Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen zibidi kısa dönem askere tüfek mı veriyorlar
    abisi yeni yasa çıktı şimdi poşet lere dixi veriyorlar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abisi yeni yasa çıktı şimdi poşet lere dixi veriyorlar
    dixi deterjan markasi abisi yoksa yanında tuvalet fırçası da mı var

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke motosikletten önce ehliyet alsaydın...
    aslında önce değilde motosikletle ehliyet aynı zaman denk geldi...yani sürücü kursuna 2 ay önce yazıldım bütün sınavları geçtim..işte ehliyetimi elime almam sanırım bi 2 haftamı alır... kurstan dosyaları alacağım önümüzdeki çarşamba ordanda emniyete götüreceğim oda 1 haftabekletirse... ehliyetimin elime geçmesi 2 haftayı geçmez...ki alana kadar da fazla trafiğe açılmak istemiyorum ne olur ne olmaz..

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı battalgazoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar, bilen varmi acaba, piston pini zor mu girer yoksa serbest mi girer? presle mi sokuluyor yoksa penseylemi? simdiden tesekkurler
    preslik bir işi yok piston pimi elle takılan parmak kadar bir boru zaten

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    yarın belli olacak ben de bilmiyorum fatihim nereye çıktığını ama forumdan bebelerın olduğu bi yere çıkarsa motorla gidicem izne çıkınca biner gezerım dayanamam
    aynen abi iyi fikir benimde 2 ders kaldı eylüldeki bütünlemeye onları verirsem benimde bitiyor okul bende gideceğim ardından inş. benimde arkadaşların olduğu bir yer çıkarsa götürüm bende izinlerde senin gibi binerim artık yoksa dediğin gibi motorsuz olmaz inş. iyi bir yere çıkarsın tekrardan hayırlı tezkereler abi

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache inş sakarya ya düşersinde senin motorla gezerim sen tüfek omza yaparken hem benim motoru da satarım büyütürken biraz para biriktiririm

iyiyim adaşım sen nasılsın ramazanla aran nasıl
    abi bende iyiyim ramazanla aram hamdolsun iyi klima olmasa biraz sıkıntı ama Allahtan iş yerinde sabahtan akşama kadar açıyoruz arada kestiriyorum da daha yeni uyandım öğlen yattıydım
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ana sayfada geçen sene ybr dayanıklılık testi ile konu hortlattım.. yıkılın o tarafa pis ybr ciler
    maxi97 bunu beğendi.

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı rain planet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında önce değilde motosikletle ehliyet aynı zaman denk geldi...yani sürücü kursuna 2 ay önce yazıldım bütün sınavları geçtim..işte ehliyetimi elime almam sanırım bi 2 haftamı alır... kurstan dosyaları alacağım önümüzdeki çarşamba ordanda emniyete götüreceğim oda 1 haftabekletirse... ehliyetimin elime geçmesi 2 haftayı geçmez...ki alana kadar da fazla trafiğe açılmak istemiyorum ne olur ne olmaz..
    Her ikiside hayırlı olsun. Motorun taş değmesin, ehliyetine ceza. Güle güle kullan
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ikiside hayırlı olsun. Motorun taş değmesin, ehliyetine ceza. Güle güle kullan
    saolsın üstad teşekkür ederim hepimiz için inşallah

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    İşten izin alamıyorum ben ehliyetle ilginemedim yoksa. 1 Günde hepsini halledip cıkartıcam.. Simdi sadece dosya alıcam.. Belgelerimi alıp eve koyucam bayram bittikten sonra 1 gün izin alıcam hem onları halledicem hemde.. yamaha bayisine gidip kartları sorucam.. Hesaplattırıcam..Sonrası Allah büyük.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    pff ehliyet almak neden bu kadar uzun suruyyorkkiii :S biiran önce ehlyietimi almam lazım malesef ama uzun sürüyorr :S pfff

Motosikleti
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pff ehliyet almak neden bu kadar uzun suruyyorkkiii :S biiran önce ehlyietimi almam lazım malesef ama uzun sürüyorr :S pfff
    Yazıldınmı ? Sınava girdinmi..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Hızlı resimden yap..Cıkmıyor buradan.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hızlı resimden yap..Cıkmıyor buradan.
    nerden yapıyor tarıf etsen ?
    ' jawen..

Motosikleti
    MZ IFA 251 1989 Yamaha X-MAX 250 2017
    Merhaba, siteye yeni üye oldum. Adım Halil.
    1997 senesinden beri kullandığım 89 model MZ 251 motorum var. Artık motorum eskidi, onu emekli etmeyi düşünüyorum.
    Nasip olursa yeni bir motor almak istiyorum. Motorsikleti sıfır almayı düşünüyorum.
    37 yaşındayım. Kullandığım bir arabamda var. Motorsiklet düşünmemin nedeni, hem motor sevgisi hemde arabaya göre daha pratik bir kullanımının olması.
    Ben aslında 250 cc üzerinde bir motorsiklet almayı düşünüyordum. Biraz araştırınca fiyatları beklediğimden daha yüksek buldum. Araştırmalarım sonunda 125-150 cc bir motorsikletin işimi göreceği sonucuna vardım.
    Düşündüğüm iki motorsiklet var
    Yamaha ybr 125
    Honda cbf 150
    Siz ybr kullanıcılarının görüşlerini ve tavsiyelerini alabilirmiyim? Teşekkürler.

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı halil altın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, siteye yeni üye oldum. Adım Halil.
    1997 senesinden beri kullandığım 89 model MZ 251 motorum var. Artık motorum eskidi, onu emekli etmeyi düşünüyorum.
    Nasip olursa yeni bir motor almak istiyorum. Motorsikleti sıfır almayı düşünüyorum.
    37 yaşındayım. Kullandığım bir arabamda var. Motorsiklet düşünmemin nedeni, hem motor sevgisi hemde arabaya göre daha pratik bir kullanımının olması.
    Ben aslında 250 cc üzerinde bir motorsiklet almayı düşünüyordum. Biraz araştırınca fiyatları beklediğimden daha yüksek buldum. Araştırmalarım sonunda 125-150 cc bir motorsikletin işimi göreceği sonucuna vardım.
    Düşündüğüm iki motorsiklet var
    Yamaha ybr 125
    Honda cbf 150
    Siz ybr kullanıcılarının görüşlerini ve tavsiyelerini alabilirmiyim? Teşekkürler.
    valla üstad 1 senedir bende araştırıyorum bu işleri ne alsam falan diye... bundan bikaç hafta öncesine kadar senin durumundaydım..bende daha çok tvs ve yamaha ybr idi..honda da aklımdaydı..
    ama sana şunu söyliyeyim ..aradığın kriterler çok önemli tabi..ben ybr gibi naked tarzına yakın modelleri çok severim... hatta seneye falan motor büyütürsem oda 250 naked olacak... neyse
    ben askerdeyken (mayısta geldim) honda cbf 150 ye acayip bir zam yaptılar.geçen sene ağustos ayında honda 4000 lira iken bu sene 4800 oldu hatta 2011 yılının başlarında 3800 civarıymış..
    yani 1 sene içinde nerden baksan 1000 lirayı aşkın bir zam yaptılar..o yüzden hondada soğudum..zaten hondanın dış görünüşünü beğenmiyodum pek...1-2 hafta öncesine kadar kafayı yiyodum ne alsam diye. 3 model arasında kalmıştım... en son gözümü kapadım yamaha aldım... çok memnunum
    sana şunu söyliyeyim ne alırsan al ki sıfır alacaksın.. aldıktan sonra bu düşüncelerinin hepsi gidiyo ...
    motoruna biniyosun ve keyfini çıkarmaya başlıyosun.. sağlam aletler olunca keyif dahada bir artıyor...
    ben yamaha almanı tavsiye ederim...

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr esd 2011 mavime kavustum bugün arkadaşlar . beklenen son gerçekleşti mercedes mübarek ya maşallah deyin resim çekemedim daha o yüzden koyamadım ..
    Hayırlı olsun kardeş, güle güle kullan
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    dixi deterjan markasi abisi yoksa yanında tuvalet fırçası da mı var
    abisi oraya yanlış yazmışım aslında ben bixi yazacaktım
    sana bundan verseler acaba nasıl taşırsın çok merak ediyorum boyundan büyük silah verilen asker silahı taşırken omuzunu kırdı

hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    yarın belli olacak ben de bilmiyorum fatihim nereye çıktığını ama forumdan bebelerın olduğu bi yere çıkarsa motorla gidicem izne çıkınca biner gezerım dayanamam
    Malatya ya da Elazığ çıkarsa benim moturu izin günlerinde sana veririm abi, kafana göre gezersin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler