Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abìcìğìmm o ybr ler Antalya'da başka güzel beni
    Kara ybr da Sakarya da guzel
    allah allah ilk kez duyuyorum antalya da başka güzel olduğunu ya neyse herkesin malı kendine güzeldir
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    V@R@D£R0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    bu gümüş grilerden ziyade 2004 lerdeki bal köpüğü
    ve 2011 lerdeki füme daha hoş bence
    buda yeşil ybr
    egelim 43 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    2004 modelleri herkez daha kaliteli diyor neden dir bilemem bizim motordan daha güçlü olduğu ortada ama neden böyle diyorlar anlamadım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    selam uçan ybrciler, benim esd ye bi beyaz ampul aliyim diyorum, sarıdan iyidir en azından diye düşündüm. şöyle aküyü yormicak zırt pırt patlamıcak kalite bi ampul varmı bidiiniz? ne önerirsiniz? (herkese iyi uçuşlar dilerim )

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yokum diye estiriyorsunuz peşimden akıllı olun bebeler ben evli barklı akıllı uslu yakışıklı pek bi erotik motorcu bir erkeğim..hanımdan da korkmuyorum ama hayat arkadaşımdır, hanımımdır diye sevgim saygım başkadır..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    len yürü git işine apache durmuş baksana nikahtan sonra siteden çadırı nı kaldırdın

alın ulen size delikanlı erkek resmi ahanda bu da ortadoğu ve balkanların en yakışıklı ybrsi

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

ReiZzZ ve maxi97 bunu beğendiler.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    oo parlak bebe len sen damat mı oldun söyle bakayım fatih amca na

güzel bi takım kısa ayna bulamadım motora ya koca istanbulda..bugün çakarlarımı da monte ettim mesai saatleri içinde..tesisatını ve beyni bu aksam bağlarım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

oo parlak bebe len sen damat mı oldun söyle bakayım fatih amca na
    amcan yasindayım ulen ben senin pelùş ama göstermiyorum işte

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo baya bir genel bakım yapmışsın abi maşallah ama dişli sayısında yanlışın var arkada ybr ile aynı dişli sayısı ön 14 arka 45 abi iyi say senin dediğin gibi olsa motor 100 ü zor yapar 1 çok yakar 2 ama çok seri olur oda 3
    Vallahada 48 billahada 48 üstündede 48 yazıo napcez len

---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:56 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havalar çok sıcak salkano fatih.. biraz önce çarşıya gittim yavru tenere ile bunaldım..
    artık benim geziler biter heralde.. çay çorba toplaşmasından öteye geçmez...
    Formun tek ettiyar emmisi hatta didesi var oda koray baksanıza bi 500 km yol yaptı geldi kaç gündür yorgunluktan kendine gelemedi hatta dahası adam gezilere tövbe etti sezonu kapattı bir anda

---------- Post added at 16:01 ---------- Previous post was at 15:59 ----------

Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alın ulen size delikanlı erkek resmihttp://g1206.hizliresim.com/y/d/7tzqv.jpg ahanda bu da ortadoğu ve balkanların en yakışıklı ybrsi

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

http://g1206.hizliresim.com/y/d/7u09b.jpg
    Motur güzel ön çamırlıktadkı davşan çıkartmasıda ayrıca bi hava katmış havan batsın durmuş
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

o zamanlar gençtik hızlıydık davsanları da severdik tabi ama artık kuru ekmeğe talim

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    selam uçan ybrciler, benim esd ye bi beyaz ampul aliyim diyorum, sarıdan iyidir en azından diye düşündüm. şöyle aküyü yormicak zırt pırt patlamıcak kalite bi ampul varmı bidiiniz? ne önerirsiniz? (herkese iyi uçuşlar dilerim ) . bu arada durmuş; allah mesut bahtiyar etsin hayırlı olsun kardeşim

Motosikleti
    Beyaz ampil ben sevmiiim ya iyisinden zenon olacak yada orjinale devam beyaz ampül taktımmı özellikle yağmurlu havalarda görüş düşüyor
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    2004 modelleri herkez daha kaliteli diyor neden dir bilemem bizim motordan daha güçlü olduğu ortada ama neden böyle diyorlar anlamadım
    valla çoğu bilmeden orjinal japon diyor.benim sıfır alacak imkanım vardı gecen sene 6500 km de 2004 aldım.benim araştırdıgım kadarıyla;
    türkiyeye gelen ybr lerin hiç birisi japan değil 2001-2003 arası tel jantlılar brasil daha sonrakiler china
    ama bu 2004 lerde ön amrtisör ve kovanı arkamörtisor gibi bi kaç yerinde japan yazıyoor.parça japonyada imal edilmiş olabilir ama china montajlı..
    motor gücü kafa karenajı,amortisördeki reflektör, renk ve sticker gibi bazı farklar dışında 2004 le 2005-2008 aynı
    gerçek japan bildiğim kadarıyla rx 115 ler ve yb100 ,yb125 serileri bunlarda eski model olduğu için 2 zamanlı..
    rx115 lerin motor bloğundan jantına kadar her parçasında made in japan yazılı ama sonuçta hepsi yamaha mamülü

Motosikleti
    Alıntı V@R@D£R0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gümüş grilerden ziyade 2004 lerdeki bal köpüğühttp://e1206.hizliresim.com/y/d/7tvt7.jpg
    ve 2011 lerdeki füme daha hoş bencehttp://e1206.hizliresim.com/y/d/7twdu.jpg
    buda yeşil ybrhttp://e1206.hizliresim.com/y/d/7tw38.jpg
    Yavs Vardero kardeş gözünü seveyeim gösterip durma şu 2004 ü yaramı deşiyosun çokda temiz duruyo maşallah kıymetini bilirde benim gibi satmazsın inş.
    Bu arada @ F54 yeni avatarın iyi olmuş eskisi neydi öyle ya bilgisayarın abdesti kaçıyodu benim sayfayı açtığımda

Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavs Vardero kardeş gözünü seveyeim gösterip durma şu 2004 ü yaramı deşiyosun çokda temiz duruyo maşallah kıymetini bilirde benim gibi satmazsın inş.
    Bu arada @ F54 yeni avatarın iyi olmuş eskisi neydi öyle ya bilgisayarın abdesti kaçıyodu benim sayfayı açtığımda
    ahmet abi o resimdeki benim degıl rengi için internetten bulup koydum.benimkisi aynısının mavisi
    senın salcanoyu satıp alalım bi 2004 diceem ama düşük kmli bulunmuyor
    ben sırf bunun için 1.5 sene bekledim sonunda buldum bi tane ihtiyar bi amcadan..
    başıma daş düşüpte kafayı falan yemezsem satmam inş.ben geçen sene 3000 liraya aldım
    aldıktan sonra bi manyak takıldı peşime 3500 nakıt veriyim motürü bana ver diye.kardeşim sana 3500 e satsam aynısından bulabılcemmı ,satmıcam diyom lafta anlamyor.
    en son 5000 de versen satılık degıl dedımde zor bela yakamı bıraktı

Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam uçan ybrciler, benim esd ye bi beyaz ampul aliyim diyorum, sarıdan iyidir en azından diye düşündüm. şöyle aküyü yormicak zırt pırt patlamıcak kalite bi ampul varmı bidiiniz? ne önerirsiniz? (herkese iyi uçuşlar dilerim ) . bu arada durmuş; allah mesut bahtiyar etsin hayırlı olsun kardeşim
    sağol darısı olmayanların basına mesela pampiş

Motosikleti
    Alıntı V@R@D£R0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abi o resimdeki benim degıl rengi için internetten bulup koydum.benimkisi aynısının mavisi
    senın salcanoyu satıp alalım bi 2004 diceem ama düşük kmli bulunmuyor
    ben sırf bunun için 1.5 sene bekledim sonunda buldum bi tane ihtiyar bi amcadan..
    başıma daş düşüpte kafayı falan yemezsem satmam inş.ben geçen sene 3000 liraya aldım
    aldıktan sonra bi manyak takıldı peşime 3500 nakıt veriyim motürü bana ver diye.kardeşim sana 3500 e satsam aynısından bulabılcemmı ,satmıcam diyom lafta anlamyor.
    en son 5000 de versen satılık degıl dedımde zor bela yakamı bıraktı
    Tıpkısının aynısını bulupta koymuşun valla oraya Allah o manyaklardan cümle 2004 çüleri korusun (amin) öyle bi manyak!(2004 hastası olması dolayısıyla yoksa çok iyi bi abiydi) ta benim peşime takıldı 2 sefer Antalyadan Kütahyaya geldi ilk taarruzu aynı renk fakat kmsi fazla bi 2004 bulup onu almasını sağlayarak atlattım fakat onu Antalyada yeğenine satıp ikinci taarruza aniden geçmesiyle (habersiz çıkıp gelmiş adam telefon etti bana bi sabah ben garajdayım die) yapılcak bir şey yoktu (söz ağzımdan çıkmıştı bir kere) satmak zorunda kaldım Raficiğimi daha 13500 km deydi kuzucuğum.... : edit Salcoyu satarsam artık hedef belli cbx 250 yada cbf 250

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Vallahada 48 billahada 48 üstündede 48 yazıo napcez len

---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:56 ----------

Formun tek ettiyar emmisi hatta didesi var oda koray baksanıza bi 500 km yol yaptı geldi kaç gündür yorgunluktan kendine gelemedi hatta dahası adam gezilere tövbe etti sezonu kapattı bir anda

---------- Post added at 16:01 ---------- Previous post was at 15:59 ----------

Motur güzel ön çamırlıktadkı davşan çıkartmasıda ayrıca bi hava katmış havan batsın durmuş
    abi senin motor her zaman tuhaf haraketler yapıyor orjinali 14-45 servis kitapçığında bile aynı senin motorun 14-48 olma ihtimali yok sonradan yapma flandır bence ama ne akılla yapılmış onuda bilmiyorum

Tıpkısının aynısını bulupta koymuşun valla oraya Allah o manyaklardan cümle 2004 çüleri korusun (amin) öyle bi manyak!(2004 hastası olması dolayısıyla yoksa çok iyi bi abiydi) ta benim peşime takıldı 2 sefer Antalyadan Kütahyaya geldi ilk taarruzu aynı renk fakat kmsi fazla bi 2004 bulup onu almasını sağlayarak atlattım fakat onu Antalyada yeğenine satıp ikinci taarruza aniden geçmesiyle (habersiz çıkıp gelmiş adam telefon etti bana bi sabah ben garajdayım die) yapılcak bir şey yoktu (söz ağzımdan çıkmıştı bir kere) satmak zorunda kaldım Raficiğimi daha 13500 km deydi kuzucuğum.... : edit Salcoyu satarsam artık hedef belli cbx 250 yada cbf 250
    abi salcanodan sonra cbf250 flan alam deme gelir o0 motoru yakarım demiş olan yağ yakan eksantrikten ses gelen bir motor mu alacan satıp peh
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    Salcoyu satarsam artık hedef belli cbx 250 yada cbf 250
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi salcanodan sonra cbf250 flan alam deme gelir o0 motoru yakarım demiş olan yağ yakan eksantrikten ses gelen bir motor mu alacan satıp peh
    abi fatih haklı napcan cbf veya twister i ben twister kullandım çok hoş ama eksileri fazla hem
    şimdi sıfırı olmadığına göre ikinci el temiz bulmak zor olsada fiyatı yüksek olur illa büyütecem diyosan napcan 250 yi 500 bak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler