Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBF150 (2011)siyah
    Alıntı sezginkalkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DUROlar çöpte.
    İllallah ettiğim durolardan bugün itibariyle kurtuldum..ve 'orijinalinden şaşarak' hem ön hem arka için 90-90-18 boyutlarında michelin pilot sporty taktırdım..yaklaşık 50 km şehir içi ve Eskişehir çevre yolu dahil bir denedim.
    sonuç:
    1- Allah michelin den razı olsun
    2- yeni lastiklerle kullanmaya başladığımda biraz garip geldi, bizim motosikletler için on numara yol tutş ve viraj hakimiyeti sağlıyor.
    3- ön tekere büyük ebat taktırdım. faydası oldumu, bence şimdilik olmuş gözüküyor, en azından virajlarda hissediliyor..zararı oldumu?, son hız da falan bir eksilme-artma olmadı, ama yakıtta olurmu onu bilemem. uzun soluklu denemek lazım..ben pek sanmıyorum bir etkisi olacağını.
    4- psikolojik te olabilir ama insan hakkaten güvende hissediyor kendini.

arkadaşlar eğer michelin taktırmak isteyen varsa bence hem öne hem arkaya 90-90-18 gayet güzel oluyor.denedim, bir sıkıntı yok..ybr125 olan bir arkadaşıma da taktırtdım, aynı durumlar onun içinde geçerli.
    günaydınlar sezgin bey,lastikleriniz hayırlı olsun,nereden aldınız ve kaç para unu bildirirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    DUROlar çöpte.
    İllallah ettiğim durolardan bugün itibariyle kurtuldum..ve 'orijinalinden şaşarak' hem ön hem arka için 90-90-18 boyutlarında michelin pilot sporty taktırdım..yaklaşık 50 km şehir içi ve Eskişehir çevre yolu dahil bir denedim.
    sonuç:
    1- Allah michelin den razı olsun
    2- yeni lastiklerle kullanmaya başladığımda biraz garip geldi, bizim motosikletler için on numara yol tutş ve viraj hakimiyeti sağlıyor.
    3- ön tekere büyük ebat taktırdım. faydası oldumu, bence şimdilik olmuş gözüküyor, en azından virajlarda hissediliyor..zararı oldumu?, son hız da falan bir eksilme-artma olmadı, ama yakıtta olurmu onu bilemem. uzun soluklu denemek lazım..ben pek sanmıyorum bir etkisi olacağını.
    4- psikolojik te olabilir ama insan hakkaten güvende hissediyor kendini.

arkadaşlar eğer michelin taktırmak isteyen varsa bence hem öne hem arkaya 90-90-18 gayet güzel oluyor.denedim, bir sıkıntı yok..ybr125 olan bir arkadaşıma da taktırtdım, aynı durumlar onun içinde geçerli.
    Tekeriniz düz bassın ....

yaklaşık 5 senedir Michelin lastik kullanıyorum perfonmansından çok memnunum ön,arka 90/90-18 olur neden olmasın ama 2,75/18 ön 90/90-18 arka olarak daha iyi performans alırsınız ve gidon daha rahat hareket eder.
    lastiklerinizin rodaj aşamasını (500km) bitirdikten sonra alacağınız yol tutuşu çok daha verimli olacaktır kazasız sürüşler dilerim ....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:24 ----------

Alıntı isa_özdere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Birkaç sorum olacaktı:
    oncelikle hondanın bakımlarını illaki honda yetkili servisinde mi yaptırmak gerekiyor?Benim bulunduğum ilde honda yetkili bayi yok,hatta bulunduğum bölgede yetkili bayi yok
    Diğer sorum ise 2 kask alabilen çantalar ,arkada çok mu kötü duruyor?motorun görünüşünü bozuyor mu?hatta resmi olan varsa eklerse sevinirim.
    teşekkürler
    eğer motorun garanti kapsamındaysa kesinlikle Honda yetkili servisi olması lazım

ama bulunduğum yerde Honda servisi yok diyorsun o iş biraz karışık zira garanti kapsamında olupda normal bir tamirciye baktırırsan garantiden çıkar
    ben sana Honda müşteri ilşkilerinin telefonunu vereyim bir ara durumunu belirt en iyi açıklamayı oınlar yapacaktır 0216 234 66 32 umarım bir çözüm bulursunuz ...

bende 46 lt kappa var gayet normal duruyor ama inan 2 adet kask alıyormu denemedim genelde 1 tane bile kask'a yer olmuyor
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    asil 17,

çankaya tarafında oturuyorum. Allah kavuştursun, hayırlı teskereler.

kizilkurt,

bruce ve ben en cilalı motorlar klasmanında öndeyiz. 2 senelik motorlarımız seninki gibi. senden de aynı performansı bekliyoruz Allah nazardan saklasın.

yepyeni motorlarınıza sakın pasta uygulamayın. sadece pastasız cila.

mert06, otuzdört,

yağın SJ sınıfı olacak. servislere bırakırsan SG koyar. Kitapçığına bak.

bizim mucit gibi cevaplamışım he
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı otuzdört adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acil yardım lütfen.

sıfır aldığım motor 500 km ye yaklaştı. ben yağını değiştirmek istiyorum.

hangi yağ???

birde serviste mi yaptırmam lazım illa, yağı alıp bizim burdaki herhangi bi ustaya değiştirsem garanti kapsamı dışına çıkarmı????

teşekkürler
    Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullan.....

kardeşim yağ değişimi için 500 km erken 1000 km bakımın olacak o zaman yetkili serviste zaten değiştiriler yağını ...

yağ almana gerek yok yetkili servis harici bakım yaptırırsan garanti kapsamından çıkar ...
    Drift Religion

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    AydoğanX ve Jr , bi buluşma ayarlayamadık. eksikleri ( hatta fazlalıkları) tamamlamaya devam ediyorum. dün zincir temizleme aparatı geldi, bugünde top case gelecek ( 175 lira 35litre kappa). zincir temizleme aparatında fırçaları zincir ebatına göre kesmek gerekiyor onu ve çanta montajını yapacağım bugün. kargonun keyfini bekliyorum. 13-17 arası gelir dediler. sırada otomatik zincir yağlama olayı ile sizle buluşuncada vites göstergesi ile saat olayı hallolacak inş.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ahmet abi o kadar para vermemeni önermiştim çantaya ama sen bilirsin.

havalar düzelemedi ki. en son 1 ay önce motor kullandım. her haftasonu yağmur çamur.

zincir yağlama aparatına bizim motorlarda gerek yok zaten 25 tl zincir 3 sene rahat gider. benim 2 sene oldu daha uzamadı. fazla akar jantı rezil eder falan, gerek yok.

saat konusunda da motomax'te ucuz dandik ticari tipi saatler var ama hiç takma daha iyi.

ben bisikletler için yapılmış bir aparat taktım. üzerinde saat kronometre hız göstergesi falan var. hız göstergesi normalde aparat ile çalışıp manyetik olarak okuyor. ben o aparatı takmadım ama hız göstergesi, motoru çalıştırdığın anda manyetik alandan etkilenip 99,9'a çakıyor orada kalıyor. sadece saat fonksiyonunu kullanıyorum. yani demek istediğim bisiklet için yapılmış aparatlar daha şık olduğu için onlardan kullanabilirsin.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abi o kadar para vermemeni önermiştim çantaya ama sen bilirsin.

havalar düzelemedi ki. en son 1 ay önce motor kullandım. her haftasonu yağmur çamur.

zincir yağlama aparatına bizim motorlarda gerek yok zaten 25 tl zincir 3 sene rahat gider. benim 2 sene oldu daha uzamadı. fazla akar jantı rezil eder falan, gerek yok.

saat konusunda da motomax'te ucuz dandik ticari tipi saatler var ama hiç takma daha iyi.

ben bisikletler için yapılmış bir aparat taktım. üzerinde saat kronometre hız göstergesi falan var. hız göstergesi normalde aparat ile çalışıp manyetik olarak okuyor. ben o aparatı takmadım ama hız göstergesi, motoru çalıştırdığın anda manyetik alandan etkilenip 99,9'a çakıyor orada kalıyor. sadece saat fonksiyonunu kullanıyorum. yani demek istediğim bisiklet için yapılmış aparatlar daha şık olduğu için onlardan kullanabilirsin.
    o çantalara bakmıştım çok dandikti dostum. saat olayınıda vites göstergesi ile birlikte kutulama peşindeyim. bağlantı için eski bi cbf ile kıyaslamam lazım yeniyi. 1-2 ölçüm gerekecek voltmetre ile. şık bişey yapalım yapmışken.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    [QUOTE=jr.;2321870]asil 17,

bruce ve ben en cilalı motorlar klasmanında öndeyiz. 2 senelik motorlarımız seninki gibi. senden de aynı performansı bekliyoruz Allah nazardan saklasın.

teşekkürler Jr.kardeşim,sen cila cila diye diye benide kıskandırdın şimdi motor acık tozlu yada mat durunca kıl oluyorum yaa....[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:20 ----------

Ben saat olarak bu gördüğünüz minibüsçülerin kullandığı saati aldım 1,5 TL ye ve cırcır kelepçeyle gidona bağladım idare eder...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:25 ----------

URL=http://img861.imageshack.us/i/coolpix001068.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:27 ----------

Uploaded with ImageShack.us
    Hep Pür Dikkat...

Motosikleti
    honda cbf 150
    @ Bruce 65 o saat'e benzer birkaç tane'de ben aldım ama mağlesef çok çabuk bozuldular
    Drift Religion

tayfun2609 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 2011
    arkadaşlar yarın sabah saat 11-12 gibi karaburuna hareket etmeyi düşünüyorum katılmak isteyen arkadaşları beklerim... maksat sürüş yapmak ve karadeniz havası almak. önerilere ve farklı güzergahlara açığım....

sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    Alıntı asil17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydınlar sezgin bey,lastikleriniz hayırlı olsun,nereden aldınız ve kaç para unu bildirirseniz sevinirim.
    buradaki servisim getirtti ama nereden getirtti inan bilmiyorum..ön ve arka 90-90-18, takım olarak 160 liraya geldi..ve tarihleri de 2010 un 48. haftası, yani eski tarihli değil ve uygun fiyat..toptancı tanıdık sanırım :D
    gerçekten tavsiye ederim..

@aparat

hocam valla, her gün kullanıyorum, evet gidonda biraz sertlik oldu fakat, yol tutuş konusu doğruymuş ön 90-90 olunca virajlara daha rahat ve daha fazla yatırarak giriliyor..bunu özellikle test ettim
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

Motosikleti
    HONDA CBF150 (2011)siyah
    buradaki servisim getirtti ama nereden getirtti inan bilmiyorum..ön ve arka 90-90-18, takım olarak 160 liraya geldi..ve tarihleri de 2010 un 48. haftası, yani eski tarihli değil ve uygun fiyat..toptancı tanıdık sanırım :D
    gerçekten tavsiye ederim..

@aparat

hocam valla, her gün kullanıyorum, evet gidonda biraz sertlik oldu fakat, yol tutuş konusu doğruymuş ön 90-90 olunca virajlara daha rahat ve daha fazla yatırarak giriliyor..bunu özellikle test ettim
    cevabın için teşekkürler sezgin bey
    ben internetten mihelin lstikleri ithal eden firmayı bulup aramıştım 1 ay falan oldu motorumun siparişini verdiğimdede elimizde yok nisan ayında gelicek 165 tl ön ve arka demişti ama orjinal ebatlarında miçhelin sporty lere.evt bu lastiklerin çok kaliteli olduğunun farkındayım bende motorum gelince hemen değiştirecektim ama bu arada cbr 250 yide takip ediyordum ki gördüm aşık oldum makinaya,salı gün çanakkale honda ile görüşücem belkide cbf 150 yi iptal edip cbr250 alacağım.
    cbf 150 gerçekten çok rahat konforlu süpper alet amma cbr250 de ben motorum diyor vede almışekn onu alayım bidaha değiştirme derdim olmasın diyorum.
    hayırlısıyla salı gün belli olucak hangisi nasipse o olsun,Allah hepimize kazasız cezasız sürüşler nasip etsin,çanakkale tarafına yolunuz düşerse haberim olsun slmlr hoşcakalın.

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Alıntı necdet_vv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu resmi görünce dreksiyonun ne kadar içerde olduğunu yeniden anladım ve aynalarımızın arkayı net olarak kollarımızdan göstermemesini yeniden anladım ve 2010 cbf mde yaptığım gibi bunda da yapıcam yapılacak tek iş. direksyonun iç kısımlarıma direksyon demrini çizmesini önleyecek lastk veya kalın bez parçası ve ortasına br araba kaldıracı başlıyorsun döndürmye ve direksyonu her iki tarafa da 1'er cm. açıyorsun ve görüyorsun ki hem dreksiyon hakimiyetin rahatlamış hemde arkayı görmekte hiçbir sıkıntı kalmamış.
    Hakikaten bravo kutlarım dahiyane bir fikir ... uygulayacağımdan geğil,çünkü YBR aynası taktım daha önce belirttiğim gibi.Ama tek kaygı gidonun her iki yanının eşit miktarda açılması lazım...yoksa omurilikte problem yaratabilir uzun vadede...
    Hep Pür Dikkat...

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    @ Abolgi

Ben Cateye OS Km saati taktım, saat özelliği ve km saati özelliği gayet güzel çalışıyor. Ayrıca 120km ye kadar da gayet güzel ölçüm de yapabiliyor. Daha üstünü benim motor yapamadığından test edemedim Saat fonksiyonunun yanında günlük aylık haftalık senelik ne kadar yol yaptığını da hafızasında tutabiliyor ayrıca su geçirmiyor ve ayrıca sökülebiliyor

Kablolu modellerin geneli sorunsuz çalışabiliyormuş. Ben mıknastısı fren diskine yapıştırdım. Şu süper güçlü mıknatıslardan.

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    [QUOTE=aparat;2322000]@ Bruce 65 o saat'e benzer birkaç tane'de ben aldım ama mağlesef çok çabuk bozuldular

walla ben bir seneden fazla zamandır kullanıyorum birşey olmadı,yalnız yağmurlu günlerde takmıyorum...su teması nakavt eder...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:10 ----------

Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ Abolgi

Ben Cateye OS Km saati taktım, saat özelliği ve km saati özelliği gayet güzel çalışıyor. Ayrıca 120km ye kadar da gayet güzel ölçüm de yapabiliyor. Daha üstünü benim motor yapamadığından test edemedim Saat fonksiyonunun yanında günlük aylık haftalık senelik ne kadar yol yaptığını da hafızasında tutabiliyor ayrıca su geçirmiyor ve ayrıca sökülebiliyor

Kablolu modellerin geneli sorunsuz çalışabiliyormuş. Ben mıknastısı fren diskine yapıştırdım. Şu süper güçlü mıknatıslardan.
    Güzel bir aletmiş nerden temin ettin ? kolay bulunabilirse alalım...
    Hep Pür Dikkat...

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kizilkurt,

Sağol hocam zaten motorumu çok seviyorum hergün toz birikiyor üstünde ara sokak olmasına rağmen bu kadar toz nasıl iniyor hala anlam veremedim inşaat çalışmaları da yok ama.. Ben motorumu ne zaman satarım yada satışım kolay olsun diye değil motoruma keyifle nasıl binerim diye düşündüğümden ilk gün nasılsa öyle titiz kullanıyorum çamurluğun iç kısımlarındaki çamurları bile temizliyorum görünmeyecek yer olsa da

sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    Alıntı asil17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevabın için teşekkürler sezgin bey
    ben internetten mihelin lstikleri ithal eden firmayı bulup aramıştım 1 ay falan oldu motorumun siparişini verdiğimdede elimizde yok nisan ayında gelicek 165 tl ön ve arka demişti ama orjinal ebatlarında miçhelin sporty lere.evt bu lastiklerin çok kaliteli olduğunun farkındayım bende motorum gelince hemen değiştirecektim ama bu arada cbr 250 yide takip ediyordum ki gördüm aşık oldum makinaya,salı gün çanakkale honda ile görüşücem belkide cbf 150 yi iptal edip cbr250 alacağım.
    cbf 150 gerçekten çok rahat konforlu süpper alet amma cbr250 de ben motorum diyor vede almışekn onu alayım bidaha değiştirme derdim olmasın diyorum.
    hayırlısıyla salı gün belli olucak hangisi nasipse o olsun,Allah hepimize kazasız cezasız sürüşler nasip etsin,çanakkale tarafına yolunuz düşerse haberim olsun slmlr hoşcakalın.
    hocam cbr 250 yi bende fuarda inceledim..gerçekten güzel alet ve piyasada bir açığı karşılayacak gibi duruyor..cbr250 alırsanız sizin faydanıza olur, eğer daha öncede ufak cc motosiklet kullandıysanız, bir süre sonra cbf tatmin etmeyecektir..eğer sizinde yolunuz düşerse bu taraflara bende beklerim, her konuda yardımcı olabilirim.. öğrenciyiz zaten

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:55 ----------

Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ Abolgi

hocam bu aleti bende arıyorum,bulamadım, nereden ve nekadara temin ettiniz? merak ettim
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ya arkadaşlar motorda 1-2 olaya rasladım canımı sıktı sizdede oluyormu normalmi die sorucam 1-baya uzun bi bayır aşağı yolda başında boşa alıyorum bayır bitince hızım kesilmeden vitese geçmek istiyorum dielim 40km hızdayım debriyaja basıp 3 e atmak istiyorum fakat debriyaj basılı olmasına rahmen 2 vitesden geçemiyom gırrrrrrrrtt die ib sürtme sesi geliyor hemen bende boşta kalıyorum durucak kadar yavaslıyorum anca ole geçiyor yani boştayken hızlıysak durmakmı lazım illa 2-bazen 1den 2 ye atiyorum n yanmıyor motor 2 ye atıyor gaza basıyorum birden n ye düşüyor 3 kere başıma geldi boşa düşüyor buda normalmi benmi oturtamamış oluyorumo kilometreli saatlerden almak lazım görürsem alıcam:D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    HONDA CBF150 (2011)siyah
    hocam cbr 250 yi bende fuarda inceledim..gerçekten güzel alet ve piyasada bir açığı karşılayacak gibi duruyor..cbr250 alırsanız sizin faydanıza olur, eğer daha öncede ufak cc motosiklet kullandıysanız, bir süre sonra cbf tatmin etmeyecektir..eğer sizinde yolunuz düşerse bu taraflara bende beklerim, her konuda yardımcı olabilirim.. öğrenciyiz zaten
    yaşım 43 orta ikiye giderken babamın vsk 3 vitesli motoru vardı onunla başladım ve o gündür iyide binerim.o taraftan geçicem ama ailecek,oğlum ankarada asker 14 mayısta bitiriyor onu almaya gelicez cbr 250 yi en çokta oğlum istiyor bayan kuaförü kendisi tabiki onun derdinide anlıyorum ama nasip.cbr 250 de artçı pek rahat edemiyecek gibi görünüyor gidip izmirde bir inceliyeceğim ki bugün alan arkadaşta aynısını dedi o nedenlede cbf150 alıcam heralde buakşam öyle karar verdim,birde ben günlük şehir içi kullanıcam o nedenle fazla gelicek ama önümüzdeki sezon a birtanede cbr250 alırım kesinlikle,birde motorlar daha yeni alanlar kullansın bakalım tutucakmı tutmuyacakmı oda belirsiz.o nedenlede cbf 150 alacağım.motorun siparişini verdiğimde kappa30 lt çantamıda almıştım geldiğinde takkarım miçlen lastikleride isterim ki kesinlikle lastik çook önemli bence.
    saygılarımla
    hoşcakal
    slmlr

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar motorda 1-2 olaya rasladım canımı sıktı sizdede oluyormu normalmi die sorucam 1-baya uzun bi bayır aşağı yolda başında boşa alıyorum bayır bitince hızım kesilmeden vitese geçmek istiyorum dielim 40km hızdayım debriyaja basıp 3 e atmak istiyorum fakat debriyaj basılı olmasına rahmen 2 vitesden geçemiyom gırrrrrrrrtt die ib sürtme sesi geliyor hemen bende boşta kalıyorum durucak kadar yavaslıyorum anca ole geçiyor yani boştayken hızlıysak durmakmı lazım illa 2-bazen 1den 2 ye atiyorum n yanmıyor motor 2 ye atıyor gaza basıyorum birden n ye düşüyor 3 kere başıma geldi boşa düşüyor buda normalmi benmi oturtamamış oluyorumo kilometreli saatlerden almak lazım görürsem alıcam:D
    alperim ben de denedim bizim üniversitenin kampüsü 2 km kadar yokuş saldım boşta aynısını yaptım bende de o ses var onun sebebi (bilgim kadarıyla konuşayım) debriyaj hem yeteri kadar ayıramadığı için o hızda vites geçişi sert olur hızının 2. vitese uygun olması gerek transalp'te de aynısı oluyordu bu sorun değil varolan birşey sanırım o yüzden dert etme bence ve mümkünse motor kompresörüyle git hem senin can güvenliğin için hem de motor sağlığı için

Birşey daha ekleyeyim ben duroları çıkartmadım ama şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşatmadı, tabi yağmurlu havada kullanmadım ama kuru asfaltta yol tutuşu gayet güzel bayağı yatırdım hiç risk hissettirmedi yolu güzel tutuyor sıfır lastik olduğu için. bence en azından 2000 km ye kadar sorun çıkarmadan kullanılabilir çöpe atmaktan iyidir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler