Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Arkadaşlar motorum satılıktır :( bu da ilanın linki : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6161807/detay/ büyütmek için satıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    napıyonuz kız çocukları iyi dilekleriniz için hepinıze teşekkürler ama herkesi ıskaladım..öncelikle uzun dönem çıktı..jandarma komando kolluk komutanı olarak izmir foca çıktı..bu haberi alınca motoru ihtiyacı olan bi kardeşimine uygun fiyata verdim çünkü orada motora binmek yalan olur..3 ay sonra görüşürüz Allaha emanet olun bebeler

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

Ulen yumiş benim motorun ön takım 45 kilo olum ben 76 kiloda 177 boyda alemin en erotık ybrcisiydım daha dün geceye kadar artık mavi bereliyim dağılın uleyyyn

hayırlı olsun...................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    arkadaşlar motorun rodajı için neler yapılır ..yaklaşımlar nelerdir.....sitenin forumlarında bu konu çok dağınık...özellikle yamaha ybr için spesifik bir yaklaşım varmıdır..60 geçmiyorum sürerken.. genelde..50 km hızım..ama sanki motorda 60 ı geçemiyo :D 5000 deviri aşmadım hiç.. 5 vitese bile çıktığım oldu..

motor açıldığında nasıl farkedecek? ya da kaç km de açılmaya başlar..?

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    5 bin küsür devirlerle 60 la gidiyor zaten 5. viteste bir sıkıntı yok
    Rodajın bitince 5000 devir altı değil üstü gideceksin hep
    rain planet bunu beğendi.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    askerde bile buldum motoru.. denizlideki komutanıma aldırdım.. motor tanıdık...

Uploaded with ImageShack.us

cbr 1000rr 2004 model... denizli

nasrettin hocadan neyimiz eksik....
    K o r @ y bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Dadaş motordan bakım için fiyat aldım.Debriyaj balatası,Subap ayarı, karbüratör ayarı,yağ hepsi 145 tl nasıl fiyat acaba ?
    HONDA

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dadaş motordan bakım için fiyat aldım.Debriyaj balatası,Subap ayarı, karbüratör ayarı,yağ hepsi 145 tl nasıl fiyat acaba ?
    motoru hiç servise götürmediğim için ben bilmiyorum.. 25TL ye yağ 10 TL ye buji 25 TL ye hava filtresi alır takarım

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    S.a beyler .. Yarın motoru bakmaya gidicem gibi.. Borca girmişken saglam bi fotograf makinesimi yoksa telefonmu alayım diyorum.. ?
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    düzceden arkadaş var mı forumda... eğer varsa yarın düzceye geliyorum tanışmak isterim...

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a beyler .. Yarın motoru bakmaya gidicem gibi.. Borca girmişken saglam bi fotograf makinesimi yoksa telefonmu alayım diyorum.. ?
    Aleykümselam, bir fotoğraf makinesi gider.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    sübapla karb ayarı 20 lira burda yağda bi o kadar olsa 100 gaymemi debriyaj balatası ve işçilik..Aslında normal gibi hiç yoksa 50-60 lira balata olsa bi 40 lirada balataya işçilik aşmış oluyor.. bide contayıda değiştircek orjinal bi 15 te o vardır... valla mantıklı düşünürsek normal..ama kendin değiştirirsen balata 12 lira yan sanayi kanka ASK
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sübapla karb ayarı 20 lira burda yağda bi o kadar olsa 100 gaymemi debriyaj balatası ve işçilik..Aslında normal gibi hiç yoksa 50-60 lira balata olsa bi 40 lirada balataya işçilik aşmış oluyor.. bide contayıda değiştircek orjinal bi 15 te o vardır... valla mantıklı düşünürsek normal..ama kendin değiştirirsen balata 12 lira yan sanayi kanka ASK
    cimri herif hemen ucuz balata düşünüyor.. kanmayın buna....
    TATLIHIZ bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cimri herif hemen ucuz balata düşünüyor.. kanmayın buna....
    kanka istediğini yaz sana boynum kıldan incede çoluk çocuğun eline malzeme verme gözünü sevem
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    kanka istediğini yaz sana boynum kıldan incede çoluk çocuğun eline malzeme verme gözünü sevem
    bence fiyat dükkan olduğu ve yetkili servis olduğu düşünülürse gayet normal:... abartı bir fiyat yok.. ama ucuz olsun falan diye düşünülürse o zaman yan sanayi ürünler devreyte giriyor...

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Yok orjinal olsunda Herkez fiyat normal diyor ozaman yaptıracagım orda ıçim rahat olur en azından.Burda bir servise sordum subap ayarı nasıl yapıyosunuz diye el ile yaparız dedi.Bende Motor aksamını yetkılı servısten baska bıyere dokandırmıyacam

bence fiyat dükkan olduğu ve yetkili servis olduğu düşünülürse gayet normal:... abartı bir fiyat yok.. ama ucuz olsun falan diye düşünülürse o zaman yan sanayi ürünler devreyte giriyor...
    Sen bunu dediysen sorun kalmamıstır abi.Sana Fz8 ile xj6 yı soracakdım heralde ? Maıl attım adamlara malum boludan gıdıcem haftaya hangı gun uygun olur diye bakalım hangı gun verıcekler.
    HONDA

Motosikleti
    Yok orjinal olsunda Herkez fiyat normal diyor ozaman yaptıracagım orda ıçim rahat olur en azından.Burda bir servise sordum subap ayarı nasıl yapıyosunuz diye el ile yaparız dedi.Bende Motor aksamını yetkılı servısten baska bıyere dokandırmıyacam

Sen bunu dediysen sorun kalmamıstır abi.Sana Fz8 ile xj6 yı soracakdım heralde ? Maıl attım adamlara malum boludan gıdıcem haftaya hangı gun uygun olur diye bakalım hangı gun verıcekler.

sor okan benim için ..2013 model olacakmıymış ellerinde...

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    arkadaşlar depoyu fullemiştim 1 ay önce filan 350 km yapmışım şimdi bidaha fulledim 44 lira aldı benzine zam geldi ilkinde pompacı depoyu ağzına kadar doldurmadı şimdi baya dolu ama yinede bu kadar farketmesi normal mi ?
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    benim ybr yakmıyordu kokluyordu........

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    benim ybr yakmıyordu kokluyordu........
    abi her şey ayarda bitiyor benimki de şuan süper 2,2 litre 100 km de
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi her şey ayarda bitiyor benimki de şuan süper 2,2 litre 100 km de
    satıyorsun senin motoru .. alan olmaz inan... türkiyede marka satıyor.. salcano diyince millet geri adım atıyor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler