Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı nahzuvay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım ön camurlugu topkapıdaki hüner motordan yaklasık 15 gün önce aldım yanlıs görmediysem ellerinde hala vardı
    teşekkür ederim cevap için, peki takmak için ne kadar işçilik alıyorlar orda biliyormusun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    Alıntı treasureman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim cevap için, peki takmak için ne kadar işçilik alıyorlar orda biliyormusun
    fazla bişey almıo en fazla on alır ayrıca camurlugun biseyi yok yav 4 tane vida sende takarsın

Alıntı GRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bizim superlight ın vites kolu kırıldı, neredn bulabilirim?nerede satılıyor avrupa yakasındayım fakat acil çünkü bizim birader yolda kalmış...
    vites kolumu vites kolunun içincen gecen mil mi? eger mil kırıldıysa git bi tamirciye kaynaklattır, vites koluysa servisleri ara teker teker

Motosikleti
    keeway150 sl
    ooo herkes kendi dalgasın da hoşbul duk beyler
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı nf500 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo herkes kendi dalgasın da hoşbul duk beyler
    kusera bakma bilader snn mesaj arada kaynamış farketmemişiz, hoşgelişlerin, hoş sürüşlerin ve adablı binişlerin olsun inşallah.... hoşgeldin tekrardan kardeşim...

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    arkadaslar, benim derdim büyük. motorumun birkaç eksiği var ve hepsini birden yapabilecek bir servis bulamıyorum. öncelikle aku bitmiş durumda. akuyu değiştirmek üzere gittiğim bir servis akuyu sadece motomax servislerinin deiğiştirebileceğini söyledi.istanbulda motomax dısında biryerde aku taktırabilir miyim sizce? yada akunun kaç watt oldugunu veya cinsini bilen var mı? ona göre aku alıp bir serviste taktırabilirim.bir de fiyatı nedir biliyorsanız.

ikinci olarak arka stop camı bir bayan şoförümüzün sayesinde kırıldı. onun için motomax e gittin fakat ellerinde olmadıgını söylediler. baska biryerde bulabilir miyim?ve fiyatı nedir?

son olarak aynalarımdan biri kırık ve istediğim gibi bir ayna bulamadım. sordugum servisler 45-50 ytl diyorlar pahalı geliyor taktırmıyorum.

bunların hepsini yapabilecek bildiğiniz bir servis var mı arkadaslar? üsküdar da oturuyorum kadıkoy ve eminonune yakınım. sizin tavsiyelerinizi bekliyorum.

Motosikleti
    keeway150 sl
    Alıntı nahzuvay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusera bakma bilader snn mesaj arada kaynamış farketmemişiz, hoşgelişlerin, hoş sürüşlerin ve adablı binişlerin olsun inşallah.... hoşgeldin tekrardan kardeşim...
    tesekkürler nahzuvay moralim düzeldi vallah

Alıntı jakiyamayess adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar, benim derdim büyük. motorumun birkaç eksiği var ve hepsini birden yapabilecek bir servis bulamıyorum. öncelikle aku bitmiş durumda. akuyu değiştirmek üzere gittiğim bir servis akuyu sadece motomax servislerinin deiğiştirebileceğini söyledi.istanbulda motomax dısında biryerde aku taktırabilir miyim sizce? yada akunun kaç watt oldugunu veya cinsini bilen var mı? ona göre aku alıp bir serviste taktırabilirim.bir de fiyatı nedir biliyorsanız.

ikinci olarak arka stop camı bir bayan şoförümüzün sayesinde kırıldı. onun için motomax e gittin fakat ellerinde olmadıgını söylediler. baska biryerde bulabilir miyim?ve fiyatı nedir?

son olarak aynalarımdan biri kırık ve istediğim gibi bir ayna bulamadım. sordugum servisler 45-50 ytl diyorlar pahalı geliyor taktırmıyorum.

bunların hepsini yapabilecek bildiğiniz bir servis var mı arkadaslar? üsküdar da oturuyorum kadıkoy ve eminonune yakınım. sizin tavsiyelerinizi bekliyorum.
    arkadaşım istanbullu deilim ama
    önclikle akü okadar sorun diil her yerde bulursun 40 lira falandır 2,si:ayna nın orjinalini hiç arama derim zaten dğru dürüst arkayı göster miolar o fiyata daha uzun şık bişeyler bulursun stop a gelince motomax ın kime faydası olmuşki zaten az bekle keeway motomax ın elinden çıkıomuş diye duydum
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

Motosikleti
    Twister
    Selamlar herkese.. Ben de yeni bir Superlight kullanıcısıyım artık =) Cruiser olması nedeniyle kullanımı zaten çok zevkli.. Motorum 20.000de,yürürü ve motoru sorunsuz.. Arkada uzun sisybar,daha büyük ve sağlam çantaları var,tampon normalinden daha uzun ve fieber.. Sinyalle ilgili benim de sorunum var;sinyaller durmadan yanıyor =S ayrıca akü tarafındaki kapaklar yok ve sağ taraftaki gri kapak sağlam durmuyo.. Genel olarak memnunum motordan,en son 90ı gördüm ama daha da gideri vardı ama yol bittiği için yavaşlamak zorunda kaldım =) Kazasız belasız inşaallah..

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150

Derdin büyük değil, sadece konudan biraz uzak, biraz ilgisiz ve biraz üşengeçsin sanki..

Akü servisten alınacak bir şey değildir zaten, çok daha iyisini dışarıdan edinebilirsin, daha uygun fiyata, daha performanslı olur, montajı da inanılmaz bir dert değildir.
    Ben abuk subuk çerçeve-kapak-çubuk istediğimde bile bir kaç günde servisten temin edebiliyorum, şanslı mıyım anlamadım ama şu stop camını da sorarım, edinebiliyorsam haber veririm.
    Ayna konusu da aynen, çoğumuz sırf kendi tercihimizden aynaları daha uzun kollu, daha sağlam ve daha iyi görünen aynalarla değiştirdik herhalde. Yakın olduğun Eminönü'nden 15 YTL civarına bile ayna edinebilirsin. Superlight'a standart ayna taktırabilmek içinse, aynalara uygun diş açtırman gerekecektir, bu işin de tek uğraştıracak yanı bu..

İyi sürüşler..
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Alıntı Sound adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese.. Ben de yeni bir Superlight kullanıcısıyım artık =) Cruiser olması nedeniyle kullanımı zaten çok zevkli.. Motorum 20.000de,yürürü ve motoru sorunsuz.. Arkada uzun sisybar,daha büyük ve sağlam çantaları var,tampon normalinden daha uzun ve fieber.. Sinyalle ilgili benim de sorunum var;sinyaller durmadan yanıyor =S ayrıca akü tarafındaki kapaklar yok ve sağ taraftaki gri kapak sağlam durmuyo.. Genel olarak memnunum motordan,en son 90ı gördüm ama daha da gideri vardı ama yol bittiği için yavaşlamak zorunda kaldım =) Kazasız belasız inşaallah..
    hayırlı olsun arkadasım inşallah belasız kazasız kıllanırsın, sinyallern yanması normal manuel deil otomatik yapmıs gevur 24 saniye yanıyo sonra kendi kapanıyo, yan kapakların huyudur o durmaz onlar yerlerinde şakası bi yana yan kapaklar her zaman sorundur, bu sorunu aşmak için yeni kapak al yada kapagın saglamsa sadece grenaj al takmadan önce içindeki tutma yerlerini güzelce silikonla falan doldur kırılıp gene düşmesin

moderator olcan arkadasa katılıyoru derdin büyük deil sadece gözünde büyütüyosun, aku konusunda gittigin tamirci yemiş galiba seni aküyü kendin tedarik et taktır yada tak daha avantajlı olur snn için (keewayin sayfasında akünün özellikleri falan vardı ordan öğrenebilirsin cinsini şeklini şemalini)
    motomaxta hic bi yedek parca yok zaten bn ne sorsam yok diolar bu arada bi yerlerde okudum mu gördümmü bilmiyorum ama bzm keewayin bayiliği efsane motora gecmiş galiba parca sıkıntısı o yüzden olabilir. ayrıca genel olarak bnmde bekledigim parcalar var servisle artık kanka olduk parca sormaktan bugun evrakları gördü topkapı servisi yüksek meblada sipariş vermiş ve evrakta parcaların gümrükte oldugu yazıyodu persembe falan servisleri elinde olurmus. 45-50 ytl aynalara cok bnce gene olcanın dedigi gibi aynaları tedarik edebilirsin.

herkese ii sürüşler kazasız günler dilerim...

[QUOTE=nf500;1184757]tesekkürler nahzuvay moralim düzeldi vallah

rica ederim kardesim ne zaman moral istersen burdayım tabii kornea istersende

Motosikleti
    Keeway superlight 150
    Yan kapaklar sürekli çıtlıyor silikonlamayı deniyeceğim...Bizde şuana kadar en yüksek hız 110...

Motosikleti
    keeway150 sl
    Yan kapaklar sürekli çıtlıyor silikonlamayı deniyeceğim...Bizde şuana kadar en yüksek hız 110...
    siyah silikon dene derim

Motosikleti
    Twister
    Bugün ben de 105i gördüm,5 km eksiğim var onu da artık rüzgarsız bi havada denerim =)

Motosikleti
    Alıntı Sound adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün ben de 105i gördüm,5 km eksiğim var onu da artık rüzgarsız bi havada denerim =)
    artcımla beraber otobanda 110, tek basıma e 5 te 125 gördüm arkadaşlar :D şaka degil kesinlikle maşallah deyin nazar degmesin :D yüksek oktanlı benzin kullanıyorum devrine dikkat ederek kullanıyorum motorumu, jameika abimizde bindi bnm motora oda gidişini cok begenmişti :D

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba, ben motorumu sattım ve şimdi yaya kaldım :(
    Ama kısmet olursa önümüzdeki hafta bir tane alacağım. Keeway Superlight 150 Bu motoru tavsiye edermisiniz? Birde ben hafta sonları uzun yol yapıyorum yaklaşık olarak 300 km kadar bu yola dayanırmı bu motor.?
    Önerilerinizi bekliyorum

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Motosikleti
    keeway150 sl
    arkadaşlar bu da benim motorum beğendinizmi ?

beyler 105 110 km bu motorların herşey
    orjinalmi yoksa dişlilri falanmı deiştirdiniz benimki 100 geçmio ama rüzgar arkada oldum 130 net

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaa arkadaşlar boşverin 110-120' yi. Ne diyorsunuz? Alıyımmı? Vazmı geçeyim?
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Motosikleti
    Twister
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para miktarında emsalleri olan motorlar arasında en iyilerden birisi.. Bu motoru alanlar genelde uzun yol yaparlar zaten.. İstersen benimkini satayım sana =D

Motosikleti
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısa ve net fazla paran yoksa AL arkadaş

Motosikleti
    keeway150 sl
    al arkadaşım al ii motor bu

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Sormak istediğim birkaç soru olacak:
    1.Bu motorun benzin deposu kaç litre ve 1 depo ile kaç km yol gidebilmekte

2.Motor çok sorun çıkartırmı ?

3.Öğrenciyim parça fiyatları nasıl (Çinlilere göre)

4.2.el alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

5.Anadolu yakasında önerebileceğiniz bi servis var mı ? Servisler güvenilir mi?

6.Motoru seneye alacağım ve 16 yaşımda olacağım ehliyete 1 sene kalıyor 93 doğumluyum.Bu motoru zaptedebilir miyim?

Yorumlarınız için teşekkür ederim
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler