Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    -BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Cem estafurullah niye salak olasın. Bu işlemlerin hepsini dışarıda yapıyosun. Daha elciği takmadan. yani topuz elciğe tutunuyor. demirle felan alakası yok. Dışarıda tek parça haline gelen topuzla elciği sanki boş bir elciği yerine takıyormuş gibi takıyorsun. Bu kadar. Demiri delme felan yok. Hatta şöyle söyleyeyim sağ taraftaki topuz gazı çevirince elciğe sabitlenmiş olduğu için elcikle birlikte dönüyor. Yani topuzların o delmeye çalıştığın yerle alakaları yok.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hııı tamam yaa anladım şimdi yani eliciğin silikonunna sıktırıyosun kalıyo demi topuzu elciğin silikonu tututyo

Motosikleti
    SH 300
    aynen öylee.

serkan şu resimde üzerine yazdım adım adım doğrumu. bu şekilmi yapılıyo,biraz kötü oldu ama napayım bu işlerden pek anlamam bu kadar yapabildim..

Motosikleti
    SH 300
    Aynen bu şekil. ama vidayı sıkıştırmak için pulun üstünde 1 tanede somun olacak. onun haricinde mantık aynen bu. Sonra topuzlanmış elcikleri yerine tak. Bukadar. Ama dediğim gibi vidanın ucu elciğin içinde mümkün olduğunca kısa kalmalı ki elciği yerine takınca o dolu demire değmesin. çok kesersen somun vidaya tutunamaz. Az kesersen vidanın ucu o gidondaki dolu yere dayanır elcik dışarıda kalır.

anladım anladım saolasın
    serkan çok uğraştırdım seni yaa kusura bakma peki ne dicem bu sence ne kadar sağlıklı sanki o silikon çok uzun süre o topuzu taşımaz gibime geliyor,bi sike sonra silikon yırtılık topuz düşmesin anlatabildimmi

Motosikleti
    SH 300
    düşmediğin veya biyere sürtmediğin sürece, yandaki bi arabanın aynasına takmadığın sürece birşey olmaz. düşersem demire sabitlesende hasarlanır. aynaya takmaya gelince bence daha iyi dengemi bozmaz biraz esnek olduğu için vurunca gidonun çevirmez. bu konularda biraz takıntılıyımdır. Ben sağlam oldu diyorsam sağlamdır o sen merak etme. eğer uydurma kaydırma bişey olsaydı ben yapmazdım. Mart ayında alt ışıklandırmayla çakarlar 1 yaşında olacak hala bir problemleri yok mesela.

ARKADAŞLAR 1,5 AYDIR ARASTIRIYORUM BAKIYORUM KOYDUM KAFAYA İLLEDE DYLAN ALACAM AMA ÇOK TİTİZİM TEMİZ GÜZEL BİŞEY ALACAM BİTANE BULDUM SİZİNDE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM LİNK:http://www.sahibinden.com/garaj_moto...XQQdisplayitem

anladım serkan bakalım o zaman bende senınkı gıbı yapcam.
    Yalnız senın aldıgin elcık ter tarafı acık demı.yanı orjınaller gıbı.

Motosikleti
    SH 300
    evet aynen üzerinden çıkan şekil. yan tarafları kapalı. vida geçsin diye minik bi delik açıyosun yan tarafına.
    maxwel bu motor temiz görünüyor. lastikleri çantasıyla birlikte fiyatını eder.ama tabi pazarlık yap yapabildiğin kadar. Birde sürmeden ya da bilen birine sürdürmeden alma.

bende 5yıldır motor kullanıyorm benm servisim var çok ii ona gösterecem yani bu fiyatı eder diyosun az kaldı dylancı olmama pazarlık yapacam bakalaım sonuc ne olacak saol

tşkler yardımların için Serkan.

maxwel bu makina çok temiz ve güzel hatta siteden mhyem nickli arkadaşımız baya niyetlendiydi almaya ama almadı.Sen düşünüyorsan gayet temiz,güzel makine ve bi sürüde artısı var lastikleri filan hep yeni michelin. Bide fiyatta gidip konuşursan daha bişeyler yapalıcağını tahmin ediyorum..

sımdı sıra motor sahibiyle görüşmeye geldi bakalım inşl anlasırız

hayırlısı kardeş.Nasipse olur.

benim aklımda önceleri beat le cgrus rs vardı ama dedim ya ne gerek var dylan alayım hemde güzel bi yatırım vede zevk alırım motordan bence dylan zaten gördüğüm kadarıyla dylanı alan menun almayan pişman söle yazda geliyo hanii:D

eğerki maddi sıkıntın yoksa kesinlikle dylan almalısın.

TYP-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    Fuar da yaklaşıyor valla, yeni yeni motorlar geliyor.en çok şu honda'nın DN-1 merak ediyorum.
    Motosiklet Kullanmak Bir Düşünme Yoludur....!
    0Rh+

http://www.oemmotorparts.com/oem4.as...4&L=HO-SES1504

yabancı sitelerde gezerken buldum dylanın bazı parçalarının fiyatları yazıyor

repsol edition stickerları
    http://www.oemmotorparts.com/oem5.as...=HO-SES1252-VT

buda normal stickerlar ben türkiyede ayrıca sticker satılmıyo diye biliyorum ama yurt dışında farklı demekki

http://www.oemmotorparts.com/oem5.as...=HO-SES1503-VS

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Türkiye^'DE DYLAN STİCKERLARI SAtılıyor elbette. Üstelik bu sitedeki fiyatlarla neredeyse aynı. Acaba bu site Türkiye'ye gönderim yapıyor mu ?
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    burdada hondanin bilimum modeli var falcon yok yiine ya
    nx ailesinin butun fertleri var bizim nx 4 umuz uvey evlat
    neyse dagitmiyim topici..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler