Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    Alıntı Rozix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Ben de yeni Dylancı olarak Dylan forumuna ilk mesajımı atıyorum. Daha önce Beat`im vardı onu satıp Dylan aldım. Dylan keyifi bir başkaymış

Girişten sonra bir kendimi tanıtayım ben Rıza, yaş 26. Dylanı 2. el olarak aldım 2500km 2007 model, kırmızı.

Forumu takip ediyorum ve ben Dylanıma ön cam almak istiyorum, denge ve hız açısından ufak bir cam almak istiyorum. Sersin senin avatardaki cam güzel gibi. Menmunmusun nerden kaça alabilim bu camı. Gezilere gittiğinizi görüyorum, ben de gelecek gezilerden birine gelmek isterim.
    hayırlı uğurlu olsun değerli kardeşim benim makinada kırmızı kilometreler yakın kapıştırırız
    bizdede beat vardı bundan önce

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı izel adlı üyeden alıntı
    Bide sorum olucak dolar daha düşücek mi? bi zahmet cvpla
    Alıntı Bankacı Motor Delisi adlı üyeden alıntı
    dolar ile ilgili olarak dolar 1,3-ila 1,4 bandını aşmayacak gibi şu an çok cidii sıcak para var ve faizlerde yüksek. yabacı yatırımcı 1,35 bozuyor parayı yıllık %18 faizini alıyor. 1.27 den aynı doları alıp uçuyor. Bu ortamda dolar yükselirmi sence. hayırdır ciddi yatırımların mı var?
    Abicim o ne kirli çıkıdır kimse bilmez.. paraları selenin altına zulalıyormuş diye duydum.. kimse ordan süphelenmez diye.. Açık ediyorum işte
    Hayatonda

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Bankacı abim bilgiler için tşk. ettim.ithalat yapıyoruz da akretif usd borcum var ve mevcut ytl yi değerlendirmem gerekiyor. USD çıkmazsa ytl de değerlendirip paranın erimesini engelleyeceğim.
    Araç kiralama işine girip 3 sene dolar üstünden borçlanıcam ve kara kara düşünüyorum ondan sonrdum
    Tavsiye ettiğin iyi bond varsa özelden bi msg at sana zahmet
    kıyafetler çözdü mü sorununu?

Erdoğan abey,
    haklısın yaw selenin altı komple dolu ama dizlikle, eldivenle, lastik şişirme zımbırtısıyla...
    abi yazma böyle şeyler gözünün yağını peynir ekmek bal tereyağıyla yiim.
    bişi sanıp götürmesinler motoru
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Motosikleti
    Honda Dylan
    rüya gibi geldim geçtim servet, hatırlamıyor olabilirsin hatta park halinde olman da mümkün
    34 BC 8561

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Valla 1 haftadır giremyorum internete sanki elimi ayağımı bağladılar.
    Neyse gördüğüm kadarıyla gezi süper olmuş. Yeni aramıza katılan abilerimede hoşgeldiniz diyeyim. Pazartesi günü istanbuldayım hertürlü yeni gezi planlarına hazırım Motorumuda özledim ilk günkü gibi hevesle geliyorum. Yeni çalışmalarım var motor üzerinde gelince faaliyetlere başlıyorum. Beni izlemeye devam edin.

Bu arada servet abi korna işinden hiç bahsetmemişsin. (yada ben kaçırmış olabilirim) Motora değişik tarz bir korna taktığını neden siteyi takip edenlere açıklamadn?? Nede olsa burada tecrübelerimizi ve bildiklerimizi paylaşıyouz. Desene üzerindeki korna en ideali değiştirmeye gerek yok diye He birde motorun komple ön tarafını nasıl söküp masanın üzerine yatırdığımızıda anlatmamışsın
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    HONDA DYLAN 150
    İzel Bey,
    Kıyafetler iyi oldu gerçi 500 yTL'yi buldu ama iyi şimdilik eskisi kadar ağrıdan ağlamıyorum.. Sağolun gerçekten en azından halen motora biniyorum...
    Benden 3 senelik kur tahmini istersen o zaman benim bankada çalışmama ne gerek varki. Sadece tahminle zengin olurum. Neyse akreditif ödemenin vadesi 180 gün ve altı ise kurda fazla bir kıpırdama beklemiyoruz açıkçası, şu an yabancı yatırımcı için faziler anlamında Türkiye çok cazip bir ülke, dikkat edersen para hep finansman yoluyla türkiyeye geliyor ya banka alıyorlar yada borsayla geliyorlar faiz rakamın 2 puan düşmesi bile bu yatırımcıyı kaçırır. Hükümet şu an makro rakamların bozulmasını istemiyor. en azından ülkedeki şu cumhurbaşkanlık seçimi vs. riskli işler bitene kadar bunu göze alamaz, hal böyle olunca arzı fazla olan bir para birimininde yükselmesini beklemeyiz. Sadece uluslararı bir kriz olursa biraz dolar hareketlenir ama şu an üretim ülkelerinin hepsi dolar zengini o yüzden o paranın değerinin yükselmesini istemezler. Hepsi dolar ile satıyor maliyetlerin yükselmesi işlerine gelmez.
    Bunun yanında YTL şu an aşırı değerli kurun piyasada alırınır satrılır hale gelmesi zaman alacak gibi ama süresi ne olur bilemem.
    Araç için dersen bilmediğim bir piyasa sonuçta açık pozisyondasın ve uzun vadeli, önemli olan müşterin nereye kiralıyacaksın kaç yıl kiralayacaksın ve kur maks. kaç olur YTL maliyetler ne USD maliyetler ne USD kaç olur ise YTL maliyetlerle başabaş oluyor. Hesap yaparsınız eğer kafanıza yatarsa okey.
    Yatırım içinde tecih size ait örneğin bize yatırabilirsin açıkçası yatırım araçlarını pek takip etmiyorum bizim bankada ürün olarak pek yok benim işim daha çok kredilerle. Zaten biraz parası olan bizden çok araştırıp bankacı oluyor zaten...
    Motor formunda bu kadar finans yeter heralde...
    Kafasını şişirmeyelim insanların...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    beyler yeni bir gezi organizasyonu yapalım ne dersiniz ağustosun son haftası hem herkes burada olur
    bu defa katılımın bol olmasını bekliyoruz yeni arkadaşlarıda aramızda görelim kurukuru yazmayın siteye artık sizde katılın
    yeri ve zamanı söyleyeceğiz
    bekleyinaz sonra

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    istambullu kardeş sabırsızlıkla bekliyom sizinle tanışçamız günü

Motosikleti
    Henüz Yok
    bende motor alayım inş fikret abiyle beraber geliriz , gideriz demi fikret abi
    Honda Hayat Onda , No more :cat:

Motosikleti
    Honda Dylan
    Bankacı abicim,
    Önünde saygıyla eğilirim. Forumu okuyanlar az biraz bilgi sahibi olmuşlardır sayende.
    Bende hem fikirim senle, sıcak paranın girmesini engellememek için yüksek faiz politikası ne zaman patlar die düşünüyorum. Neyse taşıma suyla değirmen dönmez diye bi ata sözümüz vardı yaşayıp görücez.

Herkese güvenli, kazasız belasız sürüşler.
    Arabayı alırsam motoru da satıcam herhalde 2. el almayı düşünen olursa bana bi özelden msj atsın.
    34 BC 8561

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bodrum'dan sevgiler,
    Burada 5-6 dylan var ama diğer motosiklet çeşitliliği ve çokluğu yanında bu devede pire kalıyor. Genelde park halinde görüyorum bir kaçını yolda görüp korna ile selamladım bön bön baktılar.. neyse zamanla aralanrında 34 olakalı bi dylan olduğunu farkedip ilgilerini çeker diye umuyorum.. Kışın kaç kişi burda sorular sorup motor sahibi oldu, şimdi selam bile vermemeleri hoş değil

Neyse bol bol geziyorum ama fotoğraf makinem bozuldu hiç foto çekemiyorum oysa çekilecek çok güzel manzalar ile karşılaşıyorum.. görüşmek üzere...
    Hayatonda

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    erdoğan bey arkaya bagaj çantası taktırsak motorun maksimum hızını etkilermi ayrodinami bozarmı yani şimdiden teşekürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    izel seninle özel konuşmak istediklerim varbana cep numaranı msj atarmısın kardeşim cep telini değiştim de

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Arka bagaj çantasının hıza hiç bir etkisi yok. Aerodinamiği de etkilemiyor. Güvenle kullanabilirsiniz. Ancak motosikletin rengine de uygun kaliteli birşey almanızı tavsiye ederim. Zira diğerleri fazla sallanıyor ve ses yapıyor.. Benim tavsiyem Givi dir.
    Hayatonda

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    teşekkür ederim erdoğan bey bu tavsiye ettiin orginalmı bişe mi kaç gayme

Motosikleti
    honda dylan
    ya dylancı arkadaslar bıraz fotograf koysanızda su motoru gorsek nasıl olur.

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Arkdaşlar ben de arka çanta düşünüyorum fakat Özen Ticarete sordum sadece aparatı için 90 YTL dediler artı çanta güzel biniyor. Bu çanta tamam da aparatı neden bu kadar pahalı anlamadım açıkçası.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Dylan için çanta aparatını bi arkadaşım özel olarak yaptırmıştı. Motosikletini satarken de çıkartmış. Şimdi isteyene verecek. Aparata ihtiyacı olan, İstanbul - Beşiktaş civarında oturan arkadaşlar benimle iletişime geçebilir.
    Hayatonda

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    erdoğan kardeşş
    Nereye gidiyoz hapta sonu yaavv
    Döndük biss taatilden, ver gazı biz peşinizdeyiz Arkadaşlarımıza selamlar ediyoz
    Poturdak

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Abicim sen dönmüş olabilirsin ama ben dönmedim hatta yeni tatile gittim sayılır. Şu an Bodrum'dayım. Türkbükü'nde denize girip, akşamları da motorumla sağda solda sürtüyorum. Bu gece antik tiyatroda MFÖ konserindeydik.
    Hayatonda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler