Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    redstar ben 7mart ta 1 yasını kutlıycam motorumun ama km 6000 senınkının yarısından da az cok fazla gezmeye zamanım yok ev-iş anca
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    slm millet oo topık nbaya ılermemıs 1 gun yazamadık ee hakdır ama dınlenme gunumus neyse ya kımın sordugunu unuttum ama balatalar tıtan balatası tayvan malıdır.evet cobaltın sıslerı hayvan gıbı oldu yanı essek gıbı gösterıyor benımkıler 35walt vala bende 55w yapıcam cobalt ve balayyusuf dun aksammı doluyu gördunuzmu ne bıcım yagıdı ve ben maalesef kız arkımla yakalandım ve motorla neyse.

arkadaslar ben dubleks yaptırdım merak edenler ıcın ne yapıldı söylıgım hemen zaten cok basıt: iç lastık alındı ve yerıne baska bı tane sıbob takıldı o kadar mailyerı ise supper cıftı 20 ytl bızım buralarda 50-60 ytl yapıorlar adiler.benım yaptırdıgım yer üsküdarda.bu sayfada benım motorun km sini gecen yok sanırım

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Olcay 138 Ben kaskları sirkecide Aydın motordan aldım imkanınız varsa gidin selamımı söyleyin (Yusuf Hoca gönderdi dersiniz) sizede kıyak yapacaklardır bu kasklar E9 , CE ve iso 9001 belgeli süper kasklar SHIRİO VE CRORPİO ispanyol kask.Resim eklemeyi bilmiyorum ama modeller güzel.

Cobalt Metzeler aldı ve farkı hemen farketti sizede tavsiye ediyorum.

Gece şu lastikçiyi üsküdar iskelerinden itibaren bir güzel tarif edermisin sana zahmet.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

bluesharki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Arkadaşlar merhaba,
    Şuanda K.K.T.C de olduğum için ve burada bir bayi olmadığından dolayı Keeway motosikletlere bakamıyorum.Ancak fotoğraflardan yalnız bende bir Cruiser almayı düşünüyorum 2. el birşey.1.98 boyundayım sizce benim boyutlarımda bir insan o motosiklete sığabilir mi?Sanıyorum diğer CClerdeki modelleri 150likler kadar iyi değil bu motosikletin değil mi? Zahmet çeken var mı? Yada lütfen bana sadece o motoru kullandığınız için eksik yönlerini gizleyerek yazmayın.Yorumlarınız benim için çok önemli...

Teşekkürler...

Motosikleti
    valoa balayyusuf ben öle tarıf edemem cok karısık olur.senın yapıcagın sey: zeynep kamıl hastanesını bulup onun yanından dumdu gıdıp sola sapıyorsun uskudara dogru zatan tabela gösteıyor soldan saptınmı yokus assaaga ınıyorsun bıraz yolun karsısında vergı daıresını göruyorsun onunda karsı sokagına gırıyorsun yanı senın gıttıgın yolk uzerınden sag sapıyorsun dumduz ılerde tam karsında görursun zaten lastıkler fln var ok

Motosikleti
    Hyosung GT250 Comet

Ayna ayna söyle bana kim var arkada orda burda :)

Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dun lastık , aku , sısfarlarını alıp menderes ustaya gıttım sonradan yusuf hocam la gece de gelsı hatta yasın de ugradı işimiz biraz uzun sürdü ama debriyaj balatası degıstı sisler takıldı arka lastık metzeler oldu fren ebriyaj ayarları yapıldı light bar geldıkten sonra sıslerın yerı ve butonu fln degıstırılecek sımdılık ıdareten taktık ama manyak cakıyo 2x55 W tabıı kı uzun sure kullanılmayacak kadar yuksek guc cekıyolar ama karsıdakıne allah yardım etsın gece yada yusuf hocam soylesın nasıl olduklarını + lastık degısınce motorun arkası resmen yapıstı yere asfalttakı yarık cızgılerı bile korkutmadı desem yerıdır ,bıkac cukurdan kacmak ıcın bıraz yatırdım motoru yusuf hocam belkı gormustur ama yok kalabalık ve arabalar da hızlı gıttıgı ıcın fazla yatırmaya cesaret edemedım baskı balata henuz yenı ama yol boyunca 4.vites 6-7 bin devir aralıgında 80 km hızla cok fazla tıtresım olmadan rahat gıdebıldım sislerin resimleri için light bar ın takılmasını beklıyorum
    Slm'ın hello

Eveettt aynaları taktırdık.... No:2 saolsun Gece kardeşim (slm olsun).... Gittim şu Menderes ustaya ; saolsun 2dk gidip torna olayını hal etti ve aynalar taktı. Iyi bir adam... güler yüzlü... Bi baktım Cobalt kardeşim de orada.... Cok candan bir arkadaş, slmlar saygılar hojam.... ... Ne yazık ki erken ayrılmak zorunda kaldım, ben çıkarken cobalt ve menderes balataya girişmişlerdi ... Yusuf arkadaşımız da gelmiş sanırım sonradan :( kısmet diilmiş bidahaki sefer inşallah.... Ayna olay farzı arkadaşlar; orjinaller cücelere göre sanırım (Benim boy 1,79 cok uzun da sayılmam yane)... Neyse kıssadan hisse cok memnun oldum valla... Bu arada herkez KM filan yazıyo çok üzüldüm benim şopar hala 700 KM de :( Ehliyet alıyom inşallah bu ay... tutana aşk olsun

Saygılar;
    Yasin

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    blue sharki hemen sitem etme pazartesi aksamı mıllet stress topudur zaten
    kktc de bulamıyosan mersınden alıp tasucundan gecırebılırsın ama plaka uygulaman zz mı olur onu bılemem o prosedurlerı bılen bı arkadasınla once konuyu bı konusıstersen ordakı tc vatandaslarından samımı oldugun bırıne soyle mersınden falan alıp trafıge kaydını yaptırır kktcde sen satınalmıs gıbı yapıp dıger ıslemlerı tamamlarsın ama dırek avrupadan getırsen daha ucuza gelır bence
    benım boy 190 ben sıgıyosam sende sıgarsın ama kucuk kalma ıhtımalı var butcen yetıyosa 2.el virago 535 e bak derım
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    balayyusuf cobalt lastıklerı dunlebks yaptırınca kesınlıkle jantın delıgını kalınlastırsın ve kalın sıbob taksın yoksa sakın yaptırmayın ben kıme sorduysam yanlıs yapmısın dedı hava kacırır allah kourusun dedıler belkı bende pazar gunu tekrar gıdıp jant delıgını kalınlastırır baska sıbob taktırırım ok ben ettım sız etmeyın jant delıgını kalınlastırsın laın sıbob taksın ok

bluesharki dostum benım sana söylıyecek sahsen bsıeyım yok kıbrısta yoksa ne dıyebılırımkı surdan burdanda getır dıyemem bence sen baska bı motora bak hıc ugrasma zaten oraya getırmen bı dunya para ee parca eksık oldu dıyelım o zaman ne yapıcaksın kanımca alma keeway basına iş alırsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    Gece_ aynaları taktım kardeşim. Daha doğrusu menderes taktı. Saolasın. Gayet şık oldu. Görüş açısı genişledi.

Motosikleti
    cobalt ben sımdı konustum arardım dubleks yaptırdıgım yerı ferhat usta ıle konustum dedım ustan böle böle kıme sorduysam bu sekılde hava kacırma ıhtımalı varmı dedım jant genısletılmedıgı ıcın oda dedıkı: hayır kesınlıkle öle bırsey olmaz buraya gelen kuryeler bıle senelerdır öle bınıyor ve hıcbır sorun yasamadılar sen merak etme dedı yanı bunu ustune basarak söledi ama genede için rahat olmuyorsa gel senın dedıgın gıbı yapalım dedı.
    tel ara konus sende :3346713

tanzımo yasobaso ne demek gule gıle kullanın

ERGESER arkadasım dişliyi yollıyabılırmısın acaba? sana adres vereyım ben özelden ok

bırde arkadaslar arka fren balatasının eskısı yada cıkmısı elınde olan varsa bı zahmet bana verırse cok sevınırız cok uygun fıyatlara balata bakıyoruz cunku ön balata bulduk ama bıde arka lazım bulmak ıcın aklınızda olsun sımdıden tesekkurler

beyler bu arada taıwan malı ön fren balatası bulduk fıyatı sudan ucuz 5 ytl ıstıyenler olursa söyleyın ben hemen alıcam 1 tane.taıwan malı gercekten kalıtelıdır çin ile arasında daglar kadar fark vardır bılgınıze

balayyusuf kardes senın sıslerı ben almadım o aksam konusmustukya sen ben ugrarım fln demıstın hakan abıye o yuzden haberın olsun dedım sonra bana neden almadın dıye fln kızma sakın

Motosikleti
    Caracal 200
    cobalt ve GeCe__ yanıtlarınız için ayrıca teşekkür etmek istiyorum.Bu arada cobalt kardeşim sitem değildi ben sadece konunun gözden kaçtığını düşündüm ve tekrar altını çizmek istedim.Bir lastik aşkı sarmıştı o sıra forumu

Aslında Keeway üzerinde duruyor olmam şu sebebpten dolayı.Burada bir motosiklet satan ve kendi markaları galiba burada onların verdiği isimle satılıyor ve çinde üretilen diğer motorlar gibi standart bir motor işte.Bu bayinin sahibi arkadaş bana dedi ki Çin malı alma paran varsa git bir ikinci el dragstar yada virago vs. vs. al dedi fakat o kadar para yok tabi ki Ben bunu söylediğimde oda o zaman Keeway e bakmanı öneririm dedi bana kalırsa en kalitesi o dedi.Bir isi varmış bizim KKTC de keeway i olan o arkadaşı bulmalı Sonuçta sürekli yedek parça sıkıntısı çıkarıyor mu bu motosiklet?Öyleyse yedek parça problemi çekebilirim hadi burada bir şekilde bir usta bulunabilir ama yedek parça sorun olabilir.Gerçi Mondialin servisi varmış KKTC de onun parçaları olabilir belki bu motora bilmiyorum sizin yorumunuz?

Sevgiler,Selamlar...

Motosikleti
    karde mondılanın parcaları bızım motoru nasıl olsun? munkun degıl olmaz sahsen. yedek parcaya sıkıntısı beokı ilk baslafda cekmezsın ama iillah belırlı bı km dolunca bazı parcaların degısmesı gerekıcek ıste o zaman bılemıcem balkı farklı bı parca uydurabılırın ama uyduramıcagın zaman ne yapıcaksın?.ben sana kawazaki eliminatör 125 önerıyorum pıyasası 3-4 arası bul bı tane temız al kardes heralde kawanın yetkılı servısı fln vardır oralarda.sureklı yedek parca sıkıntısıda cıkarmaz keeway. vala benden bu kadar

bu arada orada havalar nasıl, kesın cayır cayır yanıyorsunuzdur

ergeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway SL 150
    gece adresi aldım özelden yazdım sana konturol et.

benim lastikleride delik çapını büyütmeden yaptılar. keçenlerde hatırlarsan arka inmişti virajda inmiştir dedilerde birşey bulamamışlardı.acaba sibopmu kacırdı.ama ozaman dan beri sorun yok.

beyler motora kendim sisiy bar yapıyorum demir işim bitti şimdi deri alıp süngeri kaplıcam. sonrada kromajını yaptırcam .bitince resmini koyarım bakalım beyen cenizmi.

Motosikleti
    tmm kardes sımdı bakıyorum. sısy barında resmını cek bakalım nasıl olmus
    hımm demek sende benım gıbı yaptırdın buyuk olasılıkla allah bılır sıbob kacırmıstır ben en kısa zamanda delıgı genıslettırıp kalın sıbob taktırıcam en saglıklısı o demekkı

İyi akşamlar arkadaşlar!
    Konuşmayalı iyisinizdir inşalla!
    Ya ben bugün yırtık olan çantalarımı verdiğim çanta tamircisinden aldım, adam sağlam yapmış, bir taktım ki çantalar motoru bence çok daha iyi gösteriyor. Ben tam çantayı takarken, bir kawasaki geldi Chooper tarzı ki, makine yanıyor resmen vallaha içim gitti.
    "Abi motorun çok kıyakmış" diyebildim sadece adama ama, o da seninki de bizimkinin küçültülmüş hali dedi. Ama tabi n ekadar küçük hali orasını bilemicem. Bizim ki 150 CC o 1100 Cc. İlerde çok param olursa ki bu gidişle zor, o motordan alırdım ama mutlaka.
    Birde buarada ben eksoza 3'er adte delik açtırdım. Ses daha güzel çıkmaya başladı acaba 2'şer tane daha mı açtırsam, önerilerinize beklerim bu konuda!
    Son olarak birşey daha soracam, benim motor 2200 Km'de. Sizce ön dişliyi değiştiriyim mi, yoksa 3000 km'ye kadar bekliyim mi?
    Ben yavaş yavaş sevmeye başladım motorumu.
    Hıııı yine bir sorun var, 2-3. vitesde kazdan elimi çekerken ve gaz verirken, sanki alt tarafta bişeyler kopmuş gibi, ya da kopuyormuş gibi bi ses geliyor. Bu neyden kaynaklanır acaba bilen var mı? Birde Mersin'de Keeway servisleri nerede var, bunu bilen var mı? Bir sürü soru sordum kusura bakmayın!
    İlginiz için şimdiiden teşekkürler!
    Herkese keyifli sürüşler!

Hıııı ya birşey daha sorsam ayıp olmaz inşallah!
    Bugün ben kasksız olduğum için, trafik polisi beni uyardı. KASKINI TAK! TESCİL BELGEN YOKSA AL! dedi. Tescil belgesi ne oluyor acaba bilen var mı? Acaba kaskın mı tescil belgesi oluyor, ya da daha farklı bişey mi? Bilen varsa bu konuda da aydınlanmaya ihtiyacım var!
    Sağolun!

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    benim motorda kaldiriken teklicekmis gibi oluyo.

bide 1. vitese atarken tak diye bi ses geliyo deli oldum ya
    imzam yok parmak bassam olurmu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    Geçen bağdat caddesinde ışıklara geldim tam yanımda bi harley. temiz 25000 doları var. Adamın rölantisi bile rahatsız. Herneyse.. yeşil yandı o kalktı gitti. Ben de sağa dönücem. Gaz ı verdim benden "Beee" die bi ses çıktı. Normal olarak tabi. bi anda harleyden sonra scooter kıvamında yola devam ettim. Motor keyfimin içine etti. neyse şimdi düzeldim. GAyet iyiyim.

"Bu da bir anımdır." kategorisine eklensin..

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Bugün Cobaltla üsküdara gittik lastikleri dubleks yaptık adam bizim iç lastiklerin siboplarını kesti altına yine kestiği iç lastiklerden conta yaptı aynı sibobu taktı al sana dubleks dedi valla benim kafama yatmadı bu olay ama usta ömür boyu garanti veriyorum gibi iddialı bir laf etti bastık gittik 7-8 saat oldu şimdilik lastik inmedi ama bu iş benim kafama pek yatmadı hadi bakalım hayırlısı diyoruz.sonuç itibari ile lastiklerimiz dubleks olmuştur umarım

Bu arada Gece tamam sen liğht barı ayarla senin sisleri bana (Motora yani) takalım
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

keeway 150sp ci dostlar motorunuzu kaç kuruşa aldığınızı yazabilirmisiniz acaba? Komediye dönüştü benim motor fiyat araştırmam. İst. da moto bayilerinde 2499 fiyat verende var 3.500 fiyat verende. Bej rengi 2.500 siyahı 2.790 imiş nasıl oluyosa... Eskişehirde 3.300 bayi fiyatı... ben netcem kafam allak bullak oldu. Bide bu alet 2.500 e satılıp kar ediliyosa 3.500 e satan ayıp etmiyomu

Motosikleti
    Caracal 200
    Sanıyorum sana 2.500 diye fiyat verenler KDV ve ÖTV hariç vermiş olabilirler.Sormanda fayda var sonra almaya gidersin kardeş buna bir KDV birde ÖTV ekleyelim derlerse üzülürsün o kadar yolu gittiğine
    Selamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler