Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Afganistan da scooter takılıyor...
    Sevgili Tunç_83, 50 cm lik olandan -sirkeciden- 40 ytl ye aldım.
    Hız tutku olmamalı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Bocurt,hayırlı olsun. Motoru yatırdığımda bendede benzin akmıştı depo kapağı etrafındaki boşluktan olsa gerek. Yeni sl alan arkadaşlar motomaxta biten motoru bayiilerden bulabiliyorsunuz! Şanslısınız,buralarda kalmadı.
    Mondial mct 250 fiyatı 3250 ytl olmuş çok iyi indirim. Biraz titreme sorun,birazda şase çok ince su borusu kıvamında, CE belgesi yok! ama görüntü,yol tutuş ve performans fena değil.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı bocurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba ,

Sonunda ben de Keeway SL150 ' me kavustum ve artık aranizdayim Motorumu almadan once de platformu takip ederek , birçok konuda bilgi sahibi oldum sayenizde
    Benim 2 sorum olacak , 1. Koltuktaki yazıyı silmek istiyorum , bazı arkadaslar solvent ' ile siliniyor demişler ama bu solvent denilen seyin bir markası vs. varmıdır , nerden bulabilirim

2. sorum ise , motorun arkasından acaip zıngırtı, tıngırtı gibi bir ses geliyor, camurluk yada plakadan gibi - vibrasyondan kaynaklanıyo tabiki ama cok sinir bozucu , bütün vidaları mı sıkmak lazım , ne tavsiye edersiniz??
    şimdiden cok tesekkurler

yada bu işlerde en yardımcı olan servis ,usta neresidir?
    hayirli olsun, gule gule kullan kazasiz belasiz insallah.

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    selam dostlar üye bilgilerini bana yollayan arkadaşlara excell dosyası olarak geri gönderdim

beratdc senin mail adresinde sorun var sanırım kardeşim hata veriyor gönderemiyorum.
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Motosikleti
    Keeway superlight 150
    @obkavi mail olarak beratcd kullanıyorsun deilmi beratdc deil

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz diyorum...

Motosikleti
    yeni gelen dostlar hoş geldinixz.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    VESPACLUB 7.BALLIKAYALAR MOTOSİKLET FESTİVALİ 10HAZİRAN 2007

arkadaşlar bu etkinliğe katılmak isterseniz birlikte gidelim ne dersiniz beleş sucuk ve redbull surprizler kaçmaz derim. konuyla ilgili başlık açtım bilginize arkadaşlar..

Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    selam millet motorum 550 km'de debriyajla ilgili sorunum vardı hakan abiden honda titan debriyaj almıştım bugün kendi tanıdığım servisim var orda kankam var bir tane ona taktırdım org servise gitmedim tabi yağ gibi oldu bütün ses vs kayboldu ama bugün baktık egzostum alttan delik kaçırıyor aldığımdan beri öyleymiş meğersem p.ertesi servise takıcam egzostu sıfırı ile değiştirticem :(

Motosikleti
    Beyler selam, Istanbul anadolu yakasinda iyi bir servis, usta bilen varmidir? Uskudar da bir yer varmis galiba onun haricinde?

Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam dostlar üye bilgilerini bana yollayan arkadaşlara excell dosyası olarak geri gönderdim

beratdc senin mail adresinde sorun var sanırım kardeşim hata veriyor gönderemiyorum.
    cok sagol, eline saglik

bocurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim, aranıza katıldığım için bi kere daha mutlu oldum kazasız belasız sağlıkla kullanalım insallah hepimiz

Motosikleti
    Aşağıdaki yazı üyelerin geçmiş sayfaları çok fazla karıştırmamamaları ve yaptığımız işi tekrar hatırlatmak için 2-3 günde bir tekrar atılacaktır.

Selam dostlar, Bildiğiniz üzere 2 gündür sl150 kullanan arkadaşların veya bu sayfaya müdavim arkadaşların, kişisel bilgilerini toplayarak bir veri tabanı oluşturmaya çalışıyoruz, sürekli arkadaşlar mail yolu ile bana gönderiyorlar sağolsunlar,
    Bu çalışmanın amacı, Topicde sohbet ettiğimiz arkadaşları yakından tanıma fırsatı bulmak, ilişkileri sağlamlaştırmak toplu organizasyonlarda birlikteliği sağlamak farklı şehirlerdeki arkadaşları o şehir ziyarete gidildiğinde bulup tanışma fırsatı yaratmak, yolda gördüğümüz veya herhangi bir yerde karşılaştığımızda birbirimizi tanımak veya hangi bölgede veya şehirde isek yolda kaldığımızda oraya en yakın arkadaşımızdan destek almak, daha doğrusu hayatı paylaşmak için yapılıyor. İleriki dönemde emr550m arkadaşımız bir sl150 ile alakalı sayfa yasarlıyor bunun içinde bir toplu sms programı uygulaması da olacvak sanırım böylece organizasyon veya diğer etkinlikleri birbirimize ulaştırma şansımız da olacak İnşallah. bu kişisel bilgiler topicde yayınlanmayacak sadece bana bu bilgileri gönderen arkadaşlara excell formatında bir dosya olarak topluca geriye gönderilecektir.

Aşağıdaki istenen bilgilerin bana kivilcimadam@hotmail.com adresine aynı zamanda msn adresim gönderilmesini rica ediyorum

NİCK, ADI SOYADI, YAŞ, ŞEHİR, EV-semt, İŞ semt, CEPTEL, MESLEK, PİLAKA, MODEL, RENK, YILI, KM Sİ, KAN GRUBU, EHLİYET durumu, E-MAİL, MSN

LİSTEYE EKLENEN ARKADAŞLAR (bilgileri gönderipde aşağıda adı geçmeyen dostlar bilgi versin lütfen)

1 OBKAVİ
    2 İLKER84
    3 ESCAPESUS
    4 GeCe__
    5 EMR550M
    6 FLAYING HELLFISH
    7 BALAYYUSUF
    8 ERCÜMENT
    9 SWORT
    10 BONZAİ
    11 TUNC_83
    12 CHOPPERMANİA
    13 BERATDC
    14 BOĞAÇHAN
    15 ODWOLF
    16 EGESER
    17 BAZEN25
    18 COBALT
    19 GÜRAY

yeni üye olan dostlar sizleride bekliyoruz, birde hala atmamış eski dostlar ne iş abi niye göndermiyosunuz ya tanzimo, jameika34,sioux,dr.i ve diğerleri abi şu an size kırmızı davetiye gönderiyorum

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler selam, Istanbul anadolu yakasinda iyi bir servis, usta bilen varmidir? Uskudar da bir yer varmis galiba onun haricinde?

cok sagol, eline saglik
    arkadaşım ben hasanpaşada koksallar diye bi servis var oraya gidiyorum guzel ilgileniyolar motomaxın istesinden iletişim bilgilerini alabilirsin guzel bi yer tavsiye ederim..

Motosikleti
    Alıntı swort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ben hasanpaşada koksallar diye bi servis var oraya gidiyorum guzel ilgileniyolar motomaxın istesinden iletişim bilgilerini alabilirsin guzel bi yer tavsiye ederim..
    Sagol arkadasim. Bende motor oradan aldim Dun aksam ustu gittim de, hafta ici gel dediler, cantalar takilacakti aldigimda ellerinde yoktu bir de debriyaj kolunun degismesi lazim. Kolu degistirmek icin baska nereye gidebilirim yakinlarda diye dusunuyorum.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    servis olarak bulabiirsin hasanpaşada göztepede birsürü var ama ben birçoğuyla çalıştım memnun kalmadım dikkatli ol derim bi kaç yerden fiyat alıp ona göre alışveriş yap derim..

bu arada yarın için ballıkayalara gidelim diyoruz tanzimo, jameika34 felan katılırsan sevinriz..

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı swort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servis olarak bulabiirsin hasanpaşada göztepede birsürü var ama ben birçoğuyla çalıştım memnun kalmadım dikkatli ol derim bi kaç yerden fiyat alıp ona göre alışveriş yap derim..

bu arada yarın için ballıkayalara gidelim diyoruz tanzimo, jameika34 felan katılırsan sevinriz..
    Dün ben Tanzimo ve bugünde zaten seninle tel'den konuştuk büyük bir ihtimalle geleceğim bende. Gelirsem orda görüşmek dileğiyle. Diğer SL.cilere birşey demiyorum gelenler zaten gelecektir gelmeyenler için yapılacak birşey yok. Görüşmek dileğiyle

Motosikleti
    KEEWAY 150 SL
    Selam Arkadaşlar.honda Titanin Derbriyaj Yaylarini Mi Takacağiz.yoksa Bşaka Bi Parçasini. Honda Sevisi Yakin Gidip Ona Göre Parça Alacağim.saygilar.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    beyler.sıbob ayarı karbüratör ayarı arka kampana temızlenmesı bujı degısmesı yag degısımı ufak tefek bıkaç sey daha.bunlara 75 ytl verdım sızce nasıl??
    yenı bı usta buldumda

Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün ben Tanzimo ve bugünde zaten seninle tel'den konuştuk büyük bir ihtimalle geleceğim bende. Gelirsem orda görüşmek dileğiyle. Diğer SL.cilere birşey demiyorum gelenler zaten gelecektir gelmeyenler için yapılacak birşey yok. Görüşmek dileğiyle

beni de ekleyin listeye bende geliyorum

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    cantalardan geldıgını sandıgım sıkırtı sesı arka lastıgı tekmeleyınce aynen kampananın içinden geldi sag saglım bı servıse goturmek lazım motoru gezin bakalım beyler gezın butun gun arabanın yanında servısteydım zaten yarında motorla ugrasıcam bır ıkı sorunu var halledebılırsem bır sonrakı buluşmaya katılmayı ıstıyorum ıyı eglenceler ( yanınıza fotograf makınası alın da sızın sayenızde bızde bıryerlerı gormus ogrenmıs olalım )
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cantalardan geldıgını sandıgım sıkırtı sesı arka lastıgı tekmeleyınce aynen kampananın içinden geldi sag saglım bı servıse goturmek lazım motoru gezin bakalım beyler gezın butun gun arabanın yanında servısteydım zaten yarında motorla ugrasıcam bır ıkı sorunu var halledebılırsem bır sonrakı buluşmaya katılmayı ıstıyorum ıyı eglenceler ( yanınıza fotograf makınası alın da sızın sayenızde bızde bıryerlerı gormus ogrenmıs olalım )
    geçmiş olsun umarım fazla can sıkıcak bişi çıkmaz bir an evvel halledersin abicim foto makinası konusunda ben hakan abiyide aradım söyledim ben alcam yanıma prof. bir makina bi de tripod alcam hatta camerayıda alcam yanıma giderken artçım yani benim birader motorları çeker bakalım katılım iyi olurda güsel bişiler yakalarız inşallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler