Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meto Hacı, dün o kadar uykusuzdum ki telefonla konuşabilecek durumum dahi yoktu. Akşam 18:00 da evde oldum. 21:00 da servise binerek işe gitmem gerekiyordu. Ama gidemedim. İzin aldımMeto, Dün hiç uyumadığım ve 18:00 da evde olduğum için telefona bakamadım akşamda işe gidemedim. Aramışsın. Kusura bakma. Sabah aradığında da uyuyordum halen, anca şimdi kendimdeyim ve akşam işe gidebilicem.

Üsküdar' a gidemedik, Ümraniye içinde gezdik, ara ara Db ye uğradık ustalarla sohbet ettik. Böyle zaman geçti. Bi baktım hava kararıyor, aboo

Benim 20 bin bakımı sistemde görünüyormuş, Kasım beyin gözüne iklimemiş. Bakıma 18950 de girildiği için dikkatinden kaçmış. Kasım Bey de senin dediğin gibi servise 2000 km de bir gelinmesi gerektiğini yoksa Honda Merkez garanti ihtiyacı olduğunda kabul etmiyor dedi. Ama bende 4000 de bir servise girdiğim halde bana Adapazarı servis garantide bi problem olmadığını ve ne zaman gerekirse garantiden yararlanabildiğimi, en son da arka amortisörün sorgusuz sualsiz, zorluk çıkartılmadan değiştiğini söyleyince bu konuda ortak bi doğru yakalayamadık. Bu konuyu Honda Merkeze tel açıp sormak lazım. Servisler arasında uygulamada farklar var. Ama şimdi durumu benim gibi olanlar için konuşursak.
    2010 Eylül de garantim bitiyor. ben bu zamana kadar 13-15 bin rahat yaparım. 7 kere 2000 km de bir gittim diyelim Adapazarı servise garantiden çıkmasın diye yağ değişimi yaptırdım. .Ama bana en yakın servis bu ve 70 km uzaklıkta git gel 140 km. 15 tl benzin. 7 kere gitmiş olsam 7*15= 105 tl yapıyor. Ha bu Adapazarı servis için böyle, Buradan bir motorun DB ye gidip gelmesinin maliyetide minimum 30 tl. Yani bu yüzden zaten Eylül aynıda bitecek garanti için bu kadar kastırmayı düşünmüyorum. Ama sistemin doğrusu 2000 de bir gerçekten gidilmesi gerekliliği ise bu Honda merkezden müş. hizmetlerinden öğrenilir. (Servisler arası uygulama farkı var. Bu bakım aralığının prosedürü, doğrusu nedir ?) şeklinde sorulur. Buna göre en azından bundan sonra sıfır km alan arkadaşlar veya garanti kapsamında 2. el satın almış arkadaşlar buna göre hareket ederler. Ha bu arada Tayfun' un motoru için bakımları tam mı diye servis elamanı ile bi arkadaş kendi aralarında konuştular ve 4000 de bir bakıma gittiği halde (evet tam) cevabı verdiler. Ama motorun bundan önceki bakımı 8000 de yapılmıştı. Bu bakım ise 12 bin bakımı idi. Yani 4000 de bir bakıma girmiş bi motorla ilgili bakımları tam olarak söz edilirken, garantiye ihtiyac duyulan bir parça değişim ihtiyacı olduğunda neden 2000 de bir bakım söz konusu oluyor ve sorun çıkıyor anlamış değilim. Bu konu ile ilgili bakımlarını düzenli yaptıran arkadaşlarla dialokta olalım. Servis bakımına 4000 de bir gidenler ? 2000 de bir gidenler ? Yurdun farklı yerlerinde ikamet eden arkadaşlar ? Servisinizin uyguladığı, garanti kapsamının geçerliliği ve sürekliliği adına yapılması gerkli olan bakım aralığı 4000 mi 2000 mi ? Elimizde şimdi bir tane 4000, bir tane 2000 diyen servis var. Sizlerin servislerinizdeki uygulama nedir ? Şu işin doğrusunu bulalım. Bizden geçti artık ama garanti kapsamında yeni motor alan arkadaşlara yardımcı olmuş oluruz. Kimse madur olmasın. Uygulamanın doğrusu ve genelde uygulanan da 2000 de bir servis bakımı ise bunu da bilmiş oluruz.
    Ethem kardeş , bir uyarıda bulunayım aman yanlış anlama beni yazdıklarını zevkle okuyorum ama biraz yorucu oluyor.
    İnsan yukarıdaki yazı bloğunu görünce bir tırsıyor
    Uzun yazılarında aralarda bi kaç paragraf bırakarak yazarsan okuma açısından gözlerimiz daha az yorulur. Sadece tavsiye

Bizim buradaki servis ücretinin yüksekliğinden dolayı ve birazda elimden iş gelmesinden ötürü motorumun periyodik bakımlarını kendim yapıyorum. Kendimce büyük bir problem çıkartmazsa bana CBF150 2 yıl sonunda karda olacağım. İnşallah sıkıntı çekmem.

Buradaki servisin bana dediğide 4000'de bir servis bakımı var.
    Eğer çok kullanıyorsan motoru 2000'de bir de gelebilirsin demişlerdi motoru alırken.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ethem kardeş , bir uyarıda bulunayım aman yanlış anlama beni yazdıklarını zevkle okuyorum ama biraz yorucu oluyor.
    İnsan yukarıdaki yazı bloğunu görünce bir tırsıyor
    Uzun yazılarında aralarda bi kaç paragraf bırakarak yazarsan okuma açısından gözlerimiz daha az yorulur. Sadece tavsiye

Bizim buradaki servis ücretinin yüksekliğinden dolayı ve birazda elimden iş gelmesinden ötürü motorumun periyodik bakımlarını kendim yapıyorum. Kendimce büyük bir problem çıkartmazsa bana CBF150 2 yıl sonunda karda olacağım. İnşallah sıkıntı çekmem.

Buradaki servisin bana dediğide 4000'de bir servis bakımı var.
    Eğer çok kullanıyorsan motoru 2000'de bir de gelebilirsin demişlerdi motoru alırken.
    Ok Aydoğan, tavsiyeni dikkate alacağım

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bende acil çıkıcam bu akşam yeni uyandım...yarın zabahına yazarım ...selamlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    2009 CBF 150 - 2007 DL650A - 2006 CBF 500
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende acil çıkıcam bu akşam yeni uyandım...yarın zabahına yazarım ...selamlar...
    Metehandro,
    eldiveni gördüm hakkaten şahaneymiş.
    Benim eldivenin kullanmadan (daha motora binmedim) sol elin işaret parmağı ilk boğumdaki korumanın dikişi açıldı, sıkıntım var.
    Onu Anes'e geri vereceğim. Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum, belki üstüne tamamlayıp fredo alırız sana.
    selamlar.
    Bu arada ;

Hacı Meto, fileli kısımları var, üşütmesin sonra? gonuşalm yarın sabahtan kardeşim.
    [COLOR="Red"][B]"HEDEF" YOLUN TA KENDİSİ !!![/B][/COLOR]

Motosikleti
    Beyler, Db den biraz önce geldik, dayı oğlunun motoru 12 bin bakımına götürmüştük ve ön arka dış lastik prelli olmak üzere değişti 256 tl ye mal oldu.

kankam 256 tutan ne...ana bakım 75 gayme tutsa...

lastikler 70 den 140 tutsa...140+75..kdv işçilik...256 tamam lan normalmiş...akşam kafam almadı hesabı havalimanında...

Ama çok sağlam oldu. Meto ön lastikte bizim arka prelli ile aynı desen. Çok hoş

kanka mıchelındaki desenlerin üzerine desen tanımam...

Bu arada dayı oğluda tangır tungur köyde tarlada dere tepe geze geze ön rulmanları dağıtmış, tekeri tutup sallayınca göbekten oynuyordu. Ama ne güzel ki çifti 13 tl ye değiştirildi

ya kanka o kmdeki ön rulmanlar aten dğeiştirilir...sonucta çin malı parçalar alayı...

Benim ön tekerden gelen gıyk gıyk sesi de ön teker rulmanının yağsız olduğundan kaynaklanıyormuş.

ön teker rulmanından gelen sesi disk dedin ya yuh sana totoş...ulan insan bi sehpadayken lastiği elle çevirip nerden geldiğine bakar...

İbo sağolsun bi güzel söktü ve yağladı. Km müşürünüde yağladı. Ön fren balatasının gayet iyi durumda olduğunu ve 28 binde tedbir amacıyla değiştirilmesinin uygun olacağını söyledi. Bu iş için ödeme talep edilmedi. Bende İboya 5 tl gönlümden verdim...

aferin benim ustalarımı arada bi fişekle...el emeğinin karşılığı yok...sen biraz cingensin bilirim...cebinde akrep var... elin alışsın olm...senin günlük yevmiyeni ben bahşiş niyetine alıyorum tokatlamayım seni bak...

Meto, Ümraniye' ye giderken köprüden önceki son çıkış tabelasına gelmeden bi Ümraniye tabelası gördüm, daldım oradan Ya dedik biz neredeyiz. Burası neresi Yolu biraz uzattık sanırım ama aynı yere çıkmayı başardık sonunda yine zor bulduk bi kaç kişiye durup sormamız gerekti. Ama şimdi hafızaya aldım. Bi daha rahat bulurum

tamam öğren buraları...açıcam gözünü buralarda senin...gece alemlerine akıcaz...

Bakım işini İbrahim yaptı, Ergin usta o anda motor yapıyormuş, ara sıra uğradı sadece. Bakım 2 saat sürdü.

Bak kekorolara ben Ergin usta yapsın dedim ama İboyada güvenirim sorun değil...banada dediler...elinde 1000 RR mı ne varmış Erginin...

Meto sen olmadın mı tadı olmuyor yaw, kivilerini bıraktık Kasım bey e, kendilerinede ikramımız olduğunu söyledik, sana fazla bişey kalmazsa kusura bakma

e kendilerinede iklramımız dersen onlar kalırmı bugüne... yok yok onlar dokunmaz...ama meraklı milletiz...çoğumuz kivi tadını bile unutmuştur...zahmet etmiş senin dayıoğlu..

Ümraniye' den iki tane çeyrek bilet aldım. Bakalım amorti vuracak mı

sana çıkmaz kanka merak etme..

Metocum daha yazacağım da biraz uyumam lazım.

ben daha yeni yazmaya fırsat buluyorum kuzen...
    Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah patron sagol ama renkten dolayı ıcıme sınmedı takıntım var o konuda ceket kırmızı kaskta kırmızılı grı pantolonda bıraz uyuyo ama mavı eldıven fena sırıtır muhabbet konusu olur ondan sonra eyvallah[C)
    doğrudur usta zevkler ambiansı...sende güle güle kullan...

Alıntı Bruce 65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hay klavyene taş değmesin kardeşim,biliyorum baştan beri okuyorum,ilerde seni Milletvekili seçeceğiz inşallah Motorcuların sorunlarını Mecliste halledersin.
    Sen herhalde Ethemm76 nın motorunu gördükten sonra gönlün bordoya kaydı gibime geliyor,çünkü fotolardan bakınca Maşallah Ethemim motoru hakkaten çok temiz Allah nazarlardan korusun...

valla ne kadar bordo cbf görsem hepsi temiz...ne kadar siyah görsem leş gibi kirli...valla bende varlığınızda keyif alıyorum usta...selam sevgiler...

Meto Hacı, dün o kadar uykusuzdum ki telefonla konuşabilecek durumum dahi yoktu.

aynen bende hacı...birde dün sabah Perşembe akşamı izleyemediğim Kurtlar Vadisini izledim sonra yine uyku akşam iş aha sabah oldu sizlere yeni cevap verebiliyorum...

Üsküdar' a gidemedik, Ümraniye içinde gezdik, ara ara Db ye uğradık ustalarla sohbet ettik. Böyle zaman geçti. Bi baktım hava kararıyor, aboo

Hacı oralarda bi numara yok...keşke vaktim olsaydı sizi Fethi Paşa Korusuna götüreydim...

Benim 20 bin bakımı sistemde görünüyormuş, Kasım beyin gözüne iklimemiş. Bakıma 18950 de girildiği için dikkatinden kaçmış. Kasım Bey de senin dediğin gibi servise 2000 km de bir gelinmesi gerektiğini yoksa Honda Merkez garanti ihtiyacı olduğunda kabul etmiyor dedi. Ama bende 4000 de bir servise girdiğim halde bana Adapazarı servis garantide bi problem olmadığını ve ne zaman gerekirse garantiden yararlanabildiğimi, en son da arka amortisörün sorgusuz sualsiz, zorluk çıkartılmadan değiştiğini söyleyince bu konuda ortak bi doğru yakalayamadık. Bu konuyu Honda Merkeze tel açıp sormak lazım. Servisler arasında uygulamada farklar var. Ama şimdi durumu benim gibi olanlar için konuşursak.

evet herkes farklı kafada...ama 2007 deki yağ yakmalardan sonra 2000 de bir olması çok mantıklı...galiba (atıyorum) 20007 nin belli bir ayındna sonra ithal edilenler yağ yakmıyor ..yani o olay bir önlemdi...

2010 Eylül de garantim bitiyor. ben bu zamana kadar 13-15 bin rahat yaparım. 7 kere 2000 km de bir gittim diyelim Adapazarı servise garantiden çıkmasın diye yağ değişimi yaptırdım. .Ama bana en yakın servis bu ve 70 km uzaklıkta git gel 140 km. 15 tl benzin. 7 kere gitmiş olsam 7*15= 105 tl yapıyor. Ha bu Adapazarı servis için böyle, Buradan bir motorun DB ye gidip gelmesinin maliyetide minimum 30 tl. Yani bu yüzden zaten Eylül aynıda bitecek garanti için bu kadar kastırmayı düşünmüyorum. Ama sistemin doğrusu 2000 de bir gerçekten gidilmesi gerekliliği ise bu Honda merkezden müş. hizmetlerinden öğrenilir. (Servisler arası uygulama farkı var. Bu bakım aralığının prosedürü, doğrusu nedir ?) şeklinde sorulur. Buna göre en azından bundan sonra sıfır km alan arkadaşlar veya garanti kapsamında 2. el satın almış arkadaşlar buna göre hareket ederler. Bu konu ile ilgili bakımlarını düzenli yaptıran arkadaşlarla dialokta olalım. Servis bakımına 4000 de bir gidenler ? 2000 de bir gidenler ? Yurdun farklı yerlerinde ikamet eden arkadaşlar ? Servisinizin uyguladığı, garanti kapsamının geçerliliği ve sürekliliği adına yapılması gerkli olan bakım aralığı 4000 mi 2000 mi ? Elimizde şimdi bir tane 4000, bir tane 2000 diyen servis var. Sizlerin servislerinizdeki uygulama nedir ? Şu işin doğrusunu bulalım. Bizden geçti artık ama garanti kapsamında yeni motor alan arkadaşlara yardımcı olmuş oluruz. Kimse madur olmasın. Uygulamanın doğrusu ve genelde uygulanan da 2000 de bir servis bakımı ise bunu da bilmiş oluruz.

kanka bak destan gibi yazmışsın yine takip edemiyorum...3 satır yaz sonra aralık çubuğuna bas...ok...
    Alıntı AlperAy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehandro,
    eldiveni gördüm hakkaten şahaneymiş.
    Benim eldivenin kullanmadan (daha motora binmedim) sol elin işaret parmağı ilk boğumdaki korumanın dikişi açıldı, sıkıntım var.
    Onu Anes'e geri vereceğim. Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum, belki üstüne tamamlayıp fredo alırız sana.
    selamlar.
    Bu arada ;

Hacı Meto, fileli kısımları var, üşütmesin sonra? gonuşalm yarın sabahtan kardeşim
    .

Tamam abi sen bana yolla o pörtlemiş eldivenleri ben Hakan Abiye bizzat elden iade edeyim uygun görürse...zaten Havalimanında çalışıyorum Anes Basın Ekspres Yolu üzerinde bana yakın...hem ürünü kendisine bizzat gösteriririm kusuru görür...tamam bunda iade durumu var derse kendimede aynı fiyata HELD Freedom alırım...

http://www.anesmotor.com.tr/store/Pr...roductId=85504

Alıntı anesmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaliteyi ucuz almak isteyen CBF150 cilere bir öneri
    Hakan Abi Alper Ay abimize giden ZEN eldivende bir sıkıntı olmuş iade düşünmekte...bana kargoyla yollayacak ben bizzat sana getireceğim...onun yerine bi Held almak istiyorum...55 gaymeye aynı fiyata...para iade durumu olmadan mal değişim yapmak istiyoruz...yardımcı olursan seviniriz...saygılar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Alper Usta Aras Kargoya verdim emaneti...Pazartesi elinde olur...Kargo 8.5 gayme girecek...

yalnız bir sorun var... beden kaç demiştin...benim yolladığım 2 XL

Motosikleti
    Alper Usta Aras Kargoya verdim emaneti...Pazartesi elinde olur...Kargo 8.5 gayme girecek...

yalnız bir sorun var... beden kaç demiştin...benim yolladığım 2 XL
    eyvaaahhhhhhh derim o zaman ben....
    neyse gelsin de bir görelim, ben kargoya ugrayamadım pazatesi yollarım bendeki eldiveni....
    bakalım hayırlısı.
    (bu arada benim eldivenler L veya XL olacaktı...)
    slm

Motosikleti
    eyvaaahhhhhhh derim o zaman ben....
    neyse gelsin de bir görelim, ben kargoya ugrayamadım pazatesi yollarım bendeki eldiveni....
    bakalım hayırlısı.
    (bu arada benim eldivenler L veya XL olacaktı...)
    slm
    .ıçtık o zaman Başkan... neyse ben yolladım artık benden çıktı...geçmiş olsun sende patlar eldiven...

Motosikleti
    .ıçtık o zaman Başkan... neyse ben yolladım artık benden çıktı...geçmiş olsun sende patlar eldiven...
    mal gelsin, bahalım
    yoksam kargoları zengin mi ettik köftestar?

Motosikleti
    mal gelsin, bahalım
    yoksam kargoları zengin mi ettik köftestar?
    valla bu işleri bilin...alana dütdüt... peki büyük eldiven rahatsız edermi...hatır içinde giyeyim deme...

Motosikleti
    valla bu işleri bilin...alana dütdüt... peki büyük eldiven rahatsız edermi...hatır içinde giyeyim deme...
    Eldiven elime ulaştı, hakkaten acaip kaliteliymiş, söyleyecek söz yok, benim geçen hafta gördüğüm 200 TL lik eldivenlerle kapışır, hatta belki de daha iyi...

AMMA, çoook büyük be kardeşim. 2XL de parmaklarımın ucunda 2 cm boşluk kaldı.
    Buna rağmen hemen geri göndermeden evvel yine de motorun yanına gidip bir gaz-fren-debriyaj hissetmek istiyorum, belki de büyüklük olarak idare eder...

Yani geri göndermek istemiyorum, tam bana göreymiş, korumalar filan süper kalite, derisi 1.sınıf ve çok hafif... vermek istemiyorum... birazdan deneyeceğim...

İdare ederse, belki de içine eldiven içliği bile giyerim valla...

Metehandro, eldiven için az bile demişsin, iyi diye bekliyordum ama görünce şoka girdim, resimlerde ne olduğu pek belli olmuyor...

Motosikleti
    yeni uyandım...usta büyük olması iyidir belki...ama çokda büyük olması anlamsız tabi...birde korumaları yüzünden tam yumruk yapma durumu az gibi...bana tam geldi ama yumruk yapamayınca haliyle büyük makine işi olduğu belli...ben elimi kullanamıyordum eldiveni takınca robot el oluyordu...akşama müsait olursan görüşelim...yemek traş vs başkanım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:37 ----------

Eldiven elime ulaştı, hakkaten acaip kaliteliymiş, söyleyecek söz yok, benim geçen hafta gördüğüm 200 TL lik eldivenlerle kapışır, hatta belki de daha iyi...

AMMA, çoook büyük be kardeşim. 2XL de parmaklarımın ucunda 2 cm boşluk kaldı.
    Buna rağmen hemen geri göndermeden evvel yine de motorun yanına gidip bir gaz-fren-debriyaj hissetmek istiyorum, belki de büyüklük olarak idare eder...

Yani geri göndermek istemiyorum, tam bana göreymiş, korumalar filan süper kalite, derisi 1.sınıf ve çok hafif... vermek istemiyorum... birazdan deneyeceğim...

İdare ederse, belki de içine eldiven içliği bile giyerim valla...

Metehandro, eldiven için az bile demişsin, iyi diye bekliyordum ama görünce şoka girdim, resimlerde ne olduğu pek belli olmuyor...
    ah abi ah...bu malları Kızıltoprakta 150-200 euroya sscilere (zengindir bunlar diye) gagalıyorlar...Tabi direkt İtalyadan gelince aha ucuzluğu ve kaliteyi görüyosun...ama bak zamanla süner eldiven bilirsin...yani sorun olmasın...hatır gönül için için giyme abi...

Motosikleti
    cbf 150
    Ben koruma demiri alana kadar motor yan düştü
    canım sıkkın kardeşler yan granaj,sinyal, ön yamurluk kırıldı 200 tl tuttuyomuş hepsi hala aklıma geldikçe içim cız ediyor siz siz olun yan ayaklığa güvenmeyin

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı eratmus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım sıkkın kardeşler yan granaj,sinyal, ön yamurluk kırıldı 200 tl tuttuyomuş hepsi hala aklıma geldikçe içim cız ediyor siz siz olun yan ayaklığa güvenmeyin
    Geçmiş olsun.Motor koruma demirini motoru alırken taktırsaydınız keşke.Ben birçok keş farkında olmadan yan düştü ama koruma demiri sağ olsun.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.Motor koruma demirini motoru alırken taktırsaydınız keşke.Ben birçok keş farkında olmadan yan düştü ama koruma demiri sağ olsun.
    teşekkürler
    1 musubet 1000 nasihatten iyidir atasözünü canlı yaşadım galiba

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Gecmiş olsun... Tekrarını yasamazsın insallah.
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Geçmiş olsun 35 TL'lik koruma demiri bu hasarı engelleyebilirdi
    Neyse sana bişey olmasın yeter ki gerisi halledilir kolay

Motosikleti
    NX-4 Falcon

Gönlümde hep yeri olacak bir motor.

Arkadaşlar ben motorumu takasla NX 4 Falcona çevirdim. Çok zor oldu benim için ayrılmak CBF 150 'mden. Ancak hep aklımda olacak.

Koruma demiri olduğu için iki tarafda yan yatırdığım halde hiç bir şey olmamıştı benimkine.Hem motor koruma hemde yan çanta demiri sayesinde granajları pırıl pırıldı.
    Üç beş demeyin mutlaka koruma demirlerini taktırın.

Hepinize selamlar.

Bu arada üçlü taşıma demiri var elimde satılık haberiniz olsun.Ben orijinal haliyle verdim.

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmiş olsun... Tekrarını yasamazsın insallah.
    teşekkür ederim dostum inşallah hepimiz bu ve benzeri durumları yaşamayız saol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:32 ----------

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun 35 TL'lik koruma demiri bu hasarı engelleyebilirdi
    Neyse sana bişey olmasın yeter ki gerisi halledilir kolay
    saol kardeş haklısın hepimiz motorunu seviyor ama sonuçta ama hiç birsey insan hayatından önemli değil iyi dileklerin için sağol

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    iyi akşamlar arkadaşlar.şöyle bir fikir alsak 2009 model 6000 km de cbf,ne yapar bizim motorun fiyatı,ben diyorum 3200 tl millet diyor 2700 tl.bu kadar ucuzmu ikinci elleri.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler