Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım Motorsikleti Temizledikden Sonra Boya ve Nikelajları Korumak İçin Kullandığım TEFLON KATKI MALZEMELİ CİLA var ve ben onu kullanıyorum.. İlk günki gibi yeni ve temiz kalmasını sağlıyor kullandığım Cila. Aynı zamanda çook kolay kullanışlı olup uzun süreli bir parlaklık sağlıyor.(Aynı Zamanda Boya Koruma Sağlıyor)
    1- Hollanda Malı
    2- 500 gr.
    3- Piyasa Değeri 20ytl.-25ytl. arası (Parakende Satışı)
    4- Bendeki Fiyatı Sadece 10 ytl.(Toptan Fiyatına Parakende)
    5- İsteyen Arkadaşlarıma Kargo ilede gönderebilirim veyahut Sirkeci'den işyerimden yada Koşuyolu'ndan evden alabilirler.
    valla internetten dün bi şampuan bi tanede parlatıcı sipariş verdim. onları tüketince senden de bi sipariş verir denerim. saolasın bilgiler için..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    chimeraby aa şşşşşş yok be ölesıne koydum

ergeser kardeş ondan baska yok vala kusura bakma

emre kardeş o motor benımkı degıl jameıkanınkı yanı satılık cam olan motor tmm sen ayarla haber verırısn bıze

ergeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway SL 150
    GeCe

motohobi.com da var galiba 250 keeway de takılı telefon ettim ama telefona cevap veren yok seninkile ayni galiba

Motosikleti
    yok be pek sanmam ama bakma lazım su adresı verırmısın bı kardeş bende bakayım

ha dur vermısın zaten...

ergeser tam ustune bastın dostum vala benım camın aynısı hadı hayırlısı bakalım acaba fıyat ne kadar dıgcekler bende merak edıyorum

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    müdür eyvallah önerin için

gurkanyazıcı öncelikle hoşgeldin kardeş topikte sayfa 262 de kimyacı_23 arkadaşımızın motorunun resimleri var onun motorundaki sissybar oldukça yüksek ve güzel sanırım sende öyle bişey arıyosun bende ondan aldım sirkecide taraş motorlu taşıtlar var motomax bayii ordan temin ettim ben 85 ytl fiyatı bi bak hoşuna giderse ararsın adamları telefon numaraları motomax ın sitesinde bayiler kısmında var ok.
    .................::hakem1::.....

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Müdüüüürrr nasılsın? herkese selamlar.
    benim ss 1000 km dedi çok memnunum. Duyduğuma göre gece ss alacakmışsın çok sevindim wallaha. seri hızlanıyor titreşim yok gibi tam sana uygun derim.

Motosikleti
    yaw nerden uyduruyrosun öle seyı ılahı senı s almam ben

merhabalar arkadaşlar.
    nazım benim ismim küçükçekmecede oturuyorum. yaklaşık 1 seneden beri sl kullanıcısıyım 7500 km yaptım. en uzun yolum edirne oldu tem kullanmaya tövbe ettim bu yolculukta. ama 2 haftada 1 tekirdağa gidiyorum. çok şükür ciddi bi sorunla karşılaşmadım şimdiye dek. tabi benim de tavsiyelerim olacak. castrol power 1 15w40 yağ ngk buji kullanın. eğer camınız kırılırsa tanıdığım bi plex çi var 30 ytlye siyah cam yaptırabilirsiniz. ayrıca bazı arkadaşların ön dişliyi büyüttüklerini duydum. telefonumu yazacağım internet olayına fazla giremiyorum malum iş güç izin vermiyor ve evde makinem yok, eğer çaldırırsanız ben direkt ararım bu parça bana çok lazım yardım edecek arkadaşa şimdiden çok teşekkürler. bol bol görüşmek dileğiyle.

0533 391 38 67

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    nazım hoşgeldin temden neden böle bahsediyon ne mevzu oldu açıklarmısın?

benim gittiğim gün rüzgar vardı epey. şehir içinde az bişi rüzgar varsa temde o rüzgar 4 katına falan çıkıyor. o yüzden ben sl ve tırlar biraz kapıştık

Motosikleti
    nazım1 öncelıkle hos geldın bızı baya gec bulmusun ama neyse.edırneye bende gıtım geldım gecen sene gdıerken sahıl yolundan gıttım donuste otobandan sen neden sıkayetcısınkı otoban yolundan? fıstık gıbı yol dumduz hatta cogu zaman hafıf yokus assaga

swort su aynayada kafayı takma dostum mantıgın nasıl almıyor ben yalan yapmıyorumya gördun ıste bızımkı takılı camın oldugu motordada aynı ayna var vede cok takanda oldu

nazımcım ben o otoban yolunda aksam karanlıgına kaldım yaklasık 50 km gıbı ve benım ampul patlamıstı senın anlıcagın kapkaranlık yolu ööle geldım ıst gelmeme yakın arabaların farları ıle onumu göruyordum ne maceraydı be bıde arkamda kız arkımda vardı

abi önünde saygıyla eğiliyorum o halde. ben almıyım temi abi size ii seyirler. bu arada yaza 3 motor rize aydere yaylasına gitmeyi düşünüyoruz toplam 10 gün sürecek. kız arkadaşlarımızla tabi çadır olayına girilecek 3 motordan 2si sl biri yamaha virago. eğer bizden hızlı giderse tekmeyle düşüreceğiz katılmak isteyen olursa bomba olur çadır olayına gireceğiz yannız aydere yaylasında.ben rahatıma düşkünüm diyenler hiç bulaşmasınlar şööööleee 10 sl bulsak ne güzel olur yaw??

Motosikleti
    vay nazım vaay helal be yuru bee 120 gun coook be kardeş ben yaza o kadar vakıte güneye gıdıcem vala denız egelence havuz alkol kızlar (yenge duyemsın tabı keser) yaanı bunlar varken

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    oohhooo öle tem macerası anlatmaya başlarsak bitmez gece bizde az yol tepmedik aynaları artıkın cumartesi bi servise götürecem bakalım olur inşallah. yarın bursaki arkadaşa dişli siparişi vermeyi düşünüyorum hesaba bi eft yapıcam inşallah bi kaç gün içinde elimde olur denerim gece sen motogp ye gitmiyormusun yada arkadaşlar giden yokmu guruplar halinde gitme planları var dergi alan varmı bulabilirmiyiz bilgisi olanlardan cevap pls...

Motosikleti
    anla işte yanlız yazmısım 10 dıgcektım

ya arkadaşlar bu ergeser diye bi arkadaş var ya adam bursadan bu aradığım dişliyi gönderiyor hem de kendi satmadan bravo valla beylikdüzü bahausa geldi bir sl li o da sölemişti. bence bu arkadaşa bişi yollayalım hediye babında kardeş kardeşe yapmaz bu iiliği bu devirde ???

Motosikleti
    nazım benım dukkandan yollarız bısey hadıhepınıse iyi egelenceler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    Fuarda satılıyordu. 5 YTL ye almıştım. Yakıtın içine koyuyorsun. Performansı arttırdığı ve yakıt tasarrufu sağladığı iddia ediliyor. Yakıt tasarrufunu düşünerek almayacak gruplardan biriyiz herhalde. Zira yakıttan tasarruf için ona vereceğin parayla 5 ytl lik benzin daha koysan daha hesaplı oluyor bizim motorlar için

Ama çantada bulunsun, uzun yola giderken psikolojik olarak da olsa bi katkıda bulunayım diyorsanız ya da 1 depoyla bu sefer biraz daha fazla yol yaptım demek istiyorsanız alınabilir. paylaşayım dedim.

SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    ibocum canm kardeşim sis lambaları geldiyse yarın mesaj at bana.Çalıştığım için uğrayamıyorum sana haber bekliyorum.Diğer arkdaşlarlada görüşemiyorum ne zmandır herkeze kazasız belasız sürüşler arkdaşlar.
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Alıntı oldwolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müdür eyvallah önerin için

gurkanyazıcı öncelikle hoşgeldin kardeş topikte sayfa 262 de kimyacı_23 arkadaşımızın motorunun resimleri var onun motorundaki sissybar oldukça yüksek ve güzel sanırım sende öyle bişey arıyosun bende ondan aldım sirkecide taraş motorlu taşıtlar var motomax bayii ordan temin ettim ben 85 ytl fiyatı bi bak hoşuna giderse ararsın adamları telefon numaraları motomax ın sitesinde bayiler kısmında var ok.

Kardeşim çok sağol forumdan Jemaika bir tane bulmuş fiyatı 70 ytl civarında imiş ona bi bakalım onunla halledemezsek senin dediğin yerede bakarım mutlaka

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler