Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Arkadaşlar bi sorum olcak ben benm sl ye perf. havafiltresi aldım pipercross marka orjinal filtre ve kutuyu çıkarıp filtreyi takıcam fakat ara filtreye uyan boru karbratöre uymuyo o yüzden araya aparat aldım fakat bu sefer kıvrım veremiyorum filtreye bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    [QUOTE=bazen25;1591427]
    Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar selamlar,

Dun aksam ustu, saat 7:30 sulari gibi, Bostanci Vatan Bilgisayar'a gittim. Orada, asagida ki kapali otoparkta iki tane superlight gordum. Ozellikle krem rengi olanin on camina hayran kaldim.

Vazgeç kardeşim SL sevdasından
    Imkani yok, olmaz Sende bu basligi ara sira takip ediyorsun ama, demek ki seninde icinde birseyler kalmis

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S

derin vaybee

merhaba derin sen beni hatırlarmısın ? karagöl gezisi desem hatırlarsın herhalde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:41 PM ----------

annem beni öldürecek

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı northern adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba derin sen beni hatırlarmısın ? karagöl gezisi desem hatırlarsın herhalde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:41 PM ----------

Kardeşim sen de gelsene bizimle hafta sonu (c.tesi diye başladık) derin'le birlikte Ayvalık gezisine sabah gidip akşam dönücez bedtothebon ile birlikte.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    [QUOTE=flying hellfish;1592754]
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Imkani yok, olmaz Sende bu basligi ara sira takip ediyorsun ama, demek ki seninde icinde birseyler kalmis
    bakıyorum sıkıntısı olan varsa yardımcı olayım diye.Bana kalsa ilk sıkıntıda benzin döküp yakarım.(yapmadığıma pişmanım)

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    Arkadaşlar 2006 hazirandan beri kullanıyorum benim bir problemim olmadı ve on numara bence 115 km ye kadar çıkıyorum ben motorumla zaten 5000 kmdaha..ama şu an siboblar vuruyor su sesi gibi ses geliyor bu çok problem yaparmı sizce..._?_

Motosikleti
    [QUOTE=bazen25;1595276]
    Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bakıyorum sıkıntısı olan varsa yardımcı olayım diye.Bana kalsa ilk sıkıntıda benzin döküp yakarım.(yapmadığıma pişmanım)
    Cok sert oldu abi bu soz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:58 PM ----------

Alıntı kösedereli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2006 hazirandan beri kullanıyorum benim bir problemim olmadı ve on numara bence 115 km ye kadar çıkıyorum ben motorumla zaten 5000 kmdaha..ama şu an siboblar vuruyor su sesi gibi ses geliyor bu çok problem yaparmı sizce..._?_
    Bence daha fazla 115 km ye cikma

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    [QUOTE=flying hellfish;1595546]
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Cok sert oldu abi bu soz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:58 PM ----------

Bence daha fazla 115 km ye cikma
    NEDEN.. NE GİBİ PROBLEMLER OLUR SİZCE

Motosikleti
    Motorda 90 km/s giderken bile devir saati bayagi yukselmeye basliyor, titresim artiyor. 115 km/s giderken ki titresimi, deviri tahmin edebiliyorum. Bu da motorda ki her turlu aksani, vidalari, somunlari bozmaya. Sonucta motor, o suratleri yapmak/kaldirmak icin yapilmis degil. Dikkatli olmak lazim.

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    peki hangi yağ kullanılmalı ben prısta leader td 10w-40 koydum bu yağ uygunmudur..veya bana önerceğiniz yağ hangisidir..

Motosikleti
    Hyosung GV250
    En iyi yağ Castrol bence.10/40 biraz paraya kıyıp bundan koymakta fayda var. Kösedereli, karaburundan mısın?

KARABURUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 Ayak
    Evet kösedereli Karaburun'dan mısın?

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    Alıntı karaburun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet kösedereli karaburun'dan mısın?
    evet karaburun kösedere sen nerdensin....

KARABURUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 Ayak
    Aslen Karaburun İskele. Ama iş yüzünden ancak haftasonları gidebiliyorum. Karaburun'da Albatros Restorant var,İskele'de yazlık onun üstünde.Denk gelirse beklerim,çekinme. Bu tüm arkadaşlar için gecerli :-)

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    Alıntı karaburun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslen karaburun iskele. Ama iş yüzünden ancak haftasonları gidebiliyorum. Karaburun'da albatros restorant var,iskele'de yazlık onun üstünde.denk gelirse beklerim,çekinme. Bu tüm arkadaşlar için gecerli :-)
    eyvalla mu hakkak gelirim eyvalla isim nedir..

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Alıntı northern adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hatırlamaz mıyım, biz seni öldün falan sanmıştık... Hala duruyor mu Superlight?
    I'M BACK !!!

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Kösedereli biz her sene geliriz sizin köye yağ almaya. Yurtalan var orda tanırsın belki.

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    evet halamın oğlu ilker... bu sende gel misafirim ol ayıp ettin.. hatta izmirdeysen de misafirim ol ..

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    evet arkadaşlar 2006 nisan trafiğe ilk çıkışım SL 150 ile. bu 3 senelik periyodda en fazla 20-30 gün binmemişimdir. hergün işe bile SL ile gidiyorum. yaz kış demeden. neler değişti derseniz bir defa debriyaj balatalarım bitti, bir kezde vites dişlilerini değiştirdim. ön koruma demiride artık ömrünü tamamladı onu da keyfe keder değiştirdim. SL 150 lerin standart sıkıntısı olan depo altından benzin kaçağı yaşadım. ufak bir kaynakla bitti. titreşimden kaynaklanan vida değişimlerimde oldu. mekanik olarak bakımlarını düzenli yaparsanız ve titreşimi çok görmezseniz diyebilirim ki çok gaddar bir motosiklet. ama hız beklemeyin. yakıtta da çok cimri. söylemeyi unutmuşum 60.000 kmleri çoktan devirdim.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    İlkerle aynı sokakta oturuyoruz. Mehmet abiyi de tanırım. Gelirsem uğrarım sana da. Ben de izmire beklerim. Hatta badtothebone ile yarın tura çıkıcaz gelirsen seni de bekleriz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler