Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı ramzey09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 model çok temiz ybr125 var.. Km si 7.000 ..Motor sürekli kapalı yerde duruyor. Bu motor için 3.100 tl istiyor...Sizce fiyat iyi mi ? Kaça alınabilir ?
    Bence 7-8 yıllık ve yatan 125cc bi motosiklet için fiyat aşırı yüksek!!! ( 250 lira daha verip, "0" km Honda alınıyor o paraya el insaf )

O fiyatlara en fazla 2-3 yıllık çok daha iyisi bulunmazmı ki YBR detaylarına çok aşina olmadığımdan üstünkörü araştırıp, sahibindende bile fiyatlar şu civardaysa, elden alımda daha da uygun olması gerekmiyormu ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...99246846/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97125209/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...77530677/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68281966/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95643870/detay

2005 yaklaşık fiyatlarda şu şekilde gibi http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...99605443/detay
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha sağlam , az yakıtlı ömürlük motor...
    tvs ise güçlü güzel sağlam ve ybr den bile az yakıtlı.. ama 2. eli ve 5 yıl sonrası ne olur bilinmez...

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:55 ----------

hjayırlı olsun......
    5 yıla kalmaz abi zaten değiştirebilirim.Titreşimi falan nasıl çok mu.Ben hız ve güç istiyorum.Uzun yolda 100 ün altına düşmeyecek rahat gidecek bir motor.Tvs alırsam sıfır alırım benım motoru verırım oraya.
    HONDA

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 yýla kalmaz abi zaten deðiþtirebilirim.Titreþimi falan nasýl çok mu.Ben hýz ve güç istiyorum.Uzun yolda 100 ün altýna düþmeyecek rahat gidecek bir motor.Tvs alýrsam sýfýr alýrým beným motoru verýrým oraya.
    okan bence hic degisme. motorunu ybr satillip aapache alinmaz ama 250 cc alacaksan sat yoksa satma
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 yıla kalmaz abi zaten değiştirebilirim.Titreşimi falan nasıl çok mu.Ben hız ve güç istiyorum.Uzun yolda 100 ün altına düşmeyecek rahat gidecek bir motor.Tvs alırsam sıfır alırım benım motoru verırım oraya.
    kullanıcı için az ama arkada oturtan için fena............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    arkadaşlar nasılızz...

yaa bişey sorucam... benim vitesde sorun mu var... bu aralar biraz sertleştiğini söylemiştim... akşamda virajı döndüm..2 ye attım gaza bastım hızlaniim derken paaaatt! diye ses vitesden...vites kolu boşaldı anlamadım ne olduğunu...sonra bastım aşağı kadar indir çıt dedi 1.vitese attı... daha öncede vites düşürürken 1-2 kere böyle yüksek(çaaat) ses çıkarmıştı...anlamadım..
    özellikle kavrama noktasında biraz sarsılıyo motor...benmi yapamıyorum nedir...neyse yakında yağ değişimine götürürken söyleyeceğşim ustaya ... ama yeni sıfır motor vites sorunu olması düşündürücü.

çokda nazik kullanıyorum motoru..?

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı rain planet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nasılızz...

yaa bişey sorucam... benim vitesde sorun mu var... bu aralar biraz sertleştiğini söylemiştim... akşamda virajı döndüm..2 ye attım gaza bastım hızlaniim derken paaaatt! diye ses vitesden...vites kolu boşaldı anlamadım ne olduğunu...sonra bastım aşağı kadar indir çıt dedi 1.vitese attı... daha öncede vites düşürürken 1-2 kere böyle yüksek(çaaat) ses çıkarmıştı...anlamadım..
    özellikle kavrama noktasında biraz sarsılıyo motor...benmi yapamıyorum nedir...neyse yakında yağ değişimine götürürken söyleyeceğşim ustaya ... ama yeni sıfır motor vites sorunu olması düşündürücü.

çokda nazik kullanıyorum motoru..?
    manetin ordan teli gerdirebilirisin..debriyajı tam ayıramıyor galiba telden dolayı..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    manetin ordan teli gerdirebilirisin..debriyajı tam ayıramıyor galiba telden dolayı..
    geçen 650 cc aprillia pegaso su olan arkadaşımda binmişti motora bikaç defa stop ettirmişti...şaşırmıştı hatta.. kaldıramadı diye .. debriyaj çok aşağıda demişti falan... sanırım dedğin şey...

manetin ordan dedğin. bu debriyajın dibinde yuvarlak geniş vida gibi bişey var.. ortasından tel geçiyo sanırım dedğin o...bendeki baya serbest ... geçen biraz oynamıştım hatta...debriyaj ayarını ona göre yapabilirmiyim?.. bi sıkıntı olmaz değilmi ?

Motosikleti
    2000 ford
    geçen 650 cc aprillia pegaso su olan arkadaşımda binmişti motora bikaç defa stop ettirmişti...şaşırmıştı hatta.. kaldıramadı diye .. debriyaj çok aşağıda demişti falan... sanırım dedğin şey...

manetin ordan dedğin. bu debriyajın dibinde yuvarlak geniş vida gibi bişey var.. ortasından tel geçiyo sanırım dedğin o...bendeki baya serbest ... geçen biraz oynamıştım hatta...debriyaj ayarını ona göre yapabilirmiyim?.. bi sıkıntı olmaz değilmi ?
    olmaz olmaz hatta servis yakında oraya gidiver yağ değişimini beklemene gerek yok çok basit bişey..pendik geçit bisiklete gideceksen ordaki imam zazten senin ne demek istediğini anlayıp 10 sn sürmeyecek onu yapması para falan almaz tok gözlüydü imam en son 09 yılında dahada görmedim

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    heheh imamdan aldım zaten motoru eyw saolsın... işten çıktığımda akşam kaça kadar açıktır bilmiyorum ama gidip göstereceğim... bu arada imam yağ değişimini kaça yapıyo..seda_57 ? ya da kaça yaparlar..

Motosikleti
    2000 ford
    heheh imamdan aldım zaten motoru eyw saolsın... işten çıktığımda akşam kaça kadar açıktır bilmiyorum ama gidip göstereceğim... bu arada imam yağ değişimini kaça yapıyo..seda_57 ? ya da kaça yaparlar..
    09 yılında 25 liraydı şimdi kaç oldu bilmimyorumda kendin yap istersen basit birşey..

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    saolsın sedat_57 :D taş çatlasın 50 olsun.. .. yağ değişimini kendim yapamam ya ..baya bir tecrübe lazım motora

şu vites olayını götüreceğim soracağım... yani debriyajla alakalıysa o ayarı yapar... yoksa vites kutusundan falan değildir inşallah... yani motorun kitlenmesi gibi bişey çok korkunç olur... sanki bu akşam kitlenir gibi oldu motor... inşallah dedğin gibidir...

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    O zaman bana bir 2011 kasa cbr yolu göründü.
    HONDA

Motosikleti
    2000 ford
    saolsın sedat_57 :D taş çatlasın 50 olsun.. .. yağ değişimini kendim yapamam ya ..baya bir tecrübe lazım motora

şu vites olayını götüreceğim soracağım... yani debriyajla alakalıysa o ayarı yapar... yoksa vites kutusundan falan değildir inşallah... yani motorun kitlenmesi gibi bişey çok korkunç olur... sanki bu akşam kitlenir gibi oldu motor... inşallah dedğin gibidir...
    pazar günü düzceye gidiyoruz apacheli arkadaşlarla..işin yoksa gel mehmetçik vakfı opette buluşcaz odan alıp 1 litre yağ değiştiririz..sende katılırsın bize.. git gel 450 km rodaj da biter miss..

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    beyler cok sorun cıktı.alamadm.ustume almam lazım bazı olaylardan dolayı.1500 tl+3000 lımıtlı kartım duruyor. Bellı sure gırmem.ramco abı sen haklıydın.erteledm braz daha motoru

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    pazar günü düzceye gidiyoruz apacheli arkadaşlarla..işin yoksa gel mehmetçik vakfı opette buluşcaz odan alıp 1 litre yağ değiştiririz..sende katılırsın bize.. git gel 450 km rodaj da biter miss..
    ahh beee mükemmel olurdu yaw!!

cumartesi akşamı arkadaşın düğünü var kartalda ..sabahlayacağız galiba...

hem düğün hemde işe yeni girdim , param da çok kısıtlı be sedat kardeşim... çok isterdim ama..

bidahaki sefere inşallah diyorum..size iyi eğlenceler.. gezi fotoğraflarını iple bekliyorum burdan..

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler cok sorun cıktı.alamadm.ustume almam lazım bazı olaylardan dolayı.1500 tl+3000 lımıtlı kartım duruyor. Bellı sure gırmem.ramco abı sen haklıydın.erteledm braz daha motoru
    hayırlısı takma kafana fazla
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

Motosikleti
    2000 ford
    ahh beee mükemmel olurdu yaw!!

cumartesi akşamı arkadaşın düğünü var kartalda ..sabahlayacağız galiba...

hem düğün hemde işe yeni girdim , param da çok kısıtlı be sedat kardeşim... çok isterdim ama..

bidahaki sefere inşallah diyorum..size iyi eğlenceler.. gezi fotoğraflarını iple bekliyorum burdan..
    Arkadaşlar çekerse çeker resim ben bıtktım artık sürekli aynı yerlerin resmini çekmekten ama önemli olan yolda olmak çok şey kaçıracaksın..

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Arkadaşlar çekerse çeker resim ben bıtktım artık sürekli aynı yerlerin resmini çekmekten ama önemli olan yolda olmak çok şey kaçıracaksın..
    kıskanıyorum sizi...ama daha buralardayız biz o yolun daha başındayız sedatım sizden öğrenecek daha çok şey var....kopmayalım yeter

Motosikleti
    2000 ford
    kıskanıyorum sizi...ama daha buralardayız biz o yolun daha başındayız sedatım sizden öğrenecek daha çok şey var....kopmayalım yeter
    daha böyle ilk geziden düğün dernek ayağına yırtarsan bağlar birleşmez söyliyim

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Abilerim iyi geceler. motorum bugun 2600 km oldu kazasız belasız Allah'ın izniyle. yanlız bir şey canımı sıktı. bugun baya uzun bı yokus asagı yol vardı ve bıraz dıktı . motoru tepeden attım bosa ınerken 60-80 yaptı ama hızlandıkca motor kızmından gelen bı ses canımı sıktı :S sankı bırsey surtuyomus gıbıydı :S sızce ne olabılır :S
    ' jawen..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler