Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım subap sesi gelmiyor.. zaten 80 km yi çok geçmiyorum.. ondan olabilir...
    aslında bi servise sormamlazım subap sesi geliyor mu diye
    bak bu güne kadar 4 adet ybr oldu.. diyer 3 ü 100 000 leri devirdikten sonra satıldı.. en az 150-200 sefer ybr motoru açıp kapamışımdır.. subab sesi olmayan ybr yoktur.. getibana 50 km yol gideyim subab sesi gelir emin ol... bu cbf nin yağ yakması gibi bişey...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Alıntı jawen_123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sızın kullandıgınız ne ?
    valla bakıyorum ve bulduğum en ucuz yağı alıyorum....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak bu güne kadar 4 adet ybr oldu.. diyer 3 ü 100 000 leri devirdikten sonra satıldı.. en az 150-200 sefer ybr motoru açıp kapamışımdır.. subab sesi olmayan ybr yoktur.. getibana 50 km yol gideyim subab sesi gelir emin ol... bu cbf nin yağ yakması gibi bişey...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

yag motor ıcın en önemlı bısı degl mı
    ' jawen..

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    sanırım subap sesi gelmiyor.. zaten 80 km yi çok geçmiyorum.. ondan olabilir...
    aslında bi servise sormamlazım subap sesi geliyor mu diye
    Supap sesi deyince önceki gün bir ybr geçti 2011 motordan gelen hiç ses yoktu sadece egsoz sesi vardı Benim ve bir arkadaşımınkinin sesleri aynı supap olmayabilirde biraz şakırtılı, ben genelde 6-8 bin devir aralığında kullanıyorum.

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:23 ----------

Arkadaşlar kısa zamanda bir cam almam lazım iki tane beğendim ama pahalı biraz şu 3. linkteki mantıklı duruyor siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

1.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...91485389/detay en güzeli bu gibi
    2.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44094920/detay
    3.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85471738/detay
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Supap sesi deyince önceki gün bir ybr geçti 2011 motordan gelen hiç ses yoktu sadece egsoz sesi vardı Benim ve bir arkadaşımınkinin sesleri aynı supap olmayabilirde biraz şakırtılı, ben genelde 6-8 bin devir aralığında kullanıyorum.

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:23 ----------

Arkadaşlar kısa zamanda bir cam almam lazım iki tane beğendim ama pahalı biraz şu 3. linkteki mantıklı duruyor siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

1.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...91485389/detay en güzeli bu gibi
    2.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44094920/detay
    3.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85471738/detay
    1. fotodaki bende var.. geçen sene 70 TL ye almıştım gayet memnunum.. rüzgarı falan kesinlikle kesiyor.. eskiden göğsüme gelen rüzgar şimdi kaska çarpıyor

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:37 ----------

ramo bunu öğrendiğim iyi oldu.. servise gidip bi dinleteim bakalım.. bugün cbf ile yanyana motorlara çalıştırdık benimki ondan daha sesli çalışıyor..

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    1. fotodaki bende var.. geçen sene 70 TL ye almıştım gayet memnunum.. rüzgarı falan kesinlikle kesiyor.. eskiden göğsüme gelen rüzgar şimdi kaska çarpıyor.
    Evet sende ondan olduğunu biliyorum Koray, rengi ve kalitesi çok iyi görünüyor ama pahalı geldi bana 35 lik olandan kafama yatarsa alacağım, rüzgarı çok keseceği kesin çünkü elimi tutuyorum önüme o bile çok farkediyor, birde kaskım ses yapıyor onuda biraz keser diye umut ediyorum.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Behçet; motosiklet aksesuarlarında ucuz mal iyi olmuyor.. Şunu kesinlikle öyleyebilirim ki, insanı motordan soğutuyor.. O yüzden pahalasını al demiyorum ama, iyisini al derim.. 35 TL olanın plastiği kötü olabilir ,ince olabilir, sürekli sallanabilir gibi.... Şuan bende olan iyi bir seçim olur..Çünkü benden geçer not aldı..diğerlerini kullanan arkadaşlar varsa onlarda yorum yapsın sende ona göre davran

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    koray abi sen ne diyorsun sana zahmet bi bakabilr msin monta link atmıştım 4000 lira istiyorlar alayimmi ? montu
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray abi sen ne diyorsun sana zahmet bi bakabilr msin monta link atmıştım 4000 lira istiyorlar alayimmi ? montu
    Gökhan ; antlyanın mevsimini göz önünde bulundurursak tek kelime ile mükemmel... Özellikle antalyanın ılıman geçen kışında motorun tepesinden inesin gelmez...
    marka zaten tek başına piyasada işi götürüyor.. yani uzun yıllar giyebleceğin kaliteli bir ürün

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    fiyatı iyi dimi abi kimisi pahalı diyorda 400 lira istiyorlar _?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

bide bbişey daha sorcam koray abi xl denedim xxl da deenedim bugun pazartesi alıcak gibiyim sen onayı verdiysen sey sorucam xl tam vücüduma oturuyor kısın içine bişey giyersem koolarında problem yaşayabilrim gibi geliyor xxl da da 4-5 parmak kadar bol oluyor vücüdumda hangi bedenini alaayim acaba?
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatı iyi dimi abi kimisi pahalı diyorda 400 lira istiyorlar _?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

bide bbişey daha sorcam koray abi xl denedim xxl da deenedim bugun pazartesi alıcak gibiyim sen onayı verdiysen sey sorucam xl tam vücüduma oturuyor kısın içine bişey giyersem koolarında problem yaşayabilrim gibi geliyor xxl da da 4-5 parmak kadar bol oluyor vücüdumda hangi bedenini alaayim acaba?

Pahalı diyen arkadaşlarına sor bakalım, ömründe revit giymiş mi ... ürüne göre para... ne kadar para o kadar köfte... bütçen elveriyorsa al.. iyi seçim...
    Montu alırken üzerine tam oturması lazım... kış için düşünüyorsan, yanında bide alt üst termal içlik al.. onlar hem ince hemde vucut sıcaklığını koruyor.. aba gibi giyinmene gerek yok...
    günlük yaşamında da içinde giyili bir vaziyette durabilir..

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Behçet; motosiklet aksesuarlarında ucuz mal iyi olmuyor.. Şunu kesinlikle öyleyebilirim ki, insanı motordan soğutuyor.. O yüzden pahalasını al demiyorum ama, iyisini al derim.. 35 TL olanın plastiği kötü olabilir ,ince olabilir, sürekli sallanabilir gibi.... Şuan bende olan iyi bir seçim olur..Çünkü benden geçer not aldı..diğerlerini kullanan arkadaşlar varsa onlarda yorum yapsın sende ona göre davran
    Çok haklısın Koray, ucuz etin yahnisi olmuyor, özellikle bütün dandik ürünler beni deli ediyor, evet senin com çok iyi hem şekli güzel hemde rengi iyi, ucuz olan camda kenarlarını düz yapmamış senin cam ise yukarı doğru düz gidiyor, ucuz olanın senin cam kadar sağlam olmayacağı kesin, bakalım bir punduna getirirsem alırım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok haklısın Koray, ucuz etin yahnisi olmuyor, özellikle bütün dandik ürünler beni deli ediyor, evet senin com çok iyi hem şekli güzel hemde rengi iyi, ucuz olan camda kenarlarını düz yapmamış senin cam ise yukarı doğru düz gidiyor, ucuz olanın senin cam kadar sağlam olmayacağı kesin, bakalım bir punduna getirirsem alırım
    acele etmene gerek yok .. 2 ay bekle kaliteli olanı al..
    Sepetçioğlu bunu beğendi.

Motosikleti
    günaydın arkadaşlar bayramın ız mübarek olsun.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    günaydın ramo , iyi bayramlar sanada...tüm ybr 125 rr sahiplerinin bayramı mübarek olsun... allah bu günlerimizi aratmasın

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    günaydın arkadaşlar bayramın ız mübarek olsun.....
    günaydın ramazan abi senin de bayramın mübarerk olsun

Arkadaşlar hepinizin bayramı mübarek olsun
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    sağolun arkadaşlar.....

http://www.youtube.com/watch?v=cWCkF...&feature=share

sabah sabah

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Günaydın millet Sizinde ve herkesin bayramı mübarek olsun

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    herkesin bayramı mùbarek olsun nice bayramlara inşallah

Motosikleti
    sağolun ...uzattığım eli
    öpün.....

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler bizim gibi delilere her gün bayram
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler