Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ok söylerim ben...tarifimi unutma...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    warlike41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yasin yarın gidiyoruz İstanbul' a servise, geliyomusun =? Sabah 9 gibi ben Karamürsel den yola çıkıcam. Subaşından dayı oğlunu alıcam. Oradan Topçulardan devam. Bu arada dün Ford da yani fabrakanın girişinde 41 k plakalı kırmızı bi cbf vardı. Senin motörmüydü yoksa ?
    hehe benm motor :D ben yarın kalkıp gazete dagtmayı denicem abi sabah haberlesirz 9 a akdar bitirebilrsem gelirim,yada yarıda kalıp ewe yatmayada gidebilrm:D suan ii gibi hissediorumda bakalm yarn grcz

abi dısarda sıcak rüzgarlar esiyor patlamasın yine yarın :D

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Hava durumu yağış göstermiyor ama yarın için, umarım patlamaz Ford ta dayı oğlumu çalışıyor =?

Hava durumu yağış göstermiyor ama yarın için, umarım patlamaz Ford ta dayı oğlumu çalışıyor =?
    evet.bi ihtimal tanırsın ibrahim akyıldız elektrikle ilgili bişe olması lasım ama tam olarak neci bende bilmiyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:29 ----------

abi bu aksam maç varmıs haberim yoktu.maç olnca sabah geç gelio gazete 9 a yetişmem imkansz o yüzden

Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bu topiği ite kaktıra bi hal oldum...yani okumayı bırakıp bişeylerde siz yazın...YBR cilere bakın adamlar motorlarına bizden daha aşıklar...yoksa bizimkiler hiç sorun çıkarmıyorda ondanmı yazcak bişeyimiz yok...
    Evet kardeş yazacak sorun bulamıyorum şahsen,birde tam yazacak bir konu geçiyor,birde bakıyorum bana yazacak bir şey kalmamış,herşey söylenmiş,Eee tkrar etmenin anlamı yok diye yazmıyorum.Birkaç foto çektim yakında yüklemesini becerirsem koyucam,beceremessem MeteHan senin Mail ine gönderecem sen koyarsın bir zahmet.daha fotoları da PC yükleyemedim.
    birde bu topiçle tanışalı artık kitab okumayı bıraktım çünkü roman tadında yazıyorsunuz maşallah,elinize sağlık...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kanka ufukta sana bakalım ne görüncek yarına...pek bahtı açık biri değilsin ama...ya nasip artık...

Alıntı Bruce 65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet kardeş yazacak sorun bulamıyorum şahsen,birde tam yazacak bir konu geçiyor,birde bakıyorum bana yazacak bir şey kalmamış,herşey söylenmiş,Eee tkrar etmenin anlamı yok diye yazmıyorum.Birkaç foto çektim yakında yüklemesini becerirsem koyucam,beceremessem MeteHan senin Mail ine gönderecem sen koyarsın bir zahmet.daha fotoları da PC yükleyemedim.
    birde bu topiçle tanışalı artık kitab okumayı bıraktım çünkü roman tadında yazıyorsunuz maşallah,elinize sağlık...
    hacı valla cbf 150 almazdan önce başladım buraya yazmaya...hep aynı sıkıntılar...bazen üşeniyorum bazen tembellik...dur bi bakam bu topaca ne zaman yazmaya başlamışım...onu bulayım...

hacı yolla mailime fotoları anında şipşak yaparım sana buraya çakarım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:50 ----------

Bana birşey yazma fırsatı kalmamış...Bugün Yeniköyde bayide motorla bir turladım...Sİyah süper duruyordu...Ya bütün motorlar sadece siyah olmalı bence...Diğer renkler yalan yani motorda...Kısa devirli ama nefesi zayıf...Ybr den ayırt edilebilecek en büyük özelliği HONDA olması...işçiliği çok kaliteli buldum...Devir saati olmamasıda motoru tanıyan bilenler için önemsiz bir detay...Fiyatı uygun...Alana hayırlı olsun derim...Honda 12 den vurdu diyim size...taleplere yetişemez bu motor...Açık ve net söyleyeyim...Kuryelerin hangisine sorsanız zaten gözü kapalı Honda alır ve önerir...Türkiyedeki bu tarz motorların satış rakamlarını kuryeler belirler...adet bazında...yarıdan fazlası kuryelere satılır çünkü...
    4.sayfada 14.10.2006 da başlamışım cbf muhabbetine...şimdi siyah aldığıma pişmanım...keşke bordo olsaydı diyorum...ama genel seçimim tabiki siyah...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    cbf 150
    Bana koruma demiri konusunda tavsiye verebilir misiniz ( sıradan bişey olsun istemiyorum cbf 150 en çok yakışan koruma hangisi ? )

Alıntı eratmus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana koruma demiri konusunda tavsiye verebilir misiniz ( sıradan bişey olsun istemiyorum cbf 150 en çok yakışan koruma hangisi ? )
    Piyasada maalesef bu konuda alternatif yok cbf150 için. Şuan herkezin elinde olan aynı tipte. Bi motor koruma demiri bide granaj koruma demiri var. Ben kendi cbf150'me ikisinide taktım.Çok iş yarıyolar

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı eratmus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben özel yaptırdım. Şimdi utanıyorum söylemeye, 270 kayme verdim bundan 5 ay önce filan. Tip olarak çok güzel ve demirin et kalınlığı fazla olmakla birlikte daha ince boru kullanmış usta.

Benim sorunum ayna. Sol ayna camı düştü ve kırıldı. Hemen bulabileceğimi sanıyordum, ama nirdeee. Bana düşük kargo ile kim cam temin edebilir?
    Yan sanayi ybr125 aynası alacam bu gidişle ama bir cam yüzünden elimde 2 tane ayna kolu olacak ona yanıyorum.

Ben hepsiburadadan bizim arka stop lambasının ledli muadilini aldım 2 tanesi 10 TL ama öncelikli olarak yerine uymadı(uydururuz), ikincisi ise ledleri besleyen iki ayrı besleme var ya(hondaya bu konudada gıcık oldum_dinamodan besleme olayına) 12 V dc de sorun yok yani stopa basınca ledler yanıyor ama rolantide motor çalışırken tık yok.(Bu da halledilmesi gerekn başka sorun.) En önemli sorun ise ledli lambanın paketi dandik yapılmış, takarken yuvasına lambanın arkası duyda kaldı, diğer kısmı elime geldi. La havle deyip tamir edip japonladım, nasıl sökecem onu düşünüyorum

Bu motor iyi arkadaşlar. Benim canımı sıkan trafik ve vs. si. Motoru koyduğum yere inerken iyi bir yokuş var(çıkarmayı hiç sormayın, elde iman gücüyle çıkartıyorum. Sesten çocuk rahatsız oluyormuş.), ablamız mandalları düşürmüş ve bende ayaklar yanda ön frenle inerken yarım metre kızaklama sonucu motoru yatırdım ve geçtiğim dar yerin hemen solunda bir araç vardı. Allahtan ön teker kilitleyince sağa düştüm yoksa yediydik ayvayı. Şimdi ben kime ne kaptırayım, pardon söyleyeyim.
    Trafik zaten başlı başına sorun. Gözünün içine baka baka önüne atlayanlar mı dersin, yoksa....

Yani ellemeyin dertliyim gurbanlar.
    Motorcunun halinden sadece başka motorcu anlar. O da anlamazsa vay halimize.

Motosiklet kullanmak lükstür deyip, bize kazık atmaya hevesli satıcılar, servisler mi dersiniz. (SS olayı buradan çıkıyor olmasın.)

Metehan sorun mu demiştin, çöz bunları başka sorun morun yoh.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    [QUOTE=ethemm76;1900251]Yaw baksanıza Mondial 2010 model adı altında ne motorlar getirmiş, 125-450 cc arası, su soğutmalı naketleri var. Maxi scooterleri var. Ama genelde taklit. Mesela maxi scoo.. beyaz olan burgman 400 ün taklidi. Bi modelde transalp in gösterge paneli taklit. Bi modelinde Hyosung un 250 cc naket i taklid. Yani yakında yanızdan mondialler vızır vızır geçmeye başlayacaklar . Bize selektör yapıp sağa atacaklar Küçük kıyamet
    ---------
    2 sene sonra onları gorecegiz şimdi gecerler
    gelecek gostercek mondial 250 mct bizi onceden geciyordu simdi gecemezler
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben özel yaptırdım. Şimdi utanıyorum söylemeye, 270 kayme verdim bundan 5 ay önce filan. Tip olarak çok güzel ve demirin et kalınlığı fazla olmakla birlikte daha ince boru kullanmış usta.

Benim sorunum ayna. Sol ayna camı düştü ve kırıldı. Hemen bulabileceğimi sanıyordum, ama nirdeee. Bana düşük kargo ile kim cam temin edebilir?
    Yan sanayi ybr125 aynası alacam bu gidişle ama bir cam yüzünden elimde 2 tane ayna kolu olacak ona yanıyorum.

Ben hepsiburadadan bizim arka stop lambasının ledli muadilini aldım 2 tanesi 10 TL ama öncelikli olarak yerine uymadı(uydururuz), ikincisi ise ledleri besleyen iki ayrı besleme var ya(hondaya bu konudada gıcık oldum_dinamodan besleme olayına) 12 V dc de sorun yok yani stopa basınca ledler yanıyor ama rolantide motor çalışırken tık yok.(Bu da halledilmesi gerekn başka sorun.) En önemli sorun ise ledli lambanın paketi dandik yapılmış, takarken yuvasına lambanın arkası duyda kaldı, diğer kısmı elime geldi. La havle deyip tamir edip japonladım, nasıl sökecem onu düşünüyorum

Bu motor iyi arkadaşlar. Benim canımı sıkan trafik ve vs. si. Motoru koyduğum yere inerken iyi bir yokuş var(çıkarmayı hiç sormayın, elde iman gücüyle çıkartıyorum. Sesten çocuk rahatsız oluyormuş.), ablamız mandalları düşürmüş ve bende ayaklar yanda ön frenle inerken yarım metre kızaklama sonucu motoru yatırdım ve geçtiğim dar yerin hemen solunda bir araç vardı. Allahtan ön teker kilitleyince sağa düştüm yoksa yediydik ayvayı. Şimdi ben kime ne kaptırayım, pardon söyleyeyim.
    Trafik zaten başlı başına sorun. Gözünün içine baka baka önüne atlayanlar mı dersin, yoksa....

Yani ellemeyin dertliyim gurbanlar.
    Motorcunun halinden sadece başka motorcu anlar. O da anlamazsa vay halimize.

Motosiklet kullanmak lükstür deyip, bize kazık atmaya hevesli satıcılar, servisler mi dersiniz. (SS olayı buradan çıkıyor olmasın.)

Metehan sorun mu demiştin, çöz bunları başka sorun morun yoh.
    pek dertlymişn kardesm=) walla aynı olay banada oldu sol aynam düstü ama ben sonradan farkettm yani göremedm bile kırıldıını :D sahibindende 28 tl ye ben bundan almayı düsünüorum sende bak istersen http://www.sahibinden.com/cbf150_mod...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Beyler, Db den biraz önce geldik, dayı oğlunun motoru 12 bin bakımına götürmüştük ve ön arka dış lastik prelli olmak üzere değişti 256 tl ye mal oldu. Ama çok sağlam oldu. Meto ön lastikte bizim arka prelli ile aynı desen. Çok hoş Bu arada dayı oğluda tangır tungur köyde tarlada dere tepe geze geze ön rulmanları dağıtmış, tekeri tutup sallayınca göbekten oynuyordu. Ama ne güzel ki çifti 13 tl ye değiştirildi

Benim ön tekerden gelen gıyk gıyk sesi de ön teker rulmanının yağsız olduğundan kaynaklanıyormuş. İbo sağolsun bi güzel söktü ve yağladı. Km müşürünüde yağladı. Ön fren balatasının gayet iyi durumda olduğunu ve 28 binde tedbir amacıyla değiştirilmesinin uygun olacağını söyledi. Bu iş için ödeme talep edilmedi. Bende İboya 5 tl gönlümden verdim.

Meto, Ümraniye' ye giderken köprüden önceki son çıkış tabelasına gelmeden bi Ümraniye tabelası gördüm, daldım oradan Ya dedik biz neredeyiz. Burası neresi Yolu biraz uzattık sanırım ama aynı yere çıkmayı başardık sonunda yine zor bulduk bi kaç kişiye durup sormamız gerekti. Ama şimdi hafızaya aldım. Bi daha rahat bulurum

Bakım işini İbrahim yaptı, Ergin usta o anda motor yapıyormuş, ara sıra uğradı sadece. Bakım 2 saat sürdü.

Meto sen olmadın mı tadı olmuyor yaw, kivilerini bıraktık Kasım bey e, kendilerinede ikramımız olduğunu söyledik, sana fazla bişey kalmazsa kusura bakma Kiviler biraz sertse poşetinin içine bi tane elma koy ve ağzını bağla. Bi kaç günde yenilebilecek seviyede yumuşlar. Ama fazlada uzun tutma bu süreyi yenilebilecek seviyeden fazla yumuşlar bu sefer. Afiyet olsun şimdiden. Tayfun' dan bu arada.

Ümraniye' den iki tane çeyrek bilet aldım. Bakalım amorti vuracak mı

Yasin kardeşim. Sesini duyduğuma çok sevindim. İlk aradığında yoldaydım. İkinci aradığında ise adres sormak için kaldırıma çekmiştik 5-10 dk sonra serviste olduk. Ama dediğim gibi. Biz 18:00 da evde olduk. Bu yüzden bekleyebilecek kesinlikle zamanımız yoktu. Akşam da işe gidicem nasıl olucak bu iş bilmiyorum. Ama abi motorumun durumu biraz ciddi gibi beni rahatsız ediyor dersen yarın dahi halledebiliriz. 9-10 gibi dağıtımın bitince ara. Adapazarına götürelim. Hem tanışmış oluruz. Db periyodik bakım için mükemmel, ama sürpriz arıza vs durumları için bizim için Adaparızı servis daha mantıklı, çünki ulaşım daha ekonomik. Adapazarı servis te tek teknik servis elemanı var. Oldukça iyi fakat tek eleman çok iş ve atölyede küçük olunca eleman bazı ufak tefek periyodik bakım unsurlarını yerine getirmeyebiliyor bakım esnasında. Ama bi arıza durumunda en mantıklısı Adapazarı bizim için. Yarın da havada yağış gözükmüyor. İstersen gideriz haber ver ok.

Metocum daha yazacağım da biraz uyumam lazım.

Beyler, Db den biraz önce geldik, dayı oğlunun motoru 12 bin bakımına götürmüştük ve ön arka dış lastik prelli olmak üzere değişti 256 tl ye mal oldu. Ama çok sağlam oldu. Meto ön lastikte bizim arka prelli ile aynı desen. Çok hoş Bu arada dayı oğluda tangır tungur köyde tarlada dere tepe geze geze ön rulmanları dağıtmış, tekeri tutup sallayınca göbekten oynuyordu. Ama ne güzel ki çifti 13 tl ye değiştirildi

Benim ön tekerden gelen gıyk gıyk sesi de ön teker rulmanının yağsız olduğundan kaynaklanıyormuş. İbo sağolsun bi güzel söktü ve yağladı. Km müşürünüde yağladı. Ön fren balatasının gayet iyi durumda olduğunu ve 28 binde tedbir amacıyla değiştirilmesinin uygun olacağını söyledi. Bu iş için ödeme talep edilmedi. Bende İboya 5 tl gönlümden verdim.

Meto, Ümraniye' ye giderken köprüden önceki son çıkış tabelasına gelmeden bi Ümraniye tabelası gördüm, daldım oradan Ya dedik biz neredeyiz. Burası neresi Yolu biraz uzattık sanırım ama aynı yere çıkmayı başardık sonunda yine zor bulduk bi kaç kişiye durup sormamız gerekti. Ama şimdi hafızaya aldım. Bi daha rahat bulurum

Bakım işini İbrahim yaptı, Ergin usta o anda motor yapıyormuş, ara sıra uğradı sadece. Bakım 2 saat sürdü.

Meto sen olmadın mı tadı olmuyor yaw, kivilerini bıraktık Kasım bey e, kendilerinede ikramımız olduğunu söyledik, sana fazla bişey kalmazsa kusura bakma Kiviler biraz sertse poşetinin içine bi tane elma koy ve ağzını bağla. Bi kaç günde yenilebilecek seviyede yumuşlar. Ama fazlada uzun tutma bu süreyi yenilebilecek seviyeden fazla yumuşlar bu sefer. Afiyet olsun şimdiden. Tayfun' dan bu arada.

Ümraniye' den iki tane çeyrek bilet aldım. Bakalım amorti vuracak mı

Yasin kardeşim. Sesini duyduğuma çok sevindim. İlk aradığında yoldaydım. İkinci aradığında ise adres sormak için kaldırıma çekmiştik 5-10 dk sonra serviste olduk. Ama dediğim gibi. Biz 18:00 da evde olduk. Bu yüzden bekleyebilecek kesinlikle zamanımız yoktu. Akşam da işe gidicem nasıl olucak bu iş bilmiyorum. Ama abi motorumun durumu biraz ciddi gibi beni rahatsız ediyor dersen yarın dahi halledebiliriz. 9-10 gibi dağıtımın bitince ara. Adapazarına götürelim. Hem tanışmış oluruz. Db periyodik bakım için mükemmel, ama sürpriz arıza vs durumları için bizim için Adaparızı servis daha mantıklı, çünki ulaşım daha ekonomik. Adapazarı servis te tek teknik servis elemanı var. Oldukça iyi fakat tek eleman çok iş ve atölyede küçük olunca eleman bazı ufak tefek periyodik bakım unsurlarını yerine getirmeyebiliyor bakım esnasında. Ama bi arıza durumunda en mantıklısı Adapazarı bizim için. Yarın da havada yağış gözükmüyor. İstersen gideriz haber ver ok.

Metocum daha yazacağım da biraz uyumam lazım.
    anlamstm zaten abi motr sürdüğünü 2. de dedm belki durmustr şansıma tuttrmusm walla çok isterdm sabahtan bende gelmeyi ama olmadı işte.adapazarı yada dp biraz erteleyelm abi ama biz bi ara görüşelim hem tanışmış oluruz hem sende bi bakarmsın motoruma,bugnde far gitti anlamadm bendemi bişeylk var

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    oo kanka yeni eve geçiyosun vay hayırlı olsun...olm bu ne hız...geçen param yok diyodun...ikramiyemi çıktı çaktırmıyonmu yoğsam napıyon yoksa bi torun sözü verdin kayınpederede bi jestmi yapıyor ....

hacı abi bak bizim Alper usta burayı görmedi aynı teklif senin içind egeçerli bundan verek sana hacı sende bana Held al kafa kafaya...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:12 ----------

benim cevaba bakmadınmı usta...
    eyvallah patron sagol ama renkten dolayı ıcıme sınmedı takıntım var o konuda ceket kırmızı kaskta kırmızılı grı pantolonda bıraz uyuyo ama mavı eldıven fena sırıtır muhabbet konusu olur ondan sonra eyvallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:52 ----------

Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ethem hala akıllanmadı ya. hala kargo diyor

metehan abi gönder sen kargoyu 2 ay malzeme olur bize artık
    eldiven konusu açılmış . bende de bf var kanguru derisi biraz hızlı makina işi ama korumaları ve derisinin yumuşaklığı süper. tavsiye ederim.
    selam dostum bf nın ne oldugunu anlayamadımda urunun fotosu varsa eklersen sevınırım nereden aldıgınıda belırtırsen cok makbule gecer tesekkurler hörmetler saygılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:55 ----------

evet dostlar cıbırcı kardesım aslanım benım dynner nıcklı kardesım sagolsun progrıp marka tank ve depo pad almıstı bana ebaydan(parasınıda gondermedık bu arada hemen gonderelım ayıp olmasın ogrencı kardesım o aman allah carpar valla sonra benı ) ve hongkongtan beklenen kargomuz bugun elıme ulastı

carbon gorunumlu oldu onun secımıydı ama gercekten hos oldu ben basta begenmemıstım ama su an gayet ıyı ıyı ıyı 10 numara

taktıktan sonrakı fotoları gece cok karanlıkta cektım bıraz kotu ama fena deıl

utku aslanım burdanda sana tesekkurlerımı sunuyorum cok guzel uydu zevkıne saglık abimm

güle güle kullan çok güzel olmus bende düsünüormda bi sorunlarımı halletsem=)

Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    [QUOTE=mete_han;
    4.sayfada 14.10.2006 da başlamışım cbf muhabbetine...şimdi siyah aldığıma pişmanım...keşke bordo olsaydı diyorum...ama genel seçimim tabiki siyah...[/QUOTE]

Hay klavyene taş değmesin kardeşim,biliyorum baştan beri okuyorum,ilerde seni Milletvekili seçeceğiz inşallah Motorcuların sorunlarını Mecliste halledersin.
    Sen herhalde Ethemm76 nın motorunu gördükten sonra gönlün bordoya kaydı gibime geliyor,çünkü fotolardan bakınca Maşallah Ethemim motoru hakkaten çok temiz Allah nazarlardan korusun...

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    bkınayım bi eldivenin resimine.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:22 ----------

http://www.hudsonderi.com/catinfo.asp?cid=21
    1472 no lu model bak fiyatı burda yarı yarıya indirimdeymiş.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Kaliteyi ucuz almak isteyen CBF150 cilere bir öneri

[URL=http://g.imageshack

Fiyatı 29 TL. Kargo Ücretsiz.

http://www.anesmotor.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=86351

0212 659 41 42
    0531 343 43 17

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı warlike41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan çok güzel olmus bende düsünüormda bi sorunlarımı halletsem=)
    eyvallah tesekkur ettım dostum saol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:58 ----------

Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bkınayım bi eldivenin resimine.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:22 ----------

http://www.hudsonderi.com/catinfo.asp?cid=21
    1472 no lu model bak fiyatı burda yarı yarıya indirimdeymiş.
    cok saol üstad sen kunlanıorsun ve memnunsun galıba onerırmısın pekı gercı ındırımde ama stokta kalmamıs o kotu oldu ama bu arada tesekkur ettım yardımların ıcın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:00 ----------

[QUOTE=anesmotor;1908972]Kaliteyi ucuz almak isteyen CBF150 cilere bir öneri

[URL=http://g.imageshack

Fiyatı 29 TL. Kargo Ücretsiz.

http://www.anesmotor.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=86351

0212 659 41 42
    0531 343 43 17[/QUOTE]

isminiz hakan galıba üstad hasan nıcklı arkadasımızın gonderdıgı gıbı hudson derıdekı gıbı bı eldıvenınız varsa oyle bı urun arıyorum yardımcı olursanız alısverıs yapabılırız ılgınıze tesekkurler

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Meto Hacı, dün o kadar uykusuzdum ki telefonla konuşabilecek durumum dahi yoktu. Akşam 18:00 da evde oldum. 21:00 da servise binerek işe gitmem gerekiyordu. Ama gidemedim. İzin aldım. Aramışsın. Kusura bakma. Sabah aradığında da uyuyordum halen, anca şimdi kendimdeyim ve akşam işe gidebilicem.

Üsküdar' a gidemedik, Ümraniye içinde gezdik, ara ara Db ye uğradık ustalarla sohbet ettik. Böyle zaman geçti. Bi baktım hava kararıyor, aboo

Benim 20 bin bakımı sistemde görünüyormuş, Kasım beyin gözüne iklimemiş. Bakıma 18950 de girildiği için dikkatinden kaçmış. Kasım Bey de senin dediğin gibi servise 2000 km de bir gelinmesi gerektiğini yoksa Honda Merkez garanti ihtiyacı olduğunda kabul etmiyor dedi. Ama bende 4000 de bir servise girdiğim halde bana Adapazarı servis garantide bi problem olmadığını ve ne zaman gerekirse garantiden yararlanabildiğimi, en son da arka amortisörün sorgusuz sualsiz, zorluk çıkartılmadan değiştiğini söyleyince bu konuda ortak bi doğru yakalayamadık. Bu konuyu Honda Merkeze tel açıp sormak lazım. Servisler arasında uygulamada farklar var. Ama şimdi durumu benim gibi olanlar için konuşursak.
    2010 Eylül de garantim bitiyor. ben bu zamana kadar 13-15 bin rahat yaparım. 7 kere 2000 km de bir gittim diyelim Adapazarı servise garantiden çıkmasın diye yağ değişimi yaptırdım. .Ama bana en yakın servis bu ve 70 km uzaklıkta git gel 140 km. 15 tl benzin. 7 kere gitmiş olsam 7*15= 105 tl yapıyor. Ha bu Adapazarı servis için böyle, Buradan bir motorun DB ye gidip gelmesinin maliyetide minimum 30 tl. Yani bu yüzden zaten Eylül aynıda bitecek garanti için bu kadar kastırmayı düşünmüyorum. Ama sistemin doğrusu 2000 de bir gerçekten gidilmesi gerekliliği ise bu Honda merkezden müş. hizmetlerinden öğrenilir. (Servisler arası uygulama farkı var. Bu bakım aralığının prosedürü, doğrusu nedir ?) şeklinde sorulur. Buna göre en azından bundan sonra sıfır km alan arkadaşlar veya garanti kapsamında 2. el satın almış arkadaşlar buna göre hareket ederler. Bu konu ile ilgili bakımlarını düzenli yaptıran arkadaşlarla dialokta olalım. Servis bakımına 4000 de bir gidenler ? 2000 de bir gidenler ? Yurdun farklı yerlerinde ikamet eden arkadaşlar ? Servisinizin uyguladığı, garanti kapsamının geçerliliği ve sürekliliği adına yapılması gerkli olan bakım aralığı 4000 mi 2000 mi ? Elimizde şimdi bir tane 4000, bir tane 2000 diyen servis var. Sizlerin servislerinizdeki uygulama nedir ? Şu işin doğrusunu bulalım. Bizden geçti artık ama garanti kapsamında yeni motor alan arkadaşlara yardımcı olmuş oluruz. Kimse madur olmasın. Uygulamanın doğrusu ve genelde uygulanan da 2000 de bir servis bakımı ise bunu da bilmiş oluruz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler