Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Konuyu Toplam 13 Üye okuyor. (8 Kayıtlı üye ve 5 Misafir)
    mete_han, ethemm76+, zenon, aykan+, warlike41, tikos, AydoganX, alp_tunay+

canlandı topac ne güzel...

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu motor işine gönül verenler. senelerini verenler inanın ilerki senelerde de bedenen ve ruhen çok çok sağlılklı oluyorlar. Belkide bu, yani yaptığımız, yaşantımızın içinde aktif olarak motosiklet kullanmak güzel bi spor.
    bayılıyorum bu felsefi tarafına kanka...şiir gibi yazıyosun...

Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok kırıldım abi italyana biniyoruz diye kınıyorsun
    kanka bir zamnalar hayalini kurdum o makinanın...nasip olmadı...düşün yani bende olsa senin makina 250.000 görür...

Doğru diyon Çantanın hemen önüne, artçının oturduğu yere koyucak çantaya dayayıp ahtopotla bağlamak daha sağlıklı olurdsu ama, bi dahaki sefere işim düşürse böyle yapıcam. Ama su firması değiştirdim. Şimdiki firma adresimi biliyormuş. Herhalde bi daha motorla su taşımam gerekmiyecek
    zaten bir kere yaparsın o fantaziyi çanta kırılır sonra taşıyacak çantan olmaz...nedne risk alırsın kanka...max taşıma kapasitesi 5 kg...hadi Türküz 7-8 kiloya kadar dayanır zorlanırız...ama damacanadaki su kaç kilokine...birde mevzu ağırlıkta değil...mevzu dengesiz yükte...

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF de hangi rengi secmeli? Kullanım kolaylığı olarak hangisi daha iyidir? Renkler ve zevkler tartışılmaz ama sizin fikriniz ne benim gönlüm siyahta acıkcası ama cok titiz olmak gerekcek sanirin.
    siyah aldım ama keşke BORDO alaydım dedim...Borda dagha şık geliyor bana çamuru kapatıyor...

warlıke botlar çok şık yav ss için sanki...

aykan döndün yuvaya nihayet...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    warlike41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi günlerde kullan, ne kadara aldın ? Gayet kaliteli bi şeye benziyor.
    saolasın abi,feyzoglndan aldm 380tl,150 ye almıstım bitane 1 hafta kullandım yanları açıldı bende geri yolladım bununla değiştirdm

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44104

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:48 ----------

@metehan

evet abi ss içn ama çok hosuma gitti almısken güzel bişe alıyım dedim,zaten yaza inş nasip olrsa büyük motor düsünüyorm

Motosikleti
    warlıke nedense bilinmez bizim motoru hor görüyorum ve böyle ciks aksesuarları makinama layık göremiyorum...belki ezik bir duygu ama sanki bu donanımlar büyük makinalar için üretilmiş...enteresan bir duygu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa

Siyah renk kiri çok fazla belli ediyor, motor az bile kirli olsu çok kötü görünüyor, siyah motoru temiz tutmak ve (way cam gibi be) diyebilmek için adam gibi temizlemen lazım. Ama kırmızı böyle değil. Temiz tutmak, veya en azından böyle hissetmek daha kolay. Gece fark edilmek, görünür olmak açısından da kırmızı bence daha iyi gibi. Hoş tabi gece görünmüyoruz ama karanlıkta kırmızı farkedilmek açısından sanki daha iyi olur gibi düşünüyorum.
    Valla bayiye gittiğimde 2 siyah 10 kırmızı vardı tabi kapalı 0 gıcır gıcır gözüm kaldı :D ama sonra düşündüm ya denen bu kadar cok kırmızı var bendemi bir sorun var dedim ama tecrube diyor ki kırmızı daha albenili en azından uzun vadede Beyazı yada grisi olsa tam super olurdu ama
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    CBF de hangi rengi secmeli? Kullanım kolaylığı olarak hangisi daha iyidir? Renkler ve zevkler tartışılmaz ama sizin fikriniz ne benim gönlüm siyahta acıkcası ama cok titiz olmak gerekcek sanirin.
    Ben mavi almıştım, hiç kimse beyenmiyor bu rengi, benim hoşuma bile gitmişti bi ara, ancak gelen yoğun tepkilerden dolayı sattık motoru, tabi renk için değil o ara gelen 2007 dandik partilerden dolayı, şimdi bordo alacağım tekrar alırsam bence bordoyu tercih et..siyahın bakımı çok zor bide çabuk soluyor gibime geldi..

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    warlıke nedense bilinmez bizim motoru hor görüyorum ve böyle ciks aksesuarları makinama layık göremiyorum...belki ezik bir duygu ama sanki bu donanımlar büyük makinalar için üretilmiş...enteresan bir duygu...
    walla arkadaslarımda hep öle dediler abi bu motora çok fazla diye ama cbf görüntü olarak benm çok hosuma gidiyo üstüne her tarz yakısıo bence,mesela dısarda ethem abiyi fln görüorm cbf 150yle çok hos gözüküo arada binaların camlarndan kendimede bakıorm :D seviyorum cbf i

Motosikleti
    aslında önemli olan koruma...çoğumuzda bot yok...ayak kırılmaları sakatlık çok ciddi riskler...sen doğrusunu yapmışsın...

aslında önemli olan koruma...çoğumuzda bot yok...ayak kırılmaları sakatlık çok ciddi riskler...sen doğrusunu yapmışsın...
    evet koruma çok önemli,vucudn her bölgesi önemli kıymetini bi sakatlık olnca anlıyoruz,Allah kmseye kaza bela vermesn

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı warlike41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet koruma çok önemli,vucudn her bölgesi önemli kıymetini bi sakatlık olnca anlıyoruz,Allah kmseye kaza bela vermesn
    Valla gecen ayağımı burktum 15 gün yattım o zamana kadar ayağımın olduğunun farkında değilmişim. Allah kimseye yaşatasın...

Renk konusunda da bende mi bordro alsam acaba?

Valla gecen ayağımı burktum 15 gün yattım o zamana kadar ayağımın olduğunun farkında değilmişim. Allah kimseye yaşatasın...

benmde belim sakatlanmıstı aynı senin gibi bende ozaman farkına vardm.

bana kalırsa bordo al,bende siyah çok sewerm ama siyah çok cabk krleniyo bordo pis olsa bile parlıo bi garip zaten renk olarakta gayet güzel bordoda

Motosikleti

kanka benim sol ayağım nedeni bilinmez sürekli burkulur...yürürken dengesiz bir basış olursa hiç affetmez direkt ortopedilik olurum...burkulmayla bu acı yaşanıyorsa kırılmayla kimbilir ne acı çekeriz...benimki kronik...

kazalarda yüksek adrenalin sayesinde o an sıcağı sıcağına ne olduğunu anlayamayız...bedenimizin bize yaptığı belkide en güzel jest bu...

Allah yaşatmasın kaza bela...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:38 ----------

birde sırt korumalığı kullanmak şart...çok önemli...

Motosikleti
    Honda nc700xa
    kanka benim sol ayağım nedeni bilinmez sürekli burkulur...yürürken dengesiz bir basış olursa hiç affetmez direkt ortopedilik olurum...burkulmayla bu acı yaşanıyorsa kırılmayla kimbilir ne acı çekeriz...benimki kronik...
    Bende ilkokul 5 de ayağımı bir burktum sormayın o günden beri her hafta birkere burkarım ama en son cok ciddi oldu oda düz yolda sayılır. Artık nasıl burkulduysada sıcağı soğunu bilmem ama bacağım koptu dedim marketten geliyorduk ellerim yüklüydü market servisinden inerken kaldırım kurukmış olan oldu...

ya sırt koruması dedinde Metehan abi mont almaya gittim dirseklikler sırtlık dedikleri kalın sünger sanki onların koruma ozelikleri var mı? ben sert birseş bekliyordum Montun markası Held ti.

Motosikleti
    Bende ilkokul 5 de ayağımı bir burktum sormayın o günden beri her hafta birkere burkarım ama en son cok ciddi oldu oda düz yolda sayılır. Artık nasıl burkulduysada sıcağı soğunu bilmem ama bacağım koptu dedim marketten geliyorduk ellerim yüklüydü market servisinden inerken kaldırım kurukmış olan oldu...

ya sırt koruması dedinde Metehan abi mont almaya gittim dirseklikler sırtlık dedikleri kalın sünger sanki onların koruma ozelikleri var mı? ben sert birseş bekliyordum Montun markası Held ti.
    Held dikim işçiliği ve kumaş kalitesinde 1 numara...sağlam mal...ama korumalar yalan...

montun sırtındaki şey mouse pad hesabı dandirik bişey...

benm montunda sırt korumasının ce onayı yok ince bi koruma war,sırtta çok önemli nasıl olcak bilmiorm,korumalar öle oluo zaten benm bildiğim kaln sünger

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:29 ----------

Held dikim işçiliği ve kumaş kalitesinde 1 numara...sağlam mal...ama korumalar yalan...

haha aynen benm sırt korumasıda aynı :D

Motosikleti
    Honda nc700xa

valla aynen cok sasırdım darbeden korumaz kesinlikle ama duz semine yumsak iniş sağlar ancak

Motosikleti
    CBF250
    mete_han Nickli Üyeden Alıntı
    kanka bir zamnalar hayalini kurdum o makinanın...nasip olmadı...düşün yani bende olsa senin makina 250.000 görür...

Abi istediğin zaman al makine senin keyfine bak yani...
    Kısmetse bizdede 100 bin görür abi uzun ömürlü binicem düşün kasko bile yaptırdım. Nasip kısmet oldu ama bankadan kredi çekerek aldım yoksa para nerde bizde ....
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti
    transalp yavrusu
    selam cbf alemi nasıl gidiyor hayat, renk konusuna gelince siyah renk daha bi ahenk katıyor motora bence zevk meselesi tabi
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    benm montunda sırt korumasının ce onayı yok ince bi koruma war,sırtta çok önemli nasıl olcak bilmiorm,korumalar öle oluo zaten benm bildiğim kaln sünger

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:29 ----------

haha aynen benm sırt korumasıda aynı :D

valla aynen cok sasırdım darbeden korumaz kesinlikle ama duz semine yumsak iniş sağlar ancak

Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B]
    Abi istediğin zaman al makine senin keyfine bak yani...
    Kısmetse bizdede 100 bin görür abi uzun ömürlü binicem düşün kasko bile yaptırdım. Nasip kısmet oldu ama bankadan kredi çekerek aldım yoksa para nerde bizde ....
    biliyorum kanka istediğim zaman makina benim...

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Slm abilerim. Satılık Temiz cbf arıyorum. Saygılar..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    kendi adına konuş köfte star
    bende var. yok yok bakkaliyesi gibiyimdir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:57 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:59 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:00 ----------

Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler