Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sl 150 siyah
    salu_jacbo geçmiş olsun...balayyusuf benim camda çatlaktı böyle çatlak durmasın deyip ikiye böldüm sonra sirkeciden 35 ytl ye siyahını aldım kendim taktım takarken baya bir zorladım çatlamadı sağlam birşeye benziyo fiyatıda uygun gibi ilgilenirsen yerini tarif ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    abii izmirde adam akıllı servis yok en iyisi bence ksk motoshop
    annem beni öldürecek

Motosikleti
    sl 150 siyah
    arkadaşlar bildiğim kadarıyla iki tip akü var hangisini önerirsiniz ve fiyatları konusunda bilginiz varsa yardımcı olur musunuz? ayrıca sl'im 2006 model olmasına rağmen muayene tarihi 2007 olarak gözüküyor biraz araştırdım ilk muayene 2009 da olması lazım yani ruhsata yanlış yazılmış başına böyle bişey gelen var mı? ruhsatın muayene tarihi yazan sayfasını değiştiren oldu mu ve kaça malolduyanıtlarsanız sevinirim

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    sioux bu konuda motosohbet içinde arama yap ornek dılekce var kopy paste ıle gereklı yerlerı degıstırerek dılekcenle bırlıkte aracının kayıtlı oldugu trafık tescıl e gıt halledersın ben para verdıgımı hatırlamıyorum
    *only4friends o paraya bulduysan kacırma derım baska sey demem gumrukten yenı cekılen partılerde fıyat 4099 haberın olsun ustunde bı dunya vergı oluyo ben gecen sene alırken "0" ı 2490 dı ruhsat ıslemlerıyle 2600 demıslerdı
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Alıntı sioux adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salu_jacbo geçmiş olsun...balayyusuf benim camda çatlaktı böyle çatlak durmasın deyip ikiye böldüm sonra sirkeciden 35 ytl ye siyahını aldım kendim taktım takarken baya bir zorladım çatlamadı sağlam birşeye benziyo fiyatıda uygun gibi ilgilenirsen yerini tarif ederim.
    sioux çok sağol cam için. Cam işini Gece benim yerime halledecek sağolsun
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    sl 150 siyah
    cobalt hızlı cevap için teşekkürler

önemli değil balayyusuf arkadaşlar hep sl'lerimiz hakkında konuşuyoruz birazda sosyal sorumluluklarımızı yerine getirelim.görme engelli arkadaşlarımız için kitap okuyarak cd ye kaydedip beyazıt kütüphanesine teslim ederek engelli arkadaşlarımıza ulaştıran bir grup gönüllü arkadaşımız var. http://www.seslikitapgonulluleri.com adresini ziyaret edip bu gruba daha çok kişinin katılması için üye olduğunuz diğer platformlarda da site adresini duyurursanız güzel bir iş yapmış olursunuz.konu hakkında daha çok bilgi isteyen arkadaşlarımız olursa yardımcı olmak için elimden geleni yaparım.konuyla ilgileneceğinizi düşünerek şimdiden hepinize teşekkür ediyorum

Alıntı oldwolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz
    vıceroy hayırlı olsun hocam motoru değiştirsende marka gene keeway
    omersun dostum motor çalışmadığı sürece jigle nin nasıl durduğu önemli değil takma kafana nasıl istiyosan öyle bırak motoru çalıştırıp hareket ettirdiğinde kapatmayı unutma yeter
    bonzai sissy bar bende bulamadım hala ama www.motohobi.com buraya bi bak burda sl 150 için yapılmış bi sissy bar var hoşuna giderse alırsın
    Merhaba hocam!
    Bu sisibar hoş duruyor, fiyatı yazmıyor, sen biliyor musun?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    fuarla ilgili gönderilen ve gönderilecek fotograflar için 1-2 arkadasımın haricinde forumda pek yoruma gerek duyulmadıgını görüyorum. saygı duyarım. devamı ile ilgili fotograf ve ürün tanıtımları hakkında bilgilendirmeyi bırakıyorum. hürmetler..

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Tanzimo kardeşim,sayende gezmiş kadar oldum çok teşekkürler. Yeni motora biniyorum diye dün nete giremedim,paylaşımını yeni inceleyebildim. Eline emeğine sağlık. omer dostum, sen sissibar yaptırmadıysan beğendiğin resmi çıkart duran ustaya götür eminimki aynısını yapacaktır. Daha ucuza kapatırsın.
    gece, müdürüm nerelerdesin yaa! Keşke aynı ilde yaşıyor olsaydık. Verirdim ss ile biraz gezerdin farkı farkederdin.

hehe online ehliyet testi yaptım hiçbişey bilmediğim halde 29 doğru 20 yanlış 1 boş sizce nasıl ? biraz gayret etsem alacam ehliyeti kaç doğru gerekiyor ehliyet almak için ? yada bu işi sadece parasına göre yapan bi ehliyet kursu varmı tanıdığınız parayı verip ehliyeti alma taktiği yani ?

bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    Tanzimo gercekten resimler güzel olmuş, fuara bende gitmiştim suzukinin makinesi cidden super ama hondanın shadowuda bir harika.
    Sioux benim ruhsatta da muayene tarihi 21.04.2007 yazıyor, bende araştıracağım, bi çözüm bulunca paslaşalım...

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı tanzimo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuarla ilgili gönderilen ve gönderilecek fotograflar için 1-2 arkadasımın haricinde forumda pek yoruma gerek duyulmadıgını görüyorum. saygı duyarım. devamı ile ilgili fotograf ve ürün tanıtımları hakkında bilgilendirmeyi bırakıyorum. hürmetler..
    Fotoları paylaştığın için çoook sağol kardeşim. Ellerine sağlık

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC

Teşekkürler TANZİMO

Alıntı tanzimo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanzimo, yaptığın bilgilendirme maksatlı yazı ve fotoğraflar çok güzel, emeğin için sağol varol. Ustam, ilgi göstermediğimiz gibi yanlış bir düşünceye kapılmana gerek yok. Yaptıklarınız tarafımızdan takdir görüyor. Elinizde olan diğer resimleri görmekten de memnuniyet duyarız. Malum... fuara gidebilmek mümkün olmadı, sizlerin sayesinde bilgi ve görgümüzü artırıyoruz. Selamlar saygılar.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Motosikleti
    keeway super light 150cc

yaaa suzuki güzell...

fotoğraflar ayrı güzel emeğinize ellerinize sağlık...
    ben yamaha shadow alacağım...
    bunla biraz öğreniyiim
    150 km yol yaptım.. gayet iyi gidiyor..
    vidaları kontrol ediyim dedim bir tane bile gevşek vida yok idi
    acayip şaşırdım..

Alıntı northern adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abii izmirde adam akıllı servis yok en iyisi bence ksk motoshop

yandık desene kardeşim.. eee senin motor kaç km de?
    bakımlarını felan yaptırdınmı?
    " Farkedip farkedemediğini , farkedip farkedememiş insanları , farkedip farketmek , farketmez....":bounce:

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    ben bu gun yarın balataları değiştiriyorum

50 lira demişlerdi kanuni balataları nı takınca sıyırma olucak mı olmucak mı sizlerlede paylaşıcam
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

Motosikleti
    ewt karburator de bı sorun oldugu acıga cıktı arasıra oksurme aksırma gıbı belırtılerı gaz yememe durumu oluyodu muhtemelen karburator un degısmesı gerekmekte ozetle honda titan karburatoru gayet uyumlu ve sorunsuz fıyat 150 ytl cıvarı ama orjınalı herzaman daha ıyıdır bakalım garantıden halledebılecekmıyız ?

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    s.a. arkadaslar hafta basınız hayırlı olsun.ben geldım:D vıceroy kardes pazar gunude ızın gunumuz sen yapma baarı ıdare edın ıste

snrtrt beklıyorum kardes yanıma 50 ytl kanunı balatası aman sakın derım neyse konustuk gercı senle ok.vıceroy keske öle olsaydı vala görusurduk hem.

balayyusuf camı alıcam bu aksam sanırım ok.

arkadaslar dun motora baya bındım merak ettım kac km yapmısım dıye bı hesabladım 200 cıktı amma bınmısım haa.bıde dun 2 kazaya tanık olduk cok uzuldum gercekten araba kazası idi anlatmak ıstemıyorum hıc hos degıldı

ömersun o sısy bar'ın fıyatı 150 ytl

cobalt sende amma karbüratörden cektın bee.degıstırde 120 gör artık

Motosikleti
    gece dun aksam e-5 e cıkarken o vırajda az daha barıyerle kaynasıyodum ne pıs vırajmıs o , bıde okuz un ıkısı ıkı serıt araba parketmıs vırajın ıcıne yuh dedım baska bıssılerde dıycem ama anlamıssınızdır artık ,
    kopruye dogru gıderken max 80 dı rampanın tepesıne vardıgımda ıbre manyak gıbı yukselmeye basladı 100 oldu ha gayret dıyodum ama onumdekı durzu frenlemeye baslayınca gazı kesmek zorunda kaldım bıdahakıne bos bı yolda artık bıde koprunun ortalarında agır argır aradan gıderken (50 km ıle fln) bı patlama sesı geldı on tekerın altından aha lastık yarıldı takla atcam dıye tırstım bı an ama bı halt olmadı motorun her yerıne baktım sorun yok o seste ıkı seyden cıkar ya lastık yarılır yada sılah sıkılır len bırıne cok mu yakın gectık herıf topugumuzamı sıktı ne?

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    ooo 100 bastın helal sana ha geyret talebelerım benım

Motosikleti
    hehe guselım sen anca duzde asılıyon drıft yap ta motorla sonra gorusurus dun mendi ye gelırsen sokagın basında ılk drıft ımı yaptım zaten ama ucbucuk attım aza daha kangoo nun ustune cıkacaktım adrenalın dolu bı gun du anlıycagın dıscı koltugundakı yarım saatten sonra ıyı geldı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler