Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    resim atarsan fuardan çektiklerinizi belki taklit yaptırır takarız çantaları. mersin mt de hepimizde dizlik var çok faydalı

3. viteste 60 heralde

arkadaşlar bizim ölçülerdeki camt fiyatlarından haberi olan varmı yaa bu lastikleri şişirmek bile mesele tencere kapağı misali geniş tutmuşlar mühendisler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SUPERLIGHT 150
    Çanta fikirleriniz için teşekkürler. Bu konu üzerinde biraz daha düşüneyim...

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    jameika gece_ nin motor harbıden manyak gıdıyo ben de yusuf hoca da yetısemedık ben bıraz kastırdım halıc e ınerken 95 ı gececek gıbı oldu ama guvenmedım bıde kızım geldı gozumun onune yav arabayla 200 e dayadım daha olsa gıdıcem ama bu motorla 90 bıle fazla tıtresım cok fazla en temızı 70-80 arası tatlı tatlı gezmek bıde gece_ hep acık yolda kullanıyo benım 5. vitese cıktıgım sayılı desem yerı atesleme de bı haller var zaten c.tesı fuar a mı gıdeyım usta ya mı bılmıyorum
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Hız meselesi için bende fikrimi belirteyim Gece'nin motoru sl falan değil başka bişey yada marifet Gece'de Cobaltla geçen gün peşindeydik yardırdı gitti valla nasıl oldu bende anlamadım Cobalt biraz yakaladı sanırım ama ben ikisinide yakalayamadım 90'ı geçmiyo benimkisi kesin karar verdim. Benimde gaza bastığımda oğlum aklıma gelir hep yavaşlarım.

Gece bizi ekti gitti ilerde sağa çekmiş birde sigara yakmış son nefesini çekerken yetişebildik kendisine.

Ama bu alet fazla hızlı gitmiyor zaten zevk motoru hız değil alırken bunun bilincinde olmak lazım.

Cobalt bu light bar meselesini ne yapacaksın cumartesi Menderese gidecekmisin?
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    galiba ctesi menderes pazar fuar yapcam

Motosikleti
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    galiba ctesi menderes pazar fuar yapcam
    Okey . Haberleşiriz o zaman bende şu sis meselesini halletmek istiyorum .
    Jamaika arka teker nasıl çıktı gitti ya anlamadım.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı kabuto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanzimo biraz bilgi wersene sana zahmet fuar elmadagda dimi yanlis bilmiyorum??

we fuarda ne kadar motor war senekler neler buyukmu kucukmıu biraz bilgi werirmisin
    lütfü kırdar. açık hava tiyatrosunun orada. adet olarak fena değil. Bayağı motor var. çin malı 3 milyarlık chooperlardan, harley davidson a kadar yelpaze. fuarın kapısına park etmiş bi o kadar daha var tabi

"resim atarsan fuardan çektiklerinizi belki taklit yaptırır takarız çantaları." ....

fotoğraf makinamı unuttum. sakinken çekemedik foto şimdi, pazar kalabalıkta uğraş bakalım. ama çantaları beğendim. bilhassa onları çekeyim. bi aksilik olmazsa tabi.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  Popüler başlıklardaki mesajlar Moderatorler tarafından takip edilmektedir, belli bir zaman içinde önemini yitiren ve başlığı şişiren mesajlar bir düzene sokmak için Moderatorler tarafından silinir. Genelde bu silinen mesajlar başlıkla ilgili olmayan ve silinse dahi başlığın içeriğine herhangi bir zarar ve yararı olmayan mesajlardır. Burada amaç üyelerin bu konu hakkında bilgi almak için bu başlığa girdiklerinde %50 si boş muhabbet olan 20 sayfayı okuyacaklarına %100 ü bilgi ve deneyim dolu olan 10 başlığı yorulmadan ve sıkılmadan okumalarıdır.

Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda ; Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek, Üyeler Hakkında Gereken Yapılacaktır!
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    beyler sımdı hangınıze cvp vereyım ilk basta cobalt,balayyusuf motoru baya övmusunuz tskler helekı balayyusuf o keeway degıl baska bı motor demısya harbı guldum yanı cobalt benı yakalayamadıkı nerdeee ben yanından yardırarark gecerken el salladım bastım gıttım mola verdım sıgaram tam bıtıyordu aa bı baktım bunlar yenı gelmıs işin sırrı olinde 2 kere rafine

ömersun bosa zor gecme olayı bende de var ama onun bı taktıgı var
    bu söledıklerımı aynı anda yapıcaksın ok: gaz verıceksın debrıaja yarım fln basıcaksın ve vıtesı bosa atıcaksın sonra şak dıye gecıcek
    ya tanzımo su dızlıgı merak ettım aslında fuarada maalesef gıdemıcem

bu arada anadolu yakasında oturan arkadaslarım bu aksam bostancı beers ta bulusma var siddetle beklıyorum bak keeway konvoyu yapalım

ergeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway SL 150
    gece özelden yazdım.konturolet dişliyi yolladım.

bugün servise ugradım sol sinyaller çalışmıyordu. flaşör degişmesi gerekiyormuş.garantiden motomax tan istediler bakalım motomax karşılıyacakmı.servis karşılaması lazım dedi.

biraz muhabet ettik ustaile gel senin dişliyi büyütelim dedi.zararlarını sordum yok dedi gidişatı titreşimi uzaması her şeyi degişcek dedi.daha önce başka markalara yapmış cok güzel oldu dedi. bende dayanamayıp degiştirdigimi söyledim.motoru alıp birtur attı. geldiginde ustanın yüzü gülüyordu bayıldım dedi tek kelime ile harika olmuş dedi.

Motosikleti
    saol ergeser kardes özelden msj gelmedı ama telden konustuk zaten eyw
    ustayı mat ettın yanı

Motosikleti
    keeway SL 150
    ustayı mat ettik
    motor garan tiden cıkcakmı diye sordum ne alakası var dedi garanti devam ediyor.dedi

Motosikleti
    yaw tabıkı neden cıksınkı garantıden sadece cıkarsa o parca cıkar garantıden

Motosikleti
    sonucta usta demıyomu fırmaya bu motor/parca garantıden degısır dıye

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    Arkadaşlar eski bir super lightçı biri olarak,bir sorunum var,siz bayağı uğraşıyorsunuz,yardımcı olursanız sevinirim,brinci vitesdeki dişli aşınmış ve geçmiyor,firma bunun garanti dahilinde olmadığını söylüyor,başınıza böyle bir şey geldimi,dişlileri nerede değiştirebiliyoruz.

herkese saygılar.
    KIÇI MOTORUN SELESİNE DEĞEN HERKES ARTIK MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİDİR.

Motosikleti
    keeway SL 150
    borty
    bizim bahsettigimiz şanzıman cıkışındaki zincirin dişlisi. senin bahsettigin şanzımanın içindeki ama garanti dolmadıysa hertürlü degiştirmek zorunda yine degiştirmiyosa tüketiçiler dernegine müracat edersen hemen sonuç alırsın

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Aşınma payı olan parçalar maalesef garanti dışıdır. şu dişli olayı tavsiyemin memnuniyetle yayılması çok sevindirici.
    tanzimo dostum resimleri bekliyoruz sağolasın.
    ERGESER BU ARADA MOTOMAX TA EN ZOR BULACAĞIN 2 PARÇA ÇAMURLUK VE FLAŞÖR!!!

Motosikleti
    vala hıc basıma öle bı dert gelmedı, banada öle gelıyor asınma olayının garantıye gırmıcegını pek sanmam ama umarım gırer.

Motosikleti
    Sl inin koltuğunu değiştiren arkadaş varmı hiç içinizde, oturma yerini pek beğenmiyorum bütün değil bağımsız olsun istiyorum yapan bir arkadaş varsa paylaşırsa sevinirim.

Herkese iyi akşamlar!
    İbrahim abi, ben sana boşa geçmeyi sordum da, abi motor stop ettiğinde boşu bolmakta zorlanıyorum ben. Çalışırken pek sorun olmuyor.
    Birde bence bizim motorların tek eksiği, boşa almadan çalışmaması.
    Birçok motorda böyle bir kural yok, isterse 5. viteste olsun yine de çalışıyor.
    Bununla ilgili bir düzenleme olur mu acaba, bunu yapabilecek usta var mıdır?
    Benim motor zaman zaman yolda stop ediyor ve ben boşa geçirene kadar motor da duruyor, arkamda araba varsa kornaya basarak, içinden sövüyor.
    Yani arada böyle rezillikler yaşıyorum.
    Şimdi siz; "Sen kaldırmayı bilmiyorsundur filan" diyebilirsiniz ama hakikaten sorun ebnde değil, arada stop ediyor.
    Geçenlerde çözdüm sanıyordum, devrini yükseltmiştim ama, şimdi yine yapıyor.
    Heran tetikteyim anlayacağınız stop edecek diye.
    Ama viteste de çalışıyor olsa debraja basınca, hiç sıkıntı çekmicem.
    Yardımcı olsanız bana, çok iyi olacak.
    Herkese kazasız belasız sürüşler!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler