Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Arkadaşlar motorum satılıktır. Fiyatta yardımcı olurum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29408392/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    selam arkadaşlar...
    150 sl zinciri kapatan kapak var ya onu ve sol kumanda komple pendik taraflarında nerden bulabilirim acaba bir bilgisi olan var mı acaba yardımcı olursanız seviinirim varsa elinizde ikinci el de olur...

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadaşlar herkese merhaba;

Pata küte girdim kusura bakmayımn malum pek forumu okuyup bulacak akdar vaktim olmuyor...

bana sizin motorun ön camı lazım kelepçeleriyle birlikte.. temin edebileceğim satan bir yer varmı acaba ? bilen varsa özelden mesaj atabilirmi acaba ?

ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler ederim.. herkese kazasız sürüşler sağlıcakla...
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

orbues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650
    Selamlar... İzmirde 2007 model siyah keeway 150 lik var bende... Şu yan kapak problemi bende de var. İzmirde nerde bulabilirim? Sağ taraftakini ayağımla kırdım. Bulabileceğim yeri bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı orbues adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar... İzmirde 2007 model siyah keeway 150 lik var bende... Şu yan kapak problemi bende de var. İzmirde nerde bulabilirim? Sağ taraftakini ayağımla kırdım. Bulabileceğim yeri bilen varsa yardımcı olabilir mi?
    İstanbul sirkecide taraş motor var (ismi tam hatırlamıyorum umarım doğrudur) telefonunu bubilersen, kargo ile gönderiyorlar. Kapaklar onlarda vardı. Nikelajlı parça ile birlikte 65 TL. idi.

çarkçıbaşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 25
    arkadaşlar herkese selam olsun..bu sitenin en yeni üyesi oldum biraz evvel..
    bir sl 150 kullanıcısı olmak üzereyim..2 yıldır scooter kullanıcısıydım..şimdi ilk kez vitesli bir motor kullanmayı tecrübe edeceğim..değerli yorumlarınıza ve bilgilerinize sıklıkla müracaat edeceğim..şimdiden katkıda bulunan herkese teşekkür ederim..

Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    Alıntı çarkçıbaşı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese selam olsun..bu sitenin en yeni üyesi oldum biraz evvel..
    bir sl 150 kullanıcısı olmak üzereyim..2 yıldır scooter kullanıcısıydım..şimdi ilk kez vitesli bir motor kullanmayı tecrübe edeceğim..değerli yorumlarınıza ve bilgilerinize sıklıkla müracaat edeceğim..şimdiden katkıda bulunan herkese teşekkür ederim..
    hoşgeldin diyelim o zaman...

orbues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650
    10 ağustosta ehliyeti, 11 agustosta motoru aldım. Daha önce sadece bisiklet kullanma tecrübem vardı. Gözümü kararttım 37 sinden sonra motor sahibi oldum. Ama hiç motor arkadaşım yok. İzmirli superlight kullanıcıları buluşma yapıyormusunuz hiç ? İzmir Manisa arasında motorla sadece işe gitmekten sıkıldım. buluşmalar falan varsa bende katılabilirim.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba;

Pata küte girdim kusura bakmayımn malum pek forumu okuyup bulacak akdar vaktim olmuyor...

bana sizin motorun ön camı lazım kelepçeleriyle birlikte.. temin edebileceğim satan bir yer varmı acaba ? bilen varsa özelden mesaj atabilirmi acaba ?

ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler ederim.. herkese kazasız sürüşler sağlıcakla...
    sanırım yok :(

volkantuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba sl 150 2012
    arkadaşlar ne oldu bize bu forum bu kadar katılımsız olmamalı.hadi biraz canlanalım konuşalım eski sayfalardaki gibi şahlandıralım sadece parça isteklerini sormak için yazmayalım ..

Motosikleti
    BENELLI TNT 25
    arkadaşlar ben motoru yeni aldım ve elimde teknik kitabı yok..lastiklere kaç psi hava vurmak gerektiğini bilen varsa paylaşmasını rica edeceğim..

Motosikleti
    kuba sl 150 2012
    arkadaşlar ben motoru yeni aldım ve elimde teknik kitabı yok..lastiklere kaç psi hava vurmak gerektiğini bilen varsa paylaşmasını rica edeceğim..
    ön 25 arka iki kişi için 32 ama sen tek binsende 32 yap ayrıca dubleks olursa iki teker daha iyi olur.

Başka sorusu olan varmı arkadaşlar?

Herkesin Bayramı kutlu olsun.

Motosikleti
    BENELLI TNT 25
    volkantuna teşekkür ederim verdiğin bilgiler için..senin de bayramın kutlu olsun..

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı volkantuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön 25 arka iki kişi için 32 ama sen tek binsende 32 yap ayrıca dubleks olursa iki teker daha iyi olur.

Başka sorusu olan varmı arkadaşlar?

Herkesin Bayramı kutlu olsun.
    merhaba arkadaşım ;

sizin motorun ön camı lazım bna kelepçeleriyle birlikte temin edebileceğim bildiğin bir yer varmı ? teşekkürler..

Motosikleti
    BENELLI TNT 25
    ya arkadaşlar ben yeni aldım bu motoru..birkaç gündür sorunsuz kullanmaktaydım..yokuş kalkışları da yaptım defalarca..ancak bugün tatsız bir olay yaşadım çok dik bir yokuşta..debriyaj kavrayamadı ne yapsam da..arkamda da bir araba bekliyordu..inmek zorunda kaldım..siz hiç böyle bir sorun yaşadınız mı bu motorla..acaba 2. viteste mi kalkış yapmak lazım böylesi dik yokuşlarda..aldığım motor 2007 model ama 5300 km de aldım..ilk sahibi pek kullanmamış..ben alınca yağını bujiyi hava filtresini değiştirdim ama karbüratörü de mi temizletmek lazım..bundan kaynaklanıyor olabilir mi yaşadığım problem..yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..şimdiden teşekkür ederim..

hayalbert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway s.light 150
    ya arkadaşlar ben yeni aldım bu motoru..birkaç gündür sorunsuz kullanmaktaydım..yokuş kalkışları da yaptım defalarca..ancak bugün tatsız bir olay yaşadım çok dik bir yokuşta..debriyaj kavrayamadı ne yapsam da..arkamda da bir araba bekliyordu..inmek zorunda kaldım..siz hiç böyle bir sorun yaşadınız mı bu motorla..acaba 2. viteste mi kalkış yapmak lazım böylesi dik yokuşlarda..aldığım motor 2007 model ama 5300 km de aldım..ilk sahibi pek kullanmamış..ben alınca yağını bujiyi hava filtresini değiştirdim ama karbüratörü de mi temizletmek lazım..bundan kaynaklanıyor olabilir mi yaşadığım problem..yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..şimdiden teşekkür ederim..
    Motorunuz hayırlı olsun ama bu dediğiniz buji karbüratörden olmaz yokuşta sadece 1.viteste kalkılır, muhtemelen sizin debriyaj baskı balata da bir sorun var, bu nedenle kaydırma yaptığından kalkamamışsınızdır.

Motosikleti
    kuba sl 150 2012
    sevgili arkadaşım benim motorum 2009 model sıfır almıştım şuan 10 bini geçtim nasıl oluyorda senin aldığın 2007 model 5300 de oluyor anlamıyorum.benim aklıma şu geliyor kilometre telini ön tekerden sök bir eline şarjlı matkabı al ucuna düz tornavida ucu tak o uçla km telini tersine çevir böylece km geri gider böylece 2007 model motor 5300 de olur.yani demem o ki sirkeciden 3mm kalınlığında iyi kalite balata al bak nasıl çıkıyor rampayı.

arkadaslar keeyway 150 alacagım2010 model 3800 nasıl motor.birde hızı nasıl beni bilgilendirirmisiniz teşşekkürler

muratalagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR

Satıyorum arkadaşlar sıfır kullanılmamış chopper kaskı deri kaplı gözlüğü ile beraber

Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    Alıntı harun karlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar keeyway 150 alacagım2010 model 3800 nasıl motor.birde hızı nasıl beni bilgilendirirmisiniz teşşekkürler
    kardeşim bu motor şuan piyasadaki başlangıç motorlarının içinde en iyisi senin alacağım motorun fiyatı nedir bilmiyorum ama 150 sl hem yedek parça hemde servis ağı ile sorunsuz yaklaşık 6000 km dir kullanıyorum 2006 model sl imi rutin bakımlarım dışında sadece beklenmedik debriyaj telim koptu onu da hemen sağa çekip kendim yaptım ve yoluma devam ettim...dediğim gibi BAŞLANGIÇ için çok ideal bir motordur kendileri...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler