Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu ybr satilmiyor kafayi yiyecem 3 aydir satilik fiyat dusuyorum yok gene satilmiyor bayiye biraktim 1 haftayi gecti yine tik yok cin conu 3 gunde satmistim cbfi 1 haftada bu motor basima kaldi 3400 tlye verecem artik ilgilenen olursa durdugu yerde dahil devrilme yok 4100 kmde
    antalya istanbul gibi bi yerde olsaydın 10 kere satmıştın bide kışın motor piyasası durgun oluyo ondandır inş satarsın da acelesi yoksa 3400 e verme bence :D
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antalya istanbul gibi bi yerde olsaydın 10 kere satmıştın bide kışın motor piyasası durgun oluyo ondandır inş satarsın da acelesi yoksa 3400 e verme bence :D
    3 ay once acelem yoktu ama artik var ocakta lazim para 3400 e versem gobek atacam artik

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Şimdi beyler ben 10.6 litre benzinle 430 km yol yapıyorum motor cbf 150 peki ybr 125 de aynı yavaş kullanışımla ne kadar yakarım?Bana en iyi yakıt sarfiyatı olan en sakin kullanıma sahip olan bir arkadaşımı yol gösterebilirmi?

Motosikleti
    CBR 125R
    3 ay once acelem yoktu ama artik var ocakta lazim para 3400 e versem gobek atacam artik
    haylısı artık ama harbiden 3400 e bedava :D sahibinden de ilanı varmı ? varsa link atar mısın
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

ilan yok ama versem iyi olacak

__@hmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 ybr / 2012 ybr 125 esd / 2007 GSR 600
    Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 2006 modeli var bende şu 500 km gidenlere hayran kalıyorum nasıl bu kadar az yakabiliyorlar, ya arkadaşlar 50 kg yada rampa asagı kontak kapatıyorlar yada 2010-2012 ybrler cok az yakıyıyor bende geçenlerde denedim 10,5lt 430 km şimdi yedekte bi 10 km daha giderse gider
    Benim ybr 2012 model şuan 5300 km de ve tüm yakıt ölçümlerimde 450 ila 490 km arasında yedeğe geçiyor ve öle 40- 50 de kullanmıyorum bir saat önce arkadaşla alabalık avından dönerken motorumun kadranlarını çektim sizle paylaşmak için ben 73 kiloyum arkadaş 75 kilo ve sırt çantalarımız oltalar kamışlar falan derken motorda 150 kilodan fazla yük oldu ben ortalama yaptığım hız motoru hiç zorlamadan aşağıdaki resimde göreceksiniz bu motor neden yaksın ki

xVaLeNx bunu beğendi.

xVaLeNx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len şu kırmızı kadar beğendiğim bi renk yok birgün sıfır motor alırsam kırmızı alırım
    Abi senin gözlerin renklimi yahu :O nazar değdirdin heralde ayda yılda bir arkadaşıma güvenip motoru vermiştim oda gitmiş kaza yapmış öndeki araç sinyal vermeden dönünce :S motor sağ tarafa yatınca koruma demiri yamulmuş. gidonun sağ tarafı içe dogru bükülmüş, bir surdum dengesi bayaa bozulmus bu nedir arkadaş ya hep aksilikler üst üste geliyor :O nerede düzelttirebilirim ki şimdi ben bunu ? servise mi götüreyim ? dengesi eskisi gibi olur mu ki ??

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı __@hmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim ybr 2012 model şuan 5300 km de ve tüm yakıt ölçümlerimde 450 ila 490 km arasında yedeğe geçiyor ve öle 40- 50 de kullanmıyorum bir saat önce arkadaşla alabalık avından dönerken motorumun kadranlarını çektim sizle paylaşmak için ben 73 kiloyum arkadaş 75 kilo ve sırt çantalarımız oltalar kamışlar falan derken motorda 150 kilodan fazla yük oldu ben ortalama yaptığım hız motoru hiç zorlamadan aşağıdaki resimde göreceksiniz bu motor neden yaksın ki
    http://f1211.hizliresim.com/13/l/g1f5z.jpg
    http://f1211.hizliresim.com/13/l/g1fgt.jpg
    ahmet adamın kanına giriyon ha cümleten 37 dişli takacaz yakında :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:17 ----------

ilan yok ama versem iyi olacak
    ilanı hemen ver bence hiç bekleme koy 3600 gibi 3700 gibi sat geç acilse

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    37 dişli olunca bayılma olmuyor galiba dimi aman kanıma girmeyin benimde şehir dışına mı çıkacam böle yeterli ama şu yeni kasalardan benimde bir tane alasım var mavi renklileri baya tatlı oluyor
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .
    Ramazan abi sana özelden bir msj göndermiştim. Okudun mu acaba abi?
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

__@hmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 ybr / 2012 ybr 125 esd / 2007 GSR 600
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet adamın kanına giriyon ha cümleten 37 dişli takacaz yakında :D
    Walla kardeşim kıçı kırık kubalarda bile 38 dişli ile fabrikadan çıkıyor biz yamahaya takmışız çokmu bu arada bu merette her yerde bulunmuyor ben motor tamircime iki haftada getirttebilmiştim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı xVaLeNx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi senin gözlerin renklimi yahu :O nazar değdirdin heralde ayda yılda bir arkadaşıma güvenip motoru vermiştim oda gitmiş kaza yapmış öndeki araç sinyal vermeden dönünce :S motor sağ tarafa yatınca koruma demiri yamulmuş. gidonun sağ tarafı içe dogru bükülmüş, bir surdum dengesi bayaa bozulmus bu nedir arkadaş ya hep aksilikler üst üste geliyor :O nerede düzelttirebilirim ki şimdi ben bunu ? servise mi götüreyim ? dengesi eskisi gibi olur mu ki ??
    hayri kırmızının biraz uğursuz bi renk olduğu söylenir ben inanmam ama kırmızının başından bela eksik olmaz
    o yüzden bana kırmızı motor aldırmıyorlar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

yalniz kucuk bir ayrinti kici kirik kubalar bizim motorlardan daha guclu kagit uzerinde

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    gel musti benim motorun üzerine 500 vereyim bak benim motoru satmak daha kolay olur
    nede olsa siyah ve yuvarlak far en çok tutulan model

Motosikleti
    rks 150 titanic
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya devirsiz kullanıyorsun ya da motoru çok zorluyorsun,yoksa o kadar yakmaz ben şehir içinde bile full dolu depo ile 460 kmyi çok rahat gidiyordum
    motoru zorlamamak için ne yapmak gerekır ınce ayrıntılar verebılırmısınız daha 2 aydır ybr 2010 model kullanıyorum zorlamıyayım motoru

Motosikleti
    CBR 125R
    Walla kardeşim kıçı kırık kubalarda bile 38 dişli ile fabrikadan çıkıyor biz yamahaya takmışız çokmu bu arada bu merette her yerde bulunmuyor ben motor tamircime iki haftada getirttebilmiştim
    iyice kanıma giriyon ha ahmet sen kaça almıştın 38 dişliyi bir de kaç diş küçülttün zinciri son olarak ta garanti dışına çıkmıyo demi motor pek önemli değil de gene de bilelim fiyatı nedir bu meretin ?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    vites geçişleri de 6000 veya 7000 deviri fazla geçme ani gaz veripte çabuk hızlanmaya çalışma gazı yedire yedire ver ybr yi okşayarak sür onu üzme oda seni üzmez

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    http://f1211.hizliresim.com/13/l/g1f5z.jpg
    http://f1211.hizliresim.com/13/l/g1fgt.jpg

dişliler kaçlı kardeşim

xVaLeNx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar 200 NS
    mıhayri kırmızının biraz uğursuz bi renk olduğu söylenir ben inanmam ama kırmızının başından bela eksik olmaz
    o yüzden bana kırmızı motor aldırmıyorlar
    valla kendim hiç kaza yapmamıştım çizdirmedim bile 70000 km oldu ama bugüne nasipmiş neyse cana gelmesinde.. ama nasıl birşeydir anlayamadım gitti direksiyon yamuldu sanıyordum biraz daha inceledim sonra ön tekeri bacaklarımın arasına sıkıştırp direksiyondan biraz yana cevirdim rahat 2-3 cm döndü teker sonra tam ters tarafa cevirdim yine döndü :O sorun neresinde bir turlu anlayamadım :( yarın bi servise gideceğim..

gel musti benim motorun üzerine 500 vereyim bak benim motoru satmak daha kolay olur
    nede olsa siyah ve yuvarlak far en çok tutulan model
    fatih abi 3400 koy cebine gel burada yeme icme yatma hepsi bana ait bizim burada o motoruda satamam :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler