Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    celil, hoşgeldin alırsın inşallah iyi bir alet sende.
    hayırlısı olsun, kısmetsiz dayak bile yenmezmiş..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    hosbulduk bsı ama ben daha 16 yasındayım ehlıyetım yok daha motorda bıraz fıyatlı acaba 3,5 bın ytlye felan bulabılırmıyım temız 2005 model felan benı bılgılendırırsenız sevınırım bı de mondıal 150 hs lerı dusunuyorum kullanan varsa benı aydınlatırsa sevınırım o motorların cok sorun cıkardıgını soyluyolar bıde

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    bende 16 buçuk yasındayım bendede ehliyet yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    polıslele bı sorunun oluyomu ve motorundan memnunmusun su ana kadar bı arızası oldumu

bu motor ısı cok karısıkmıs beah bu gune kadar dolu fıkır degıstırdım be sımdı kafam cok karısık

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    ben kartal köprüsüne inen rampada ibreyi sağ sinyal lambasının üzerine getirdim 140ı geçti yani. 140ta takılma diye birşey olmadı. 150 midir 145 midir 155 midir orasını bilmem ama 140ı geçti ibre. düz yol değildir ayrıca baya hakikatli upuzun dimdik rampa aşağıydı. birde yattım tabi. rüzgarı yemekle yememek arasında rüzgarında hızına bağlı olaraktan en az 10 km fark ediyor.
    Yat 140 kalk 130 birdaha yat yine 140. çok bariz. yatsada kalksada cam yüzünden max 135 yapabilenler iyi bilir. yat sen doldur, kalk o seninkini doldursun
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    valla polislere gözükmeyecen bu yani görürlerse ... yazık olur sana ve motora çok dikkatli olmak lazım motor güzel memnunum agırza çıkarmadı çok şükür daha yeni benim motorda 1500 km de güzel ya al sende bi dylan bırak mondial flan geç onları

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    choconut motorun bastıkça açıldığı konusunda çok haklısın. Durum aynen dediğin gibi. Ancak ben sinyal lambasının altında kadar indirdim ibreyi. o sıra yanımda Beverly si ile erhan vardı. o 155km deydi. Ancak o sıralar lastiklerimde kötü olduğu için daha fazlasını denememiştim. Artık lastiklerimde güven verdiği için daha rahat hızlanabiliyorum. Orjinal lastiklerle motor yüksek hızda asvaltın her türlü pürüzünü direk gidona yansıtıyor ve giderken motor yalpalamaya başlıyordu. Çok şükür artık bu dertlerden kurtuldum, farketmişsinizdir 140'da bile ip gibi gidiyor en ufak titreşim vibrasyon sallanma yok.

Celill, öncelikle aramıza hoşgeldin. Kafan karma karışık her kadan ses çıkıyor normaldir. Keşke biraz daha büyüyüp ehliyetini aldıktan sonr bu motoru kullansan. Kullanamazsın demiyorum ama polislerden kaçarak motor kullanmak da çok zevksiz birşey. Üstelik biri gelip sana arkadan vursa suçlu sensin. Neyse yine de motor almak istiyorsan sahibinden.com a gir bir ürü motor var. 1. el dylanı gönül rahatlığı ile alabilirsin. sakın gidipde mondial felan alma. Yazıktır parana. Her zaman herkese söylerim paranız yoksa kredi çekin taksitle ödeyin, mondial almak istediğinizde de adamlar sizin yerinize aynı krediyi çekiyor.
    Ayrıca 3.500 YTL ye alınan mondiali mi? yoksa 3.500 YTL ye alınan Dylan'ı mı? satmak istediğinizde aynı paraya anında satabilirsiniz? düşünün derim.
    Hayatonda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    walla haklısın erdogan abı ama bılmıyorum dylan da ck pahalı acaba kredı kartına kac taksıt yaparlar 2 bın pesın versek 24 ay yaparlarmı acaba mondıalınde forumlarını okudum alan adamın motorla hergun baska baska sorunları oluyo abı ehlıyetını aldıktan snra demısın ama sabredemıyorum artık ayrıca 3.500 ytlye 2.el dylan mondıallerın sıfırı 2 bın falan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    İŞTE KIZIM ARKADAŞLAR PAYLAŞMAK İSTEDİM.
    GELECEĞİN MOTORCUSU YAĞMUR

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    maşallah aynı babası
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

cem-beat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kinetic style - honda beat - honda dylan ses 150
    sersin1978 abi allah analı babalı büyütsün

maaşallah nazar deymesin
    [B]aldım sonunda ama daha gelmedi dylan dylan dylan[/B]
    [B]geliyo geliyo çarşamba(21.05.2008) gibi bende olacak inşallah[/B]

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    s.a erdoğan hoca arka pirelli lastik kaç para taktırması falan +kdv balans yapıldımı?

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşlar dylan ile ilgili klasik bi soru sormak istiyorum..
    bu makina 2 kişi biri 75kg artçı 50kg ağırlıkla düz yolda maz sağlıklı bi şekilde kaç km/h hıza sabitler ve hafif eğimde kaça düşer düz yolda max sıkıştırınca kaç km/ görüyo??
    topicinizi okuduğum kadarı ile fantastik cevaplar vermeyeceğinizi umuyorum ve tahmin ediyorum birebir değerler tabiki olmaz ayrıca bu bu makinanın km/h saatini gps le test eden oldumu doğruluğunu (bende gps var ama dylan yok)

(kardeş bu arada kızını allah analı babalı büyütsün maaşallah)
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    arkadaş bu motor rampa tanımaz 180 kg yükle seni çıkartamıyaca rampa yoktur.

sozerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dylan ile ilgili klasik bi soru sormak istiyorum..
    bu makina 2 kişi biri 75kg artçı 50kg ağırlıkla düz yolda maz sağlıklı bi şekilde kaç km/h hıza sabitler ve hafif eğimde kaça düşer düz yolda max sıkıştırınca kaç km/ görüyo??
    topicinizi okuduğum kadarı ile fantastik cevaplar vermeyeceğinizi umuyorum ve tahmin ediyorum birebir değerler tabiki olmaz ayrıca bu bu makinanın km/h saatini gps le test eden oldumu doğruluğunu (bende gps var ama dylan yok)

(kardeş bu arada kızını allah analı babalı büyütsün maaşallah)
    2 kişi düz yolda 120 le rahat gider 100 ün altına düşmez yokuş ne kadar dik olsada. motorun km si arttıkça hızı artıyor 10.000 km deki bi dylan için bunu söyleye biliriz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    hekese merhaba bı sorum olcak dylan icin a1 mı yoksa a2 mı ehliyet gerekiyo ehliyet kac ayda (mesela bı yaz tatılınde alınırmı)yaş sınırı kac benı aydınlatırsanız sevınırım ı tatıller

Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    17 yasında olman lazım a2 alınıyo ben 18 yasında a1 ve a2 yi aynı anda alıcam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    eyvallah koray gfb bugun bıraz arstırma yaptım 3.5bın e 2006 dylan buldum ama ben yınede bıraz beatı dusunuyorum bısıkletten motora geccemız ıcın altımızdan kacmasın

ıkı sene sonra falan dylana gecerım dıyorum ya da motor yetersiz kalınca bugün celık motorun tıger 150 modelıne baktım baya guzel bı maxı scoter ama degersız motorlar ıste nede olsa cın malı 1.250ye2.elı war ama şunu orendım hondanın olüsü bile para ediyo

Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    beat ta güzel makine haklısın biraz acayip oluyo bisikletten motora geçiş ama alısıyorsun ya bi süre sonra dylan gibisi yok valla kullanımı çok rahatt

(Bu arada servet abi çok seker bi kızın olmus allah analı babalı büyütsün insallah )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    tabi o konuda bıse dıyemem ama 2 bin ytlye temız beatler war erdoğan abı bile beat den dylana gecmıs sımdı dylanla baslarsak ayıp olur dımı bıde koray dylanla uzun yola rahat cıkılırmı kac saatte bır motoru dınlendırmek gerekıyo fazla hızlı gıderse motorda yanma falan oluyomu rodajda nelere dıkkat etmek gerekıyo 2.el motor alcaksan rodajı ıyımı kotumu yaptını nereden anlarsın bıraz fazla oldu ama bunların cevabını yazarsan sevinirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler