Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    Şöyle bir fiyatlara bakıyorum mesela hyosungun bir maxi scooterı var keza kymco grand dink var yamaha çok pahalı onu geçiyorum,piaggio var ama honda fes 250 son fiyatıyla hepsinden daha cazip gözüküyor.Bu arada gözlerim devamlı motor arıyor caddelerde bu hastalık beni iyice sardı ne zaman iki tekerli bir şey görsem kilitlenip kalıyorum.Motoru olan bir arkadaşımda yok ki en azından artçı olsam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Denizci yollarda seni ağlatmak istemem, o yüzden yollarda benden uzak dur zaten yaklaşamazsın ya neyse.. ben yaklaştığını varsayıyorum. Neyse sen de benim gibi yapıp 2. motoru dylan al.. Ben 2. yi KTM 525 düşünüyorum.. Bu aralar ilanları kolluyorum

Vladimir senin durumun da içler acısı.. kafan karmakarışık olmuş.. ne almak istediğini bilmiyorsun..

Benim önerilerim;

- Motorlarının dış görünüşlerine aldanma.

- Fiyatlarını fazla karşılaştırma, para bi şekilde bulunur ve ödenir.

- Ne istediğine iyi karar ver, motor sana ne için lazım, nasıl kullanacaksın bunu sor kendine.

- Almaya karar verdiğin motor tipini seçtikten sonra (Enduro, Racing, Chooper, Scooter vs..), bu gibi forumlarda kullanıcılarına danış, ne gibi problemler yaşıyorlar tavsiye ediyorlar mı ona bak..

- En kötü motor bile kullanıcısı sevdiği için tavsiye edilir, gerçekten iyi olup olmadığını servislerde anlarsın,alacağın motorun servisi varmı? servis kalitesi nasıl vs. bunlara da bak.

Bence Türkiye'de en iyi ve kaliteli servis veren markalar Honda, Yamaha, Suzuki dir. Bunların dışında markaların servisleri bugün var yarın yok olur, parçaları da öyle. Belki biraz fanatiklik etmiş olacağım ama Japondan şaşma, çine bulaşma, Honda al, için de rahat etsin, cebinde. Türkiye'nin neresine gidersen git servisini de parçasını da kolayca bulursun. Üstelik motorun ölüsü bile para eder..

Haydi seni de dylan sahibi yapalım buraya giren herkes dylan sahibi olup çıkıyor.. ya da Dylan kabusu oluyor her gece rüyasında dylan görüyor
    Hayatonda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    arkadaşlar dylan ın üstüne motor yok bence kim ne derse desin bu motoru satsam km den dolayı yine dylan alırdım.ama dayco kayışlı tabi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    ama dylanda ck pahalı yaw bu dayco katış ne ıse yarıyo motorun verımınımı artırıyo he

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Valla çinliler 2-3 bin YTL.'ye peynir ekmek gibi satılıyorken 2. el Dylan hiç de pahalı değil. Sahibinden.com'da 3 bin civarı çok güzel Dylanlar var. Yakında daha da düşer. Yıl sonu geliyor eski modelleri ellerinden çıkarmak isteyenler olacaktır. Bu motoru km.si 80 bin de bile gözüm kapalı alırım.

Evet Celill, Dayco Kayış motosikletin performansını ciddi şekilde arttırıyor. Üstelik motora zarar verecek bir modifikasyon yapmadan ;)
    Detaylı bilgiyi http://www.alorulman.com/honda_dylan_kayis/ adresinde bulabilirsiniz.
    Hayatonda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    teşekkürler erdoğan abı o zaman bıraz daha sabredıp ikinci el guzel dylan alıyım

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    o.O ErdoganAktas abi artik kayiş işinemi girdin Hll olsun bol kazançlar...
    Прекален Моториэиран

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    bıkac gundur kımseden ses ckmıyo 2. sf lara dusmusuz uyudunuzmu yaw

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Arkadaşlar herkese iyi bayramlar.

13 Eylül Cumartesi(Bayramın 2. günü) Akşam 20.00'de Göztepe Kahve Dünyasında (Korlasın yanı) buluşuyoruz. Tüm dostları bekleriz. Gelebilecekler yazsın.
    Hayatonda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    ewet hekese ıyı bayramlar

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    herkese mutlu bayramlar...
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    ben geliyorum herkese iyi bayramlar

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Başta Dylan2 cılar olmak üzere bütün arkadaşların Bayramları kutlu olsun
    buluşmaya ülke dışında olacağım için katılamayacağım, benim içinde eylenip hasret gideriniz.
    Poturdak

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Kayıs Modeli "Dayco Riemen 22,2x9,6x832" ise;
    41,00 € = 69TL Detayli Bilgi: http://www.bss-motorroller.de/artikel.aspx?art=87331

Прекален Моториэиран

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    buraya koyduğun kayışla dylan arasında bir yazı bulamadım malaguti ve phantom dyor

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    2 3 hafta önce 8000 km bakımı yaptırdım. Standart bakımın haricinde benim birde garantiden egzosum değişti. (motorumun yani) . Abant gezisinden dönerken motoru çok iyi bir şekilde açmış olduğumdan dolayı mıdır bilinmez yüksek performansa dayanamayan egzos içinden tellerin kopmasından dolayı şangır şungur ses yapmaya başladı. Servise götürdüm ve egzos değişimi için sıraya girdim. Benden önce 4 kişi vardı. Kısacası egzos dylanlarda kronik birşey. Yeni takılanında akıbeti öyle olmazmı diye düşünenler için hemen belirteyi yeni takılan egzos üzerinden çıkandan biraz farklı. Yeni egzos enjeksiyonlu modelin egzosuymuş ve üzerinde oksijen sensörünün takılması için bir giriş var. Bizde öyle birşey olmadığı için orayı kör tapayla kapatıyorlar. 2. farkı ise çatala vidalanan kısım daha etli daha kalın. Aynı sorunu tekrar yaşayacakmıyız zaman gösterecek. Ama şimdi mutluyum tam olarak 830 lira olan egzosum bedavaya yenilendi. Hal böyle olunca bende hemen bujisi, yağı, egzosu değişen motorun yakıtıda bir hayli düşmüştür diye depoyu doldurdum.
    4 5 gün önce 8000 km bakımından sonra ilk yakıt sarfiyatı testimden aldığım sonuç şöyledir ilgililere duyurulur.

8.89 litre benzinle 260 km gittim. Gerekli işlemler yapıldığında cevabın Ceyhan yani 100 km de 3.42 litre benzin yaktığım cevabını buluyoruz.
    Beni litre felan bağlamaz kaç paraya nekadar yol gittiğimi bilirim ben diyen arkadaşlarım abilerim için ise yine gerekli işlemler yapıldığında son benzin fiyatları ile 1 kmde 96 kuruş benzin harcadığımı bildirmek isterim. Cevap Adana

Not: Kullanım kesinlikle tasarufflu değildi. Km nin yarısı sıkışık trafikte aralardan gitmeye çalışarak diğer yarısı ise yeni değişen egzos ve bujinin üzerimde yarattığı motor daha iyi gidecek psikolojisinden dolayı devamlı gazlayarak yapıldı. Psikolojik olarak kalmadı gerçekten farketti
    Herkese iyi günler...
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

choconut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    bsı hayırlı olsun yeni eksozunda güle güle eskit motorunu..ben yakıt tüketimi 8.5 kuruşun altına indirdim zamanla düşüyo..seri kullanımda seninkiyle hemen hemen aynı gibi..beygir gücü ve torka göre rekor bi tüketim bence..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    perşembe akşam caddedeki kahve dünyasında buluşuyoruz arkadaşlar 7,30/8,00 arası orada olunacak gelmeyipte buraya yazı yazan arkadaşlara ve yazmaytan arkadaşlarada sesleniyorum yeni insanlarla tanışmak bu kadar korkutucumu ya ben anlamıyorum gelmek isteyen herkesi bekleriz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    gıdın gıdın ınsallah motoru alınca bende gelırm tabı aranıza alırsanız

prolixin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Alıntı sersin1978 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    perşembe akşam caddedeki kahve dünyasında buluşuyoruz arkadaşlar 7,30/8,00 arası orada olunacak gelmeyipte buraya yazı yazan arkadaşlara ve yazmaytan arkadaşlarada sesleniyorum yeni insanlarla tanışmak bu kadar korkutucumu ya ben anlamıyorum gelmek isteyen herkesi bekleriz
    Her seferinde geleyim diyorum ama birtürlü vakti ayarlayamadık...İnşallah birara...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler