Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YENI CAMLA BI RESMINI CEKEYIM DEDIM BIRAZ ACELE AMA

gece,
    yoksa kızıltopraktaki telekomun olduğu hanın tam önünde duran siyah sl150 senin motorun mu?
    her gün iş dönüşü oradan geçiyorum, merak ediyordum acaba bu motor forumdan birinin mi diye.
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    luxor bıngoo 10 puan dogru bıldın dostum benım motor gel beklerım çayımı iç

bak göstepelımısın hem bende göztepelıyım

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Merhaba bana sağ-sol ayak pedi lazım teminedebileceğim bir adres varmı?

Motosikleti
    vala bılemıcem ama, sanırım baska bıseymı taktırıcaksın?

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vala bılemıcem ama, sanırım baska bıseymı taktırıcaksın?
    Hayır orjinali ile değiştireceğim birkaç eziğivar ve kaplaması kalkınca paslanmış

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Tanzimo Kardeşimiz Evde İstirahatta haberiniz ola. Taş düşürüyor umarım biran önce sağlığına kavuşur. Burdan kendilerine Geçmiş olsun temennisinde bulunuyorum. Çabuk iyileş kardeşim aramızda seni tekrar görelim... Bu arada da bir SL'ciler olarak Gezi yada Toplantı düzenleyin bakalım kimler gelecek.

Motosikleti
    vala bu nasıl taş dusurmek adamla suan msnden konsuuyoruz) neyse tabı gecmıs olsun ayrı konu.

bazen25 vala orjınıstıyorsan servısı arıcaksın dostum

ArkadaŞlar Ben Menderes İ Biraktim Ne Oldu Demeyin Olduki Bisiler Biraktim Yaklasik 10 GÜn Oldu Bilginiz Olsun Dedim

Arkadaşlar önce sorulduysa affola. Motorun temizliğinde neler kullanıyorsunuz?. Bildiğimiz oto şampuanları motorumuz içinde uygunmudur? Pas oluşumlarından nasıl kurtuluyorsunuz? Araç bakımını biraz açarsanız sevinirim. Doğru dürüst yıkamadım henüz güzelce bi yıkayayım diyorum.

Motosikleti
    vala ben bızım burdakı yıkamacıya goturup ılk basta ılaclıyorlar butun kırler akıyor sonra tanzıklı suyu vuruyor sonra bı gusel her yerı kopukluyor sunger ıle sonra tekrar suyu vuruyor en sonda duruluyor ben sıkayetcı degılım böle yıkattırmadan bırde 2-3 kere cıla yaptım harbı gusel parlamıstı

ArkadaŞlar Ben Zenon Far Dusunuyorum Bildiginiz Bi Yer Varsa Yada Önerebileceginiz Bi GÖruselim Bakalim Ok Aklinizda Olsun

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    gece akün kaldırmaz bosuna 300 500 baglama bu işe al bi beyaz ampul takıl kafana gore
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    olurmu yaa cobalt benım arkmın arkı kendı ramzey scoterına taktırmıs cokta gusel olmus.zaten benım akü 9 amp. geregı neyse konusulacak cnm

ben ampüllen fln ugrasmak ıstemıyorum artık artı beyaz taksakta onun kadar bır görunum vermıyor tabıkıde anladın.habıre patlıyorlar zaten uyuz oluyorum

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Arkadaşlar, motorumu satıyorum,yüksek cc.'ye terfi etmeyi düşünüyorum.
    2006 model, mayıs ayı trafiğe çıkışlı, Renk siyah, Km.:1500, Rodajı itinayla yapılmıştır, henüz bir kere( ilk bakım) yağ değişimi yapıldı.
    Tamamen Orjinal (hiç bir ek, ekzos açtırtma vb. yapılmadı), kazası belası yok.
    Tek değişiklik; Ön dişliyi daha dün 18 dişli yaptım, (Sürat daha da iyi, vibrasyon azaldı), tabiki orjinal dişliyi de vereceğiz.
    Hediyesi: 2500 YTL. Yabancıya gitmesin. Dostlarımızın dostları alırsa, gözümüz arkada kalmaz.
    hayırlısı bogachan bende 4000 ytl bulsam motoru satıcam arkadasın er5 ıne goz dıktım ama , arabayı degıstırınce para kalmadı
    boğaçkan hayırdır yaa satıyorsun bakıyorumda.
    Arkadaşlar, motorumdan yana bir sıkıntım yok, kerata beni üzecek bir şey yapmadı buğüne kadar, gerçi yapmaya kalksa da hoş... doktoru yanıbaşında.
    Dişliyi taktıktan sonra keyfi iyice yerine geldi, hayırlı bir kısmet çıkarsa ne diyelim...! ''Allah mutlu etsin'' derim.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

GURAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SÜPERLİGHT 150
    Alıntı baris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar fiyatlar yazdığım gibi

Tankpad : 25
    Çanta : 30
    Plaka : 15

Tank pad ve plakalıkta değişik seçenekler var bu nedenle fiyat değişebilir.

Telefon : 0 212 613 32 87
    Selim Usta
    arkadaşlar ben selim ustaya bugün uğradım çok güzel modeller var tank ped olsun elçikler olsun plakalıklar olsun yelek kemer çanta istediğiniz herşey çok güzel bir yer bence bir uğraşın arkadaşlar oraya gidiyorsunuz istediğiniz şekilde yaptırıyorsunuz bence mükemmel ben gözü kapalı hemen hemen 3-4 parça yaptırıyorum isteyen olursa arkadaşlar bende katalogları var benle irtibata veya selim ustayla irtibata geçebilirsiniz

Alıntı GURAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben selim ustaya bugün uğradım çok güzel modeller var tank ped olsun elçikler olsun plakalıklar olsun yelek kemer çanta istediğiniz herşey çok güzel bir yer bence bir uğraşın arkadaşlar oraya gidiyorsunuz istediğiniz şekilde yaptırıyorsunuz bence mükemmel ben gözü kapalı hemen hemen 3-4 parça yaptırıyorum isteyen olursa arkadaşlar bende katalogları var benle irtibata veya selim ustayla irtibata geçebilirsiniz

Üstad katalogları bana atabilir misin? Bi göz gezdiriyim şu plakaya yapılan enteresan birşeye benziyor, belki alabilirim!

Motosikleti
    KEEWAY SÜPERLİGHT 150
    omersun arkadaşım onların sana web adreslerini vereyim istersen hemen bak
    www.motosay.com burdan bakabilirsin çok iyi insanlar vede çok güzel şeyler yapıyorlar

Motosikleti
    sl 150 siyah
    yusuf hocam verdiğin bilgiler için çok saol

tanzimo abi geçmiş olsun umarım çabuk atlatırsın...

bazen25 hoşgeldin...

gece_ yeni cam çok güzel olmuş ama camın üstündeki kartal resminin yanında Türk Bayrağı olsaydı tam süper olacaktı kanımca

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    SİOUX rica ederim ne demek bildiklerimizi ve yaptıklarımızı paylaşmak için burdayız ben teşekkür ederim.

ERGESER kardeş çürüme paslanma olayını sormuşsun öyle bir tehlike yok merak etme zaten deldiğin yer 30-40 km sonra egzosdan çıkan yağlı duman sayesinde koruma altına alınıyor zaten bizde kapağı deliyoruz tamamı çürüse ne olur orayı sökersin içeride aynısından 2 tane daha var anlıycan için rahat olsun.

TANZİMO çok geçmiş olsun!

GECE uzun zamandır pas vermiyorsun bir yanlışımız olmadı inşallah
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    gunaydın arklar, yok ne alaka balayyusuf olurmu öle sey yaw sevıyorum senı

sioux saol dostum

Motosikleti
    KEEWAY SÜPERLİGHT 150
    slm arkadaşlar herkese günaydın gece dostum bizim selim ustaya uğrarsan iyi olur çok güzel tank pedleri var deriden

Motosikleti
    guray ben verdıgın sıteye baktım ama acıkcası begenmedım bı yan cantaları bı tanesını fln begendım acaba ne kadar tabı cıftı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler