Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    ya bu egzostlara bir çözüm bulamadılarmı daha.ben sade pazar günneri boşum.bir hafta sonu bekleriz hepinizi tanışırız iyi olur. bursada ne tür bir yer sordunuza bağlı tabi

abi bu parasızlık bitirdi bizi ya parasızlıktan ehliyete yazılamadık gitti o yüzde istambula gelemiyoz hem zaman da yetmiyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Burada motosiklet ehliyetini herşey dahil 80 ytl ye veriyorlar üstüne de 4 taksit yapıyorlar haberin olsun..
    Hayatonda

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    erdoğan aktaş beni göztepede görmüşsündür kırmızı cg125 var 34 vy 6145 görürsen benim, göztepede girmediğim sokak yok.. hergün.. birgün görüşelim bakayım şu motora bende alıcam, ama 2. el düşünüyorum şu an, ölüsünü bile alırım. ben şu göstergeyi anlamadım, üstteki km ise alttaki saat mi? yandaki düğme ne işe yarıyor

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    benim,

MUTTAKİ BU resim sana

Motosikleti
    Henüz Yok
    Erdoğan abi sen bi aralar lastik inceleyidon şöyle kalın dişli sürekli kullanabileceğin bi lastik 2 marka koymuşsun hatta ne oldu aldınmı lastikleri lastik konusunda dylanın fabrika çıkışı lastikleri nasıl sence ( gerçi sen kabaklaştığından değiştironda ) Bu konudaki görüşünü bilmek isterim
    Honda Hayat Onda , No more :cat:

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada motosiklet ehliyetini herşey dahil 80 ytl ye veriyorlar üstüne de 4 taksit yapıyorlar haberin olsun..
    burada dedin nerede anlayamadım erdoan abi bursada 150kurs+200masraf çıkıyo

artı bende araba ehliyeti var motosiklrt ehliyeti 350ye çıkıyo

Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    Erdoğan abi insallah bugün çilingoz e gitmemissinizdir yol berbat sırf çakıl ve yağmurda vardı bugün ben arabayla gittim ve cilingoza gelmeden döndüm arabayla gidilmiyor motorla hiçmi hiç gidilmez motora ve size yazık valla gitmeyinnnn

not: isterseniz o yolun resmini atayım size

Motosikleti
    BMW F650 GS
    hehe gittik ve neler yaşadık neler! şimdi zamanım çok dar bu saatten sonra kuzenimin düğününe gideceğim. Gitmezsem ömür bıyu suratıma bakmazlar bol fotoğraf ve yol videoları ile bombayı patlatıcaz.. heralde yarın! Yağmurun allahını gördük diyelim ) merak edin biraz.. hhee
    Hayatonda

Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    abi ben tahmin edebiliyorum bende gelcektim sizin yanınıza ama çok kötüydü berbat bi yol dimi ayy nasıl çektiniz bunca yolu sizi motorla düsünemiyorum bile resimleri bekliyoruzz

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Biz bugün Çilingöz'e gitmek yerine Kastro ve Kıyıköy'e gitmeyi tercih ettik. Saray'dan sonra Kıyıköy'e kadar olan 30 km.lik yol gevşek asvalt(çakıl tarlası)'tı. Yol normalde bile çekilir türden değildi. Yine de Touring Dylan'larımıza bok sürdürmedik yağmur çamur demeden Kastro'ya girdik. Sahilde ufak bir tur bile atamadan sağnak yağmura yakalandık. Oradaki kapalı bir mekana girip birşeyler yiyip dışarıdaki yağmuru izledik. Mahsur kalışımızın öykülerini anlattık birbirimize. Sonra madem buraya kadar geldik yağmurda olsa yüzelim dedik. Sadece 1 delikanlı yüzmeye gitti. Her ne kadar denize girdim desede biz onun yağmurda ıslandığına daha çok inandık. Epeyce bir süre sonr yağmur dindi. Kıyıköye gidelim diyerek kalktık. Bastık kıyıköy'e.. dere kenarında güzel bir mangal yaptık. Kendimizi ve etraftaki köpekleri doyurduk. Sonra denize girmeye karar verdik, plaja gittik. Plajda dalgalarla boğuşup, boğulan birini izledik. Sonra ona yardım ettik. Keyfimiz kaçtı çay içmeye gittik. Tepede güzel manzara eşliğinde motorlarla fotoğraflar çektirdik. Sonra da yine o çakıllı yoldan 30 km giderek eve dönüş yolculuğumuzu başlattık. Bir yerde durup dondurma yedik. Sonra da otobana doğru açtık gazı.. yol git git bitmedi. Yine her zamanki gibi her yerimiz tutuldu ve ağrıdı ama gittiğimize değdi. keyifli bir geziydi.
    Hayatonda

Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    ewet çilingozun yolu asfalt bile degil oda berbat bi yol ve siddetli biyagmur abi bide keyifli demissin ya o yolda nası gittiniz aklım almıyo tabi siz profesyonelsiniz tabii bunu unutmamak lazım

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Yol videoları var orada görürsünüz nasıl gittiğimizi.. ben bi ara 120 yaptım orada hahaa... şu anda encode ediyorum daha sonra yükleyeceğim yaklaşık 1-2 saatlik kayıt var. Herhalde yarın sabah izlenir.

Sen yakında bir yerlerde miydin? nereden gelecektin de döndün?
    Hayatonda

Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    ben çilingoza gidiyordum ama gidemedim çünkü şiddetli yağmur , sis + yol berbat çilingoza 6 km kala döndüm giristede 11 km yazıyordu ve yol yaklasık 20 km ben 14 km gittim ve döndüm senin yol yine asvalt nese artık birdaha ki gezilere diyelim

not:6km kaldığınıda oradan dönen bir arabadn öğrendim

Motosikleti
    Henüz Yok
    Bende bursada dylan yok sanırdım

Konti arkadaşım eğer heykel taraflarına yakınsan motorunu görmek isterim

Bursada bildiğim tek dylan olan bi abimiz vardı oda taa yeni yalova yolunda

Honda bayisinde bile dylan yok
    Honda Hayat Onda , No more :cat:

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Minik bi hız çalışması
    Google Video
    Hata: Eğer bu videoyu izleyemiyorsanız, Google Video sitesinde hata oluşmuş ya da flash programı bilgisayarınızda yüklü değildir. .

Yolun durumu ve trafikden dolayı video çekiyorum diye kendimi fazla riske atmadım.. haliyle fazla basmadım. Max. hız 130-135 civarıydı.. ibrenin sinyalin altına indiği halini bu aralar elim kameraya değmişken yakın zamanda çeker koyarım.. şimdilik bu..
    Hayatonda

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    bende ordayım bizde ikitane dylan var benimki kırmızı görüşelim bilmiyom seninle tanışıyozmu honda bayisinde dylan yok ama bizde ikitane var sen bana yer bildir hemen atlar gelirim ayıpsın

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Aramızda burayı takip eden ve Bodrum'da yaşayan kimler var?

12 Ağustos'ta Bodrum'da olacağım ve büyük ihtimalle motosikletim ile geleceğim. Ses verirlerse sevinirim.

Eğer motosikletim ile gelemezsem orada Dylan kiralama şansı nedir? Kıvrak motorda var mıdır? Motoru feribot ile göndereceğim, Denizline'in feribot iskelesi Bodrum'un neresinde? Sizler orada motorlarla nerelere gidersiniz
    Hayatonda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    buradan motorla gitsen daha iyi erdoğan daha ekonomik olur bence hem orada kiralar pek ucuz değil dir ben seneler öncesinden biliyorum tabi paran bolsa sorun olmaz sa kirala ayrıca dünkü gezi harikaydı katılamayanlar kafayı yiyecek eminim

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Abicim o kadar yol motorla gidilir mi? Ben uçakla gideceğim ve motoru da feribotla göndereceğim. Motorun gidiş dönüş maliyeti 150 YTL. Cuma günü saat 14 de buradan hareket ediyor, gidip kendim veririm motoru, cumartesi saat 14 de orada oluyor. Cumartesi arkadaşım oradan teslim alır. Bende pazar gecesi uçuyorum, Pazartesi sabahı elimin altında kendi motorum olur Dönüşü de Pazar günleri oluyor. Pazar günü feribota arkadaşım verecek artık, bende pazartesi burdan kendim teslim alacağım.. biraz motorsuz kalacam ama olsun tatilde motorsuz kalmaktan iyidir

Ekonomik derken uçak biletim bedava olduğu için en ekonomik plan bu şu anda. Yoksa o yol yorgunluğu ve kilometre bu motor için bence gereksiz.
    Hayatonda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    tamam hadi öyle yap hadi kandırdın beni daha iyiymiş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler