Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Keeway Superlight 150cc
    S.a arkadaşlar keeway superlight 150 ye kuba superlight yankapakları uyuyor bilginize.Aldım ve taktırdım.
    İlla orjinalini isterseniz http://www.ebay.com/itm/Vento-Rebellian-QJ150-Chinese-motorcycle-CG-150cc-side-panels-body-parts-/271500582391
    bu linkten 54Dolara tedarik edebilirsiniz bilginize.
    Bu arada VLM YTX9-BS AKÜ motorun akü kasasına boyut olarak uymuyo uyumlu olan akü YTX7A-BS Bilginize.
    Mr.Road bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway Superlight 150cc
    S.a Kuba superlight zincir kapağı keeway superlight 150 ye uydu bilginize.

Motosikleti
    Keeway Süper Light 150
    Öncelikle s.a kazasız sürüşler dilerim benim bir sorum olacaktı Kuba süperlightın beyin ve marş otomatiği keeway süperlight 150 modeline uyumlumudur yardım edebilirseniz sevinirim

Motosikleti
    Keeway Superlight 150cc
    Alıntı hurkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle s.a kazasız sürüşler dilerim benim bir sorum olacaktı Kuba süperlightın beyin ve marş otomatiği keeway süperlight 150 modeline uyumlumudur yardım edebilirseniz sevinirim
    Sa as kardeş kuba sl 150 nin hangi parçasını aldıysam hep uydu bence uyar yinede iyice bir araştır!

Motosikleti
    Keeway Süper Light 150
    Alıntı Nublack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sa as kardeş kuba sl 150 nin hangi parçasını aldıysam hep uydu bence uyar yinede iyice bir araştır!
    Ahmet abi baya araştırdım sağdan soldan beyin uymaz dediler biri 200 lük biri 150 ilk motosiklet ateşleme verilerini farklı göndereceği için sıkıntı olur ancak marş şalteri ile ilgili problem olmazmış bunuda bilgiler arasına ekleyelim 😄

Motosikleti
    Keeway Superlight 150cc
    Sa Arkadaşlar biri bana keeway superlight 150 nin marş filibiri görselini ata bilirmi alcam ama nasıl bişe olduğunu bilmiyorum.

Motosikleti
    Superlight 200
    Arkadaşlar merhabalar.
    Bende geçen hafta 2. El bi superlight 200 alarak araniza katildim. Yaklaşik 3 yildir otomatik vitesli scooter kullanmaktaydim. Vitesli motorda kullanmisligim vardi fakat ufak modellerdi hep.
    Şimdi superlightta alışamadığım bi konu var, debriyajın kavrama konumu çok hassas yani milimetrelik konum farklariyla etkileniyor. Kavrama noktasina tam geldigim zaman gaz veriyorum motor gitmeden bagirmaya basliyor, biraz debriyaji birakayim diyorum motor stop ediyor... Kalkişlarda çok zorlaniyorum. Rampa yukarı kalkmayı zaten hiç söylemeyeyim.. kavrama noktasinda bile motor hareketlenmiyor... Acaba bunun bir çaresi varmıdır. Bu bir sorunmu yoksa tüm sl200 lermi böyle...
    Ve ikinci bir sorum şu: 3 konumlu olan jikle hangi durumda kapali hangi durumda açık oluyor?
    Cevaplarsaniz minnettar olurum. Herkese kazasiz belasiz sürüşler dilerim..

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    @themax; bana özelden e postanı yaz, sana bir belge göndereceğim

Öncelikle bu konuya kendinden bir şeyler ekleyen herkez den Allah razı olsun benim sıkıntım şu Keeway süperlight 150 motorum var şanzuman dişli takımı komple değiştirmek istiyordum bi yerden orjinal olmayanın aldım ama motorundan sökülen dişlilerin milleti aldığım dişlilerin milletinden uzun neyse bu sefer gittim istanbul beylikdüzünde Tekay motor orjinal parçacısından aldım geldim ustaya baktık orjinal parçasının mili de motorundan çıkanın milinden kısa nasıl oluyor bu bi yardım edin Allah rızası için

merhaba. bugün itibariyle 2007 model az kullanılmış çok yatmış bir superlaytım var. 1000 tlye aldım. after before fotoları yükleyeceğim. önce bir çalıştıralım

Merhaba arkadaslar keeway slye kuba sl yan kapaklari oluyor mu

Merhabalar,

2010 model keeway superlight motosikletimi bobber yapmak üzere atölyeye soktuk, Orjinal parçalarını satışa çıkardım aşağıdaki listeden eksiklerinizi bana bildirebilirsiniz..

1-ön - arka sinyaller ( toplam 4 adet )
    2-ön far
    3-takometre ( Km-devir saati )
    4-Arka Çamurluk ( Siyah, Boya gerekli )
    5-Sele ( Koltuk )
    6-Çanta demirleri ( 2 adet )
    7-Arka çamurluk bağlantı demiri
    8-Gidon
    9-Sol ayna

05396172707 sadece whatsapp'tab yazınız.. Görselleri çekip gönderirim.

Vites Pedalı Çubuğu

Merhaba Arkadaşlar,

Bir kaç gün önce ilk motorum olarak 2007 Model Bir Superlight 150 aldım. Dün akşam antreman yaparken vites pedalının vites kutusuna bağlandığı yer kırıldı. Daha önce burayı kaynakla tutturmuşlar. Sanırım orijinalinde kaynak yok. Vides pedalını nereden bulabilirim, bilgisi olan paylaşırsa çok makbule geçer.

Merhaba arkadaşlar. Sitede yeniyim. 2006 Keeway Superlight 150 sahibiyim. İstanbul'da yaşamama rağmen yedek parça bulmakta zorlanıyorum. Bana şamandıra ve sağ-sol sinyal düğmeleri lazım. Bulabileceğim bir yer biliyor musunuz acaba?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler