Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun yol konusunda 4.5 saatte istanbul - zonguldak yaptım nonstop ortalama hızım 80-105 arası oldu düzceye kadar otoban ordansonra düzce-akçakoca - alaplı-ereğli-zonguldak malum karadeniz bölgesi yollar dağ bayıır banamısın demedi bu yaz arkamda hanımla gideceğim bu yolu yani uzun yol gidiyo alet hiçte rampada 50 ye düşmedim
    senin gittiğin yol akdeniz bölgesi sıcak yüzündan şişmiş olabilir

beratdc saçmalama abi pireye kızıp yorgan yakılırmı yahu
    sagol kardeşim sordum hakan abiye cevap bekliyom. abi iyi gitmişin bende hatunla gitmeyi düşünüyom çeker götürür bizi heralde ama durmadan nasıl gittin benim 1 saati geçince belim felan ağrıyo.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT250 Comet

!!! Slm Arkadaşlar !!! Veda Değil !!!

Slm herkeze,

Üzülerek de olsa 2006 Model Karaşoparımı (SL'imi) henüz 3000 KM de iken takas yolu ile satıp , 2007 Model Hyosung GT 250 Comet aldım. İlk motorum olmasından kaynaklanacak sanırım çok hüzünlü bir ayrılış oldu. Onu şimdiden özledim. Yeni sahibinede şimdiden hayırlı olsun umarım o da benim kadar memnun kalır ve allah kaza bela göstermez. Buradaki tüm SL camiyasına ve diğer dostlarımıza verdikleri destekten ötürü teşekkürü borç bilirim. Sayenizde birçok şeyi öğrendik, birçok sorunumuzu eksiğimizi hal ettik.

NOT1 : Buralarda olmaya devam edecem
    NOT2 : Takasda 2000 YTL saydılar SL bilgilerinize!

Allah hepinizi korusun.
    Saygılarımla

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Motorunda 110'un üzerine çıkan arkadaşları tebrik ediyorum benim sl 90' ı geçince Trabzon yöresine ait tüm oyunları oynuyoruz beraber alet bırak titremeyi vibratör sanıyo kendisini)
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

slm arkdaşlar size motorumdaki değişiklikleri gösterim dedim uzun zamandir aranizda değildim ama resimleri kymayi beceremedim yarimci olabilcekk
    [COLOR="Black"][B][I][U]C.C STYLE[/U][/I][/B][/COLOR]

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motorum kadranının gösterdiğine göre 100 ü geçmio ama cbf si olan bi arkadaşla beraber bastık,125 gördün dedi.. Kadranınıza inanmayın mutlaka bi araba veya kaliteli motorla kıyaslayın.. Ben de basmıyo die üzülüodum meğer bizimki de basıyomuş :D

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Walla o paraya sadece gelip çekseler bile yeter,45 milyon nedir ki.. Ben yakında yaptırmayı düşünüyorum..

madmagic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv250
    yokuş aşşa olursa rüzgar arkadan eserse ben 110 görüyorum zor bela o da nasıl 130 gördüm diyosunuz aynı motordan mı bahsediyoruz arkadaslar yav inandırıcı gelmiyo bana

Motor direk 100 üzerine rahatca çıkmıyor zaten. 90 -100 ile belli bir süre gidip, motoru bir süre dinlendirdikten sonra rahat bir şekilde 100 ü aşabiliyor.

Motosikleti
    KEEWAY 150 SL
    MERHABALAR.ÇENEM DÜŞECEK BİRAZ.ARKADAŞLAR BEN İZMİRDE BİR MOTOR BAYİSİYİM.YAMAHA,MONDİAL,KEEWAY(BU SENE HİÇ ALMADIM VE SATMADIM.BURALARDA FAZLA BİLİNMİYO)KYMCOO VS...BU MOTORU KENDİME ALMADAN ÖNCE YBR TEST MOTORU VARDI. ONA BİNİYORDUM.BİZİM SL LERİN OTURUŞ POZİSYONU ÇOK RAHAT.YOL TUTUŞU LASTİKLERİ SAYMASSANIZ SÜPER...SADECE SORUN 150 CC LİK BİR MOTORUN KAFİ GELMEDİĞİNİ ANLADIM.YBR 125 ÇOK SERİ VE KALİTELİ Bİ MAKİNA.AMA BENİM SÜRAT MERAKIM YOK.MOTOR PERFORMANSI ADAMI TAHRİK EDİYO.O YÜZDEN BANA AĞIR RAHAT KONFORLU Bİ MOTOR LAZIMDI. İŞTE BU SEBEBDEN SL ALDIM.YANİ DİYECEĞİMBU Bİ BAŞLANGIÇ MOTORUDUR.150 C Bİ MAKİNAYA 120 YAPTIRMAK VEYA ZORLAMAK KEYİFTEN ÇOK Bİ RİSKDİR.SÜRATLİ Bİ CHOPPER
    İSTERSENİZ YAMAHA DRAG STAR 650 İŞİNİZİ GÖRÜR.SÜPER Bİ ALET.AMA FİYAT TABİİ BİRAZ YÜKSEK.BUGÜNLÜK BU KADAR GEVEZELİK YETER ...

TÜM [SL Cİ ARKADAŞLARA KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM....

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    motor yağına hiç katkı maddesi koyan varmı ben 2000 km önce yağ değiştirirken 10/40 için olan dubble-up tan koymuştum yağ hala iyi durumda bilginize,

Motosikleti
    KEEWAY 150 SL

vites sesi

sabahları ilk vitese geçtiğinde şaakkk diye bi ses geliyo.moralimi bozuyo.muhtemelen yağ çöktüğü için yapıyor.bu yağ katkılarından bi kutu koysam faydası olurmu.malum metallere yapıştıklarıiçin belki faydası olur?
    fikri olan var mı...

bazen 25 merhaba.sizdede bu sorun oldumu.katkı koymadan önce..

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    aynı sorun bendede var ve çözüm bulamadım bu katkılar etkilerse hemen devreye sokmalı çok tehlikeli ses olayı urkutuyo...

madmagic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv250
    düz de 100 ü geçen arkadaslar şanslı olanlar o zman bişi diyemicem ama asla kadranda görmeden inanmam abi düzde 120 ye çıkamaz bu alet çıkmıyor da ister ısıt ister sogut ne yaparsan yap çıkmaz arkadaş

Motosikleti
    KEEWAY 150 SL
    bu arada SL imin yakıtı çok güzel.10 ytl lik benzin aldım denemek için 122 km yaptı .çoğu şehir içi.yanlış mı oldu dedim 2-3 sefer denedim doğru.uzun yolda 140 gider herhalde.o yönden bi sıkıntı yok.yamaha 125 lik scooter la denedik.fındık kadar motor ama benzin harcaması acayip..

madmagic arkadaşım.süratte bi sorun yok.rampada fazla yapmıyo.oda normal.kasa ağır

120 yi hi denemedim amma yapması zor bi ihtimal.bence sl in torku çok yüksek değil.

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    Aşağıdaki yazı üyelerin geçmiş sayfaları çok fazla karıştırmamamaları ve yaptığımız işi tekrar hatırlatmak için 2-3 günde bir tekrar atılacaktır.

Selam dostlar, Bildiğiniz üzere 2 gündür sl150 kullanan arkadaşların veya bu sayfaya müdavim arkadaşların, kişisel bilgilerini toplayarak bir veri tabanı oluşturmaya çalışıyoruz, sürekli arkadaşlar mail yolu ile bana gönderiyorlar sağolsunlar,
    Bu çalışmanın amacı, Topicde sohbet ettiğimiz arkadaşları yakından tanıma fırsatı bulmak, ilişkileri sağlamlaştırmak toplu organizasyonlarda birlikteliği sağlamak farklı şehirlerdeki arkadaşları o şehir ziyarete gidildiğinde bulup tanışma fırsatı yaratmak, yolda gördüğümüz veya herhangi bir yerde karşılaştığımızda birbirimizi tanımak veya hangi bölgede veya şehirde isek yolda kaldığımızda oraya en yakın arkadaşımızdan destek almak, daha doğrusu hayatı paylaşmak için yapılıyor. İleriki dönemde emr550m arkadaşımız bir sl150 ile alakalı sayfa yasarlıyor bunun içinde bir toplu sms programı uygulaması da olacvak sanırım böylece organizasyon veya diğer etkinlikleri birbirimize ulaştırma şansımız da olacak İnşallah. bu kişisel bilgiler topicde yayınlanmayacak sadece bana bu bilgileri gönderen arkadaşlara excell formatında bir dosya olarak topluca geriye gönderilecektir.

Aşağıdaki istenen bilgilerin bana kivilcimadam@hotmail.com adresine aynı zamanda msn adresim gönderilmesini rica ediyorum

NİCK, ADI SOYADI, YAŞ, ŞEHİR, EV-semt, İŞ semt, CEPTEL, MESLEK, PİLAKA, MODEL, RENK, YILI, KM Sİ, KAN GRUBU, EHLİYET durumu, E-MAİL, MSN

LİSTEYE EKLENEN ARKADAŞLAR (bilgileri gönderipde aşağıda adı geçmeyen dostlar bilgi versin lütfen)

1 OBKAVİ
    2 İLKER84
    3 ESCAPESUS
    4 GeCe__
    5 EMR550M
    6 FLAYING HELLFISH
    7 BALAYYUSUF
    8 ERCÜMENT
    9 SWORT
    10 BONZAİ
    11 TUNC_83
    12 CHOPPERMANİA
    13 BERATDC
    14 BOĞAÇHAN
    15 ODWOLF
    16 EGESER
    17 BAZEN25
    18 COBALT
    19 GÜRAY
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    2500 Liraya buldum birtane 1800 km'de temiz görünümlüydü 2006 model Sissy bar çanta ayaklık v.s herbişey vardı sizce nasıl?

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    sl mi buldun 1987 ford taunusmu ne buldun

sl ise bulduğun 1800 km de daha bebek sayılır 1800-2500 ytl arası fiyatları zaten
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Motosikleti
    Keeway superlight 150
    valla arayan varsa ben 1800 e veriyorum

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    1. vitese gecerken cıkardıgı ses konusunda bende ılk baslarda accaıp uyuz oluyodum arkadasın aksam ıs cıkısı yenı aldıgı 0 fazer den de aynı ses gelınce oha dedım nebu yaa o da donup bu ses normal ,dedı cogu motorda duyarsın bunu takma kafaya o gunden berı hıc umursamıyorum :D
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Alıntı Nexagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2500 Liraya buldum birtane 1800 km'de temiz görünümlüydü 2006 model Sissy bar çanta ayaklık v.s herbişey vardı sizce nasıl?
    2007 model istanbulda 3 milyara sıfırı var dostum. Elde felan kalan bayiler 3 e bırakıyorlardı ben alacağım zaman. 2500 kanımca biraz fazla, dahası o kadar verme bence 2. eline. Zaten bu motoru büyütmek istiyeceksin kısa süre içinde.
    Bide arkadaşlar yakıt konusunda ne konuşuldu bilmiyorum ama full depo ile tam olarak kaç km yapıyorsunuz hiç ölçtünüzmü? Ben 300 km de felan ibre dibe dayıyor. Bu azmı çokmu bilmiyorum. Bide hiç dibine kadar beklemedim hep 1-2 litre varkene gidip fulledim. Tam bir depo ile kaç km yaptınız? Eğer 300 civarı az ise bu değeri artırmak için neler yapabilirim? Motor daha 2 aylık 1400km civarlarında.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler