Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    valla bende kırmızı var o daha çok hosuma gitti onu aldım ama ben yakından bak derim

honda dylan 150 tabiki tavsiye ederim tmm biraz pahalı ama hakkını veren bi motor satmayıda düsünmüyorum ama akımda 600f var onu çok istiyorum ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freenautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Arkadaslar cok sık takip edemesemde ara ara girip tüm mesajları okuyorum. Benim afacan da 10700km de ve gayet sağlıklı
    Renk muhabbeti olunca yazmak istedim.Kırmızıyı severek aldım.
    Geçenlerde sarıda sert fren yapan bir araba yüzünden duramayıp motorumu sola devirdim.kafa grenajının ucu, çamurluk ve 1-2 nokta daha beyaz plastiğe kadar kabak çekirdeği büyüklüğünde soyuldu.Yeni parçayı almayı kafaya koymuşken(çamurluk+kafa grenajı 240ytl falan), elimden gelir ben deneyim dedim ve orjinal boyasını aldım.bizim kırmızımız 2 ayrı ton rengin üst üste atılması ile oluşuyor ve tutturması oldukça zor.Zaten hondadaki boya ustası da "abi çok tatlı renk" diyerek bunu onayladı
    Neyse sprey tabancası ile uğraşlarım sonucu %90 tutturdum rengi ve şimdilik yeni parça almıyacağım.
    Ankarada olup da problem yaşarsanız seve seve yardımcı olurum.Yada bilgi almak isterseniz yine burdayım.Youtube ve internet o kadar genişlediki her türlü bilgi ve video bulunuyor.
    İşte bunlar bizim rengi oluşturuyor.r277 kodunu verip motosiklet rengi olduğunu belirtince bilgisayar 2 tonu veriyor.Dolu olan ilk kat, diğeri son kat.Son katı 3-5 kat atınca renk orjinaline benziyor.

Sonuç: kırmızı dylan ayrı bi güzel be

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Arkadaslar cok sık takip edemesemde ara ara girip tüm mesajları okuyorum. Benim afacan da 10700km de ve gayet sağlıklı
    Geçenlerde sarıda sert fren yapan bir araba yüzünden duramayıp motorumu sola devirdim.kafa grenajının ucu, çamurluk ve 1-2 nokta daha beyaz plastiğe kadar kabak çekirdeği büyüklüğünde soyuldu.Yeni parçayı almayı kafaya koymuşken(çamurluk+kafa grenajı 240ytl falan), elimden gelir ben deneyim dedim ve orjinal boyasını aldım.bizim kırmızımız 2 ayrı ton rengin üst üste atılması ile oluşuyor ve tutturması oldukça zor.Zaten hondadaki boya ustası da "abi çok tatlı renk" diyerek bunu onayladı
    Neyse sprey tabancası ile uğraşlarım sonucu %90 tutturdum rengi ve şimdilik yeni parça almıyacağım.
    Ankarada olup da problem yaşarsanız seve seve yardımcı olurum.Yada bilgi almak isterseniz yine burdayım.Youtube ve internet o kadar genişlediki her türlü bilgi ve video bulunuyor.

freenatilus benimde farın altındaki büyük parçanın yan tarafı aynen dediğin gibi çekirdek modunda ben boya rengini tutturamazlar diye boyatmadım ve fotoğraflarda da görmüşsündür etiketlerle kapattım. ama eğer rengi tam tutturabileceksek bende boyatmak isterim. Aslında parçayı komple değiştirmek isterim ama 800 liracık bi parça olduğu için boyatmak daha mantıklı gibi . burakserkan364@mynet.com msn adresim eklersen birkaç soru sormak isterim. teşekkürler.

Bu arada halı saha maçından hiç bahsedilmemiş ne oldu kendinize gelemedinizmi daha??
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

maç hava muhalefeti ile iptal edilmiş olabilir
    [COLOR="Red"]sevendays[/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    yok ya ne iptali oynadık biz daha yorgunluktan ayağa kalkamadı millet

freenautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı freenautilus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bunlar bizim rengi oluşturuyor.r277 kodunu verip motosiklet rengi olduğunu belirtince bilgisayar 2 tonu veriyor.Dolu olan ilk kat, diğeri son kat.Son katı 3-5 kat atınca renk orjinaline benziyor.

Resimleri ekledim. Boyadaki portakal kabuğu görünümü benim hatam, öğreniyyorum yavaş yavaş.Ayrıca yere değince hafiften yontulan fren kolu başını da makine ile zımparaladıktan sonra yeniden parlatılmış halini de koyuyorum.

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    freenautilus arkadaşım eline sağlık yakından biraz ayırsada yinede çok güzel olmuş..

arkadaşlar dylan'ın 2.eli biraz fazla mı düştü yoksa bana mı öyle geliyo bi zamanlar cbr125in başına gelen dylanada geldi gibi şu an sahibindende 2950ye dylan var..ben 2006 haziranda aldığımda 4680di fiyatı şuan 5500 olmasına rağmen 2elin bu kadar düşmesi nedendir?? bir ara 4000altında hiç dylan yoktu 2.elde..alcak olanlar için iyi 100-125lik bütün scooterlerin devri bitti dylan dışında motor almak delilik olur bu paralara..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Motosikleti
    SH 300
    Bu akşam saat 7:30 itibarı ile sitemizin organizatörü, sayın patronum, Servet Durak Bey baba olmuştur. Kendisine hayırlı olsun dileklerimi iletir siz sayın Dylan ahalisine saygıyla duyururum.

HOŞGELDİN YAĞMUR BEBEK

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    Servet, Allah analı babalı büyütsün.
    Hayırlı olsun, çok sevindim senin adına. Bizde yıllar önce yaşamıştık bu ilk çocuk hevesini bilirim, çok güzel bir duygudur bu gözün aydın kardeşim.

Serkan, bu duyuruyu senin yapmış olman, çok hoş oldu vede iyi bir açılış yaptın her zamanki gibi espirili. Ben her zaman söylerim bu işi biliyorsun senden iyi yağdanlık olur aferin kardeşim

Bebişe bir demet de benden, Ahmet amcasından olsun

Motosikleti
    SH 300
    Ahmet abi valla öyle bi niyetim yoktu. Güzel cümle kurayım dedim şöyle okurken insan sonunu merak etsin diye uzata uzata ballandıra ballandıra yazdım.

Babaların babası Servet baba. ücretime az biraz zam yapsan tam süper olur

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS

Dylan ile 30 sn. de 0-140km.

Arkadaşlar uzun süredir çekeceğim diyordum ama kayıt aparatlarım biraz teferruatlı olduğu için çekmeye fırsatım olmamıştı. Bugün sizlerle 30 sn.'de 140 km hıza ulaşmamın videosunu paylaşıyorum. Elbette bu hızda değişen kayışın ve motorun km.'sinin etkisi büyük.

Videonun 15. sn.'inde hareket ediyorum. 45. sn.'de kilometre göstergem 140'ı geçiyor. Bu motorlar ile trafikde hız yapmak son derece tehlikeli. Bu limit bu motorun kaldırabileceği bir güç hiç değil. Allah korusun yoldan çıkabilirsiniz. Ben kendi emniyetimi aldıktan sonra yolda eğer müsaitse hız yapıyorum. Tehlikeli bölgelere girmediğim gibi tehlike sezinlediğim zaman da hızı kesip yavaşlıyorum. Lütfen sizlerde bu aletleri denemek için böyle son hız denemeleri yapmayın. Önce emniyet.
    Hayatonda

prolixin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Hız iyiymiş, benim aletle yokuş aşağı yatmadan en fazla 135 gördüm. Şimdilik 13000km de..Ama rüzgarla mücadele etmek çok zor oluyor yüksek hızlarda, sizinki gibi bir ön cam düşünüyorum..Bir ara taktıracağım...

benimde kardeşim kadar sevdigim birinde vardı kaza yaptı çok üzgünüm ama değerimizi bilmior

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    herkse slm ben bugun uye oldum bu forumuda bıraz takıb ettım (yaklasık 20 sayfasını ama motor hakkında baya bıse orendım sızlerın sayesınde tabı )herkese ı sohbetler

bana hosgeldın dıycek olan yokmu? boyle bı foruma uyo oldugum icin ck mutlyyum

sozerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan 150
    hoşgeldin celil, umarım en kısa zamnda dylanına kavuşursun.

erdoğan abi 140 senın için fazla bi sürat değil artık 160-170 leri görmek istiyoruz

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    hosgeldinnn yandada ins. dylan olur yazmıssınn iins. olur yine hosgeldin ögrenmek istediğin herseyi sorabilirsinn

edit : eet erdoğan abi daha fazlalarını bekliyoruz ama çok çabuk çıkıyorsun 140 km ye tebrikler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    ya benim ilk motorum olacak acaba dylanı rezil edermıyım dıe dusunuyorum fıyatıda baya fazla ne dersınız arkadaslar yoksa mondıal falanmı alayım hee ne dersınız

Motosikleti
    SH 300
    celil hoşgeldin. dylan benimde ilk motorumdu 1 kere düştüm sadece bilgine

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    walla 160 -170 i gösterecek kadran yok ama canlı sahitlerim var birde o sürati yapmaya yol lazım trafik olmaması lazım önünde dünya kadar araç var sen hız yapıyorsun (daha doğrusu yapamıyorsun) biraz tehlikeli oluyor.
    Hayatonda

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    erdoğan abi burda ibre 140ı geçip yürüyomu ben tam seçemedim ama 140ta kaldımı ben çok uğraşmama rağmen ibre 140ta kalıyo sanki takılıyomuş gibi biraz daha hızlandığımı hissetsemde ibre kesinlikle aşağı yüremedi..ibre elektirikli olduğu için sonda takılır diye düşünüyorum sen ne diyosun?? ayrıca bizim motor bastıkça açılıyo buda bi gerçek 1 hafta şehir içi 80-90ı geçmeden kullandığımda yola çıkıyorum ve motor 110a bile zorlanarak çıkıyo ama 50 km yol yaptıktan sonra motoru tanıyamıyorum deli gibi açılıyo alet..seninkide çok sağlam açılmış güle güle kullan..kazasız belasız inşallah..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler