Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    arn125 gece motorunu satıyor 2.500 ytlydi gayette güzel bir motoru var bir çok şeyide değiştirdi koltuk cam vs hazır yani...bir görüş bence...
    yaw bir de anlayamadım şey var 0-100 e kaç sn de çıkar dağ tepe gider mi hasta olur mu vs abi aldığımız motor orta sınıf ama dayanıklı güzel bir motor anlayamıyorum bu soruları ve istekleri arayışları allah yolunuzu açık etsin bulursunuz inşallah bu fiyata öyle makinalar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    cumartesı motoru gostergeler dahıl sokucem en ufak bır zırıltı kalmayıncaya kadar ugrasıcam en sessız sl nıyetındeyım ( egzos ta delıkler actırmıstık bı kere naapalım ) neyse egsoz a da bı guzellık dusunuyorum keske kucuk bı mekanım bırkac ta alet edavat olsaydı kaynak mak. torna fln
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    arn125 bıraz ılgınc yaa görende japon alıyor sancak benım fıyat ısıne gelırse görus benımle arn125 ok yanlız ben öle bastan söylıgım 1800-2000 ytl fln mumkun degıl vermem benım motorum modıfıyelı.2. elin 500 km sıde alınır 50000 km sıde alınır yeterkı temız olsun kardeş motoru bın kullan yeter yanı buyuk bı alet almıyorsun sonucta dımı? neyse ban kahvaltı yapıcam haydıyın eyw

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    jameika hocam bu ön camın bağlantı aparatlarıda var dimi?

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cevaplarınız için teşekkürler. ilker84 bende biliorum orta sınıf 150 lik bir motosiklet olacağını sadece gideceğim yollar öyle olduğu için o soruları sordum günü gelicek 2 kişi 250 km yapıp denize gidecez günü gelicek bizim dağ evine ailemin yanına gidecem. Anladığım kadarıyla 2 el çok fazla kilometre yapmamış olması şartıyla alınabilir. GECE kardeşim 2500 aslında dediğin masrafı yapmışsan iyi fiyat yalnız ben adanadayım. istanbula bu yaz gelicem ve bi sl150 kapıp dönücem... Trenle 42 ytlye getiriliyormus... dediğim gibi şu an erken sanada motorunu bana sakla satma diyemem. ama istanbul olayını ayarladığımda konuşuruz senle cevaplar için tekrar teşekkürler.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    tamam arn125 ne zaman gelıceksen söelrsın o zmanda motor bendeyse bakarsın görursun fln ok.

BAZEN25 camın baglantı aparatları yok sadece cam ok

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    arkadaşlar 14.06.2007 perşembe akşamı jameika34 (hakan abi) un evinde bluşuyoruz başka öneri sunmak isteyen olursa sunabilir ben ulaşabildiğim arkadaşlara ulaşıyorum katılımınızı bekliyorum ben 21:00 itibariyle katılabilirim tum slcilere duyurulur...

Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı swort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 14.06.2007 perşembe akşamı jameika34 (hakan abi) un evinde bluşuyoruz başka öneri sunmak isteyen olursa sunabilir ben ulaşabildiğim arkadaşlara ulaşıyorum katılımınızı bekliyorum ben 21:00 itibariyle katılabilirim tum slcilere duyurulur...
    tamamdır zaten bende bugün yarın gidicektim hakan abiye iyi oldu yarın akşam ordayım bende saat:21.00 güzel saat görüşürüz...

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    ulaşabildiklerin olursa muhakkak ulaşmaya çalış sendne ricam ben elimden geldiğince ulaşmaya çalışıyorum yarın akşam görüşmek dileğiyle değişiklikler burada yada başka iletişim yollarıyla bildirilecektir...

blackhawk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2
    arkadaşıma aldık siyahından eskişehirden ankaraya ben getirdim.rampalarda bayılsada çok hoşuma gitti yakıt mı sanırım ara sıra kokluyoo.bence bu fiyata çok iyi bi makina... ben en son 90 ı gördüm(182 boyunda 110 kiloyum :-))...görüntü ses 10 numara

beyler benim motorun tamponu biraz yamuk servise götürdüm söktüler taktılar ama yapamadılar. garantiyide bozmak istemiyom. tavsiyesi olan var mı?

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    tampon?? benımkinde yok kazıklandım mı acaba alırken bahsettiğin çamurluk mu ? oyleyse cok fazla zorlama kendılerı plastıkten mamul olup anında kırılır ozellıkle baglantı vıdalarını sıkarken kuvvet denemesı yaparsan
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Ya neoldu gelecek gidecek kimse yok sanırım. SL.cilerden birşey olmaz. Kimse biraraya gelemez kuru kalabalıktan başka. Yinede akşama kadar bakalım ne olcak. Zaten belirli kişilerin dışanda geleceklerin olduğunu sanmıyorum. Onlar kendilerini biliyorlar.

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşam seni bekliyorum. gülme

Evet SL.ciler hepinizi akşam bekliyorum.Önce benim orda daha sonra sahile inelim.Hava çook güzel ve müsait Üsküdar sahilinden Kadıköy ve Bostancı Sahiline bir uzanalım yeterki katılım olsun.

Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşam seni bekliyorum. gülme

Evet SL.ciler hepinizi akşam bekliyorum.Önce benim orda daha sonra sahile inelim.Hava çook güzel ve müsait Üsküdar sahilinden Kadıköy ve Bostancı Sahiline bir uzanalım yeterki katılım olsun.

ohhh süper akşama çok güzel bir tur ve sohbet ortamı bekliyor bizi hakan abi çok güzel yazmış bir öncekindede onlar kendilerini biliyorlar diye görüşürüz abicim akşama ordayım

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    tanzimo geliyo ilker geliyo obkavinin kaçarı yok geceden hala ses yok yamuk yapma ihitmeline karşı yaptırım yolları açık diyorum ben ben ve fatih geliyo aynı şirketteyiz tanımayanlar tanışırlar elbet akşam sendeyiz jameika uyar şöyle bir başlangıç olsun katılmak isteyenler bekliyoruz öneri bekliyoruz sevgiler...

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı swort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanzimo geliyo ilker geliyo obkavinin kaçarı yok geceden hala ses yok yamuk yapma ihitmeline karşı yaptırım yolları açık diyorum ben ben ve fatih geliyo aynı şirketteyiz tanımayanlar tanışırlar elbet akşam sendeyiz jameika uyar şöyle bir başlangıç olsun katılmak isteyenler bekliyoruz öneri bekliyoruz sevgiler...
    bende gelmek istiyorum da avrupa yakasından karşıyı bilen biriyle gidebilirmiyiz yada biri bana tarif edebilirmi karşıyı pek bilmiyorum.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    ilker sanırım karşıdan gelecek cevap yazarsa konu aydınlanır ewet arkadaşlar ilk toplantımız ve harika olacak guzel bir başlangıç yapalım diyorum..

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Hadi bakalım bu defa birşeyler olcak gibi görünüyor. Gece (İbrahim) zaten gelcek akü'sü pert olmuş akü almaya gelmek zorunda, onun dışında Cobalt, bazen25,flying hellfısh, bocurt, balayyusuf, tunç83, ve forumda yazıpta nereden yazdığı belli olmayan (İl olarak), okuyupta SL kullanan tüm dostlarımı bekliyorum inşallah katılım geniş olcak.
    KATILIMCI LİSTESİ
    1. OBKAVİ
    2. TANZİMO
    3. İLKER
    4. GECE
    5. COŞKUN
    6. jameika34
    7. SWORT
    8. ERCÜMENT
    9. COBALT
    10.BALAYYUSUF
    11.BAZEN25
    12.FLİYNG HELLFISH
    13.BOCURT
    14.TUNÇ83
    15. FATİH
    16. FATİH'İN ARKADAŞI
    Bakalım bu kişiler arasından fire çıkacakmı artık ben çıkacağını sanmıyorum.Tabiki bunun dışında daha katılımcılarda olcaktır buna inanıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler