Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı komet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fikir alışverişi için, şöyle bir başlangıç olsun dedim

guzel olmus bence index sayfasi icin

Alıntı emrahsaglik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.yenibirisreklam.com/

Merhaba arkadaslar keeway superlight im ile yenibiris.com icin cektigimiz amator reklam filmi. Elestirilerinizi bekliyorum.
    guzel reklam mis, bizim motor da cok guzel duruyor yahu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    komet hoş olmuş kardeşim ellerine sağlık
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Alıntı ArgaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok boğaçhan o halde 3. test motoru da senınkı olsun

şu an 1. testte ve yarın şehırdışına çıkacak

hafta sonu da 2. mootor

2 hafta snrada senın motora uygularız ( ama sanırım sen fazla devirli kullanmıyorsun )

Ne yapıldığına/yapılacağına ilişkin bilgi alabilirsem iyi olur, ayrıca Uygulamayı kendimiz yapabiliyormuyuz? vs. vs.

Tahminin doğru; fazla devirli kullanmıyorum, anca... Cumartesi-Pazar vakit bulabiliyorum. onda da TOR, TOR, TORRRR tarzı, keyf ede ede dolanıyorum. Üstüne üstlük benim motorda öyle dikkati çekecek bir vibrasyon da hissetmiyorum. Birkaç kez otobana çıktığımda tam gaz kullandım, o zaman dahi çok az vibrasyon vardı, küçük viteste fazla zorlarsam; eh... işte bir vibrasyon var. Üstüne üstlük ben ön dişliyi de 1.5-2 ay önce 18 dişli yapmıştım, o günden sonra bir miktar daha vibrasyonda azalma olmuştu. Ama bu demek değil ki... vibrasyon yok. Az ama var.
    Haber bekliyorum.

Alıntı by_asya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 2.motor olarak keewayı alalı yaklaşık 1 hafta oldu su an 350 km deyim.motordan çok memnunum yalnız sanki bana biraz fazla yakıyor gibime geldi.10 ytlye 75 km götürdü.ve ikinci olarakta motora sis lambası taktım elektirigini ise direkt kutup başından aldım yalnız motor çalışır vaziyette bile aküyü tamamen boşalttı...yoksa elektriği fardan alıp araya role koyarakmı yapsaydım.
    Yeni Motorda parçaların alışma sürecinde, bir miktar fazla yakma normaldir.
    Rodaj tamamlanana kadar Teknik El Kitabında yazılan devir ve Hızların dışına çıkmayın.

Sis Lâmbası uygulaması;
    1. Far Rölesi kullanmadan olmaz,
    2. Kullandığınız ampullerin Watt'ı düşük olmalı, (en fazla 30-35) ki... devamlı kullanım için gene de uygun değil.
    3. Akünüzü daha yüksek Amper ve uygun ebatda bir aküyle değiştirmeniz gerekiyor ki.... Şarj sistemi de bu aküyü doldurabilir mi? Farz edelim ki yeterli oldu; Devamlı sis lambası kullanımında gene de sorun çıkacaktır.
    Ama bir tüyo vereyim; Sis farlarında kullanılan klasik civalı ampuller yerine; Hazır satılan Led Far Ampullerinden bulabilirseniz, görsellik ve görülebilirlik adına bir şeyler yapmış olursunuz. Kolay gelsin

CHOPPER YAVAŞ GİDER, HEP GİDER.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Motosikleti
    Beyler birsey sormak istiyorum en fazla kac devirde kullaniyorsunuz motoru?

Bir de benim motor su an 250 km de, 5. viteste 5 bin devirde 60 km/s i gecmiyor normaldir herhalde?

Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    herkese günaydın dün bol bol resmini çektim motorun bakın bakalım nasıl olmuş sisy ve aynalar ?

Evet arkadaşlar bu kadar fotoya artık bir iki kelime yorum yazarsınız dimi ???

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı ilker84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese günaydın dün bol bol resmini çektim motorun bakın bakalım nasıl olmuş sisy ve aynalar ?
    Evet arkadaşlar bu kadar fotoya artık bir iki kelime yorum yazarsınız dimi ???
    Allah kazasız belasız keyifle kullanmak nasip etsin derim. eline sağlık.

Motosikleti
    Ilker84 cok guzel olmus motor, eline saglik

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    topıc yuruyun bee

snake_eyes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25 - X MAX 400 ABS
    arkadaslar size bir süprizim var...
    resim nasil ekliyoruz söyleyin de göstereyim

Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı snake_eyes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar size bir süprizim var...
    resim nasil ekliyoruz söyleyin de göstereyim
    http://www.imageshack.us/ snake bu siteyi aç sağ tarafta browse var ona bas göndermek istediğin resmi seç aşşağıda resize var ona tik koy 640:480'i seç ve host it'e bas biraz bekledikten sonra sana bir sürü linkler verecek oradan thumbnails for webforum 1 die olanın kutusundaki yazanları komple copy yap ve mesaj kutuna onu da yaz gönder foruma çıkacaktır aynı 2-3 msj önce benim yolladıklarım gibi kolay gelsin

snake_eyes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25 - X MAX 400 ABS

Belki bilmeyenler vardir...Keeway Amerikada Vento adıyla motorsiklete yeni baslayacak olanlar icin ideal bir cruiser sloganiyla uzun zamandir satiliyor...
    ve motorunun üstünde vento yaziyor...

Benim merak ettiğim asil bizim keeway in projesini mi sattiği(ventoya) yoksa keeway in
    projesini cinden v.s alıp kendi markasini üstüne mi vurduğudur.
    eger öyle ise mondial asya dan bi farki olmadiğidir...
    yalan macar olur yani...model birebir ayni
    ama bence ilk söylediğim çünkü motor amerikali kokuyor ve keeway bu modelin
    haklarini satın aldi...virago 250 liğin supershadow adi altında satılması gibi...

ilker tşk ederim saol...
    kolay oldu sayende...
    saç şekli bozulsada,sıcaktan bogulsakta
    kaskı mutlaka takalım...
    benim sac 3 numaradır sürekli

Dostum o model gerçekten harika görünüyor çalıntı malıntı bizimkinide harleyden araklamışlar zaten . Ama ön farlar tam istediğim şekilde. Arkadaşlar jameka dostum özelliikler, ön far için o şekilde yan sis farları istiyorum bulamıyorum her zamanki gibi. Ön farında öyle tereklisinden varsa oda makbule geçer...

Alıntı komet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fikir alışverişi için, şöyle bir başlangıç olsun dedim

dostum güzel bir tasarım . Ancak ben bi yorum yapam, orta alan için o egsozların olduğu biraz daha geniş bir alan olursa eğer, yazılar için daha geniş bi alan olması iyi olur. Tasarımı o yönde geliştirirsen daha işlevsel olacğı kanaatindeyim.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Motomax'ın keewayden regal raptor üretimine geçişindeki en önemli sebeplerden birisi İstanbulda regalcilerin birbirine bağlı fan kurması olmuştur. Keeway motomax'a Türkiyede üretim iznini vermesi hepimizi fren teline kadar tüm parçalarda sıkıntıya itecekken, helal olsun isabetli bir kararla Regalcilerden daha aktif potonsiyele ulaşacak gibiyiz. Buda başka birilerini keeway ithal etmek için cesaretlendirirse bu hepimize fayda sağlayacaktır.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    KEEWAY 150 SL

tanışma...

selam arkadaşlar.1 yıldır forumu takip ediyorum.2006 model bir sl im var.aramızda konunun uzmanı arkadaşlar var.istifade edebilirsem memnun olurum.görüşmek dileğiyle....

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese selam.. Arkadaşlar ben de gidonu değiştirmeyi düşünüyorum.. Oldu mu en gösterişlisi olsun isterim Aranızda değiştirenler olmuş hayırlı olsun,güle güle kullansınlar diyorum.. Ancak benim istediğim biraz farklı.. Şu resimdekiler gibi (resim biraz kötü idare edelim).. Eğer böle bişi bulursanız yerini biliyorsanız insaniyet namına bana haber veriniz

Not: Fren,gaz vs telleri yetişmez diyeceklere soruyorum,bunları uzatmanın bir yolu yok mudur? Genelde insanlar gidon değiştirenlere "teller yetti mi" die soruolar.. Şimdi bilmediğimden ben soruyorum,muhtemelen bizim teller benim istediğim bu yüksek gidona yetmez.. Ama yeni tel alıp değiştirmenin mümkünatı yok mu? Varsa da çok mu pahalı olur? En azından debriyaj telinin çok ucuz olduğunu biliorum.. Boğaçhan abi gibi bilgili kişilerin yardımlarını bekliorum..

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Dostum benim bilgim az ama sl deki teller başka markalarınkı ile kıyaslanınca boyu kısa kalıyor. Yedek stoğu yapmak veya yolda koparsa kalmamak adına birçok teli denedim uymadı. Uydurma yaptığının dışında siyah kılıf olmuyor busefer görüntü daha da kötü oluyor. Uzuna çare buluyorsun ama kısa tele bulunmuyor. Begendiğin dreksiyon orjinal hangi markadaysa sl ölçüsünü test et ve yedekli satın al derim. Saygılarımla.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    hanı bugun bırılerı buluscaktı acaba bulustularmı merakettım puhahaha

Motosikleti
    saka bir yana superlightcilar hic bulusamiyor galiba

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    sl ciler hamsi kavağa çıkınca veya kırmızı kar yağınca buluşurlar kardeş bilmiyomusun
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sl ciler hamsi kavağa çıkınca veya kırmızı kar yağınca buluşurlar kardeş bilmiyomusun
    ya aslında akşam 8 gibi herkesin işten çıktığı ve müsait olduğu bi saat olsa çoğu kişi buluşmalara gelebilir diye düşünüyorum. yani en azından ben gelmeyi çok istiyorum ama saat hep ters geliyor.

bu arada sağ aynam düştü gitti durup dururken. farkettim ki aynaları tutan bi vida falan yokmuş zaten.. orda nası duruyolardı bilmiyorum. sonuçta düştü gitti.
    hakan abiden alcaktım yenileri ama onun da evi bulamadım. bi daha ki sefere adresi aklımda tutmak yerine kağıda yazıcam...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler