Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okan debriyaj balatasını neden değiştirdin daha motorun kaç kmdeki?
    14000 de debriyaj balatasını bitirdim.Motor kalkarken yarım debriyajda titriyordu bariz bir şekilde.Vites geçişleri falanda serttı.Değiştirilince şimdi kaymak gibi geçiyor vitesler.
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14000 de debriyaj balatasını bitirdim.Motor kalkarken yarım debriyajda titriyordu bariz bir şekilde.Vites geçişleri falanda serttı.Değiştirilince şimdi kaymak gibi geçiyor vitesler.
    hmm anladım ne bileyim benimki bile 32 binde orjinal benimkisi çakması üstewlik sizinkiler daha uzun gitmesi gerek de demekki ön kaldırmak iyi değil okan bak debriyajı yemişin
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    hmm anladım ne bileyim benimki bile 32 binde orjinal benimkisi çakması üstewlik sizinkiler daha uzun gitmesi gerek de demekki ön kaldırmak iyi değil okan bak debriyajı yemişin
    Valla hiç sorgulamadım yaptıgım işlerden sonra.Helal olsun 130 kağıt benım motora.Sadece teker değil başka şeylerde var içinde 14000 daha gider heralde
    HONDA

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    evet bu kadar kısa sürede debriaj yiyen motorda fazla teker yapılmış yoksa bitmemesi gerek ben uslu uslu kullanıyorum 24000km de daha bi sıkıntı sirkeleme görmedim
    sıfır motor alan arkadaş siz siz olun fren balatalarını 15000 km den önce değiştirmeyin ben arka balatayı değiştim daha da değiştirmesem olurmuş ama tekeri söktüm diye değiştim

fat288 sende gelirken ampül almayı unutma ok.yoksa çekerim kulaklarını
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Valla hiç sorgulamadım yaptıgım işlerden sonra.Helal olsun 130 kağıt benım motora.Sadece teker değil başka şeylerde var içinde 14000 daha gider heralde
    hayırlısı olsun okan güle güle kullan bakalım balata olarak ne taktın orjinal mi yoksa değişik bir marka mı ?

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bu kadar kısa sürede debriaj yiyen motorda fazla teker yapılmış yoksa bitmemesi gerek ben uslu uslu kullanıyorum 24000km de daha bi sıkıntı sirkeleme görmedim
    sıfır motor alan arkadaş siz siz olun fren balatalarını 15000 km den önce değiştirmeyin ben arka balatayı değiştim daha da değiştirmesem olurmuş ama tekeri söktüm diye değiştim

fat288 sende gelirken ampül almayı unutma ok.yoksa çekerim kulaklarını
    tamam abi getiririm Allah ın izniyle sen merak etme
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı rain planet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün arkadaşım benim için sürücü kursundan dosyalarımı almış...daha öncesinde E sınıfı ehliyetim vardı...dosyalarımı aldım eve geldim baktım ... içinde A2 ile ilgili hiç bir bilgi yok...sadece ..zarfın üstünde ismim ve A2 yazıyo fakat dosyaların içeriği hep E sınıfı ehliyetimle ilgili bilgiler var....birde dosyanın dışına emniyet müdürlüğünün yani "www.iem.gov.tr" nin adresini vermişler sanırım internetten randevu alıyormuşum...bu sadece otuduğum ve sürücü kursunun olduğu pendik içinmi geçerli yoksa diğer ilçelerde de oluyormu?...çok şaşkınım..
    a2 sertifikası olması lazım.... pendik de hangi kurstan aldın...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a2 sertifikası olması lazım.... pendik de hangi kurstan aldın...
    bayramlar sürücü kursu.... A2 değil bildiğin sürücü sertifikası üstünde E sınıfı yazıyor...ama daha önce zaten E sınıfı ehliyetim vardı... hatta onun fotokopisinide istediler oda var dosyaların içinde... arkadaşım dediki..."senin E sınıfını alacaklar üstüne E -A2 gibi bi ehliyet verecekler zaten A2 sınavlarına girdin emniyetin sisteminde varbu bilgilerin ." gibi bişey dedi...bilmiyorum çok ilginç geldi...
    ama A2 ehliyeti zaten direk vermiyorlar...en az B sınıfı olması lazımmış falan...bakalım ?

Motosikleti
    bayramlar sürücü kursu.... A2 değil bildiğin sürücü sertifikası üstünde E sınıfı yazıyor...ama daha önce zaten E sınıfı ehliyetim vardı... hatta onun fotokopisinide istediler oda var dosyaların içinde... arkadaşıma dedim..."senin E sınıfını alacaklar üstüne E -A2 gibi bi ehliyet verecekler zaten A2 sınavlarına girdin emniyetin sisteminde varbu bilgilerin ." gibi bişey dedi...bilmiyorum çok ilginç geldi...
    ama A2 ehliyeti zaten direk vermiyorlar...
    ben de her sınıf ehliyet var ve usta öğreticiyim ben.. şuan elimde sürücü yetiştire bilir belgesi var... ama ben duymadım öyle bişey..sertifikada alacağın sınıf yazar... bende kaynarca da göral sürücü kursunun bir ara eğitmenliğini yaptım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    ben de her sınıf ehliyet var ve usta öğreticiyim ben.. şuan elimde sürücü yetiştire bilir belgesi var... ama ben duymadım öyle bişey..sertifikada alacağın sınıf yazar... bende kaynarca da göral sürücü kursunun bir ara eğitmenliğini yaptım...

abi gülermisin ağlarmısın yaaaa... sen öyle söyleyince hemen sürücü kursunu aradım... dedim böyle böyle.... bu dosyalarımın hiç birinde A2 ile ilgili bir ibare yazmıyo ...

"nasıl olur öyle birşey olmaz, yazması lazım falan filan" dediler...

yazmıyo diye üsteledim... hatta motorlu taşıtlar sürücü sertifikasının üstünde direk E sınıfı yazıyo dedim....(ki E sınıfım var hatta dosyaların içinde fotokopsi bile var o gün çekmişlerdi)

neyse bilgisayara baktılar ..." hakkaten E sınıfı gözüküyo dedi" bizimki... e dedim ne olacak bugün gelsem düzeltilirmi...

" benim yapacağım birşey yok , bayramdan sonraya kaldı dedi bizimki.

camdan atlıyodum yemin ediyorum

bayramdan sonra götüreceğim dosyalarımı bakalaım..hatalarını kabul ettiler ama bu bana feci bir zaman kaybına maloldu... abi motorumu 2 hafta önce aldım herşeyim hazır, tastamam...evin önünde binmekden bıktım valla...ve ehliyet işi sürekli gecikiyo.. işe girdim zaten vaktimde yok bide randevu falan almak lazımmış uğraş durrr

çıldırmamak için zor tutuyorum kendimi...

Motosikleti
    geçmiş olsun.. sen dua et işi çözsünler bir sonraki sınav dönemine kalma...

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    geçmiş olsun.. sen dua et işi çözsünler bir sonraki sınav dönemine kalma...
    ne diyelim.. hayırlısı artık...giren girdi zaten... bekle allah bekle

bayramdan sonra kardeşimle yollayacağım dosyalarımı...

Motosikleti
    ne diyelim.. hayırlısı artık...giren girdi zaten... bekle allah bekle

bayramdan sonra kardeşimle yollayacağım dosyalarımı...
    ben ehliyetsiz kuryelik yapmaya başlamıştım 16 yaşında.... 17 ysşında ehliyet aldım... 2003 senesiydi..aradan kaç sene geçmiş ehliyet alalı..

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    [QUOTE=TEKTEKER_RAMÇO;2781641]ben ehliyetsiz kuryelik yapmaya başlamıştım 16 yaşında.... 17 ysşında ehliyet aldım... 2003 senesiydi..aradan kaç sene geçmiş ehliyet alalı..[/QUOTE

ben büyükadalıyım ..pendiğe taşınalı daha 2 sene oldu..bu kış askere gittim geldim falan.... 2009 yılında bostancıdan E sınıfı ehliyet almıştım...yani istanbulun içnde otursaydık daha önce alırdım..

ama kısmet bu seneymiş

ah bi alsam rahatlicam kısmetse bakalaım..

Motosikleti
    [QUOTE=rain planet;2781674]
    ben ehliyetsiz kuryelik yapmaya başlamıştım 16 yaşında.... 17 ysşında ehliyet aldım... 2003 senesiydi..aradan kaç sene geçmiş ehliyet alalı..[/QUOTE

ben büyükadalıyım ..pendiğe taşınalı daha 2 sene oldu..bu kış askere gittim geldim falan.... 2009 yılında bostancıdan E sınıfı ehliyet almıştım...yani istanbulun içnde otursaydık daha önce alırdım..

ama kısmet bu seneymiş

ah bi alsam rahatlicam kısmetse bakalaım..

doğum kadıköy büyüme pendik kavakpınar.. 5 senede kaynarca.. şuan denzildieyim ama evim pendik kavakpınarda...
    rain planet bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    hayırlısı olsun okan güle güle kullan bakalım balata olarak ne taktın orjinal mi yoksa değişik bir marka mı ?

tamam abi getiririm Allah ın izniyle sen merak etme
    Orjinal takdırdım 60 tl ye
    HONDA

Motosikleti
    Orjinal takdırdım 60 tl ye
    orjinal japon................
    rain planet bunu beğendi.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Günaydın arkadaşlar nasılsınız? Saat biraz geç oldu ama gece yoldan geldim yorgunum
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadaşlar nasılsınız? Saat biraz geç oldu ama gece yoldan geldim yorgunum
    nerden geldin...............

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam gençlik herkese iyi günler
    geçen rialli den parça sipariş vermiştim sonra ampülü iptal etmek için mesaj yolladım iptal etmişler ama sadece ampülü değil birde buji sipariş vermiştim oda iptal edilmiş
    port bagaj geldi malzeme de çizikler var çok zor taktım nerdeyse 1.5 saat sürdü kan ter içinde kaldım koruma demirini takarkende öyle zor takmıştım bu adamların ölçüleri biraz dandik fiyatlar ucuz ama takarken çok uğraştırıyor
    demirleri sağlam kolay kolay birşey olmaz birde motora ön cam taktım
    işte bu cam rüzgarı biraz kesiyor motor a değişik bi görünüm kattı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...lassifiedTitle
    Hayırlı olsun Fatih'im camın, bana da bir cam şart oldu, ayrıca beyaz ampül ve lastik almamda lazım :(

---------- Post added at 15:12 ---------- Previous post was at 15:07 ----------

nerden geldin...............
    2-3 günde bir diğer ilçeye gidip geliyorum, gidiş geliş 200 km gece dönüyorum birde, alışkın olmayınca yoruyor biraz
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    orjinal japon................
    Yan sanayı teklıf ettıler.Yok dedım orjınal olcak Ramazan abı ben xenonu kontak kablolarından bırıne bagladım kontak kapanınca xenonda kapanıyor bi sorun olur mu ? Epeydir kullanıyorum.Ayrıca montta aldım prohell xenondaşdan sonra montdaşda olduk

Bundan aldım : http://www.gungormotor.com/index.php...oduct&pid=1664
    HONDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler