Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar, size bir sorum olcak, bir ybr aldim, motoru olu, yuksek hizla kullanirken arkadas motor duruvermis. Motorda ne olabilir acaba? ben yagina bakicaktim, gram yag kalmamis.
    Parca olarak ne masraf olabilir acaba? 1007inci sayfada SerkanADH13 arkadasimiz cok guzel yazmis gorselli motor yarma kilavuzu, buna bakarak belki kendim yapabilir diye dusunuyorum.
    tesekkuler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı battalgazoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar, size bir sorum olcak, bir ybr aldim, motoru olu, yuksek hizla kullanirken arkadas motor duruvermis. Motorda ne olabilir acaba? ben yagina bakicaktim, gram yag kalmamis.
    Parca olarak ne masraf olabilir acaba? 1007inci sayfada SerkanADH13 arkadasimiz cok guzel yazmis gorselli motor yarma kilavuzu, buna bakarak belki kendim yapabilir diye dusunuyorum.
    tesekkuler
    Motor kitlemiş. Sağlıklı bişey olsun istiyosan motor tekrar toplanacak. Komple krank,krank kolu,krank rulmanları, segman,piston,gömlek,sübaplar contalar hepsi değişecek. Böyle kendine gelir o motor. Anladığım kadarıyla yağsız binilmiş ve aşırı zorlanmış.

nekadar tutar bu krank,krank kolu,krank rulmanları, segman,piston,gömlek,sübaplar contalar? ve nereden siparis etmek en uygunu olur?
    veya bildiginiz bir site varsa ben de bakarim.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı V@R@D£R0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi fatih haklı napcan cbf veya twister i ben twister kullandım çok hoş ama eksileri fazla hem
    şimdi sıfırı olmadığına göre ikinci el temiz bulmak zor olsada fiyatı yüksek olur illa büyütecem diyosan napcan 250 yi 500 bak
    Bilmem artık ya nasip hele bi salconun tadına doyalımda sonra ilerdeki moturlara bakarız
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben olabilecekleri yazdım. Daha az masraf dersen motor komple söküp dağıtılır. Arızalı olanlar bulunur(segman,piston,gömlek. Kitlediği için bunlar kesin arızalı) krank,krank kolu ve rulmanları bunlara zarar vermişmi bakılır,zarar görenler değiştirilir. Tavsiyem iyi bir usta bulman. Seni kazıklamayacak bi usta. Motor gördüğü zarara göre fiyat verilir. Artı işçilik

Bu sitede buldugum http://www.rialli.com/urunler/190_ya...ybr-ym-ms5823/ ve http://www.rialli.com/urunler/190_ya...25-ybr-ms1504/ ve http://www.rialli.com/urunler/190_ya...ple-ybr-125cc/ bunlari alsam, hersey tammi ozaman?

Motorun resmini ekliyeyim:

Bu motor 2006 belcika ybr'si

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

resimin linki yanlisti, burda dogrusu:

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son kez herseyını hazırladım kablolar,boyu ıvır zıvırı herseyı nereye yerleştireceğimi de kararlaştırdım..sabitleme işlemini de yarın gündüz gözü ile yapacağım ancak kötü bir yan var xenon 8bin kelvin power ledler 6bin kelvin ışığında yanıyor

Motosikleti
    Bianchi Mach-1 150
    Herkese iyi günler..Benim YBR hakkında bir sorum olacaktı..Yeni kasa YBR125 ESD ile 2008 veya daha eski model YBR ler arasında motor olarak herhangi bir fark var mı ?
    [B]Bianchi Mach-1 150 [/B]

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    battal arkadaşım önce motoru indirin, sorunlu parçaları bulun,onları sipariş edin. Motoru indirmeden parça sipariş etme. Bak belki sağlam parçaları vardır. Ona göre sipariş edersin. Gömlek segman piston muhakak değişecek veya rektefe ettirdinmi otamatikman değişir onlar zaten.ya rektefe yada sıfırını taktır. Segman piston gömlek olarak. Krank,krank kolu,krank rulmanlarına baktır.zarar gören varsa yenisini taktır. Komple yenilesen bile taş çatlasa 400 tl tahmini tutar.
    YBR CİLER ARKADAŞA YARDIM ETSENİZE ÇEKECEM KULAKLARINIZI BAK.

Motosikleti
    Alıntı battalgazoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sitede buldugum http://www.rialli.com/urunler/190_ya...ybr-ym-ms5823/ ve http://www.rialli.com/urunler/190_ya...25-ybr-ms1504/ ve http://www.rialli.com/urunler/190_ya...ple-ybr-125cc/ bunlari alsam, hersey tammi ozaman?

Motorun resmini ekliyeyim:
    https://www.dropbox.com/s/1145znu7523e09a/DSC00703.jpg

Bu motor 2006 belcika ybr'si

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

resimin linki yanlisti, burda dogrusu:
    http://i45.tinypic.com/2edyqyx.jpg
    Belçika YBR si derken? Belçikadamı bu motor?
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    egelim arkadaş kitlemiş motorlu ybr almış masraf ne tutar diyo. Ben bişeyler yazdım yukarda ama senin fikirlerin nedir? Veya arkadaşların?

Evet, yurt disinda yasiyorum motorum da burda belcikada. Burda bir usta hic acmadan motoru 1500TL ye esdeger bir rakam soyledi. Bunun uzerine, arastirirken bu guzel ybr paylasim sitesini buldum, gercekten cok guzel bilgiler var burda.Yakinda ozaman ben bir motoru indireyim de resimlerini burda paylasirim.

Motosikleti
    Buradan parça sipariş ettiğin zaman Belçikaya sorunsuz gelecekmi? Kargo ücreti ne kadar tutar ? Bunlarıda gözönüne alman lazım bence sonuçta elin anahtar tutuyosa gerekli alet edevatın varsa yapılmayacak iş değil kolay gelsin şimdiden

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    battal arkadaşım burdaki fiyatlarla ordaki fiyatlar birbirini tutmaz. Ordaki tamirciler nasıldır? Nasıl çalışır burdan bilemeyiz. Napsak acep? En iyisi yaptır orda. Fiyat fazla gelirse sat gitsin. Başka motor bak.kendim yapabilirim dersen sök parçala bakalım. Burdan yardım etmeye çalışırız.

yaza az kaldi, turkirye tatile geldigimde siparis ederim noksanlari. motoru cok ucuza aldim, ondan ugrasiyorum.

burda motoru 500 lira tutar komple sıfırlamak

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burda motoru 500 lira tutar komple sıfırlamak
    işçilik dahilmi? 400 e olmamı? Ybr sıfırlamak ucuzdur. 2002 2006 titanların üst kapak 400 tl orjinal,krank bin kusur lira yan sanayi krank 70 tl 96 nın krankı öldümü o motorda benim için ölmüştür. Ama öldüremedim şu krankı

Motosikleti
    Yuhh one be orjinal krank 1000 küsür lira ne para beh

ulen krangi öldürürsen şaseye bi ybr motoru atarsın 20 sene daha binersin dert ettiğin şeye bak zibidi yumurta

Motosikleti
    CBR600RR '11 , CB125E '12
    Merhaba arkadaşlar, 1 haftalığına arkadaşın seyahati nedeli ile motorunu bana teslim etti. Bilindiği üzere çok merak edilen bir motor bu YEBERE'ler. Gerekli soruları cevaplayabilirim.
    [B]GEÇERLİ...[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler