Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    karbüratördeki tahliye civatası düştü gitti 2 günlük benzin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayal yusuf kardeşim teşekkür ederim sağolasın
    Rica ederim Obkavi sende çok sağolasın.

Viceroy hocam Fiyatını öğrenmek istediğin bujiyi bugün sordum (DPR-7EVX 25 ytl ye olur dediler) DPR-7EIRX in ise 8 numaralısı varmış arkadaşım bilmem yardımcı olabildim mi?
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    kardeşim topic dediğin böyle olur bak herkes birbirine yardım etmeye bildiğini gördüşünü karşılıksız anlatmaya çalışıyo daha ne olacakki

******************TOPİC GÖRÜN ULEENN***********************

Ya bide bi araya toparlanabilsek bi onu beceremedik
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim topic dediğin böyle olur bak herkes birbirine yardım etmeye bildiğini gördüşünü karşılıksız anlatmaya çalışıyo daha ne olacakki

******************TOPİC GÖRÜN ULEENN***********************

Ya bide bi araya toparlanabilsek bi onu beceremedik

Bu hafta C.tesi öğlen toplanıyoruz arkadaşlar....

gelenler yazsın lütfen. Bir gezi düzenleyelim sahil boyunca Anadolu yakasında.Hadi bakalım yazın isimleri görelim Sanırım Sadece Gece Gelemeyecek çünki çalışıyor ve bazen hasta o

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    abi süper fikir ya bi biaraya gelememiştik inşalllah olur (gerçi %50 o gün benim şirket içi eğitimim var ama ayarlama yapmaya çalışacağım)
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    yauv yakın bi yer olsa atlayıp gelicem bende yaa ama malum işte neyse şöyle toplanın tabi sl ciler güzel resimlerinizide çekip koymayı unutmayın emi
    .................::hakem1::.....

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Yusuf hocam sağolasın. Bana 2 tane lazım. Maaşımı alır almaz bir yolunu bulalım. Çok teşekkür ederim. Görüşmek üzere saygılarımla.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta C.tesi öğlen toplanıyoruz arkadaşlar....

gelenler yazsın lütfen. Bir gezi düzenleyelim sahil boyunca Anadolu yakasında.Hadi bakalım yazın isimleri görelim Sanırım Sadece Gece Gelemeyecek çünki çalışıyor ve bazen hasta o
    baba cok ayıp yaaa

Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    c.ertesi benim işim yok ben geliyorum hakan abi bu arada bişi sorcam hazır liderleri online yakalamışken benim ön taraftan sanki böyle lastik bir yere sürtüyormuş gibi ses geliyor ama kendim baktım lastik hiç bir yere sürtmüyor kafayı sıyırcam bulamıyorum bu sesi acaba neden yapar hiç tahmin edebilcek var mı ?

C.ertesi Gelecekler Listesi
    1- jameika34
    2- ilker84
    3-
    4-.........

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yusuf hocam sağolasın. Bana 2 tane lazım. Maaşımı alır almaz bir yolunu bulalım. Çok teşekkür ederim. Görüşmek üzere saygılarımla.
    Tamam Viceroy sen istediğinde haber ver yollarım ben.görüşürüz.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    beyler yarin surucu kursundan sertifikayi alacagim ama hafta sonuna ehliyet yetismez di mi? :(

sertifika ile cikabiliyormuyuz trafige? bende cumartesi gelmeyi isterim.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    sertifikalar yarın mı veriliyo dedin 8 haziran cuma olmasın

( sakın sertifikana güvenme polisin insafına bakar kıl olursa kanunu uygular kanunda sertifikayı değil ehliyeti tanır )

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı ArgaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sertifikalar yarın mı veriliyo dedin 8 haziran cuma olmasın

( sakın sertifikana güvenme polisin insafına bakar kıl olursa kanunu uygular kanunda sertifikayı değil ehliyeti tanır )
    bende bizim kursun yalancisiyim, bugun cikacak dediler aradim yarina cikar dediler. bakalim yarina da cikacakmi

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC

Beyin Fırtınası Yapalım

Alıntı ArgaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok yok şunu alın bunu alın demeyeceğim

resmen titreşim olayını bitirdim arkadaşlar ( %90 oranında )

ama herhangibir arıza yada anormallık olabileceğinden dolayı açıklamanın yersiz olduğunu düşünüyorum

biraz zaman gerek tahmınen 1000-2000 km sonra neticeyi ve nasıl yapıldığını detayları ıle anlatacağım

Argat, özelden de olsa paylaşmanı isterim. Zamanın berhinde; Tekerlekli Araç Teknisyenliği, öncesinde Bir devlet teşekkülünün Ana tamir atölyesinde görev ifası, motor öğretmenliği gibi görevlerde iştigal ettim. ufak tefek ayrıntılar işte... Şimdi bu alandan uzağım ama; severek yapılan işlerden kazanılanlar da unutulmuyor.
    Uzun lafın kısası; mekanik ilgi/bilgi ve görgümün iyi olduğunu söyleyebilirim. Mühendis değilim, ilim seviyesinde bilgimin olduğunu söyleyemem. Ama... Problem ve çözümüne ilişkin, fikir ve uygulama bazında ortaya bir şeyler koyabileceğimi değerlendiriyorum.
    Paylaşırsanız, belki bir katkımız olur.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

GURAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SÜPERLİGHT 150
    herkese slm arkadaşlar şu site işini biraz hızlandıralım arkaadaşlar millet neler yapmış bizde yapsak çok hoş olacak bence

hakan abi gidon için senden haber bekliyorum

ergeser merhaba haziran 6 da bursadayımda rica etsem dişliden bana bir tane ayırabilirmisin senden almak istiyorrum

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    ok boğaçhan o halde 3. test motoru da senınkı olsun

şu an 1. testte ve yarın şehırdışına çıkacak

hafta sonu da 2. mootor

2 hafta snrada senın motora uygularız ( ama sanırım sen fazla devirli kullanmıyorsun )

Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    yaw ne bu altı üstü titreşim olayına çözüm bulma olayı şehirdışına çıkacak 3 gün sonra gelcek son kontroller sonra yurt dışına mı çıkacak valla acaip merak ettim bende argat yaw ne yaptınız ki motorlara ? bir yerlerini mi kesip değiştirdiniz naptınız açıklayın bari herkes atlayıpta hemen yapmaz yaw önce bir oturup mantıklı mı vs düşünürüz bu kadar gizli tutulcak ne var ki ?

beyler benimde işim olmazsa gelmeye çalışırım. ama söz vermim.
    cumadan sitede haberleşelim. ben gelmesemde anadolukavağına doğru uzanmanızı tavsiye ederim hem yol uzun hemde keyif yaparsınız. benim de kurstan belgeleri almam gerek bisey olmaz heralde bunca zaman kullandık.

giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    Alıntı Beratdc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün sl150 me atlayıp biraz gezmek üzere motorumu çalıştırdım kalkışlar kolay olsun diye motoru ara gazlarla ısıtırken boş vites ışığı söndü araç viteste gibi görünmeye başladı sonra stop ettim yavaş yavaş kontak kapalı iken boş vitese almaya çalıştım fakat olmadı dünden beridir çalıştıramıyorum bi kaç kez böyle yapmıştı ama bu seferki çok uzun sürdü sizce sorun neden kaynaklanıyodur ?

şimdiden teşekkürler..

Boş vites müşürü bozulmuş .. Vitesi boşa alsanda müşür bozuk olduğu için devreyi tamamlamıyacak ve el marş'ı çalışmıcak. Vitesi boşa aldığından emin olduğunda (boşa aldığın zaman arka teker tamamen dönmesi gerek) ayak marşıyla kontak açık durumda çalıştır motoru. Aynı sorun benimde başıma gelmişti ..

Bu arada arkadaşlar bu cumartesi günü açıköğretim sınavları var .. Haftaya haftaiçi bi akşam ayarlasaydık iş çıkışı olmaz mı ???

bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    Alıntı ilker84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada bişi sorcam hazır liderleri online yakalamışken benim ön taraftan sanki böyle lastik bir yere sürtüyormuş gibi ses geliyor ama kendim baktım lastik hiç bir yere sürtmüyor kafayı sıyırcam bulamıyorum bu sesi acaba neden yapar hiç tahmin edebilcek var mı ?

ilker84 o ses eğer vidaları gevşemişse ön taraftaki çamurluktan geliyor olabilir, bence çamurluğun bağlantı vidalarını bi kontrol et, yada, ön fren hidrolik bağlantısını sağlayan borunun frene bağlandığı noktada metal bir kısım var, o çamurluğa çok yakınsa giderken titreşimden çamurluğa deyip ses yapıyor olabilir, bende bi ara öyleydi, eğer öyleyse vidasını çok hafif gevşetip biraz dışa doğru çevirerekten metal kısmın çamurluktan uzaklaşmasını sağlaman gerekir.

ya şu cumartesi gezisine bende çok katılmak isterim ama cumartesi yarım günden fazla çalışıyorum hatta bu hafta belki çok daha uzun olabilir gerçi benim açımdan herşey ogün belli olur ama akşam üzeri olursa ayarlamaya çalışırım
    34 EID 02

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler