Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

benim dylan satılık arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    murat kardesim istanbulda olsan alirdim ama uzun is eskisehirden motor almak getirmek ruhsat islemleri dylan bulmak problem ya erhaninkini de kacirdik kararsizlik yuzunden

limp65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dylancılar yaşıyomusunuz ya kimsedens ses çıkmıyo bi ses verin yaw. ben bugun havayı güzel gördüm tek başıma bi kilyos yapiyim dedim yarı yoldan döndüm çok kalabalıktı herkes dışarlara dökülmüş, sarıyerden dönüste sahil yolunda bi dylancı gördüm gri 2 kişi bizden miydi acep?

freenautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Ankara'dan merhaba arkadaşlar,
    1 aydır beklediğim karbüratör gelip motor düzelince bi güzel yıkayıp cilaladım(yeniden daha iyi oldu!) ve bugün Ankara Ayaş yakınındaki bir gölete gittim.Motorumun enduro performansını da denedim bu arada.180km yol yaptım, hiç sorun yok.Ben bu aleti seviyorum ya..

işte gölümüz bu, Çanıllı göleti olarak geçiyor

Kırmızı da ayrı güzel be

Bu motor bu yerden geçti arkadaşlar

Ve dönüş yolu..
    Keşke Ankara'da da bir dylan grubumuz olsa ama kimseye ulaşamadım.

Alıntı sersin1978 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat kardesim istanbulda olsan alirdim ama uzun is eskisehirden motor almak getirmek ruhsat islemleri dylan bulmak problem ya erhaninkini de kacirdik kararsizlik yuzunden

haydarpaşa-eskişehir trenle 4:30 saat sürüyor (17,5ytl),ayrıca çok güzel yemekli bi vagonuda var

noter satışını hemen yaparız maximum 1 saatimizi alsın,ruhsatı sonra kendi üstüne geçirebilirsin 30 gün süresi var bildiğim kadarıyla istanbuldan halledebilirsin..

dönerkende beraberce otogara gidip muavinin eline bi tam bilet parası (25ytl) sıkıştırıp,dylanın aynalarını söküp otobüsün içine güzelce yerleştiririz (honda da çalıştığım için biliyorum herzaman yapıyoruz),aynı otobüsle altında motorun için rahat bi şekilde istanbula dönersin..

yani sadece bi gününü ayıracaksın hepsi bu

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    Valla Erdoğan, ben hep bunu söyleyeceğim kızacaksınız diye söyleyemiyorum. Yahu bu motorları biz çok mu büyütüyoruz. Bizim motorlarla sahiden bu kadar yola nasıl gidiyorsunuz. Yorulmuyormusunuz,ben yirmi km. gidince yoruluyorum ayrıca süspansiyonu çok sert değilmi. (yoksa ben transporter"e alışık olduğum için mi öyle geliyor ) bilemiyorum. Erdoğanın dile getirdiği yorgunluğa kulak vermemiz gerek. Enduro uzun yol için uygun olabilir sahiden...

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Abi sende benim ilk yaşadığım şeyi yaşıyosun. Benim ilk motorum dylan olduğu için. Arabayla kıyasladım amortisörleri dedim çok sert zıp zıp zıplıyorum ama çevremden duyduklarıma göre bizim motorlar yastık gibi. tangırtı tungurtu konusunda da çok iyi, ses çok azmış. (azmış diyorum çünkü hala başka bir motora binmedim. hayabusaya bindim artçı olarak çok kez ama oda bizim dylanlarla alakası olmayan bişi. hala bi haberim diğer scooterların gidişatı hakkında)
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    ankarada da bir serkan varmış onun motoruda kırmızıymış serkan ankaradaki dahamı güzel ne hem arazi motoru sanki

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bence sehir içi kullanımda ideal bir motor ancak uzun yolda yol bitmiyor. Tamam alet iyi hızlanıyor ve uzun yolda 130la gidiyor ama yolun sonunda o yola değecek birşey yapmadıysanız yorullabilirsiniz. Tek kişi önemsiz ama iki kişi yorucu. Fakat geçen gene en uzun yolculuğumu yaptığımı hatırlıyorum (900km.) 450 km. nin sonunda hiç bir yorgunluğum yoktu. Aksine sehir içi trafiginde daha fazla yoruluyordum. Demek ki gidilen yer ile de ilgisi var biraz bu yorgunluğun
    Eğer bu motor bu cüsse ile 250-300cc olsaydı çok rahat birşey olabilirdi. Ancak her ne kadar emsallerine toz yuttursa da uzun mesafe geziler için daha geniş ve rahat bi alete ihtiyac duyuyor insan. Benim aklımdan geçen Transalp ya da silverwing gibi birşeyi 2. motor olarak almak. Bi yerden piyangodan bi para çıkarsa alıcam inşallah

Bu sabah köprü yolunda bir silverwing 400 ile bir otomobil çarpışmış, silverwingin önü dağılmış ve alet pert olmuştu. Nasıl bir hızla vurulduysa ön maşa ciddi şekilde yamulmuştu.. yine cuma akşamı dolmabahcede celik motor(choper tipli) ile bir ybr muhtemelen kafa kafaya çarpışmış, çelik motorun ön maşa arka tekere gelmişti. Ybr de ise çizik bile yok. Nasıl motor bunlar!?
    Hayatonda

fikirbaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Africa Twin 2016
    Son yazdığımdan beri amma zaman olmuş. Hatta yeni arkadaşlar da katıldığına göre en taze Dylan'cı olmaktan da kurtulmuşum değil mi. Bu arada 2500km'yi de geçtim... Çok fazla yağmur filan yağmazsa hergün işe Dylan'ımla gider gelir oldum...

Tek üzüntüm bu arada geziyi kaçırmışım... (Üstelik de İzmit'li sayılırım, Maşukiye'yi de çok severim. - Bu hafta sonu ordaydım hatta; geçen hafta sonu gitseymişim herhalde kıskançlıktan direksiyonu ısırırdım)

Neyse; yeni gelen arkadaşlara hoşgeldiniz der, eskilere selam ederim. Havaların da ısınmasıyla muhtemelen artık yollarda karşılaşırız değil mi? (Her sabah bğaziçi köprüsü üzerindeyim, beklerim) (Bu sıklıkta ehliyet ruhsat kontrolü devam ederse köprüye güden yollar ve bağlantılar üzerinde zaten yolda karşılaşmasak da polis kontrollerinden birinde karşılaşırız

Görüşmek üzere.
    Özgür AKA Fikirbaz )

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Kırmızıların tonları farklımı ne alla alla sanki benimkisi biraz daha koyu gibi. Hem nolmuş benimkiside sürat dylanı bi veriyorum gazı 120 gidiyo. uf beeeee (sanki diğerleri gitmiyo) hem benimki çakar çakmaz çakan dylan bi yatırsamda motoru kurtulsam şu dertten hergün toz almaktan gına geldi .....
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    beyler sonunda ses sistemini kurdum ama bir şikayetim mp3 çalar kolonu siyah olarak varmış aldıktan sonra gördüm beyaz sırıtıyor bakalım beğenecekmisiniz bazıları cok kıroca bulabilirilk resim aşama aşama
    önce kapağa küçük bir delik açtım jak girecek şekilde ve kolonun arkasını motora yapıştırdım kolon pilli
    bu takılı hali kolonun bu da açık hali çift taraflı bantla yapıştırdım kabloyu delikten sokuyoruz içeride ipod veye mp3 ne varsa ona bağlıyoruz uzun ara jak olursa daha rahat eder aletbirde içerde bir delik var orayıda kapatmalı
    buda açık hali umarım beğenmişsinizdir
    fena olmadı ama kolon siyah olsa daha güzel olurdu sesini soran olursa yeteri kadar iyi

ayrıca kolonun arkası motorda kalıyo arkadaki tırnaklardan sökülüp eve veya motorun içinede konulabilir

uzun yolda bence harika olabilir kolonun fiyatı 11,00 ytl erdoğanda 1,00 ytl ve başka masraf yok en ucuz yolu bu mp3 çalarda 40-500 ytl arası telefon bile olabilir

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı fikirbaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son yazdığımdan beri amma zaman olmuş. Hatta yeni arkadaşlar da katıldığına göre en taze Dylan'cı olmaktan da kurtulmuşum değil mi. Bu arada 2500km'yi de geçtim... Çok fazla yağmur filan yağmazsa hergün işe Dylan'ımla gider gelir oldum.
    Bizde İzmit'e gidip senden bahsedip kulaklarını çınlattık zaten.. "Biri vardı güzel güzel yazıyordu sonra kayboldu nerelerde acaba o vosvoscu" diye
    Hayatonda

Motosikleti
    Piaggio Beverly Cruiser 500
    honda da tanıdıgı olan var mı?
    yarısı nakıt yarısı taksıltle dylan alalım dedık herkes vade farkı koyuyor
    :(

Alıntı sersin1978 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler sonunda ses sistemini kurdum ama bir şikayetim mp3 çalar kolonu siyah olarak varmış aldıktan sonra gördüm beyaz sırıtıyor bakalım beğenecekmisiniz bazıları cok kıroca bulabilirilk resim aşama aşama
    Artık uzun yolda sıkılmak yok kolonun çıkabilmesi iyi olmuş, evet siyah daha bi yakışır. güle güle kullan

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alacam bu Motoru alacaaammmm
    Yav bir türlü hesabımı yapıp alamadım DYLAN ı. Hanım da kafamın etini yiyo haklı olarak. Yakında aranızdayım
    Poturdak

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    sagol kardeşim bakalım herkes senin gibimi düşünüyor daha fikirleri eleştirileri bekliyorum belki başkası daha farklı bir şey üretir onu yaparız

arkadaşlar bir daha ki buluşmaya 10 motoru umarım geçeriz parayı ayarladık ikinci el motor yok istanbulda

bi kerede c.tesi yapalım buluşmayı olmaz mı? ben de fosforlu sarı şerit çektim en sonunda resimleri atarım birazdan.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    cumartesi çalışmamayı özledim valla cumartesi çalışmayanlarla düzenlenebilir valla bende gelmek isterdim cumartesinden cıkıp hatta pazar dönmeyi kamp falan harika olurdu cadır falan

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    sersin kardeş, valla ne şimdi sana şirin görünmek adına müzik sistemini çok sevdim diyemiyeceğim. çok ucuz ve çok basit durmuş. Kardeşim üzülme ama dost acı söylermiş. Sevemedim karagözlüm seni doyunca............... bozmayın şu motorların güzelliğini

Lütfen......................................

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler