Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    -BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Ben bugün öğrendim. içini, dışını, motorunu, farını. şu anda heryerine herşeyi takabilirm Dylanlanın bütün motoru komple parçalayıp tekrar geri toplayabilirim. İddalıyım... İtinayla çakar takılır. Hemde orjinal anahtarlı. Şaka şaka kendiminki olsa şimdi takarımda sizin dylanlara hiç girişmiyim ne oluuur ne olmaz
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Anlaşılan motora çakarı taktırdın.. Hadi hayırlı olsun.. Polislere dikkat et görmesinler yoksa içine bade koyarlar
    Hayatonda

Motosikleti
    SH 300
    Düğme elimin altında. Polis ne olduğunu anlamadan kapatırım. sol elim sinyale ne kadar uzaksa sağ elimde çakarın anahtarına okadar uzak Kaldıki ben görüneyim diye taktırdım, şöförler hiç sallamıyo bizi polis abi tarzı ağlama çalışmasıda yaptım . ama hakkatten servisten eve gelene kadar hiç korna çalmamama rağmen 2 tane araba sağdaki boşluğu açmaya çalıştı bana trafik dururken. çok işe yarıyacak çok görünür oldum havasıda cabası...

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Yarın yolda bi video yaparız Bende kaskımı dağıtmakla meşgulum.. içine kulaklık ve microfon döşemesi yapıyorum

29 Nisan Pazar, İSTANBUL -İZMİT MAŞUKİYE GEZİSİ
    Buluşma Noktası: Maltepe Sahil Yolu McDonald's Karşısı
    Buluşma Saati: 10.00
    Hareket: 10.15
    Mesafe: Yaklaşık 80-100 km. gidiş.
    Program: Kartal ve Pendikten gelecekleri yolda belirlenen buluşma noktalarından alarak Tuzladan Otobana bağlanıyoruz. Yaklaşık 1 saat sonra İzmit Maşukiye'ye ulaşıyoruz. Yer beğenip biraz dinlendikten sonra çevreyi geziyoruz, mangal yapıyoruz, akşamı edip eve dönüyoruz. Dönüş için yola çıkış zamanımız 16.00 civarı olabilir ortama ve duruma bağlı. Herkese iyi eğlenceler.. baharın ilk günlerinde yapacağımız bu gezi eminim çok renkli ve eğlenceli geçecek. Yeşilin her tonu ruhumuzu iyice dinlendirecek.

Gelenler:
    1- Servet
    2- Coşkun
    3- Serkan
    4- Faik
    5- Ahmet
    6- Erdoğan
    7- Sözer
    8- İzel (yan çizmezse gelcek )

Bu listede olup da gelemeyecekler ya da olmayıp da gelmek isteyenler lütfen belirtsin.
    Hayatonda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    arkadaşlar illa dylan olmak zorunda değil neden başka scooter lar da katılmasın

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    arkadaşlar, yarın için hepinize kazasız sürüşler diliyorum. Gidin selametle iyi eğlenceleriz olsun.

limp65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işte yeni taktırdığım elcikler umarım beğenirsiniz.

-BSI- abi çakarın toplam maliyeti ne kadar oldu acaba? bir de motorum garantisi etkilenmiyo di mi?

philipsin crystalvision ampulunu taktıran var mı aramızda acaba?

Motosikleti
    SH 300
    Arkadaşım toplam maliyet 45lira çakarın kendisi+ 1 adet asya motorun sağ far açma kapama anahtarı 7 lira+40lira işçilik+yaktığın benzin+servise 2 haftadır hafta başına 3 kere "abi bugün geleyimmi müsaitmisiniz" telefon masrafı. 100 diim ben saa. 40 işçiliği sadece parçaların nasıl sökülüp takıldığını bilmediğim için tırnaklarını kırmayayım ve asıl önemlisi motor yeni, elektrik aksam garanti dışı kalmasın die mecburen veriyosun. Yoksa zor birşey yok dediğim gibi şimdi ben başka birşey takacak olsam bugünkü eğitimimden(bütüngün servisteydim boş bir anlarını bekledim bütün motorları öğrendim biraz hatta shadow geldi bi tane ona açık performans hava filtresi bile takabilirim şu anda ) sonra kendim takabilirm. ama yine elektrik garanti dışı olacak tabiki
    crystalvision değilde mtech 4300kelvin beyaz taktırdım. beyaz olmasına beyaz ama ben daha maviye çalanlardan istiyodum oda phlipsin diamondvision serisi galiba.mtech le crystalvision aynı bildiğim kadarıyla göürüntü olarak. ikiside 4300 ikiside mavi değil beyaz vaadeiyo.ama mtech de çakarlarla takım oldu çakar beyaz far beyaz güzel oldu yani
    elciklerde güzel bu arada. bende sana birşey sorayım o elciklerin yanlarını kessek gidonun içinde boşluk varmı şu ss motorlardaki veya gileralardaki gibi nikelajlı bi topuz takılabilecek tarzda elciklerin yanlarına?? sende elcikleri söyle tabi kaça patladı???

wes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ilk dylancılardan ama şimdi Piaggio beverly 500
    Bsi elcikler çok güzel aynısından geçen yıl bende taktırdım hala duruyorlar,karbon desen yakışıo bizim motorlara ,Harris te yazmasa ne güzel olurdu dimi?hehe

Mesajım limp'e idi yanlış olmuş,bsi kusura bakma yahu

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bugünkü gezimiz muhteşem bir katılım ile çok güzel geçti. Fotolarımız çok yakında..
    Hayatonda

Motosikleti
    Dylan
    çok güzel bir pazar geçirdik bu geziye gelen herkeze çok teşşekkür ederim.arayı soğutmayalım

limp65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haftaya pazar dersanem yok ona göre yani bişeyler yapalım. bu arada burda avrupa yakasından kimse yok değilmi, herkes karşıdan ya da sadece ben karşıdayım

Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elciklerde güzel bu arada. bende sana birşey sorayım o elciklerin yanlarını kessek gidonun içinde boşluk varmı şu ss motorlardaki veya gileralardaki gibi nikelajlı bi topuz takılabilecek tarzda elciklerin yanlarına?? sende elcikleri söyle tabi kaça patladı???
    evet gidonun içi boş topuz takılabilir. elcikler+sarı şerit ikisini peşin 50 ytl ye aldım

Motosikleti
    SH 300
    Buyrun gezi fotoğrafları...

Sabah Maltepe sahilde buluştuk. Erdoğan abi video çekimi için 50mt kadar ileri gittiğinden, Sözeride Kartaldan alacak olmamızdan dolayı şimdilik 4 motoruz...

Düştük yollara... Otobanda verdik mola... çok kafiyeli oldu. Arkada ekip muhabbette...

Ekibe zoom yapalım....

İlk durak Spanca....

En sonda Gri Dylan var. Gri pek dikkat çekmediği için (benimkisi kırmızı ) uyarayım dedim. Arkadaki arabada gri dikkat etmeyince görünmüyor

İşte tüm dikkatleri üzerine çeken rekler ...

Buda arkadan....

Erdoğan abi bizden ayrı takılıyor. Zaten üstteki fotoğraflardada göründüğü gibi motorunu arkaya tek başına park etmişti

Buda aynı pozun benli olanı... Erdoğan abi hala hatta Fotoğrafda çıkmadanda olmaz ama

Buyrun Sapanca gölü....

Piknik alanına gitmeden küçük bir markette girdik. Tam burada orta yaşlı 2 amca arasında şu şekil bir diyalog geçti -Bunlar ne ya -Aaa hepsi aynı bunların -Hondaymış -Siz Honda severler cemiyetinden misiniz???

Tam bu konuşmanın geçtiği dükkanın yan tarafındaki temizlik maddeleri satan dükkanın önünde duran motor. Artık siz düşünün nekadar renkli biryer

Sonunda vardık Maşukiye'ye. Piknik alanındayız....

Motorun gözünü seveyim

Mangalın yanmasını bekliyoruz....

İçtima var....

Yakın çekim alalım.... Üfff bu kırmızıda çok gözümü alıyor ya...

Benimkisi güneşin altında kaldı. Daha yılın ilk güneşini yiyor. Bütün gece yanacak garibim. Gel dedim gölgenin altına, ilk günden kalma bukadar güneşin altında.

Gelelim mangal kısmına. Bir yiyen pişman birde yemeyen.... Valla nedendir bilmiyorum mangalla ilgili bende birtek bu fotoğraf var. Oda daha ilk köfteler konulurken. Cızırdamaya başlayınca köfteler galiba kimsenin aklına gelmedi fotoğraf çekmek.

Yemek yenip masa toplandıktan sonra yukarı doğru giden yolu görünce bu yol nereye gidiyor dedik çıktık sonuna kadar. Biryere gitmiyormuş döndük geri..

Bundan sonrası yorumsuz....

Kırmızı Dylana fotoğraflarda torpil geçilmiş diye düşünüyorsanız doğrudur torpilli .

Son olarak Honda hayat onda diyoruz. Bitti .......

Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. Saygılar sevgiler.....

sozerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan 150
    serkan ellerine sağlık, süpersin abii; çok güzel hazırlamışsın çok güzel bi geziydi. hepiniz tanıdığım için mutluyum
    arayı fazla açmayalım

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Benim resimlerde iş yok bunu da ilk çıkışta çektik ama böyle olmuyor ilk fırsatta motora aparat yaptırıyorum bu dertten kurtuluyoruz

Hayatonda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN

ARKADAŞLAR dünkü gezi için katılan herkese çok teşekkür ederim katılım gitgide artıyor bakalım 10 kişiyi ne zaman devireceğiz. serkan kardeşim senin kırmızı motorunu bir gün baştan sona çizicem valla ne bu ya habire kendi motorunu cekip durmuşsun yok kırmızı böyle yok bu renk şöyle bıktık valla ya mavi seninkinden daha güzel

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Gezi süpermiş kısmetse bende katılıcam
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    bu serkanında ne yaptığı belli değil hem kırmızı motoru yere göğe sığdıramıyo hemde gri dylanları sayıklıyo

Motosikleti
    SH 300
    Arabanın yanında görünmeyen gri dylanın kimin olduğu belli oldu. Servet abi hürmetler,saygılar,sevgiler....

yusufika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda ps 150i
    cok guzel gezı olmus su saattede bana yemek yedıreceksınız helal olsun :=):=

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler