Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar motorum 2012 zor calışmaya başladı 2000 km lerde daha ama zor calıştırıyorum resmen gaza hafif dokansam ateşlemiyor gaza basmadan calıştırıyom anında istop ediyor jiklleyi acarsamda istop ediyor 10-15 kere marş basarak hafif ısınıyor sanrıım calışıp istop ederken tekler gibi calışmaya başlıyor gaz veriyorum 3-4 kere daha böyle istop edip calıştıktan sonra gazz yemeye başlıyor gaza basarak zorla ısıtıyorum neden böyle yapıyor acaba? antalya gibi bir yerde cok sogukta degil diger illerdeki gibi :S karbüratör ayarsız flaan olablirmi neden ypar acaba serwise bi götürsemmiki? nasıl yapayim arkadaşlar bi tavsiye lütfen
    rölanti ayarını yükseltiver gökanım bişey olmaz ama 10 15 kerede çalışmıyosa fazla da zorlama marşı akü bitiverir bak sonra
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ENDURO
    Ağabiler bugün itibariyle fark ettim ki ybr'nin fiyatı 4.350'den 4.150'ye düşmüş..
    ENDURO

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı SİMSON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağabiler bugün itibariyle fark ettim ki ybr'nin fiyatı 4.350'den 4.150'ye düşmüş..
    bir kaç gündür öyle değilmiydi ? ilk ben gördümm
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    3950 ye veren bile var şanlıurfada bi bayii..yamaha böyle indirim yapmazdı acaba yeni modelle ilgili bi düşündüklerimi var..anlayamadım..
    SİMSON ve DALGIC_800 bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürekli kesici mi yapmış napmış acaba da kranktan ses geliyo ? bu ses nasıl bişeydir ? bu arada yeni motorunuz hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela göstermesin
    Teşekkür ederim. Daha iyileri, güzelleri sizin olur inşallah. Allah kimselere kaza bela göstermesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3950 ye veren bile var şanlıurfada bi bayii..yamaha böyle indirim yapmazdı acaba yeni modelle ilgili bi düşündüklerimi var..anlayamadım..
    Abi bence yuvarlak farlı olanı gelicek. Babam söyledi bir ara yabancı plakalı 2 tane ybr esd görmüş ikiside yuvarlak farlıymış. Biliyorsun y.dışına bizden önce bakıyorlar Bizi hep sona sallıyorlar. Muhtemelen yuvarlak farlı gelicek.

Ybr şu gözünü sevdimin makinasını 12.5 ya da 13 hp yapsa ne kaybeder acaba? Ne olurdu sanki biraz torklu kuvvetli olaydı Fazla değil 3 bg sadece
    DALGIC_800 bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    ENDURO
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir kaç gündür öyle değilmiydi ? ilk ben gördümm
    benim bugün haberim oldu
    ENDURO

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı SİMSON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bugün haberim oldu
    yamaha honda gibi gitmiyo allahtan tek seferde 1000 lira zam fila yok
    SİMSON bunu beğendi.

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    rolantisi motor ısındıktan sonra 1.400 civarında zaten anlamış degilim hayla bi hava ayarımı yaptırayim?
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

Motosikleti
    CBR 125R
    arkadaşlar bilen bilen birisi varsa cevaplayabilir mi? gk070 ile tartışıyoruz da benzin donar mı ? - 45 derecede donuyo o da türkiye şartların da özellikle de antalyada pek mümkün değil diyorum ben ama gökanı inandıramadım ben mi yanlış biliyorum yoksa doğrusu bu mu ? benim bildiğim mazot donar antalyada o da pek mümkün değil de neyse hatta mazot donmasın diye içine az miktarda benzin karıştırıldığını biliyorum doğrumudur ?

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    benzin -57 mazot -35 derecede donar.. yani hadi yırttınız.. türkiyede havalar iyi
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin -57 mazot -35 derecede donar.. yani hadi yırttınız.. türkiyede havalar iyi
    o kadar dil döktüm gkn070 e ama beni dinlemiyodu sağolasın koray abi

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    bilader ben antalyada donar dedimmi? lafı dinle :D ve öyle anlatt benim agzımdan antalya diye bişey cıkmadı

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster

koray abi bizim işe bi cagre bulalım yaa bi önceki sayfada motoru calıştıramadıgımı anllattım bi okur msun ne yapcam ? sinir oldum iyiceee
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

Motosikleti
    CBR 125R
    [QUOTE=gk070;2911927]bilader ben antalyada donar dedimmi? lafı dinle :D ve öyle anlatt benim agzımdan antalya diye bişey cıkmadı[COLOR="Silver"]

ben yanlış biliyom tmm
    SİMSON bunu beğendi.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    yamahanın komple modellerinde indirim var. yamaha xcity 250 9 900 olmuş. kaçırılmaz valla. cbr 250 yerine düşünülebilinir...

aküsüz ybrnin keyfi başka. ilk çalıştırma 3-4 kerede. sonrasında tek ayak depiklemesinde.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamahanın komple modellerinde indirim var. yamaha xcity 250 9 900 olmuş. kaçırılmaz valla. cbr 250 yerine düşünülebilinir...

aküsüz ybrnin keyfi başka. ilk çalıştırma 3-4 kerede. sonrasında tek ayak depiklemesinde.
    bende x city alacağım sanırım şu aralar kafayı baya bozdum sukıtırla gts evo ixting xcity üçlüsünden birini alabilirim ama en sportif x city gözüküyor
    tek çekinem ybr yi sattığıma ya pişman olursam böyle sağlam sorunsuz motoru satıp başka motor alacağıma üzerine vereceğim parayı sokağa atsam daha kazançlı olacağım sanki
    maxi97 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler, 2013 modeller enjeksyonlu görünüyor?

http://www.yamaha-motor.eu/eu/products/motorcycles/125cc/ybr125.aspx?view=techspecs

Rınn rınnn (heyecan efekti)
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler, 2013 modeller enjeksyonlu görünüyor?

http://www.yamaha-motor.eu/eu/products/motorcycles/125cc/ybr125.aspx?view=techspecs

Rınn rınnn (heyecan efekti)
    hadi ya yandık desene beyler ybr bundan sonra en az 5000 tl

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi ya yandık desene beyler ybr bundan sonra en az 5000 tl
    Hemen karbüratörlüleri toplamalı 4000 liradan!

Birde yamahanın bir sürprizi daha var.. Ayak marşı yok!

Son olarak yine çok bişey farketmesede makine 9.6hp'den 10.00hp'ye çıkmış..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sevinsek mi üzülsek mi acaba ayak marşını çıkarıp o demirden enjeksiyon mu yaptılar acaba

Motosikleti
    ENDURO
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende x city alacağım sanırım şu aralar kafayı baya bozdum sukıtırla gts evo ixting xcity üçlüsünden birini alabilirim ama en sportif x city gözüküyor
    tek çekinem ybr yi sattığıma ya pişman olursam böyle sağlam sorunsuz motoru satıp başka motor alacağıma üzerine vereceğim parayı sokağa atsam daha kazançlı olacağım sanki
    Ağabi o fiyata skuter alacağına muayyer bir 4 teker almanı tavsiye ederim..Çünkü zaten sağlam bir motorun var, bir de araban olsa hemde aile genişledikçe yeni bireylere oturacak yer hazırlıgı yapmıs olursun.. Tabii karar senin
    ENDURO

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler