıslakta kayma riskinide almamış olursun..gtslerin tek sorunu geç ısınıyo olması yola çıktıktan sonra ilk 3-5km fazla atraksiyonu sevmiyo kendileri.. ama ısındıktan sonra sakız diyebilirim özellikle ilk 10bin km çok iyi..şuan 20bindeyim..kuruda tutuş azaldı ama ilginçtir ıslakta hala ilk günkü gibi 15gün evvel buzda sürdüm düşün artık o seviyede..genede sen bilirsin..

Motosikleti
    R1200GS
    Alıntı erol 62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir yıldır kullandığım Dylan'ı tarz değişikliğinden dolayı satıyorum. www.sahibinden.com İlan no: 20548127
    ilan sayfasında sorun var idi, şu anda aktiftir. MAİL ADRESİM: e.kocan@hotmail.com
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

Motosikleti
    R1200GS
    honda dylan satılık www.sahibinden.com ilan no 20548127

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    Fiat uygun.kısa zamanda satılır bence.
    cbf yi satmış olsaydım düşünürdüm.

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    abi pişman olmazsın inşallah dylanı sattığına..büyük bir enduro şehir içinde dylanın yakıtını ve kıvraklığını vermeyecektir diye düşünüyorum..

TYP-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    Lastik alırken üretim tarihine bakmak gerek lastiğin kullanım ömrü 2-3 yıldır.
    [color=blue]Motosiklet Kullanmak Bir Düşünme Yoludur....![/color]
    [color=red]0Rh+[/color]

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    hayırlısı olsun Erol abi,dylan arayanlara şiddetle tavsiye olunur arkadaşlar,on numara motordur.hayırlısı diyelim
    MOTOR bence bır hastalıktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler