Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    ben izmirdeyim ilkerlerin az ilerisinde oturuyordum şimdi eski izmirdeyim.. tura gelirim ama nereye ve kaç günlüğüne.. ben akşamları bornovaya takılıyorum istersen orada toplanıp bir gurup yapalım kewey 150 .. isim nedir sizin.._?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:42 PM ----------

Alıntı wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar 2006 nisan trafiğe ilk çıkışım sl 150 ile. Bu 3 senelik periyodda en fazla 20-30 gün binmemişimdir. Hergün işe bile sl ile gidiyorum. Yaz kış demeden. Neler değişti derseniz bir defa debriyaj balatalarım bitti, bir kezde vites dişlilerini değiştirdim. ön koruma demiride artık ömrünü tamamladı onu da keyfe keder değiştirdim. Sl 150 lerin standart sıkıntısı olan depo altından benzin kaçağı yaşadım. Ufak bir kaynakla bitti. Titreşimden kaynaklanan vida değişimlerimde oldu. Mekanik olarak bakımlarını düzenli yaparsanız ve titreşimi çok görmezseniz diyebilirim ki çok gaddar bir motosiklet. Ama hız beklemeyin. Yakıtta da çok cimri. Söylemeyi unutmuşum 60.000 kmleri çoktan devirdim.
    h.g. Kardeş servisi ve bu söylediğin bakımları nerede yaptırdın ve kaça maal oldu sana bende götürücemde benim motoru sl150..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Adım nedim. Yarın sabah 9-10 gibi karşıyaka iskelede buluşucaz emirağleme gidip dönücez istersen gel sende

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:09 PM ----------

İstersen üçyolda buluşup beraber gideriz ksk ya

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    eyvallah nedim ben hüseyin m.o.. çok isterim ama ben 9 ,30 da işe gidiyorum 1,30 çıkıyorum ..siz bu sever gidin bir gün planlayıp karaburuna gidelim tüm keewey sl 150 liler.. bu arad tel vereyim konuşuruzda 05556923500

baDtoTheBone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 "rusty"

iizmir sl clup

(Olcan138'in uyarısı üzerine resimdeki yanlışlıklar değiştrilmiştir)

İzmirli keewayciler toplanamadık ama amblemimiz hazır
    bi kaç çalışma yaptık umarım beğenirsiniz

saygılar
    iki tekerlekli bir şeytana sattım ruhumu.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    İzmir yazılması daha anlamlı ve hoş olabilir, ama Smyrna olacaksa da doğrusu olsun hiç olmazsa ( R<->Y )

"Clup" derken de "Club" kastedilmek istendi herhalde...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    bi hevesle yaptığımız için hatalar kaçmış gözümüzden çok özür dileriz
    hemen düzeltip yeniliorum teşekkküler düzeltme için

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    bu foto güzel olmuş eyvalla ama biraz daha çalış üzerinde..

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Kardeşim, güzel olmuş clubümüzün amblemi. Gerçi üye sayımız şimdilik sen ve benden ibaret ama eminim izmirdeki sl kullanıcıları zamanla katılacaktır aramıza.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Arkadaşlar dünkü emiralem gezimizden bir iki foto.
    soldan sağa: nedd, badtothebone

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Nedd resmler çok güsek çıkmış ama ben benm motr kadr fotojenik çıkamamışım
    Amblem konusunda çalışmalar hızla dewam ediyor gelişmeler anında forumda yayınlanıcak tr..
    saygılar

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    arkadaşlar selam.. need baDtoTheBone ile birlikte ikinizmi çıktınız ..yoksa başkalarıda varmıydı..ve bir clup kurup senin fotoyu amlem yapabiliriz.. clubede bir ad bulalım ortak karar olarak ne dersiniz...? ve bölelikle çoğalarak bir çok ortak motor sorunlarımızı paylaşabilirz..

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Evet kösedereli iki kişi çıktık. Zaten bu club fikrini de gezi sırasında kararlaştırdık. badtothebone çalışmalara amblemle başladı. isim konusunu da hepbirlikte kararlaştırırız. zaten gezide bir akşam birlikte senin yanına bornovaya gelmeye de karar verdik. ne dersin

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    olur derim... cumartesi günü uygunmudur saat 2 de küçük park ta.. oturur konuşur clup işinide...

öncelikle herkese selamlar.. 2006 haziranında keeway sl 150 aldım. 1,5 sene sonra fabrikasyon hatası nedeniyle şanzıman problemi verdi. garantiden hallettiler. ancak 2 gün önce tekrar aynı problemi yaptı. şimdi 650 tl istiyolar. anlayacağınız bu fabrikasyon hatası olan şanzıman problemi sürekli olacak. çünkü fabrikadan hatalı çıkıyor. şimdi bana kalan ya motoru tamir ettirip bunu bilmeyen birine kakalamak, ya hurdaya vermek yada her sen 650 tl bayılmak olacak. açıkçası ben kimseyi kandırmayı kendime yediremeyeceğim için 2 sene taksit ödeyerek aldığım motorumu hurdaya vermeyi düşünüyorum. yada bayılacağız her sene bu parayı. ön dişli mili ve disklerinin fiyatını bilen varmı? bana verdikleri fiyat biraz fazla geldi. yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim.

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    hoşgeldin erenos.. geçmiş olsun izmirdeysen eğer kahramanlara gidip oradaki motorcularla görüş daha ucuza çıkarabilirsin veya çıkma bulup takabilirsin.. sağlıklı olmaz ama her sene para vermekten kurtarır belki..

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Bana uyar bornova fikri oturup club olayını etraflıca bi konuşuruz

cumartesi gezisinden 2 kişiydik ne yazıkki yolda bulsaydık katıcaktık aramıza slleri
    2 motorsiklet olmasına rağmen görüntümüz hiç te fena diildi hani
    nedd in başına gelen ufak kaza olsun yolda tır şöförüyle geçen ilginç diyalog olsun
    maceralıydı baya bi

saygılar...

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Ben hafta sonu izmirde olmıcam büyük ihtimalle. Ama hafta içi bi akşam saat 6 dan sonra gelebilirim. Sizlere de uyarsa tabi ama uymazsa da bu haftalık bana 1günlük devamsızlık yazın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:16 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:04 AM ----------

Badtothebone yolumuzun inek sürüsü tarafından kesilmesi ve dereden geçerken tam ortada benim motorun stop etmesini unutmuşun kısa olmasına karşılık baya maceralıydı ortak

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    arkadaşlar benim c.tesi sl nin vizesi var

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Osaman hafta içi buluşalım herkes kararlaştrsın ona göre bi karar verelim

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Cumaya ne dersiniz? ben akşam 7-7,30 gibi küçük parkta olurum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler