Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    celil sen bu soruları( erdoğan abi , servet abi , serkan abi ...) bunlara sorarsan daha iy olur ama uzun yola çık git gidebildiğin kadar motor agırza faln çıkarmaz benzin doldur git yane ama olsun dylanlada baslıyabilirsin bi kere kafaya koydunmu tamamdır ama sen bilirsin beat sonra sarmaz fln

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Walla celill kardeşim senin kafa epey karışmış. Ama doğru yolu buluyor gibisin. Beat iyi bir seçim olabilir. Bir süre sonra seni kesmeyecektir, işte o zaman onu satıp üzerine biraz daha koyup Dylan alabilirsin. Honda en kolay satabileceğin, 2. elini biraz araştırıp şansa bulabiliyorsun.
    Dylan su soğutmalı olduğu için benzin ikmali yaptığın sürece sürekli gidersin ama motosiklet üzerinde durmanın da bi haddi var. Normal bir insan için dinlenmeden 300 km. gitmek kesinlikle sağlıklı bir davranış değildir. Uzun yolda 150-200 km de bir dinlenmede fayda var. Gün boyu motor tepesinde 200 km.den fazla yol yaparsanız 250. km.'de k..nızı hisstemezseniz, beliniz, sırtınız ağrılar içinde kalır.
    Hayatonda

Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    k..nızı koptum buna erdoğan abi

vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    1.400.-YTL daha fazla verip Fes 250 almak daha mantıklı değilmidir. Aralarındaki fark 1.400.YTl den çok daha fazla eder gibi geliyor bana, ne dersiniz karar aşamasındayım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    tesekkür ederim erdoğan abi ve koray beatlerin ikinci elını arastırıyorum ıssallah temiz bise bulcam ama 1 sene sonra falan benı sımdılık beatın kesmeyecegını dusunmuyorum ama ılerde beat yetmeyecektır ıste o zaman dylana gecebılırım verdıgını bılgıler ıcın cok tesekkur ederm ıı sohbetler

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Alıntı vladimir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.400.-YTL daha fazla verip Fes 250 almak daha mantıklı değilmidir. Aralarındaki fark 1.400.YTl den çok daha fazla eder gibi geliyor bana, ne dersiniz karar aşamasındayım.
    Ben de karar verme aşamasında olanlardanım ve ilk araştırdığım ve ilgilendiğim motor fes 250 idi daha sonra vitesli öğrenmenin daha uygun olacağını düşündüm ve fiyat olarak da ilk motor olarak da daha uygun bir motor olarak cbf 150 yi düşünüyorum. Ama bakalım Allah Kerim alacağım güne kadar belli değil
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    Keşke dylan biraz daha ucuz olsa ,ağabeyi o fiyata satılıyorken biraz pahalı kalıyor.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı vladimir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dylan Topiğine yazmak zor olacak ama Dylan süpper bir motor elbette Foresight alırsan kesinlikle pişman olmayacaksın. Ben 6000 Km yi geçtim, özellikle 2 kişi ile torku yüksek olduğundan uzun yollarda rahat. Selesi büyük vs. Ben Foresight derim. Aradaki 1400 YTL den daha fazla eden bir fark olduğunu eklemeliyim. Ancak muhakkak yeni modelinden al, katalitik konventör, combine fren sistemi gibi ek özellikleri var.
    Herkesin gönlüne göre bir motoru olur umarım
    Dylancılar darılmazlar bana
    Poturdak

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Muzaffer abi teesüf ederiz. sen şimdi bize kazıklandılarmı demek istiyorsun ?? hem foresightta yaşlı işi ne o öyle manda kasa mercedes gibi aile boyu biz action seviyoruz bikerem. Gerçi yaşlı biride okadar kısa bi sürede nasıl 6000 km yol yaptı bilmiyorum ama foresight yaşlı işi olsa gerek herhalde yani galiba öyle olsa gerek
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    öyle ölye dylan genç işi dylanla aynı para olsa yine dylanı seçerdim belki

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Demekki düşürülebiliyormuş km. bi emin olamadığımız konu o vardı onuda öğrenmiş olduk acı bir şekilde. Neyse murat sana dokunan bişey olmamışda alacak adamı bilgilendirip motoru elinde patlatmak lazım bence. ama onuda nasıl yapacaksın.?
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    muratd abı senın gecen sayfalarda motorunu sattını duydum eger senın ıcın ozel bı nedenı yoksa soylermısın motordan memnun kalmadımı yoksa bu arada fes 250 nası bı motor hangı marka kac para acıklarsanız

Alıntı celill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muratd abı senın gecen sayfalarda motorunu sattını duydum eger senın ıcın ozel bı nedenı yoksa soylermısın motordan memnun kalmadımı yoksa bu arada fes 250 nası bı motor hangı marka kac para acıklarsanız
    memlekette bi iş kurmayı planlıyorduk paraya ihtiyaç vardı ama sonradan işi kurduk motoruda satmaya gerek klmadı..motor çok güzel ya memnunum..bunu satarsam tek satma nedenim cbf1000 olur:D:D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    anladım bende sattın sandım da neden dıye merak ettım az once yamaha xmax a baktım superbı scooter

Motosikleti
    Gelecek Haziran İNŞ Honda Dylan

s.a

Herkeze merhaba aslında benim aklımda honda cbr 125r vardı ama bayi ye gittiğimde onu görür görmez şok oldum mopet gibi bişey ama sakın cbr ciler yanlış anlamasın motoru küçümsemiyorum ama bana çok ince geldi ve bütün hayallerim yıkıldı onun için dylan almayı düşünüyorum allah nasip kısmet ederse haziranın ilk haftası ehliyete yazılacam ve ehliyeti aldığım zman haftada 200 km fln yaparım diye düşünüyorum yani moturun artıları eksileri nelerdir ve en merak ettiğim konu cbr 125 i geçermi ve uzun yolda rahatsız edermi siz değerli abi ve kardeşlerimden yorumlarınızı bekliyorum
    Yüksek Hp Motor Sattırır Yüksek Tork Yarış Kazandırır...

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Eğer uzun yol seviyorsanız, 2 kişi kullanacaksanız, rahat rahat giderim bana hız lazım değil diyorsanız o halde FES 250 alın. Satarken epey zorlanırsınız ama uzun yolda rahat edersiniz, sizi istediğiniz yere götürür, zevk verir. Ama her zaman tek kullanacaksanız, arasıra arkama birini atarım diyorsanız, yollarda atik olmalıyım ağır kasa bana gelmez diyorsanız Dylan derim. Aradaki fiyat farkını başka seylerle kıyaslayın. İkisinin kullanım şekilleri bambaşka bu racing mi alsam chooper mı alsam diye sormak gibi birşey. Bu karar aşamasında yaşın da etkisi mutlaka var tabi. Bir kere dylan ile uzun yola çıkmak kesinlikle biz ortayaşlıların işi değil.. gençler gider ama bizim her tarafımız ağrı içinde kalır. Ama Foresightte böyle bir sıkıntı yaşamazsınız.
    Hayatonda

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    erdoğan hoca benim akü sorunum devam ediyo.aküyüde deiştirmediler,birşey yok aküde diyorlar.ben bu servisi nereye şikayet edecem?selamlar.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer abi teesüf ederiz. sen şimdi bize kazıklandılarmı demek istiyorsun ?? hem foresightta yaşlı işi ne o öyle manda kasa mercedes gibi aile boyu biz action seviyoruz bikerem. Gerçi yaşlı biride okadar kısa bi sürede nasıl 6000 km yol yaptı bilmiyorum ama foresight yaşlı işi olsa gerek herhalde yani galiba öyle olsa gerek
    Canım kardeşim BSI, Foresight satışları patlamış bu yaz Enteresan, daha önce vitrinlik olan motor yok satıyor Kazık yeme esprisi için ise Dylan, sevenleri için bilindiği üzere süpper makinedir foresight biraz yaşlı işi diye düşünmen normal tabii Az iri, sağa sola dalmaya Dylan Canavarı gibi müsait değil. İkisi gerçekten farklı amaca yönelik makineler. Ama dediğin gibi, Dylan olsa bu kadar Km yapabilirmiydim denizcieylem ile beraber, bilmiyorum

Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer uzun yol seviyorsanız, 2 kişi kullanacaksanız, rahat rahat giderim bana hız lazım değil diyorsanız o halde FES 250 alın. Satarken epey zorlanırsınız ama uzun yolda rahat edersiniz, sizi istediğiniz yere götürür, zevk verir. Ama her zaman tek kullanacaksanız, arasıra arkama birini atarım diyorsanız, yollarda atik olmalıyım ağır kasa bana gelmez diyorsanız Dylan derim. Aradaki fiyat farkını başka seylerle kıyaslayın. İkisinin kullanım şekilleri bambaşka bu racing mi alsam chooper mı alsam diye sormak gibi birşey. Bu karar aşamasında yaşın da etkisi mutlaka var tabi. Bir kere dylan ile uzun yola çıkmak kesinlikle biz ortayaşlıların işi değil.. gençler gider ama bizim her tarafımız ağrı içinde kalır. Ama Foresightte böyle bir sıkıntı yaşamazsınız.
    Erdoğanım Naked' a dönmesi müsaitim ve derhal lazımım Ne demek hız lazım değilse... benim denizciforesight' ı geçen bir Dylan bulursam hemen o na terfii edeceğim Dylan alıp da aplanı dylana alıştırmış olaydım heralde başka motur da istemezdik, ama bu saatten sonra zor Rahatlığa alıştı bir kez

Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erdoğanım Naked' a dönmesi müsaitim ve derhal lazımım Ne demek hız lazım değilse... benim denizciforesight' ı geçen bir Dylan bulursam hemen o na terfii edeceğim Dylan alıp da aplanı dylana alıştırmış olaydım heralde başka motur da istemezdik, ama bu saatten sonra zor Rahatlığa alıştı bir kez
    Poturdak

Motosikleti
    Gelecek Haziran İNŞ Honda Dylan
    cvp larınız için tşk ederim kararımı verdim artık bende dylan cıyım ehliyet alır almaz motor kapıda saygılar
    Yüksek Hp Motor Sattırır Yüksek Tork Yarış Kazandırır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler