Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    dürüm , kocaeliye çıksın da hafta sonları sevap işleyim.. seni yedirir içiririm ulem..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayin 12sınde askere gidiyorum fatihim
    Bu taraflara doğru bekleriz delileoo
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    len bu ekmekarası nın amma seveni var kıskandım şimdi he
    len durmuş sakarya ya düşersen bi tekme de ben vururm ona göre
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len bu ekmekarası nın amma seveni var kıskandım şimdi he
    len durmuş sakarya ya düşersen bi tekme de ben vururm ona göre
    İki sene önce gelmiştim Sakarya ya iki gün askerlik yapmıştım

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki sene önce gelmiştim Sakarya ya iki gün askerlik yapmıştım
    behçet 2 gün askerlik zor bitmiştir hee

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    behçet 2 gün askerlik zor bitmiştir hee

Yok alıştırma oldu benim için bir arkadaşa bakıp çıktım

Benim askerlik duruyor hala, acaba o iki günü düşerler mi?

Motosikleti
    MZ IFA 251 1989 Yamaha X-MAX 250 2017
    Alıntı rain planet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla üstad 1 senedir bende araştırıyorum bu işleri ne alsam falan diye... bundan bikaç hafta öncesine kadar senin durumundaydım..bende daha çok tvs ve yamaha ybr idi..honda da aklımdaydı..
    ama sana şunu söyliyeyim ..aradığın kriterler çok önemli tabi..ben ybr gibi naked tarzına yakın modelleri çok severim... hatta seneye falan motor büyütürsem oda 250 naked olacak... neyse
    ben askerdeyken (mayısta geldim) honda cbf 150 ye acayip bir zam yaptılar.geçen sene ağustos ayında honda 4000 lira iken bu sene 4800 oldu hatta 2011 yılının başlarında 3800 civarıymış..
    yani 1 sene içinde nerden baksan 1000 lirayı aşkın bir zam yaptılar..o yüzden hondada soğudum..zaten hondanın dış görünüşünü beğenmiyodum pek...1-2 hafta öncesine kadar kafayı yiyodum ne alsam diye. 3 model arasında kalmıştım... en son gözümü kapadım yamaha aldım... çok memnunum
    sana şunu söyliyeyim ne alırsan al ki sıfır alacaksın.. aldıktan sonra bu düşüncelerinin hepsi gidiyo ...
    motoruna biniyosun ve keyfini çıkarmaya başlıyosun.. sağlam aletler olunca keyif dahada bir artıyor...
    ben yamaha almanı tavsiye ederim...
    Verdiğin bilgiler için teşekkürler. Yeri gelmişken araştırdığın için sana sorayım. 250 cc fiyatı yüksek olmayan (en çok 7000 lira) ve Çin motoru olmamak kaydı ile
    alınabilecek motor varmı? Artık eskisi gibi değil bir sürü model marka var ben pek takip edemiyorum.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arkadaşlar durmuşun nereye gideceği belli olmuş. (asker) ben şahsen duyunca biraz üzüldüm. 45 kilo adam oraya gönderilirmi yahu? Neyse yarın kendisi yazar zaten. İyi geceler.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. hayırlı sabahlar hayırlı cumalar arkadaşlar

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar durmuşun nereye gideceği belli olmuş. (asker) ben şahsen duyunca biraz üzüldüm. 45 kilo adam oraya gönderilirmi yahu? Neyse yarın kendisi yazar zaten. İyi geceler.
    adem abi sen neden söylemiyorsun a tiyo versene ?
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    napıyonuz kız çocukları iyi dilekleriniz için hepinıze teşekkürler ama herkesi ıskaladım..öncelikle uzun dönem çıktı..jandarma komando kolluk komutanı olarak izmir foca çıktı..bu haberi alınca motoru ihtiyacı olan bi kardeşimine uygun fiyata verdim çünkü orada motora binmek yalan olur..3 ay sonra görüşürüz Allaha emanet olun bebeler

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

Ulen yumiş benim motorun ön takım 45 kilo olum ben 76 kiloda 177 boyda alemin en erotık ybrcisiydım daha dün geceye kadar artık mavi bereliyim dağılın uleyyyn

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    napıyonuz kız çocukları iyi dilekleriniz için hepinıze teşekkürler ama herkesi ıskaladım..öncelikle uzun dönem çıktı..jandarma komando kolluk komutanı olarak izmir foca çıktı..bu haberi alınca motoru ihtiyacı olan bi kardeşimine uygun fiyata verdim çünkü orada motora binmek yalan olur..3 ay sonra görüşürüz Allaha emanet olun bebeler

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

Ulen yumiş benim motorun ön takım 45 kilo olum ben 76 kiloda 177 boyda alemin en erotık ybrcisiydım daha dün geceye kadar artık mavi bereliyim dağılın uleyyyn
    hayırlı olsun durmuş abi çok iyi yere çıkmışsın uzun dönem yedek subay olarak yapacaksın o zaman değil mi abi şimdi görünen
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    oo komanda durmuş abisi moralini bozmak istemem ama çok fena kucağa oturdun sexi ybr ci olduğun belli oldu

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA

hayırlı teskereler yumoş..
    aldığın maasa gelince iyi bişey çekersin artık

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı halil altın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verdiğin bilgiler için teşekkürler. Yeri gelmişken araştırdığın için sana sorayım. 250 cc fiyatı yüksek olmayan (en çok 7000 lira) ve Çin motoru olmamak kaydı ile
    alınabilecek motor varmı? Artık eskisi gibi değil bir sürü model marka var ben pek takip edemiyorum.
    var ..benim almak istediğim motor "hyosung gt 250 naked" ...baya güzel motor ve 7000 liraya çok daha temizlerini bulabilirsin... haa bu arada "suzuki gw 250 inazuma" var..o daha gelmedi ama seneye kadar 2. el piyasasıda oluşur...daha çok var şu an aklıma gelmiyo ama ben bi hyosung almak istiyorum 250 cc...

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Hayırlı tezkereler Durmuş . Güle güle git gel.

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HUN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı tezkereler Durmuş . Güle güle git gel.
    sağol varol biraz kazık yere gidiyorum galiba da sikinti yok yahu buna şükür daha kötüsü de olabilirdi dıcem daha kötü pek bi yer yok heralde isparta haricinde ulen bebeler akıllı olun kimseyle kavga etmeyin birbirinizle hele hiç kavga etmeyin sedat senle yumurtaya idi bu sözüm yapmayın olum koca adamsınız bebeler

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    durmuş ben askere giderken 59 kiloydum gelelim sedat konusunaa. Farkettiyseniz artık bu topiğe fazla girmiyorum. Bu msjı bile yazmak icin baya bi teretdüt ettim. Ama elimden geldiğince bu topiğe yazmıcam. Ok un ucu o tarafı gösteriyor. Ybr topacı ybr cilerindir. Birbirimizi üzmeyelim.

Motosikleti
    MZ IFA 251 1989 Yamaha X-MAX 250 2017
    Alıntı rain planet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var ..benim almak istediğim motor "hyosung gt 250 naked" ...baya güzel motor ve 7000 liraya çok daha temizlerini bulabilirsin... haa bu arada "suzuki gw 250 inazuma" var..o daha gelmedi ama seneye kadar 2. el piyasasıda oluşur...daha çok var şu an aklıma gelmiyo ama ben bi hyosung almak istiyorum 250 cc...
    İkinci el pek istemiyorum. Nasip olursa sıfır almaya niyetim var. Ama bu sene değil, önümüzdeki sene. Ben bildik marka olmasını istiyorum. Suzuki iyide hyosung u hiç duymadım

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    sağol varol biraz kazık yere gidiyorum galiba da sikinti yok yahu buna şükür daha kötüsü de olabilirdi dıcem daha kötü pek bi yer yok heralde isparta haricinde ulen bebeler akıllı olun kimseyle kavga etmeyin birbirinizle hele hiç kavga etmeyin sedat senle yumurtaya idi bu sözüm yapmayın olum koca adamsınız bebeler
    hayırlı teskereler öncelikle sayılı gün geçer derler ama yerin kötüde olsa seversen sayılı gün geçer.. rütbeni son noktasına kadar kullan..Sen bizi boşver ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR ne alakaysa yolun açık olsun..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650

Güle güle git gel Durmuş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler