Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fast_driver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstrom
    arkadaşlar başlangıç için sıfır mondial 150 re almııştım 2 ay oldu 1000 kmde şimdi ve satıp keeway superligth 150 almayı düşünüyorum ama 2000tl civarında bı tane alıcam ama hıç bir fikrim yok motor hakkında önerirmisiniz acaba düşüncemi yapayımmı acaba
    RE150(2000km),CBF150(2400km),WOLF250(8000km) V-STROM DL650

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway Superlight
    cc bar arıyorum arkadaşlar Balıkesir ederemit altınoluktayım....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...lik-acil/detay izmirden slmlar bende keeway kullanıcısı olmak istiyorum artıkk bu ilanı buldum tecrübeli arkadaşların yorumları için şimdiden tşk ederimm..

Alıntı bluesharki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satılık Keeway 150 Superlight Arıyorum

Merhaba arkadaşlar Haziran ayı sonu itibariyle satın almak için uygun olacağım.
    Bodrum, Muğla (merkez), Aydın, İzmir bölgelerinde olan arkadaşlar önceliğimdir. Ayrıca dükkan sahibi olup, ya da kredi kartına taksit yapabilme imkanı olan arkadaşlar varsa bunu da belirtirseniz çok iyi olur

İletişim kuralım bilgilerinizi bekliyorum arkadaşlar,
    Selamlar....

aydindayim fiyatta anlasirsak sl imi satabilirim...siteye herzaman giremiyorum..face den daha rahat olur..nasil eklerim seni face.

enes128 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr125r
    sl150 ile regal raptor dd125e arasnda kaldm.. hangisini almamı tavsiye edersiniz?? sl 150 kaç km ye dayanır, regal 110 görüomş sitelerde okuduğm kadarıyla..
    Ayakta tutan bizi aşkındır; TeXaSlılar sana aşıktır!!
    BURSASPORlu olmak ayrıcalıktır, ŞAMPİYONLUK bize yakışır!!!

Alıntı enes128 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sl150 ile regal raptor dd125e arasnda kaldm.. hangisini almamı tavsiye edersiniz?? sl 150 kaç km ye dayanır, regal 110 görüomş sitelerde okuduğm kadarıyla..
    keeway den sasma arkadasim bilhazsa sehir ici kullanicaksan...regal 250 lilik uzun yola gelir ama keeway gelmez lakin gitmez deil gider 75 - 80 km arasi hizla her 80 - 90 km de bir mola vererek dunyayi gezersin..regal de parca sikintin olur keeway de olmaz..tavsiyem keeway alman..

ben benim sl'imle 110 - 120 arasi goruyorum ama nadir olarak cikiyorum bu hiza..surekli 70-85 arasi verim daha iyi oluyor ve en onemlisi bir depo benzinle 490 km yapabiliyorum..daha dun kusadasina gittim 25 ytl ile 240 km yol yapmisim..

baDtoTheBone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Bütün sl ci dostlarıma selam ne zamandır girmiyordum selam veryim dedim
    İlgilenen arkadaşlar varsa yadigar slciğimi satıyorum izmir ve cevre illerden olabilir.
    kendisi biraz değişik bi sl dir kendim yaptığım custom zincir direksiyon ve aksesuar olarak taktığım 75-80 arası spike la baya ilgi çeker ilgilenen arkadaşar msnden ulaşabillirle

saygılar...
    iki tekerlekli bir şeytana sattım ruhumu.

volkantuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba sl 150 2012
    Alıntı emar81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keeway den sasma arkadasim bilhazsa sehir ici kullanicaksan...regal 250 lilik uzun yola gelir ama keeway gelmez lakin gitmez deil gider 75 - 80 km arasi hizla her 80 - 90 km de bir mola vererek dunyayi gezersin..regal de parca sikintin olur keeway de olmaz..tavsiyem keeway alman..

ben benim sl'imle 110 - 120 arasi goruyorum ama nadir olarak cikiyorum bu hiza..surekli 70-85 arasi verim daha iyi oluyor ve en onemlisi bir depo benzinle 490 km yapabiliyorum..daha dun kusadasina gittim 25 ytl ile 240 km yol yapmisim..
    arkadaşıma katılıyorum bu forumun eski sayfalarını okuyacak olursan 140 bini deviren arkadaşlar var bu motorla.bende 2009 model sl kullanıcısı olarak çok memnunum 80-90 km ortalama hızla türkiyeyi dolaşırsın rampa düzyol farketmez ayrıca 80-90 km ortalama hızla ben bir depoyla 530-550 civarında yol yapabilmekteyim.parça konusuna gelirsek sirkecide bulamayacağın parça yok servislerle sorma bile.teknik konularda da sorularını cevaplayacak başta ben olmak üzere birçok kullanıcının olduğunuda söyleyebilirim buda büyük bir şans bence karar sizin..

-eren- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Değişik bir sl 150
    Custom keeway superlight 150 'm satılıktır ilgilenenlerin dikkatine..

http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Keeway Superlight 150

Satılık Siyah Tertemiz Superlight 150

Merhaba arkadaşlar ;

2006 model Siyah Superlight 150 motorumu tarz değişikliği ve motor hacmi yükseltme isteğimden dolayı satmaya karar verdim. Detaylarını aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz

http://www.motosiklet.net/forum/sati...ser-motor.html

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ight-150/detay

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    arkadaşlar hepinize merhaba, benim size bir sorum olucak. Denizlideyim. Acaba SL 150' nin egsozunu nerden temin edebilirim internetten yada denizlide? Fiyat ile ilgili bilgisi olanlar varsa bilgilendirebilirseniz çok sevinirim arkadaşlar, hepinize sağ sağlim kazasız belasız sürüşler, tekeriniz hep düz bassın..

echtsasori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 / Keeway Superlight 150
    hllmr dostum selamlar. Ben istanbuldayım.

Bu parçayı büyük ihtimalle ya Eminönü Taraş veya Sarıyer Çirozoğlu Motorsikletten bulabilirsin.

Fiyata gelirsek.

Parakende satış fiyatı

Sadece Agzost 318,03 $
    Komple (conta, bağlantı vidaları, Flanş, braket vs. gibi) 340,52 $

Denizlide nerde bulursun bilemiyorum dostum.

Malesefki Keewayın yedek parça satış rakamlar Motomax'ın eskiden uyguladığı fahiş fiyatlar yüzünden tavanlarda. Parçaların geliş fiyatları inanılmaz komik fiyatlar. Ama malesef ki bizi sömürüyorlar.

Motosikleti
    Keeway sanırım 2010 yılına yeni bir model çıkarmış. Makyajlanmış sadece. Olabildiğince siyaha bürümüşler. Fenada olmamış aslında.

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Alıntı echtsasori adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hllmr dostum selamlar. Ben istanbuldayım.

Bu parçayı büyük ihtimalle ya Eminönü Taraş veya Sarıyer Çirozoğlu Motorsikletten bulabilirsin.

Fiyata gelirsek.

Parakende satış fiyatı

Sadece Agzost 318,03 $
    Komple (conta, bağlantı vidaları, Flanş, braket vs. gibi) 340,52 $

Denizlide nerde bulursun bilemiyorum dostum.

Malesefki Keewayın yedek parça satış rakamlar Motomax'ın eskiden uyguladığı fahiş fiyatlar yüzünden tavanlarda. Parçaların geliş fiyatları inanılmaz komik fiyatlar. Ama malesef ki bizi sömürüyorlar.
    @echtsasori hocam cevabın için eyvallah saoL. Ben bir motorcuda hiç kullanılmamış sıfır bir egsoz buldum tam takım 300TL. ye sence uygunmudur fiyat olarak? Dediğin fiyatlardansa normalde bu fiyat uygun ozaman..

Motosikleti
    hllmr senin bulduğun egzost keewayın ki mi yoksa herhangi bir ürün mü ?

Ama sonuçta ister keewayın ister başka bir ürün, tabiki senin bulduğun fiyat daha makul.

Ancak bulduğun ürün keewayın değilse uydurmakta zorlanabilirsin bağlantı konusunda.

Kolay gelsin.

Motosikleti
    KEEWAY Superlight 150
    merhaba arkadaşlar benim motorda satılıktır bilginize..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-2449-tl/detay

sahibinden.com İlan no: #14253481
    [COLOR="Blue"][B]Caner ÇİMEN[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="DarkOrange"]Mechanical Designer[/COLOR][/B]

kenway 150 lik ile ilgili bilgi istiyorum

arkadaşlar bende 150 lik alacağım benide bu konuda bilgilendirirmisiniz

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r

Şişlide yada yakınıda bildiğiniz iyi bir usta var mı? (superlight 150)

arkadaşalar bu tarafa yen taşındığım için motosiklet servisi nerde vardır tam bilemiyorum. Benim emektar da çalışmayacak zamanı buldu. Ateşlemesinde sorun var sanırım. Büyük ihitmal bujiden kaynaklı.

Bana yardımcı olursanız sevininrm.

Alıntı jakiyamayess adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşalar bu tarafa yen taşındığım için motosiklet servisi nerde vardır tam bilemiyorum. Benim emektar da çalışmayacak zamanı buldu. Ateşlemesinde sorun var sanırım. Büyük ihitmal bujiden kaynaklı.

Bana yardımcı olursanız sevininrm.
    merhaba ,
    bujileri kendin değiştirebilirsin.
    şişliye yakın yer olarak bildiğim,çağlayan da yeni yapılan adliye binasının orda gürsel mahallesinde hem yedek parça hemde tamir yapan motosiklet tamircisi var .

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    teşekkür ederim dostum. hallettim de motoru biraz hırpalamışım. yağ yakmaya başlamış vs. bi sürü sorun çıktı. şimdi saat gibi çalışıyor çok şükür.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler