Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    Ya ben gelsemmi bilmiyorum çok az kişisiniz sıkılırım diye korkuyorum
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    ben gelıcem tabı malum akümü alıcam ama ne zaman gelırım bellı olmaz eee ben böleyım heran her yerden cıkabılırım

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi bakalım bu defa birşeyler olcak gibi görünüyor. Gece (İbrahim) zaten gelcek akü'sü pert olmuş akü almaya gelmek zorunda, onun dışında Cobalt, bazen25,flying hellfısh, bocurt, balayyusuf, tunç83, ve forumda yazıpta nereden yazdığı belli olmayan (İl olarak), okuyupta SL kullanan tüm dostlarımı bekliyorum inşallah katılım geniş olcak.
    KATILIMCI LİSTESİ
    1. OBKAVİ
    2. TANZİMO
    3. İLKER
    4. GECE
    5. COŞKUN
    6. jameika34
    7. SWORT
    8. ERCÜMENT
    9. COBALT
    10.BALAYYUSUF
    11.BAZEN25
    12.FLİYNG HELLFISH
    13.BOCURT
    14.TUNÇ83
    Bakalım bu kişiler arasından fire çıkacakmı artık ben çıkacağını sanmıyorum.Tabiki bunun dışında daha katılımcılarda olcaktır buna inanıyorum.
    Katilim fazla gibi ne guzel

Yanliz Hakan Abi, senin oraya nasil gelecegim nerede tam olarak?

Baris dostum, bir yerde bulusabilirmiyiz seninle oradan gitsek?

Bu arada cumartesi gunku sehitleri anma toplantisina katilacak olan varmi aramizdan ?

Motosikleti
    ok kardeş libadiye kavşağı olurmu orayı biliyomusun veya altunizade bağlarbaşı tarafı veya sen nereyi biliyosan

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    maşşallah akşam çok guzel bir toplantı olacak jameika listeye fatihide ekleyelim biliyorssun siteye girmeyen arkadaş birlikte gelcez tanımadıklarımızla sanaldan tanıştıklarımızla guzelbir tanışma ve sohbet ortamı olacak ...

Motosikleti
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok kardeş libadiye kavşağı olurmu orayı biliyomusun veya altunizade bağlarbaşı tarafı veya sen nereyi biliyosan
    Goztepe koprusune gelmeden evvel ki libadiye girisinden ileride ki yer di mi libadiye kavsagi?

Ya da Altunizade Capitol un orasi uyarmi sana? 20:30 orasi desek Hakan Abi nin evine gecebiliriz oradan herhalde, yakin bir yer olur.

Motosikleti
    süperlight
    arkadaşlar bende akşam sizinle olacağım JAMEİKA34 abi konuştuğumuz sisy barı bekliyorum akşam ok?

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı bisiklet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende akşam sizinle olacağım JAMEİKA34 abi konuştuğumuz sisy barı bekliyorum akşam ok?
    Tamam akşam eve geçerken getircem sisibar'ını merak etme.

Motosikleti
    hakan abi debrijaj balatası ve titan yaylarım var unutma

flaying dostum göztepe köprüsüne geldiğinde sağdan yukarı çık çamlıca şile yazan yerden dümdüz gelsen seni libadiye kavşağına çıkarır zaten
    20:30 gibi buluşuruz oralarda
    telefonumu biliyosun

e5 den kartalden gelirken göztepe köprüsüne gel hemen sağda şile,çamlıca girişi var sağdan gir dümdüz çık yukarı doğru 1,2 km gittikten 4-5 ışık geçtikten sonra libadiye kavşağına varırsın zaten sağa biyere çek beni ara abi

Motosikleti
    keeway superlight 150
    yahu Hakan dostumuzun daveti geri cevrilir mi ya, mutlaka icap etmek gerek..Ben leventden isten ciktigimda gelecegim az geciksemde ordayim..SL'ciler ile sonunda kac kisi olsun bir bulusalim.foruma cok katkida bulunamiyorum ama firsat buldukca bakiyorum...bu arada bir mail list vardi gerilerde..ctarkocin@hotmail.com benide ekleyin... Ben coskun bu arada..soyadim tarkocin, o yuzden kullanica adi zor bisi oldu ctarkocin..

Motosikleti
    süperlight
    Arkadaşlar şimdi buluşma saati 20:30mu oldu. karıştım ben obkavi abi yoksa bu saat sana özel bişimi? bi aydınlatsak

bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    selam arkadaşlar akşam bende gelmeye çalışacağım ama işten kaçta çıkarım oraya kaçta gelirim bilemiyorum ama 21:00 a kadar gelmeye çalışacağım, adres falan nasıl olacak gerçi Altunizadedeydi galiba en kötü Capitolün oralarda telefon ederim tarifle falan bulurum, bende Avrupa yakasındayım, bu taraftan gidecek arkadaşlar uyarsa toplanıp öyle gidelim, yalnız bende KGS falan yok onun için 2. köprüden gitmek zorundayım.
    Jameika34 baba aklında olsun ben aynaları değiştireyim diyorum, şu herkesin kullandığından bi takım, iyisinden ampul bide cilamıydı şampuanmıydı sende şöyle ayna gibi parlatan bişeyler vardı eğer ayarlayabilirsen alırım bu akşam, olmazsada canın sağolsun,
    İnşallah bi terslik çıkmazda gelebilirim, görüşürüz...
    34 EID 02

Motosikleti
    keeway superlight 150
    Hakan abimiz, ben telde konuşunca 6.dan sonra çıkıp karşıya geçecekmiş, sanırım 7 civarı oralarda olunur..daha kesin bilgisi olan varsa yazsın lütfen..

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    20:30 obkavinin saati jameika kaçta evde olur bilmiyorum ben 21:00 işten çıkıp öyle katılacam kadıköyden gece istersen beraber gidelim ne dersin??

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı bonzai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar akşam bende gelmeye çalışacağım ama işten kaçta çıkarım oraya kaçta gelirim bilemiyorum ama 21:00 a kadar gelmeye çalışacağım, adres falan nasıl olacak gerçi Altunizadedeydi galiba en kötü Capitolün oralarda telefon ederim tarifle falan bulurum, bende Avrupa yakasındayım, bu taraftan gidecek arkadaşlar uyarsa toplanıp öyle gidelim, yalnız bende KGS falan yok onun için 2. köprüden gitmek zorundayım.
    Jameika34 baba aklında olsun ben aynaları değiştireyim diyorum, şu herkesin kullandığından bi takım, iyisinden ampul bide cilamıydı şampuanmıydı sende şöyle ayna gibi parlatan bişeyler vardı eğer ayarlayabilirsen alırım bu akşam, olmazsada canın sağolsun,
    istersen beraber gidebiliriz bendede KGS zımbırtısı yok.
    İstediğin saatte biryerde buluşalım

bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istersen beraber gidebiliriz bendede KGS zımbırtısı yok.
    İstediğin saatte biryerde buluşalım
    tamamdır Ercument beraber gideriz, saat 20:00 - 20:30 gibi 4. Leventte metro girişinin oralarda buluşalım,

neyse biz aramızda hallettik zaten dimi
    34 EID 02

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı bonzai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamdır Ercument beraber gideriz, saat 20:00 - 20:30 gibi 4. Leventte metro girişinin oralarda buluşalım,

neyse biz aramızda hallettik zaten dimi
    ...........................

Motosikleti
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan abi debrijaj balatası ve titan yaylarım var unutma

flaying dostum göztepe köprüsüne geldiğinde sağdan yukarı çık çamlıca şile yazan yerden dümdüz gelsen seni libadiye kavşağına çıkarır zaten
    20:30 gibi buluşuruz oralarda
    telefonumu biliyosun

e5 den kartalden gelirken göztepe köprüsüne gel hemen sağda şile,çamlıca girişi var sağdan gir dümdüz çık yukarı doğru 1,2 km gittikten 4-5 ışık geçtikten sonra libadiye kavşağına varırsın zaten sağa biyere çek beni ara abi
    OK abicim tamamdir, gorusmek uzere o zaman.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    Alıntı swort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20:30 obkavinin saati jameika kaçta evde olur bilmiyorum ben 21:00 işten çıkıp öyle katılacam kadıköyden gece istersen beraber gidelim ne dersin??
    swort banamı dedın?? abı benım ısım var karsıya gecıcem daha ooo ben 11 den sonra gelıcem aranıza en son ben gelıcem fırtına gıbı

ben sızı bulurum sız takılın kafanıza göre

Motosikleti
    eee hazırmısınız arkadaşlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler