Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz
    vıceroy hayırlı olsun hocam motoru değiştirsende marka gene keeway
    omersun dostum motor çalışmadığı sürece jigle nin nasıl durduğu önemli değil takma kafana nasıl istiyosan öyle bırak motoru çalıştırıp hareket ettirdiğinde kapatmayı unutma yeter
    bonzai sissy bar bende bulamadım hala ama www.motohobi.com buraya bi bak burda sl 150 için yapılmış bi sissy bar var hoşuna giderse alırsın
    .................::hakem1::.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    Eyvallah oldwolf ama ben biraz daha yuvarlak hatlara sahip bişey arıyorum...

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    viceroy ss in hayırlı olsun, locate aramıza hoşgeldin hoşgeldin..
    Cobalt yarın Menderese gideceksin herhalde ben gelemiycem ama çok selamımı iletiver eğer gidersen.Bu arada benim cam nanay oldu Dünyanın en kolay çatlayan ve kırılan camı bizde valla bunun sağlamını nereden bulacacağız bir fikri olan varmı?
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı omersun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selamlar!
    Ya bu jigle meselesinde benimde kafama birşey takıldı.
    Tamam en üstte çalıştırıyoruz, 1-2 dakika sonra ortaya alıyoruz ve biraz gittikten sonra en alta indiriyoruz.
    Akşam eve gelip motoru stop ettiğimizde, jigleyi geri en üste alıyor muyuz, yoksa sabaha kadar jigle en altta mı kalıyor!
    Ben stop ettiğimde akşamları yine jigleyi en üste alıp öyle eve çıkıyorum, doğru mu yapıyorum! Teşekkürler şimdiden!
    Buarada VICEROY hocam, ben senin motordan ilham alırdım diyorken, sen motoru değiştirmişsin bile, Hayırlı uğurlu olsun! Güle güle kullan!

Çok yanlışş şimdi en baştan alalım tekrar.

1-Jigle aşşağıdayken kapalı konum
    2-Jigle Ortada Yarım konum
    3-Jigle en üstte açık konum

Öncelikle sabahları çalıştırırken jigleyi en üstte alark gaz vererek çalıştırcaksın.( Bazı arkdaşlar jigle en üste marşa basınca çalışmıyor diyorlar ama gaz vermeden olmaz)Sonra 2-3dk geçtikten sonra orta konuma getirceksin,vitese takıp yol aldıktan sonra elinle jigleyi en aşşağa yani kapalı konuma getirceksin ve öyle kalcak.Gecede motoru jigle kapalı konumda bırakcaksın yukarıda bırakırsan sorun yaşarsın.Herzamn jigle aşşağı kapalı konumda olcak.
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

Motosikleti
    Honda Today, Yamaha YBR
    yaw kardeş o motorun arkasındakını neden yaptın ya bu motorlar sade ve öz daha ii olur

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    yusuf hocam,oldwolf,tanzimo dostlarım teşekkür ederim.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    yenı gelen arklar hepınız hos ve hayırlı geldınız,ben sızın yerınızde olsaydım hemen gecmıs sayfalara bakıp baya bı tercrube edenırdım motorum hakkında buda benden sölemesı.

bonzai koltuklar supper tabıkı cıftı 75 ytl benden temın edebılırsın arkadasım.

vıceroy yaptın gene yapıcagını kardes hayırlısı olsun demek duser bıze ama ben senle gene kafa kafa gıderım benım motorla

yaw bu arada dun aksam halıcten gecerken ıbre tam 125 idi o an öle bı mutlu oldumkı at gıbı gıdıyordum vala resmen.

jıgle konusuna bısey demıcem gerekenlerı sülom söylemıs

http://www.youtube.com/watch?v=PPJ-y...elated&search=

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150

Fuar *1

ilk görüntülerden başlayalım

Bu da çin malı. 3500 ytl falan. sisi barı çok güzel gözüküyordu. 250 lik ve sis farları da var. Pazara girebilmek için ucuza ayrıntı verme çabaları devam hala..

Ağır abilerden..

98 model Harley. 20000 dolar istiyorlar.

iidir ii

125cc ama temiz 160 görüyor. modifikasyon+zorlama ile 180 görenler var. Saygı duyduğum bir alettir.

to be cont...

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Tanzimo resimler için çok teşekler ellerine sağlık güzel motorlar gidipte göremedik ama önümüzdeki fuara ihşallah.
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

Motosikleti
    bakınmakta...
    merhaba arkadaşlar
    ben superlight 150 almayı düşünmekteyim ve bu ilk motorum olacak
    sorunları varmıdır? alırken ne gibi kontrollerden geçirmeliyim?
    tavsiyeniz nedir acaba?

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı psychorock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar
    ben superlight 150 almayı düşünmekteyim ve bu ilk motorum olacak
    sorunları varmıdır? alırken ne gibi kontrollerden geçirmeliyim?
    tavsiyeniz nedir acaba?
    Slm hoşgeldin öncelikle.Yeni başlayanlar için ideal bir motor temiz bir ikinci el bulabilirsin siteye bakarsan.Motoru tabi almadan servise götürüp kontrol ettirmen lazım herahangi bir sorunu varmı diye.Forumda geçen sayfalara bakarsan çoğu arkadaşımızın sorunları yok diyebilcek nitelikte.Bende bu motoru almadan önce bütün sl yorumlarını okudum ve gerçekten alınabilecek bir motor ve aldıktan sonra ne kadar güzel bir karar verdiğini anlıyorsun.Sorunlarda çoğu acemi arkdaşların jigle, vitesi boşa alamama gibi sorunlar yaşıyorlar.Zaten km bakımlarında motorunda sorun varsa servis tarafında gideriliyor.150 sl ALdığın zaman memnun kalırsın diyebilir.Zaten sorunlu bir motor olsa bizde kullamayız.Aramızda 1 seneden beri kullanan arkdaşlar var ve hayla değiştirmeyi düşünmüyorlar çünkü çok memnunlar.Ama diğer motorlar için birşey söyleyemem 1 sene boyunca memnun kullanırsın diye.Ama Keeway 150 sl alırsan memnun kalacaksın.

Almanyada bir motor fuarından alınan bir foto arkadaşlar.

Motosikleti
    bakınmakta...
    eywallah salu...
    ikinci el fiyatlarına dair bi bilgin varmı acaba?
    1500 ytl civarında bulabilirmiyim ne dersin?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150

Fuar *2

100cc lik ama düz yolda 90 görüyormuş. vitesli değil. çok şirin. -regal

naked tan hoşlananlara. -Ducati.

27000 Euro. Sadece saygı duyun -Triumph

Üstüne oturmayınız yazıyordu ama fuarın ilk günü izin aldım. Fena ağır. 310 kilo arkadaşlar. ben bunu kullanmiyayim.

Nefisss.. -suzuki

Arka görünüş çok güzel..

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı psychorock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eywallah salu...
    ikinci el fiyatlarına dair bi bilgin varmı acaba?
    1500 ytl civarında bulabilirmiyim ne dersin?
    1500-2000 ytl arası bulabilirsin tabi devir işlemleri içinde trafik sigortası+noter satışı+ve ruhsat için şubeye ortalama 200-250 ytl bir fiyat ödüyorsun.Satmak isteyenler kısmına bakarsan bulabilirsin sl 150 .anadolu yakasında oturuyorsan tanıdığımız bir servise menderes ustaya götürerek motorun durumuna baktırız.Haber verirsen bize yardımcı olrz.

Motosikleti
    keeway super light 150cc

yaa arkadaşlar bu aradaa izmir de olan varmı :S

servis götüreceğim 100 km de vidaları yağı felan kontrol için.. ama izmirde (methinden bahsedilen menderes usta gibi ) usta bulmam lazım.. bilen varmı ?
    " Farkedip farkedemediğini , farkedip farkedememiş insanları , farkedip farketmek , farketmez....":bounce:

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    iyi iyi topık onlıne devamlı orkuncum saol resımler ıcın suzukının cruser ı bı dehset ne yardırırım onla allaaaahh

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    bonzai dostum o zaman bide motortürkün market sayfasına bak bitanede orda var
    .................::hakem1::.....

ben bişey soracağım pek çakmam motorlardan bu jigle midir nedir o ne işe yarar bazılarının sorunları var kısa bir bilgi alabilirmiyim ? bu motordan almayı düşünüyorum da o yüzden forumu 3-4 aydır takip ediyorum herkes memnun ama bu jigle fln ne oluyor ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    suzukinin alet gerçekten nefis ama. hele o arka görünüşe kurban olunur.. intruder

ve de motosikletin sıfır modelini 2.990 ytl den istanbul-bahçelievler de motovizyonda buldum feyizoğlu'nda da 3.290 ytl 2.el leri 2000 ytl civarında sizce 2.el alırsam pişman olurmuyum bu motora aşık oldum gerçekten inanmıyorum sıfır sl 150 motovizyonda 2.490 ytl şimdi gördüm niye burası bu kadar ucuza satıyor ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler