Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    hakan abi ofisteysen oglen ugrarım sana ampule ıhtıyac var sisfarlarından bırının de ampulu yandıı
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    arkadaşlar ulkemizde bizim motorlar iç,n uretilen yada ithal edilen ucuz lastik yokmu acaba yukarıdaki adresi aradım bizim motorlar için lastik uretmiyolarmış ön arka lastik için 150€ fiyatlardan bahsediliyo bu ne soygunculuk böyle anlamadım bi lastik değiştirmek ne kada rkasıyo bu aletlerde anlamadım..

Motosikleti
    lastık deyıp gecme swort yere tutunan parca lastık valla tutmazsa asfaltı bılmem ama senı epey aglatır ben sirkeci aydın motordan sadece arka lastığı 120 ytl ye almıstım yusuf hocam sana yardımcı olur cıftını sanırım 220 ytl ye alabılırsın ( metzeler )

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    1-Keeway 150'lerde kullanılan Akü'ler 12V. 6 Amp. Bu yüzden Aküler kısa zaman içinde pert oluyor. İsteyen Arkadaşlarıma 12V. 9 Amp.'lik Akü'lerden tedarik edebilirim. Bu Akü 2yıl garantili ve Fiyatı yalnızca 30ytl.dir.

2-Ayrıca İsteyen Arkadaşlara yine Alman Malı Çook kaliteli Far Ampülü verebilirim.
    (osram, narva,jahn, trifa) Bunların Fiyatlarıda 4.5ytl.dir.
    Çin Malı Ampul isteyen arkadaşlara Ampul Fiyatı 1.5ytl.dir.

3-Depo altına kolayca monte edebileceğiniz Mavi ışık gece yakabileceğiniz ve montajı kolay.im4728smallga7.jpg[/IMG]

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    cobalt haklısın lastik önemli bizim kullandığımız lastikler çin malı ve lastik değilmi o bile belli değil yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ulkemizde hiçmi bu lastik denen meretten ureten yok anlamadım bu kadar para nasıl oluyo motosiklet denilince fiyatlar nasıl bu kadar fırlıyo araba lastikleri bizim lastiklerden daha ucuz bu ne biçim adalet kullandıkları malzeme dahamı fazla sıkıldım artıkın surekli kazıklanmaktan motosiklet kullanmak için. araba almak daha mantıklı parçaları ucuz sıkıştıran felanda olmaz bu ne biçim bi iştir anlamadım yazık gunah verilen bu kadar paraya bu ay motor için yaptığım masraf asgari ucreti buldu daral geldi artıkın bu fiyatlardan kazıklanmaktan. motosiklet kullanıyoruz diye enayi yerine koyulmaktan trafikte tacizden çok sıkıldım ve o parayı vermiycem lastik için ucuz bişey bulabilirsem alıcam bulamazsam yırtılıncaya kadar yola devam...

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-Keeway 150'lerde kullanılan Akü'ler 12V. 6 Amp. Bu yüzden Aküler kısa zaman içinde pert oluyor. İsteyen Arkadaşlarıma 12V. 9 Amp.'lik Akü'lerden tedarik edebilirim. Bu Akü 2yıl garantili ve Fiyatı yalnızca 30ytl.dir.

2-Ayrıca İsteyen Arkadaşlara yine Alman Malı Çook kaliteli Far Ampülü verebilirim.

3-Depo altına kolayca monte edebileceğiniz Mavi ışık gece yakabileceğiniz ve montajı kolay.im4728smallga7.jpg[/IMG]

Abi benim süspansiyonlar ne durumnda geldimi ???

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL

3-Depo altına kolayca monte edebileceğiniz Mavi ışık gece yakabileceğiniz ve montajı kolay.

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Alıntı swort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ulkemizde bizim motorlar iç,n uretilen yada ithal edilen ucuz lastik yokmu acaba yukarıdaki adresi aradım bizim motorlar için lastik uretmiyolarmış ön arka lastik için 150€ fiyatlardan bahsediliyo bu ne soygunculuk böyle anlamadım bi lastik değiştirmek ne kada rkasıyo bu aletlerde anlamadım..

SWORT Bu konuyu daha önce yazmıştık Metzeler lastik 100 ytl ön arka 120 civarı (sirkeci Aydın Motor) selamımı söyle al.Motosiklet lastikleri araba lastiklerinden farklıdır özel kauçuk gerektirir virajlarda tutunmak için ucuz bişey başını tehlikeye sokar motordaki en önemli parça ve en gerekli olanı lastik bence iyi lastik al gerisi hikaye.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Yusuf hocam lastikleri aldığın yerde acaba benim motora uygun ölçülerde metzeller lastik varmıdır(Ön lastik 3.00 - 18
    Arka lastik 130/90 - 15 ) fiyatını yolun bir düştüğünde öğrenebilirsen benim burda bilinçli hareket etmemi sağlamış olursun. (dubless olacak ve arka desen önceki gibi kel olmayacak) şimdiden teşekkür ederim.

bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    Jameika34 sen bana şu iyi dediğin ampullerden ayır bir iki tane bide şu polisaj cilasından istiyorum, şu senin sisibarıda bir ara görmek istiyorum ama büyük ihtimalle sendeki benim istediğim değil artık bir ara uğrayabilirsem bakarız...

Benim motorun sağından solundan paslar çıkmaya başladı önüne geçmem lazım bi wd40 alsam onunla bi temizlesem sonrada bi cila çeksem bu işi halledebilirmiyim acaba?
    34 EID 02

Motosikleti
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yusuf hocam lastikleri aldığın yerde acaba benim motora uygun ölçülerde metzeller lastik varmıdır(Ön lastik 3.00 - 18
    Arka lastik 130/90 - 15 ) fiyatını yolun bir düştüğünde öğrenebilirsen benim burda bilinçli hareket etmemi sağlamış olursun. (dubless olacak ve arka desen önceki gibi kel olmayacak) şimdiden teşekkür ederim.
    Viceroy hocam tabiki sorarım senin için ama şu günlerde pek oraya yolum düşmez ama istersen sana oranın telefonunu veriyorum ara ve sor hatta istersen kargo yapıp gönderiyorlar yurdun her yanına 0 212 511 13 21-520 65 00 (Aydın Motor)
    Bu arada ben ön ve arka lastiği değiştirdim arkada önceki gibi kel değil bol desenli hatta ölçüde aynı zaten 130/90-15 ebatlarında demekki supershadow ve sl in arka lastik ebatları aynıymış.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı bonzai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jameika34 sen bana şu iyi dediğin ampullerden ayır bir iki tane bide şu polisaj cilasından istiyorum, şu senin sisibarıda bir ara görmek istiyorum ama büyük ihtimalle sendeki benim istediğim değil artık bir ara uğrayabilirsem bakarız...

Benim motorun sağından solundan paslar çıkmaya başladı önüne geçmem lazım bi wd40 alsam onunla bi temizlesem sonrada bi cila çeksem bu işi halledebilirmiyim acaba?

Sisibar'ı görebilirsin tabiki. 2 model var uzun ve kısa tip. Ayrıca Polisaj Cilası Pası önlemek için ve parlatmak için oluşan pasları çıkarmak için değil dediğin gibi önce oluşmuş pasları iyice temizledikten sonra kullanabilirsin.

GURAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SÜPERLİGHT 150
    ergeser arkadaşımız gene yok ortalarda herhalde ama telefon numarası olan varmı ergeser arkadaşımızın

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    evet arkadaşlar LASTİKLERİNİZE SAKIN GÜVENMEYİN nedenmi bu pazar günü yaşadığım tecrübeyle sabittirki lastiklerimiz çok çok çok dandik pazar günü bizim ekiple kütahya-dursunbey gezisi yaptık gittiğimiz yol virajlı ve dağ yoluydu yani tam motosiklet yolu yolda yaklaşık 80 derecelik bir viraja geldiğimizde sola doğru dönerken bizim arka lastik cırt kaydı toparlamaya çalışırken virajın kenarındaki kumada deyince lastik paat ben motoru sol tarafa yatırmış bir şekilde yerde ayağa kalktığımda 150 metrelik uçurumla aramda sadece bariyerler vardı allahtan yavaştık 30 la falan gidiyodum neyse motoru kaldırdım baktım ön cam kırık başka çizik bile yok bi yerinde çok sevindim benimse elde ufak bir çizik başka bişey yok şükür yola devam 400 km yol yaptık gezdik geldik çok güzeldi ama şuda bir gerçek motor koruma demiri en önemli parça yoksa hem motor hemde ben bu kadar ucuz atlatamazdıık bu kazayı şimdi ilk işim gidip lastik almak allah hiç birinize böyle bi tecrübe yaşatmasın imkanı olan herkes bence hemen lastikleri değiştirsin arkadaşlar
    .................::hakem1::.....

Motosikleti
    lastık lerınızı degıstırıyorsunuz ama havasını ne sıklıkla kontrol edıyorsunuz?
    bugun sabah dukkan yıkayan salaklar butun suyu yola boca etmısler ıkı kere asfaltın bırden edırne peynırı kıvamı aldıgını hıssettım zemınde ıslaklık gordugunuzde panık yapmayın anı manevra ve hızlanma/yavaslama yapmaktan kacının sonucları sevımsız olabılır hıc bırseye geregınden fazla guvenmeyın

Motosikleti
    ODWOLF geçmiş olsun Bende motoru aldıktan 2 gün sonra Veznecilerde ıslak bir zeminde arka frene dokunur dokunmaz yan yatmış ve yerde 3-5 metre sürüklenmiştim motoru ve sol bacağı koruma demiri kurtarmıştı O nedenle hemen gidip lastiklerimi değiştirdim ne kadar gereksiz şeylere ne kadar çok para veriyoruz bence üzerinde canımızı taşıdığımız bir makinaya 200 ytl gibi bir rakam hiçte fazla değil.Hemen lastiklerinizi değiştirmenizi tavsiye ediyorum.Yalnız basınçları kontrol etmek ve bizim lastiklere hava basmak tuhaf siboplarımızdan dolayı oldukça güç maalesef

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Yusuf hocam sağol,sl deki siboplar anormaldi araya bişey girmiyor. Oldwolf geçmiş olsun. Hocam sendeki lastiklerin modelini yazarsan bende o modelin üzerinde dururum.

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    teşekkür ederim arkadaşlar sağolun bende araştırdım biraz pirelli ve dunlop marka lastikler buldum bizim motora göre pirelli çifti 120 ytl dunlop 140 ikisinden birini alıcam yusuf hocam çok haklı canımızı taşıyan iki tekere bi miktar para ayırmak gerçekten gerekli ona buna verip duruyoruz o kadar para masraf ediyoruz ama güvenliğimizi sağlıycak şeylerde mırın kırın ediyoruz işte hepimiz
    .................::hakem1::.....

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    Alıntı oldwolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim arkadaşlar sağolun bende araştırdım biraz pirelli ve dunlop marka lastikler buldum bizim motora göre pirelli çifti 120 ytl dunlop 140 ikisinden birini alıcam yusuf hocam çok haklı canımızı taşıyan iki tekere bi miktar para ayırmak gerçekten gerekli ona buna verip duruyoruz o kadar para masraf ediyoruz ama güvenliğimizi sağlıycak şeylerde mırın kırın ediyoruz işte hepimiz
    buradaki rakamlar doğrumu acaba? doğruysa nerede bu fiyata bu lastikler bende alıcam uygun bi fiyat...

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı oldwolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmir girne motomax metzellerin çifti için 140 yuro dediğinden beri cüzdana ayar yapıyorum bu ay ortasında da alacaktım. lâkin verdiğiniz rakamlar iç açıcı. performans nasıl? yani virajda vites küçültme ve arka fren dokunuşundaki tepkileri? makinenin üzerindeki orjinali anında "S" çizdiriyor da...
    pirelli için baktım da öyle bir fiyat ve lastik bulamadım?'

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler